1728
  • Norbert87
    #1448
    Helló
    Szeretném a segítségeteket kérni ugyanis mostanában mióta feltettem a Wild!-et
    és crackeltem betölt addig a játék hogy ki lehessen választani hogy küldetés vagy egyéb (sandbox modban szoktam játszani ) mikor ráklikkelek még abba is belép de mikor el akarom indítani a sandbox modot akkor 1 darabig tölt (kb.:40%)-ig utánna kilép a játékból a gép és kiírja hogy az RCT3plus exe. hibát észlelt ezért leált. Ebben szeretném kérni a segítségeteket hogy hogyan lehetne ezt a problémát orvosolni , vagy ha már valakinél ez előfordult akkor mit csinált vele hogy működőképes állapotba lehessen hozni ?! Kérlek benneteket hogy segítsetek lehetőleg minnél előb !ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!
  • reménytelen
    #1447
    Talán a konfig, vagy ilyesmi...

    Amúgy elég szomorú, hogy ahogy nézem, több probléma van az eredeti játékokkal, mint a törttel.
  • Frédi Béni
    #1446
    Sziasztok!
    A segitségetekre lenne szükségem.
    Én is megvettem az RCT3-at. Fel is telepítettem a gépemre. Amikor elindítom a programot és a játék menüben kiválasztok egy parkot, hogy betöltse, a töltés ideje alatt "park inicializálás" feliratnál a gépem automatikusan újra indul. Mi lehet az oka? Nagyon örülnék, ha tudna valaki segíteni.
  • Carlos
    #1445
    Szia!
    Nagyon jó. Szettem le csomó mindent. Aztán győztem szanálni a nem tetsző cuccokat!
    Köszi szépen!
  • Norbert87
    #1444
    Hello Carlos hogy tetszett az az oldal amit még februárban mondtam?
  • Gyocsika
    #1443
    Nem hiszem el hogy nem tudják már lefordítani ezt a játékot csinálhatnának már hozzá magyarítást más játékhoz hipp hopp csinálnak és ehez nem tudnak összerakni egyet ?
  • reménytelen
    #1442
    Jó, de azért adtam linket, hogy te is nézegethesd alkalomadtán...
  • Gyocsika
    #1441
    köszi ha tudsz valamit légyszi szólj
  • reménytelen
    #1440
    A www.magyaritasok.hu-n az van, hogy a projectet elkezdték, de most fel van függesztve. Még nincs letölthető magyarítás.
  • Gyocsika
    #1439
    Sziasztok van a játékhoz magyarítás ha igen hol Köszi!
  • Carlos
    #1438
    Helyes. Köszi.
  • reménytelen
    #1437
    Bár még nem próbáltam, de szerintem egy idő múlva jön újra. Az ilyen típusú játékokban nincs "mission failed".
  • Carlos
    #1436
    Jóak!

    Vannak olyan küldik, amikor jön a vip. Mivan akkor, ha a VIP érkezésekor nem teljesül az általa kivánt feltétel? Jön egy hónap múlva megint, vagy mission failed?
  • Norbert87
    #1435
    Szivesen , ha máskor is esetleg kérésed vagy kérdésed lene a játékal kapcsolatba akkor irj. Ja és hogy tetszetek az oldalak?
  • Carlos
    #1434
    Megnézem, köszi a tippeket!
  • Norbert87
    #1433
    (Tudtok site-ot, ahonnan lehet tüzijtékokat, lézereket (komplett tüzijáték event-et (zenére megcsinált csinnadratta))?
    Megköszönném.CARLOS) Remélem tudok segiteni most mondok két olyan oldalt ahonnan tudsz mindenféle okosságot letölteni az első www.rctpyro.com innét csak frw. vagyis tüzijátékut tudsz letölteni mellékesen regisztrálni kell magadat . A másik oldal mindent visz itt megtalálsz mindent ami csak kell az RCT3-hoz http://www.rct-world.com/rct3/kat_effekte/page1.html itt rendesen nézz szét mert sok érdekes dolgot fogsz találni . Ha megnézted akkor osztd meg tapasztalataidat az oldalon vagyis itt . Az utóbbi oldalt mindenki figyelmébe ajánlom ! Jó játékot!
  • Duddits
    #1432
    Én csak Sandbox-ba nyomom/tam...
  • Carlos
    #1431
    Kérdésem lenne:
    Vannak olyan küldik, amikor jön a vip. Mivan akkor, ha a VIP érkezésekor nem teljesül az általa kivánt feltétel? Jön egy hónap múlva megint, vagy mission failed?
    (Tycoon nehézség: 7.00 Excitement rating-es ride-on akar ülni a drágám és Out of Money)
  • Carlos
    #1430
    De nagy a csend. Senki sem tolja?
  • Duddits
    #1429
    Én nem...
  • Carlos
    #1428
    Köszi!
    Tegnap megcsináltam az első pályát! Tycoon szintre offkósz!
    Zsír játék.
    Esetleg letölthető cuccokat tudtok hozzá? (Link)
  • Duddits
    #1427



    Üdv a játékosok között.
  • Carlos
    #1426
    Ma reggel megnéztem ezt a játékot (összes kieg tutorialja) és csak megdöbbentem, hogy mennyire komplex a RCT2-höz képest!
    Úgyhogy valszeg felköltözik a kedvenc játékok listájára...

    Tudtok site-ot, ahonnan lehet tüzijtékokat, lézereket (komplett tüzijáték event-et (zenére megcsinált csinnadratta))?
    Megköszönném.
  • MiB
    #1425
    Hi!

    Ez a verzió van meg: Rollercoaster Tycoon 3 (PC-ISO) - Multilanguage

    Milyen pecseket kell leszedni hozza+tores? A sajat updaterevel felpecseltettem, felrakta az update 2-t ahoz szedtem egy 1.2es torest. Viszont lattam hogy van 1.3as pecs is. Most ez csak az usa verziora megy fel, mert nekem hibat irt ki mikor fel akartam tenni!
  • Duddits
    #1424


    Én is csináltam már ilyet.
  • reménytelen
    #1423
    Élénkítem a témát egy saját készítésű képpel:

  • Johnny23
    #1422
    pl. gamecopyworld.com
  • Reyes
    #1421
    Szevasztok! Nem tudna valaki nekem adni egy cracket az RCT3-hoz? Vagy egy linket, hogy honnan tudnám leszedni...
  • Duddits
    #1420
    Ehhh.... Dec. 31-e óta...


    GYERTEK, ÉLESZÜK FEL A JÁTÉKOT!!!!!!! Csináljunk valami szépségversenyt, vagy nem tom! Ne tűnjetek el!!!!!!
  • Norbert87
    #1419
    Helló
    Megjelent a rct3 wildhez a crack!!!!!!!!!!!!
    Jó játékot mindenkinek!
  • Duddits
    #1418
    !!!!!!!!!


    Roller.Coaster.Tycoon.3.Wild-RELOADED
  • PLackó
    #1417
    itt egy faq a fejlesztőktől ami segíthetne
    főleg ez a rész belőle szerintem:
    3) Some sound cards perform a great deal of processing on the PC’s CPU, rather than on the card itself. This can cause significant framerate slowdown, and the sound can also take on a metallic, echoing character. In these cases, navigate to the:

    C:\Documents and Settings\[YOUR USERNAME]\Application Data\Atari\<RCT3> folder, open the options.txt file with a text editor and reduce the MaxSound and MaxMusic parameters from their default values of 100 and 4 to MaxSound 25 and MaxMusic 2, then save your changes and re-run the game. This will significantly reduce the sound processing your CPU is doing and therefore help framerate. You can also experiment with these values to tweak performance. In addition, for cards such as SoundBlaster Live!, you should also try turning off echo and other processing effects that are computed on your PC’s CPU. (For SoundBlaster Live! go to "Creative" >"SB Live" > "Audio HQ", open the "EAX Control Panel" and select "No Effects".)

    a baj csak az,hogy abban az options.txt-ben nincs is ilyen opció hogy maxsound és maxmusic. nektek van? valamint SB live!-om van és a leírt helyen be van jelölve hogy no effects (alapból is így van) de sajnos nem segít)
    valakinek lenne még valami ötlete?
  • reménytelen
    #1416
    BIOS-frissítés vagy winreinstall.
  • PLackó
    #1415
    végre sikerült elindítani a játékot,viszont újabb gondom akadt.
    az indítás után már a logók is szaggatva jönnek be,a hang pedig elképesztően recseg,torz.végig így megy a menüben/játékban is,játszhatatlan. (kb 10-20 fps és a hang borzalmas). volt már ilyen gondom, ha jól emlékszem a soaked-el és ott csak winr reinstall után lett jó.mit tehetnék?
  • Norbert87
    #1414
    hELLÓ
    szeretnék 1 rct3 wildhez értő embert találni aki meg tudná nekem mondani hogy hogyan lehet megcsinálni a wildet hogy normálisan fusson a gépen!
    Ide irj:[email protected]
    (nem eredeti a játék)
    Fontos lenne mert van hozzá vagy 250db tüzijátékom!
    Ha kell elküldöm a segitségért cserébe!
    Köszönöm!
  • PLackó
    #1413
    mind a kettő image-t kipróbáltam.
  • rage
    #1412
    Nekem van fent Alcohol és Daemon Tools 4
    Utóbbi és a Virtual CD Hide megoldott a problémát, pláne mióta a patch securom 5-ösre cserélte a védelmet.

    Te melyik image-t használod mountolásra? Mert van egy mini image, azzal nem megy nekem sem, viszont magát az első CD-t mountolva gond nélkül működik.
  • PLackó
    #1411
    köszi,nem tudom mi lehet a ludas.
    1 hetes win-em van nincs sok dolog telepítve,clone cd sem.

    ezek vannak:Regcleaner,alcoho120%,deamon tools 4.0,avast antivírus,zone alarm amik esetleg problémát okozhatnak.

    valamint ha jól emlékszem legelső dolgom az volt mikor wint újraraktam (a driverek után) hogy alcohol 120%-ot feltelepítettem, és rögtön próbáltam a wild!-et de sajnos nem ment.SP1 van a winen.
  • rage
    #1410
    Akkor az azt jelenti, hogy olyan emulációs software van a gépeden még, amibe belekötnek a másolásvédelmek
    Ezek lehetnek régiókód-törő, DVD másolásvédelem-kiiktató software-ek, de
    például ugyanilyet okoz, ha fent van a gépeden a Clone CD
  • PLackó
    #1409
    nekem így sem.fogalmam sincs mi baja lehet a gépemnek,de soha nem indulnak így a játékok csak crack-el.win újratelepítés sem oldotta meg a gondot.