10
  • mrzool
    #10
    "s nap mint nap muszáj dolgoznia vele, mert a munkahelyén nincs más?"

    A munkahelyén ne fórumozzon, hanem dolgozzon az ember.
  • Drake1984
    #8
    Lehet hogy lessz Windows XP Reloaded de csak azért mert a sok marha mint itt (elötten egyesek) nem képesek logikusan értelmezni a híreket és álhíreket, s ezzel nagy hiedelemjárványokat indítanak el ami (lévén az emberek 80% segg - internetezők 60% mondjuk :D ) járványszerűen terjed és a Microsoft ezt a "hírességet" ha az elég nagy talán érdemesnek tartja kihasználni és tényleg kiad egy XP Reloaded-et.
    Szal kb. ennyit erről.
    Amúgy nem egészen ide kötődik de szerintem ugyanaz a jelenség amikor a sok okos aki pofázik arról hogy mekkora szar a Windows és mindezt egy IExplorerrel postolja el :) meg aki előadja hogy szerinte meg aLinux nem jó semmire miközben életében 1x látott olyat élőben.
  • gz8
    #7
    Persze, mert a Metallica beperli a Microsoftot jogtalan névhasználatért :)))))))))
  • mireez
    #5
    :) Nincs RELOADED! NINCS! NEM IS LESZ!
  • Drake1984
    #4
    Lol wazze. A legnygyobb poén az, hogy ezt a hírt (legalábbis több részletlét) a Supergamez egyik korábbi cikke cáfolja meg :DDD
    http://www.sg.hu/cikk.php?cid=31288;Ez itt!
  • Drake1984
    #3
    Ezt a hírt már régen megcáfolta a M$ de sebaj. A lényeg hogy a "Windows XP reloaded" kifejezés egy fejlesztési project neve ami a winXP-hez különböző plusz funkciókat megvalósító kisebb programok összessége, és még a Service pack 2-töl is független.
    Gratulálok a SuperGamez igen jól tájékozódott szerkesztőségének :D
    Biztos ez is egy afféle Ctrl-C -> Ctrl-V fajta cikk.
  • Cat #2
    rájöttek microsofték, hogy a longhorn csak évek mulva jön, és addig is ki kell adni egy teljesen új rendszert, hogy legyen miből pénz
    és egy szuszra kiadnak mindent hozzá, officetől kezdve, uj ie, mediaplayer stb....
    engem tulzottan nem zavar, elvagyok a w2kmmal (még xpre se váltottam), de bizonyára a cégeket idegesíti
    akinek nem kell, ne vegye meg és kész, nem lesz ettől rosszabb az általa már most használt rendszer...
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    szal ha esni fog az eső még nedves is lehet az utcakő .. jó tudni