1728
  • GamerAdams007
    #928
    szasztok! kéne egy kis segítség. Megvan az rtc3, megy is,minden. csak nem tetszik. viszont az rct1, nem jól megy xp-n. nem lehet menteni, betölteni. nincs valakinek erre megoldása? kéne nagyon! előre is köszi
  • Tigerson
    #927
    Hello!

    Ez a 2 patchem van a játékhoz:
    RCT3_1stRETAIL-UPDATE2_USA.EXE
    RCT3_RETAIL-UPDATE1_USA.EXE

    Mind2-t, ha elindítom, akkor ezt írja ki: Invalid the patch file.

    Mi lehet a gond?
  • PLackó
    #926
    ezt kérdezem,hogy akkor felrakjam -e hogy csak nálad szaggat-e vagy másnak is.
  • magus
    #925
    milrt, kinek szaggat még?
  • PLackó
    #924
    én még nem próbáltam ki a 2.-kat mindenkinek szaggat tőle?
    miket javít ez a patch?
  • magus
    #923
    uj patchel szaggat a jatek.

    marmint nem a jatek, hanem 5mp-nkent megall a jatek egy tized mp-re. fuggtelnul attol mi van akepernyon
  • Kope
    #922
    ElfQT: Pedig sajnos máshogy szerintem nem lehet megcsinálni, mert a bódékból nem élsz meg sehogy. Szerintem ez így van kitalálva.
  • Tigerson
    #921
    köszi, visszább olvastam és megtaláltam, ami kell, remélem jó lesz a game a patchel + a crackkel, és remélem, nem lesz smemi bug, hogy nem jönnek a menetekre
  • PLackó
    #920
    meg ha itt beírnád a keresőben vagy kicsit visszaolvasnál már linket is találnál hogy pontosan honnan szedheted...
  • ElfQT
    #919
    Tigerson: van már 2-es patch is. Krekket meg a "szokásos" helyekről. megagames, gamecopyworld. (Ezek elé www, mögé com, többit meg kell oldanod.)

    A new blood kifogott rajtam. Egy idő után mindig fogyni kezd a lé. Mi a taktika? A park reopent csak végső esetben használnám, olyan csít szerű.
  • Tigerson
    #918
    Hello!

    Megszereztem ezt a gamet és aki adta nekem mondta, hogy kell hozzá egy patch, hogy a játékban az emberek menjenek menetekre, megadta a címet le is töltötöttem a patchet: RCT3_RETAIL-UPDATE1_USA.EXE. Csak ehhez kellene nekem egy crack is. Aki tudja, hogy ehhez a patchhez ilyen crack kell, az please írja le!
  • magus
    #917
    ize, autoupdateval felpatcheltem 2-esre, mikor az 1-es update volt rajta, es nem keri a cracket fut anelkul is. hol a bibi?
  • Gregorius
    #916
    Azzal nekem sincs. Minden flottul néz ki, csak kár, hogy renderelt képet túl sokáig látok. :D
  • Kope
    #915
    Én egy ASUS AX800 Pro-val tolom és semmi gond nincs a grafikus megjelenítéssel.
  • Gregorius
    #914
    Van estleg ATi felhasználó itt? Merthogy ez a játék ugye ATi, The way it's meant to be played, és ha ráeresztem a Bloom-ot, akkor a képernyő alja, és jobboldala villog világosban. Esetleg valaki másnak is?
  • Help17
    #913
    nekem most 600 meber van a parkban és nem akad.
  • Gregorius
    #912
    Nem kicsit, nagyon, mert ugye a prociból nem kéne sokkal többet zabálnia, mint a 2D-s változatnak. A 3D a kártyára van bízva. Az pedig elmene szépen asszem 2000 fővel is :)
  • PLackó
    #911
    hát eléggé..
  • Kope
    #910
    Igen. Ez vélhetően azt jelenti, hogy kicsit szarul orták meg a gamét.
  • PLackó
    #909
    lol!a te gépeden?:O
  • Kope
    #908
    Ez nálam is megvan. A nagyobb vidámparkokat szerintem a proci nem tudja kiszolgálni és nem feltétlen a VGA-n múlik. 600 fő felett az én 3G P4-em is diavetitést végez a parkról.
  • PLackó
    #907
    high vagy very high minden,nem tudom.
  • PLackó
    #906
    lol
    pedig akkor nálad 1000* jobbnak éne lenni.nekem700 fősnél 20-25 fps.
  • Gregorius
    #905
    AMD XP 3000+ 1GB RAM, ATi 9600 XT, Windows XP
    És egy nagyobb vidámparknál képes lemenni 5-10 FPS-re, úgy, hogy Direct3D driver beállításoknál teljesítményre állítom a kártyát, és majd mindent leveszek minimumra a játékban.
  • PLackó
    #904
    :)
    milyen a configod?nekem elég jól megy.
  • Gregorius
    #903
    Igen, mostmár nekem sincs vele különösebb problémám leszámítva, hogy nem bírja el a gépem rendesen. De most sandboxozom. :D
  • adamgyerek
    #902
    Köszi szépen, de már rájöttem mi volt a gond! A videókártyám tett be neki, de már 1000-rel nyomom! :)
  • PLackó
    #901
    megint felraktam,jól lehet vele szórakozni:)
  • Gregorius
    #900
    Milyen Vindózt használsz?
  • Kope
    #899
    Nekem sajnos nincs igazán ötletem. Probálgasd patch-elgetni.
  • adamgyerek
    #898
    Sziasztok! Azzal a problémával fordulok hozzátok,h amikor elindítom a játékot és menteni akarok, akkor 1ből kilép! Tudnátok ebben segíteni! Előre is köszönöm!!!
  • adamgyerek
    #897
    s
  • rage
    #896
    http://dl.gamecopyworld.com/?d=2005&f=vng-rct32!rar

    S hogy még keresni se kelljen a cracket hozzá....
  • rage
    #895
    Na, a könnyebbség kedvéért íme egy USA patch, amihez nem kell az 1-es update, mert ez full, felmegy a sima játékra is :

    RCT 3 USA Update No 2
  • rage
    #894
    Van már 1.2-es javítás is.
    Letölthető az USA verzióhoz (akinek Deviance által törött van, annak az kell...) innen :

    http://www.atari.com/us/support/dl.php?file=ftp://ftp.infogrames.net/patches/rct3/RCT3_PATCH1-UPDATE2_USA.EXE

    Ez az 1-es update-ről patcheli a 2-esre, tehát kell az 1-es
    USA update is hozzá
    Sok helyen megtalálható

    www.gamecopyworld.com-on meg ott van hozzá a Deviance féle 1.2-es törés .
  • Gregorius
    #893
    Hát úgy tűnik, hogy nem csak én találkoztam ezzel a buggol, és nem csak nekem okoz fejfájást, és nem csak nekem szúr szemet a bughalmaz
    http://gamestar.hu/olvasok.php?cmd=show&id=232
  • Kope
    #892
    Nekem nem jött elő ilyen bug, pedig régóta játszom vele. Igaz, nekem az amerikai verzióm van és nem az európai. Az új patch-el viszont nincs minusz számú látógató a parkban zárás után, tehát azért valamit reszelgettek a dolgon.
  • lacam
    #891
    Nos akkor én is feladom :(
    Marad a RCT2 (mintha láttam volna valami progit, amivel "fel lehet ülni" az RTC2-s hullámvasutakra is [csak sajna demo volt])
    Mindegy...
    Azért köszönöm!
  • Gregorius
    #890
    Akkor passz. De egyelőre nem maradsz le semmiről, ne aggódj, mert elég gyalázatos a játék. Olyan bughalmaz, hogy szinte már nem is öröm nézni. Most meg egy olyan bug jött elő nekem, hogy csak állnak a maflák a sorban, és aztán begurul a szerelvény, és csak állnak tovább. Majd a szerelvény a maximális várakozási idő letelte után szépen kigurul az állomásról. Persze aztán mindenki háborog, hogy "The queue length for hullámvasút whatever is ridiculous.
    Azt a 5627km/h-val végigszáguldunk a pályán dolgot pedig egyelőre nem sikerült nekik kijavítani. Azt se tudom, hogy az mi a fene. És aztán megint ride length: 0:02mp Excitement rating: 1,26 Intensity rating: 12738,39 Uber-extreme.
  • lacam
    #889
    Az elején patch nélkül próbáltam, nem ment, ezért próbáltam ki patch-el (hátha rendbehozza) de ehhez is (updatelthez) kerestem nocd-t , de nem... :(