1728
  • DJ Bee18
    #1488
    honnan tudnám letölteni/megvenni az alapjátékot?? mert mindenütt csak a kiegészítőket látom (warezon és e-shopokban). Torrenten kívül kérdezem főleg
  • sd
    #1487
    Hy Nekem csak az a baja hogy szaggat ha már egy hulámvasútnál több van :( .
    Ha valaki tud sefiteni lécc írjon . Előre is köszi.
  • asfa
    #1486
    dikk megvan a wild bwi,bwa fáljban nem tom kiirni se daemon nem érzékeli mit tegyek???pls
  • matehoki
    #1485
    Sziasztok.
    Újjab problémába ütköztem! A Rollercoaster Tycoon 3-at kéri a Wild, mert úgye az kiegészitő!Ezzel semmi baj csak az a gáz hogy ha telepitem a Rollercoaster Tycoon 3-at és a Rollercoaster Tycoon Wild-et akkor nem indul el a játék! Az irja ki hogy kéri a Rollercoaster 3-at! Miért van ez? Hogyan lehet megoldani hogy a az alapjáték és a kirgészitői is menjenek együtt?
  • matehoki
    #1484
    Sziasztok

    Igen, én is rá jöttem utána.
    De azért köszi Dunnits! :)
  • Duddits
    #1483
    Udum: Berakod a CD-t, és kiválasztod az Install-t.


    matehoki: Először telepítened kell a RollerCoaster Tycoon 3-at, hogy feltud telepíteni a Wild!-et.
  • Udum
    #1482
    Segítsetek hogyan kell telepíteni?
  • matehoki
    #1481
    Sziasztok

    leszedtem a játékot.De amikor fel akarom telepieni akkor ezt irja ki:
    You must have the original RollerCoaster Tycoon 3 already installed to install RCT3 Wild!
    Mit csináljak hogy feltudjam rakni a gépre?

  • Duddits
    #1480
    Sajnos...
  • Prazlee
    #1479
    húde kihaltunk...:P
  • mrzed001
    #1478
    Öreg hiba, öreg hiba .... :D
  • Prazlee
    #1477
    Miért kell neked az RCT 1???
  • MacForce
    #1476
    Codegen 300W ATX : A tápom
  • Prazlee
    #1475
    és honnan lehet leszedni?
  • Prazlee
    #1474
    hiába olvastam vissza, nemnagyon derült ki, hogy ez az USA patch mire jó... valaki el tudja nekem mondani?
  • Prazlee
    #1473
    valaki nem küldene nekem msn-en egy általa készített vidáparkot, hogy megnézhessem, hogy ti milyeneket szoktatok építeni az enyémekhez képest?

    MSN címem: [email protected]
    E-mail c.: [email protected]
  • Prazlee
    #1472
    köszi szépen, de már megtaláltam előbb is! nagyon köszi, rendi vagy!!
  • PLackó
    #1471
    Gamecopyworld
  • PLackó
    #1470
    mekkora tápod van,milyen márkájú?
  • Prazlee
    #1469
    Nekem a sima RCT3-mal van gondom!!

    Feltelepítem a játékot, és a következő hibaüzenetet kapom a játék indításánál, úgy, hogy a CD bennvan:

    Please insert the Rollercoaster Tycoon 3 disk

    Aztán választhatok az ismét iletve a mégse gomb közül! ...de semmi!

    Valaki segítsen lécci! Ha tudtok olyan oldalt ahol van valami RCT 3 NoCD crack akkor irjatok lécci!!!

    NAGYON FONTOS!!!
  • MacForce
    #1468
    Sziasztok!
    A Roller Coaster Soakeddel van egy olyan gondom , hogy pár perc után újra indul a gép. A konfigem : AMD Athlon Xp 1800+ , ATI RADEON RX9550 , 786 mb RAM.
    Remélem van megoldás .
    Elöre is THX.
  • Saddalim #1467
    nicht warez
  • Joke 33
    #1466
    helló!
    valaki megtudja mondani,hogy honnan lehet letölteni a rollercoaster tycoon első részét???
    nagyon kéne,és nem találom sehol
  • Saddalim #1465
    amugy a soakedben meg a wildben mi az új?
    ne azt mondjátok hogy jobb meg több dolog van, kicsit kifejtettebben, KONKRÉTAN mi van új bennük?
  • PLackó
    #1464
    nekem 3000-es procival és 1 giga rammal eléggé izzad néha a game.(9800pro)
  • Saddalim #1463
    na jó de azért nézd meg a gépet.
    nekem 2000-es procival és 512 ram-al 2 hullámvasutat és 20 járgányt még simán visz közepesen...
  • PLackó
    #1462
    itt már nem a videokari számít.ha már sok az ember+hullámvasút nagyon eszi a procit+ramot.
  • Saddalim #1461
    driver frissítés, reinstall, ezeket próbáltad?
  • intergod
    #1460
    Helló!
    Valaki meg tudná mondani, hogy mi a t*tv*s életért szaggat ez a játék közepes grafikaminőségen, egy 2800+-os athlon XP,1024Mb RAM,HIS Radeon X1600Pro 256MB-os configon, és kb olyan !!!!14 FPS!!!! az ÁTLAG!

    Ettől még az Oblivion is jobban megy. Lehet valami config file-t átírni, vagy valami javítás jött ki hozzá, ami ezt kiküszöböli??? (egy másik gépen 6600GT-n is hasonlót produkált)

    Segítségeteket előre is köszönöm!!!
  • Duddits
    #1459
    Valami kis szaros járdával kell csinálni. A nevét nem tudom, most hirtelen azt se, hogy hol találod.... :-S
  • xarina
    #1458
    A Soaked-ben hogy kell csúzdát építeni? Hiába szenvedek vele, egyszerűen nem akarja megnyitni. Hiába próbáltam már sima lépcsővel, csigalépcsővel, vagy a talajjal szintbehozni, nem engedi megnyitni, mert azt mondja nincs összekötve pool complex-szel.
    Tudja valaki?
  • Saddalim #1457
    ha több partíció van a agépeden, akkor próbálj meg visszaemlékezni, hogy a legutóbbi wonfos-reinstallkor az rct3 fennmaradt-e egy másikon. olyankor megy ugyanúgy, csak nem lesz benne a registry-ben, ezért nem látja a progi
    a másik dolog lehet az, hogy a patch ugye tört verzió, elképzelhető, hogy valaki egyszerűen kiírta a saját eredetijét cd-képbe, ekkor lehet ilyesmi gond... ha konkrétan ez van, akkor sajna marad egy másik cd-kép. ha a sima játék tört, akkor nagy valószínűséggel nem fog menni semmilyen patch, kiegészítő, ilyesmi hozzá
  • Lali0101
    #1456
    És hallottam a soaked-ről is
    Biztosan nagyon jó lehet:)
    Csak képeket láttam róla:(
    na mindegy
    remélem a előbbi levelemre tud valaki válaszolni.
    Előre is nagyon nagyon köszönöm!!!
  • Lali0101
    #1455
    Bicsi.
    Elfelejtettem megadni az msn címemet
    MSN: [email protected]
  • Lali0101
    #1454
    Sziasztok!
    Leszedtem a RCT3-hoz a Wild kiegészítőt és mikor megpróbálom telepíteni valami olyasmit ír ki hogy nem találja a RCT3-at.Pedig 100% hogy fentvan.
    Szoktam is vele játszani:)
    Csak jól jönne valami kis kiegészítés:)
    Légyszi ha tudtok segíteni írjatok vissza!
    Előre is köszönöm!
  • Saddalim #1453
    fotót készít az emberektől, amit el lehet adni...
    de nekem is van egy kérdésem...
    miért van az, hogy akármit épitek (előre megépitett és saját), de télleg akármit (hullámvasút, körhinta, csónakázó, stb.) megy 1-2-t tele, aztán senki még a közelébe se megy...?
  • mani83
    #1452
    Sziasztok!
    A segítségéteket szeretném kérni.A VIP-s résznél tartok és egyszerűen nem tudok tovább jutni emiatt a hülye pali miatt!Mit kell itt pontosan csinálni, mert már egy csomószor jött, nézelődött és ott hagyott, hogy majd jön egy hónap múlva.Teljesen értetlenül állok a dolog elött!Segítsetek, ha tudtok légyszi!!!Előre is köszi mindenkinek!
  • Juvemozso
    #1451
    Hellosztok án még kedő vagyok a és szeretnám megkérdezni hogy mire jó az a fényképezőgép amit a pályaépítéskor a pálya mellé lehet tenni? a válszotokat előre is köszönöm
  • Norbert87
    #1450
    Nem tudom hogy mi van fönt csak nem megy!Sürgős lenne a segitség
    msn cimem :[email protected]
  • Duddits
    #1449
    Driverek? Codec-ek?