1728
  • SlaCker
    #1568
    Mondjátok már meg,hogy miéert van az.hogy a sötédedés jön és megy is. :D
    Nem tom mér,de átugorja a játék az éjszakát!Ez mért van,vagy hol kell beállítani,hogy legyen éjszakais??
    Hála égnek benne maradt nagy kedvencem a Mini Railway.Imádom arra akkár 20.000-et is el tok verni :DD
  • SlaCker
    #1567
    Köszönöm segítséged. :))
    Elég nagy gépigénye van a gammának
    Nállam nincsen baja pedig kicsi gépem van. :))
    Amúgy a "modok"kérdés most látom felesleges volt csak kicsit olvasnom kellett volna jobban. :DD #1562:"Az lenne a baj, hogy vannak letöltött cuccaim?" :DD
  • Neton
    #1566
    Szedd le a cracket hozzá a gamecopyworld.com oldalról. :)
  • Neton
    #1565
    1: jól beszélsz. :)
    2: Szerintem keress rá a google-ben, azt tudom, hogy rengeteg hullámvasutat lehet leszedni hozzá. Hogy létezik-e külön mod, abban nem vagyok biztos, de eléggé sanszos. :) Nekem 1 olyan mod kéne amúgy, ami megoldja azt, h a játékban amikor éjjel van, akkor ne szaggasson be az engine egy Core2Duo + 2 giga ram + 8800GTS kombón. :)
  • SlaCker
    #1564
    Üdv mindenkinek.Most kezdek el játszani eme játék 3. részével. :))
    Nekem az első annyira bejött,hogy a 2 az nem tetszett túl csicsás volt.A 3. rész pedig szokatlan így nem erőltettem. :))
    Most viszont csak megpróbálkozok vele. :))
    Nem követtem figyelemmel a játékot.Csak annyira,hogy megjelent.
    Most viszont érdekelne ez az.Ha nem esik nehezetekre akkor válaszoljatokmár. :))
    1.Ha jól sejtem akkor van 2 kiegje ugye? Wild és Soaked.
    2.Ezekhez vannak-e ilyen modok?Hogyha igen tudtok-e adni egy két helyet,ahonnan letölthetők.

    baly94 nagyon tuti képek.Ötletes és jó kivitelezés. :)) "Énis ilyen tervezős lélek vok." :DD


    Ennyi így dióhéjban. :D Roller Coaster Tycoon 1 forever.
  • Compongnathus
    #1563
    Letöltöttem a torrentről a játékot és ezt írja ki mikor el akarom indítani: You must have the original roller coaster tycoon 3 alredy installed to install RCT3 soaked v. wild. Akármelyiket nyitom meg ez a kiírás van! Remélem valaki tud segíteni! Köszönöm!!!!!!!
  • baly94
    #1562
    Miért van az, hogy elmentem a játékot, metöltöm, és ha mondjuk falat akarok csinálni akkor kilép? Az lenne a baj, hogy vannak letöltött cuccaim?
  • baly94
    #1561
    Hát én amennyit kiszedtem belőle az ennyi:
    Építsük meg a vasutat.
    Fedjük be valamivel(bármivel). Aztán mentsük el azt, amivel befedtük, utána töröljük a pályáról. Csináljuk meg a hegyet(a vasútra). Egy árok marad ott, ahol a vasút van. Mentsük el a vasutat, ezután töröljük a pályáról. Simítsuk el az árkot. Tegyük a hegybe a fedőt(SHIFT-el).
    (és ahol elakadtam, mert nem engedi) Tegyük a hegybe a a vasutat(SHIFT)
    Az utóbbit nem engedi... Pedig be is raktam az options.txt-be amit kellett(AttractionSceneryAllowTerrainIntersect 1) Valaki tudja hogy lehetne megcsinálni?
  • geri777
    #1560
    Lehet hogy hülyeséget mondok
    de sztem ugy kell csinálni hogy meépited a sint ahova alagutat arkkrsz rányomod azt a félkörives valamit az nekem van (nem tudom hogy a kiegészitőbol van e )
    Utána rányomdo a hegyet!
  • baly94
    #1559
    Ezt: Alagútkészítés nyitja Megfejthetné valaki, mert a webfordító kicsit zavarosan fordította le nem nagyon értem, meg nem működik a mit csinálni próbáltam. Ott akadok el, hogy a vasutat be kell pakolni a hegybe:S
  • baly94
    #1558
    Miért van az, hogy ha beírom látogató nevének, hogy John Wardley, akkor csak azt engedi, hogy korlátlan legyen a magasság, a földa alá meg be se mehetek? Mert van aki ezzel a kóddal be lehet menni a föld alá. Vagy ahhoz kellenek a kiegészítők? Mer nekem nem rakja fel... :S
  • geri777
    #1557
    Még egy kérédés
    ha csinálok vizi csuzdákat akkor hogyan vezesem ellöket odáig ?? mert kétféle ut van van az a járda szerüség és a másik ami a medencéknél van hogyan kapcsoljam össze ?? elég ha valki képet linkel rola talán ugy megértem :)
  • geri777
    #1556
    oké köszi sikerült letöröltem és soaked aztán Wild köszönöm a segitséget
  • Neton
    #1555
    Cselekdtél úgy, ahogy a felirat kérte? Tehát rakd be (moundtold) a Wild image-et vagy cd-t, és kövesd a képernyőn írtakat. Esetleg uninstall és próbáld meg először a Soaked-ot és aztán a Wildot felrakni.
  • geri777
    #1554
    Sziasztok olyan problémával fordulok hozátok hogy felraktam ugye az alapjátékot crekeltem müködöt utána a wild ed crekeltem müködöt

    utána a Soaked et és crecekltem és nem mükxik miért lehet segitsetek !

    minden inditásnál ezt irja ki

    Elöre is küöszöönm válaszotokat !
  • baly94
    #1553
    A másik az, hogy alagutat, vagy föld alatti járatot lehet csinálni?
  • baly94
    #1552
    Van olyan program amivel változtatni tudom a vonatok formáját, vagy legalább a skin-jét?
  • Prince of Máté
    #1551
    Én egyszer a Fővárosi Vidámparkot akartam megépíteni, bele is kezdtem, de nem volt türelmem :P Azért nagy nehezen a Looping Star elkészült, de még van hátra pár dolog... Valaki esetleg nem csinálta már meg?
  • baly94
    #1550
    Ha jobban meg gondolom csak 35% van kész...
  • baly94
    #1549
    A főpáylaudvar, a félkész tetővel.

    A metrő az épületek alatt fut, gondolom nem kell elmagyaráznom miért...

    Ez még fedetlen.

    Az első megálló, a metróból.

    Ez a 2. pályaudvar, még csak a felüljárók vannak kész, meg a büfé.

    Vidéki megálló:1%...

    Az egész felűlről.
  • baly94
    #1548
    Rakok képet a parkomról(RAILWAY) még készül kb. 70%-os a megállókból 2 kéészen van(még kettő kell)+metró, ami piszkosul nehéz, kb. úgy halad, mint a 4-es metró... A főpályaudvarnak még nincs kész a mennyezete, a természet sincs még kész, de azért rakok ide képet.
  • baly94
    #1547
    Egyébként, ha csinálom a career-t akkor kapok új cuccokat?
  • Tokmag20
    #1546
    Hali! Van magyarosítás a Roller Coaster Tycoon 3-hoz? Én eddig nem találtam sehol? Ha van légyszi linkeljétek be. Köszi
  • Dzsega #1545
    Ha nincs feltelepítve, hogy milyen monitorod van (tehát alapértelmezett a monitor) akkor előfordulhat ilyen.
    Ha fel van telepítve rendesen (pl.:LG Flatron 1750S) akkor nemtom.
  • Ferrari25
    #1544
    nekem is ez a gondom
  • Ferrari25
    #1543
    sziasztok!LEnne egy gondom!Az hogy amikor elindítom mért jelenik meg egy olyan a monitoromon hogy kevés a frekvencia és leáll a monitorom!pls segítsetek!
  • Bandi995
    #1542
    Bocs utólagosan annyit hogy a hiba adatai:
    -5005:0×80070017 és a KernelMedia.cpp és a SetupDLL.cpp-re jelez válaszokat előre is kösz!!!!!!!!!!
  • Bandi995
    #1541
    Sziasztok! nekem lenne egy icike picike de annál sokkal súlyosabb problémám, ugyanis nem megy a játék a telepítés elindítása után egy csíkot se halad de már hibát talál rossz a gép vagy a játékkal van probléma???
  • krisz267
    #1540
    és hogy lehet ara álitani a kamerát hogy a hulámvasutakba uljek vagy a hintákba
  • krisz267
    #1539
    nem tom
  • Japep
    #1538
    Hello!
    Miért van az, hogy ha behozom a játékot, akkor bejön egy "monitor-bellító" ablak?
    (15 másodperctől számol vissza, aztán elmegy a monitor...)

    Előre is kössz!
  • krisz267
    #1537
    hogy tom nézni hogy ojan legyen mint ha ulnék bene??
  • kvalentin
    #1536
    Hello!
    hogyan lehet, a kameranézeted beállítani olyanra mintha a hullámvasútban ülnél?
  • Muhu
    #1535
    Amúgy talán meg tudnám csinálni aa budapestit, csak egy térkeé kéne.Majd megnézem
  • Muhu
    #1534
    Én is Isot töltöttem, le, és fogalmam sincs, mér nem megy.Talán olyan lehet, mint amikor a király visszatérben a törttel csak a samuval tudsz lenni:)
  • Prince of Máté
    #1533
    Van egy egyszerűbb megoldás: (úgyse fogják elküldeni)
    Letöltesz egy ISO-s verziót.

    Nekem is lenne egy kérésem:
    Valaki lemodellezte már a Budapesti vidámparkot?
    Engem érdekelne a mentése :)
  • Muhu
    #1532
    Ja és lehet, hogy ez már eg ykicsit sok, de ha lehet, akkor a sima pályákat is légyszi
  • Muhu
    #1531
    Ha valaki még látogat ide, akkor légyszi segítsen
    Szal a játékot már már nem lehet kapni, ezért letöltöttem.Viszont a kampány nincs meg.Se az eredeti, se a kiegészítőé(mind a három megvan(1 sima 2 kieg))Na szal, ha valaki ki tudná szedni a sajátjából, és elküldeni a [email protected] azt naon megköszönném.Előre köszi
  • misi123
    #1530
    KEPS-CKJG-NUGP-XDAD-EUQR-EM35
    ESHW-FTGF-YGQW-JLGH-WMLL-CMU2
    NRGK-QCCX-MKRX-FUSQ-HQGN-H3S9
    UPBR-FBLJ-XBMJ-UAVM-YCJZ-HREX
    BNCX-TSDQ-QMSG-VMXD-AXAB-GH3R
    ZSYK-FJJJ-CRUN-RAZG-LYLE-KA6N
  • Mike 007
    #1529
    hali all!
    nem tudok építeni néhány dolgot mert azt írja ki hogy as at least one station is not long enough...na ezt nem értem vki help pls addig is köszi!