1728
  • kri555
    #1608
    Fel kéne ébreszteni a fórumot!!!!!
  • belalli
    #1607
    ment a kép majd írj miylen:)
  • kri555
    #1606
    az jó lenne köszi.
    a címem: [email protected]
  • belalli
    #1605
    sajna nemtudom felrakni meghaladja a méretet vagy csak én vok bénaesetleg ímélben elküldhetk pár képet vagy nemtom me ide nemtom felrakni xD
  • belalli
    #1604
    felrakhatok képet ha gondolod...de még készül szal nem teljes és mivel még nem voltam ott ezért nem 100%ig hű recreation de törekszünk:D
  • kri555
    #1603
    arra kíváncsi leszek
  • belalli
    #1602
    próbáltad már azt, hogy a fákat nem 3D-be használod?Amúgy meg van valakinek valami jó parkja?Én most a Six Flags Magic Mountain parkot csinálommá legalább 24 órát töltöttem rá és még nincs kész
  • Richardix
    #1601
    sziasztok lenne 1 ici pici de annál zavaróbb problémám:
    Nem tudom miért, de nálam az éjszaka kb reggel 9-10 órakor jön és 1 mp múlva már megint világos... tudja valaki mi lehet a gond?
  • kri555
    #1600
    várd meg míg mind kettő kapuhoz elmegy valamikor bemegy úgy is xd
  • zozo117
    #1599
    Sziasztok azt ne nem tudom hogy ha elromlik egy gép a játékban vagy pl a körhinta ki hívom a szerelőt és hogy szereltessem meg vele nem bírom bele se rakni de ha fizetőhöz rakom akkor meg másik irányba megy mit tegyek ?
  • Esplanade
    #1598
    thx, akkor beszerzem...
  • kri555
    #1597
    Igen a Gold csak a Soaked kieget tartalmazza.Vedd meg a deluxe-t mert abban min a 2 kieg benne van + magyar kézikönyv !
  • Esplanade
    #1596
    vagy a Gold csak az egyik kiegészítőt tartalmazza?
  • Esplanade
    #1595
    szeretném megvenni a játékot de két verzióba is belefutottam
    van a RollerCoaster Tycoon 3 Deluxe
    és most jelent/jelenik meg a Legjobb Választás sorozatban a RollerCoaster Tycoon 3 Gold
    van valami különbség a két verzió között a borítón túl?
    úgy tudom mindkettő angol nyelvű, de adnak hozzá magyar kézikönyvet?
    esetleg valami újítás van bennük? például nagyobb felbontásban enged játszani wide monitoron (ilyesmikre gondolok)
    vagy csak a forgalmazó más?
  • kri555
    #1594
    Én megvettem eredetibe a deluxe-t amiben benne volt a sima rct3 a soaked és a wild.
    Egyébként király játék
  • kri555
    #1593
    Milyen linkre gondolsz?
  • tibi842
    #1592
    Sziasztok
    Valaki tudna adni egy linket a kiegészítőjéről??????
    előre is köszönöm!
  • Fodorgyurma
    #1591
    Senki nem jár erre??
  • Fodorgyurma
    #1590
    Hello!
    Tudnátok adni ehez a játékhoz egy letöltési linket?
    Lehetőleg ne torrentet!
    Előre is köszi!
  • Compongnathus
    #1589
    Sziasztok! Szerretném megkérdezni hogy hogyan lehetne kivenni az építési korlátozottságot? pl: hullámvasútak , liftek , starnd h milyen magas vagy hosszú legyen ezt hogyan lehetne kivenni??? mert korlátozva van.
  • baly94
    #1588
    Azz összes itt található képen lévő épületeket hamarosan letölthetitek itt.
  • baly94
    #1587
    [IMG][/IMG]
  • baly94
    #1586
    Ez nem jött össze...
  • baly94
    #1585
    Egy kép belőle, a többit is nézzétek meg!
    [IMG][url=http://rct3.baly94.fotoalbum.hu/galleryview][/url][/IMG]
  • baly94
    #1584
    Tekintsétek meg művemite :D
    RCT3-Baly munkái
  • Swejk
    #1583
    megoldva
  • Swejk
    #1582
    Jav,videó beállításokat :D
  • Swejk
    #1581
    Sziasztok. Tudja e valaki hogy hol tárolja a játék a vedóbeállításokat? Feltelepítettem a játékot,elindul és a monitort kilövi,csak hang van. Valami megoldás? (Új drivert is feltettem tehát nem az a gond)
  • Gregorius
    #1580
    Sziasztok! Van valami mód rá, hogy a belső nézet nézőpontját valahogy lejjebb eresszem? Szeretném, ha a belső kamera nem az emberek feje felett helyezkedne el egy jó méterrel, hanem ténylegesen fejmagasságban.
  • krisz95
    #1579
    Hát sajnos nincs rá magyarítás mert túl fárasztó megcsinálni....nem értem ha kicsit is foglalkoznának vele pár év alatt meglenne nem értem...:S
  • 3P
    #1578
    Nos nincs semmi megoldás a telpítésre? Esetleg a magyarításra?
  • 3P
    #1577
    És még egy gondom van, már telepítésnél kéri az eredeti lemezt mit tudok csinálni? Tehát hiába szedek le cracket fel sem tudom tenni a játékot.
  • 3P
    #1576
    RollerCoaster Tycoon 3 Soaked-ez keresek magyarítást. A lányomnak kellene a játék, tehát mindenképp magyar kellene.
    Van ilyen? Ha igen, akkor hol találom?

    Köszönöm
  • Tibbor
    #1575
    Néhány pályán szerettem volna kipróbálni azt a "csalás"-t, amikor egy látogató nevének megváltoztatásával mindenki minden hullámvasútba be szeretne ülni.Hát én semmiféle változást nem vettem észre, a látogatóim továbbra is ugyanolyan undorral sétáltak el a bejáratok előtt.Néhány küldetésben egyébként is idegesítőnek találtam, hogy a látogatóknak semmi sem tetszik.Se a szelíd attrakciók, se a vad hullámvasutak.Néha még önköltség alatti belépődíjért se akartak sorbanállni...
  • krisz95
    #1574
    Am azért mert én töltök hozzá le tüzijáték a www.vpyro.com ról és valameik megy oldalra de már onnan töltöttem le mortar okat és meg lett oldva a probléma egy big ben féle tüzijátékot csinálok:)
  • Tibbor
    #1573
    Ha nincs a forgatást jelző nyíl a tüzijáték kilövő "ablakában" - mint pl. az étel és italárúsító épületek esetében - akkor sehogy.Egyébként miért szeretnéd forgatni őket, hiszen mindegyik csak felfelé tud lőni...?!
  • Irondog
    #1572
    Leszedtem én is a játékot, nagyon tetszik... Tényleg lenyűgöző, hogy a mai szar játékok között azért akadnak ilyen értelmes, ugyanakkor tényleg kidolgozott játékok, mint pl. ez is. Még a Prince of Persia: Sands of time-nál voltam ennyire lenyűgözve... Örülök, hogy ilyen jól sikerült megvalósítaniuk a 3D-t, szerintem nem sok kivetnivalót találni benne, minden benne van, ami az eddigiekben, csak sokkal szebb és realisztikusabb köntösbe öltöztetve... Ezt inkább azoknak írtam, akik szerettek az első két résszel játszani, és bizonytalanok benne, hogy kipróbálják e ezt a 3.-kat... Szerintem mindenképpen megér egy próbát... :) Mellesleg az első hsz.-k között vki mondta, hogy nem lehet kinyomni a logókat a játék elején. Hát dehogynem, egy egyszerű ESC-t kell nyomni... Mondjuk erre sztem mindenki rájött magától, de ha mégsem, most már tudja... :D Én még kissé nehezen építek benne hullámvasutat, de minden csak gyakorlás és türelem kérdése... :D Amúgy meg nem kell ennek erőgép sztem, én extreme graf.minőségben nyomom, és nem akad. Persze majd ha tele lesz a vidámpark, lejjebb veszem very high-ra. Ja, és nkm Intel965-s vid.kártyám van, 256mb-s. 1.8ghz-es, kétmagos procim, vmint 2giga RAM-m, Vista Ultimate alatt, Aero sémát használva, és így is tökéletesen fut a játék...
  • krisz95
    #1571
    Aki nagy mestere a játéknak lécci vegyen fel msn re: [email protected]
  • krisz95
    #1570
    Hellosztok valaki tudna segíteni???fontos!!Hogy lehet elfordítani a tüzijáték kilövönek az irányát???
  • kri555
    #1569
    vedd fel a grafót