1728
  • tom505
    #1528
    Hi all!Nem tudná valki leirni a roller coaster tycoon 3-nak a telepitő kodját?Elörre is köszi!
  • akyyy
    #1527
    nincs hozzá. csak szlovák fordítás. fórumon meg ne emailbe kérj választ. ráadásul msot megy majd egy csomó spam rá!
  • Tomi12302
    #1526
    vki nem tud nekem linket küldeni h honnét lehet letölteni a magyarítást a játékhoz ?

    vagy küldje el vki a [email protected] címre

    előre is kössz
  • vikkancs16
    #1525
    hello!
    Vki tudna nekem szerválni egy Crack mappát? Vagy oldal,ilyesmi??
    Am játszottam a demo-val,tetszett,de kissé lassú...azt mivel tom megszűntetni?
    puszi,
  • zsozsizsá
    #1524
    De ha kiegészítő akkor miért több mint 700mb!?
  • zsozsizsá
    #1523
    Ja most itt látom lejebb h ez 1 kiegészítő nem?
  • zsozsizsá
    #1522
    Roller.Coaster.Tycoon.3.Soaked-HOODLUM
    Etz feltettem és nem jó!
    You must have the original RollerCoaster Tycoon 3 already installed to install RCT3 Wild!
    Ez írja! És ez nem a Wild hanem a hullámvasutas game akkor minek kéri??
    Nem értem segítene valaki h hogyan indítsam vagy mit töltsek le h menjen a játék??
    Nagyon köszi előre is:D
  • Armi555
    #1521
    Cseréltesd ki.. vagy nézd meg tényleg eredeti-e :D

    Vagy rakd be a Cd-t mert azt kéri!
    De inkább az első megoldás ha próbáltál sok módot..
  • Bly
    #1520
    Hali!
    nekem az a próblémám hgoy amikor a Soaked-et fel akarom instalálni az írja ki h: "Wrong disc inserted. Please insert the original Soaked! disc." pedig teljesen eredetiben van meg az alap is meg a kieg. is! plz vki segítsen!!
  • Armi555
    #1519
    Van valamilyen MaGYaR RCT-s oldal?:)
  • LeWyTy
    #1518
    légyszi segíyen má valaki
    ez meg a legujjabb parkom (Wood Land)
  • LeWyTy
    #1517
    volna 1 olyan kérdésem hogy vannak azok az épületek mint díszletek ott hogy lehet megemelni az elemeket mert látom hogy ami alapból a játékban van azok nem csak a földön vannak hanem följebb is de én csak a földre tudom rakni őket. Má mindent megpróbáltam de má k*rvára unom mer azokkal az épületekkel lenne a díszlet az igazi.
  • Richardix
    #1516
    nálam valamiért játszok és van hogy kattintok éppen ésváratlanul kilép. se hibaüzenet se semmi csak egyszerűen kilép. miért van ez? van erre gyógymód?
  • akyyy
    #1515
    nincsen:( én próbálkoztam, vmi szlovák vagy lengyel csávóka le tudta fordítani a saját nyelvére, írtam neki, de nem válaszolt.
  • 188125ba
    #1514
    heló ha valakinek van rct3-hoz magyarítása az lécc küldje már el!!! THX
  • magus
    #1513
    valakinek vmi ötlete, hogy hogyan lehetne azt megoldani, hogy a sima rollercoaster tycoon 3 alapjáték pályáin ne tudjam használni a kiegészítő cuccait? oké, nem használom, de a fejlesztések mennek rá, és van amit nem tudok kikapcsolni.
  • goldfishy
    #1512
    Sziasztok!

    Nekem sem indul el az alapjáték :( rögtön indítás után hibaüzenet és ki is lép.
    Van valakinek ötlete?
  • akyyy
    #1511
    mi a baj a torrentel?
    amúgy nem hiszem hogy nagyondrága, max 500 ftér meg lehet venni. de ha mindenáron ingyen kell, ott a dc, néhány mega lassú nettel is seperc alatt leér!
  • huiner
    #1510
    Sziasztok tudna valaki adni egy linket ahonnan lelehtne tölteni roller coaster 1: loopy landscapest. Az se baj trial akkor majd lecrackelem az se baj ha smswebes csak ne legyen torrent. Köszi.
  • Dave Murray
    #1509
    megpróbáltam de nem megy valami virtual szart dob ki
  • PLackó
    #1508
    próbáld meg azt,hogy jobbklikk a parancsikonjára, kompatibilitás fül, és futtasd Windows 2000 módban.
    az rct3.exe és rct3plus.exe fájlal is!
  • Dave Murray
    #1507
    hi all!
    Megvan az RCT 3 alap. Feltettem hozzá a Soaked kiegészítőt és nem megy a játék allandóan hibát észlel és leáll mi lehet a baj?????
  • zoli1000
    #1506
    hali mindenkinek valaki tud mondani olyan kódot ami a törörített változat kicsomagolására alkalmas köszi
  • akyyy
    #1505
    magyarítás van a játékhoz? mert googleba keresgettem és panyi irta hogy csinál hozzá. ez elég régi hír volt, lehet azóta kész van csak el van felejetve?:D
  • Feck
    #1504
    Hali mindenkinek!
    Ma jött rám a RCT-zhetnék, holnap fel is teszem a 3-at (akorra lesz meg), még nem játszottam soha vele...
    Gyorsan utánanéztem, nos úgy néz ki meglesznek a kiegészítők is: Tehát a Soaked az első-, a Wild a második kiegészítő igaz? Ezeken kívül van még?
    Ennyit szeretnék megtudni :)
  • Streetlife
    #1503
    Tessék a telepítőkód : YEA4-3DDV-TQVS-NLGX-8AYP-B7S9
  • Emedrol
    #1502
    Helló! Tud valaki telepítőkódot mondani?? (Rollercoater Tycoon 3 alap!) valahova eltüntettema cetlit amire felírták nekem =(
  • Hunter of Deer
    #1501
    Hellóka!!!Nekem a Roller coaster első részéhez kellene help mert a mentést nemlehet visszatölteni, mindig kilép!!!!
    (nekem ez jobban teccik mint a 3 vagy a 2) pls ha valaki tud alami megoldast az irjon!!! koszi!!!
  • kopaszrobert
    #1500
    Valaki nem tudja hogy hogy lehet az Alap RCT3-ban Főld alá vinni a Hullámvasutat vagy bármit(Ha lehet),mert én nem tudom.
  • Speedbreaker
    #1499
    Mi a játék minimális gépigénye?
  • skeagen
    #1498
    Légyszíves segítsen valaki!!!!!!!
  • skeagen
    #1497
    Nem sikerül!!!!!!

    Letöltöttem, ki akarom bontani,
    Azt írja hogy a folytatáshoz valamilyen kötet szükséges

    Meg azt hogy CRC hib a fájlban (hibás jelszó?)

    Mit tegyek?
  • skeagen
    #1496
    köszi szépen???

    Te honnan töltötted le????
  • DJ Bee18
    #1495
    teljes
  • skeagen
    #1494
    vagy demo???
  • skeagen
    #1493
    és ez a teljes játék?????
  • DJ Bee18
    #1492
    Hát simán tölti, azt írja ki, hogy 85 embert meg kell várni, várni kell néhány percet a link megnyitásakor (a code keretben alul)
  • skeagen
    #1491
    nem akarja letölteni. nem tzdsz valami mást????

    sokan azt mondják a DC++-ról le lehet tölteni, csak nem tudom a honlapját
  • DJ Bee18
    #1490
    Itt van valami:)
  • skeagen
    #1489
    Valaki küldjön írjon egy linket, hogy honnan tudnám letölteni

    lécci!