1728
  • Gregorius
    #888
    Igen, jónak tűnik, bár CD-n még kevesebb van. De esetleg próbáld meg patch nélkül, mert ha a crack-ed nem jó...
  • Kope
    #887
    Nekem valamiért nem megy fel a patch. Lehet, hogy azért, mert a biztonsági másolat van fenn a játékból?
  • lacam
    #886
    Azért köszi szépen.

    mo-rct3.bin -- 574 969 920 Byte
    Ez a jó???
  • Gregorius
    #885
    Passz. Ha nem jó DX lenne fönt, akkor el sem indulna. És amúgy nem DX9-es kártyán is elindul.
  • lacam
    #884
    Sziasztok.
    Fordult már elő olyan hiba nálatok, hogy bejött az első kép (fehér alapon szöveg) s mikor eltűnik, marad minden fehér (cca. 15 másodperc után visszadob az asztalra), vagy ez egyedi eset? (csak nálam gond...)

    P4 2.4
    512 DDR333
    Geforce4 Mx440 :D
    stb...
    Úgyhiszem Dx9c van fenn (bár a "c" nem biztos)
    Update #2 van fenn...
  • Gregorius
    #883
    Ahogy mondod! :D A mai napom ilyen.
  • PLackó
    #882
    lol:P
  • Gregorius
    #881
    http://3dgamers.planetmirror.com/pub/3dgamers/games/rollerctycoon3/rct3_1stretail-update2_eu.exe
  • Gregorius
    #880
    Lehet, hogy akkor itt rontom el, de így 6 karbantartóval is állandóan lerohadnak a játékok, és annak idején az RCT 2D-ben nálam mindig Dunát lehetett volna rekeszteni a gépészekkel, és azért is voltam itt meglőve az árakkal meg minden, mert ahogy elnéztem nem nagyon volt portábilis a játékstratégia az előző részekből.
  • Kope
    #879
    Nekem speciel két karbantartónál sosincs több, azonban a ride-oknál mindig beállítom, hogy 10 percenként csekkolják. A takarítóknak pedig mindig ki kell jelőlni a működési területet, mert különben egy helyben kovályognak általában. Így a legnagyobb parkban sincs 3 takarítónál többem és csak úgy osztom ki a területet nekik, hogy az erősen összerokázott teröületnél átfedésük van.
  • magus
    #878
    azt nem vagom, hogy a bufeknel kiirja meg a rideknel, hogy huu 40 usd-t hoz profitnak aztan veszteseges...
  • Gregorius
    #877
    Nem tudom, nekem minden játékom büfém stb profitábilis, de ha mondjuk 4 takarítóm és 4 gépészem van 8 játékra, akkor már veszteséges az egész park.
  • Kope
    #876
    Nem mondom, hogy nem bugos, pl: parkzárás után van, hogy -26 látogató van a parkban. (Biztos bemásztak a keritésen és a főkapun mentek ki). Az Excitement valóban izgalmat is jelent, de ezesetben jobban illik rá a szórakoztatás szinonima. A becsődölésnek pedig mindig megvan az oka, én is jónéhányszor becsődöltem és kezdhettem előlről, de rájöttem, hogy érdemes a büdzsé képernyőt ilyenkor megvizsgálni, hogy mi az ami elvitte a lovét vagy mi az, ami nem rentábilis. Ilyenkor érdemes egy kicsit átvariálni a parkot, szerencsére a bontásért is elég jól fizet. Igyekezzetek a ride-okat minnél jobban széthúzni - azaz nem túl sűrün telepíteni és baromi sok diszítést rakni. A bódésokat is okosan kell elhelyezni, érdemes folyamatosan nyomonkövetni a forgalmukat. Hasznos dolog, ha elkezded figyelni egy csoportnak a pénzügyminiszterét, hogy miket csinál a parkban, érkezéstől a távozásukig. Általában megérkezés, szuvenir vásárlás, 3-4 lightosabb ride - WC - Séta szuvenir vásárlással - hullámvasut 3-4 alkalommal - WC- kaja - pia - séta - lightosabb ride - séta- kaja-pia- WC - hullámvasut...stb. Tehát ennek megfelelően úgy épitkezzetek, hogy a hullámvasutat lehetőleg ne a bejárathoz közel rakjátok, mert akkor arra szál fel az elején és megunja, a többire rá sem néz. Mire eljut a hullámvasutig, üljön fel mindenre és zabáljon vagy kétszer.

    A látogatók száma sokban függ a zöld csík állapotától és a "Ride Up Time" értékétől. Az okádékot mindig gyorsan el kell takarítani.
    A VIP-t érdemes minnél tovább ott tartani, mert növeli a park látogatottságát, persze nekem volt olyan is, hogy annyit baszogatták az autógrammokkal, hogy féluton hazament.

    Én jelenleg 83%-os kariernél járok, lassan kivégzem a gamét, úgyhogy higgyétek el, érdemes vele türelemmel bánni mert tökéletesen működő parkokat lehet összehozni, amit órákra is magára lehet hagyni.
    Ha kérdséetek van, szivesen segítek.
  • Gregorius
    #875
    Igen, én is állandóan becsődölök, de a patch sem segített. Mondjuk eddig csak az első pályát nyomtam, ahol nem is lehet belépőt szedni, de nem is léptem túl rajta, mert bár megvan a tycoon fokozat, egyelőre nem vonzott tovább, no meg vizsgaidőszak van.
    Az a helyzet, hogy ha be van építve, és már csak nézni kéne, akkor sem tudok benne gyönyörködni, mert 3000MHz-en Ati 9600 XT-vel beszaggat, illetve alig vánszorog a játék. Olyan bug-os, hogy azt öröm nézni.

    Van, hogy az excitement ratinget egy állomáson belüli előregurulással frissíti, és kiírja, hogy menetidő 00:02 másodperc, low, low, low. És mindenki sarkonfordul a pénztárnál, és lehet megvárni egy újabb tesztkört. Arról meg ne is beszéljünk, hogy már az első törpepályán olyan vad dolgokat csinál, mert még be sem építem teljesen a területet, de már memóriakezelési problémái vannak, és van, hogy a hullámvasutak röpke 1 tizedmásodperc alatt végigrobognak a pályán, az állomáson egymásbacsúsznak a vonatok, meg miegymás.

    Az tetszik a játékban, hogy próbálták az első rész hangulatát visszaadni, és nem igyekeztek semmi ördöngőset beleültetni a játékba, de ez a 3D egy kicsit kifogott rajtuk. Mondjuk szerintem kivitelezésben a Theme Park World-öt bőven übereli, de nem annyira, mint az elvárt lett volna.

    Ja, és köszi a választ, majd meglátom, hogy sikerül. :)
  • ElfQT
    #874
    Én is tolom! Király! És marha power gép kell hozzá - és elsősorban nem a gfx, bár az se kutya, hanem a hat hétszáz látogató feletti szimulációhoz...
  • magus
    #873
    excitement az az izgalom, nem a szorakozas:)

    en jatszom vele, csak igazabol az a baj ezzel a jatekkal, hogy szep, meg ugy jo mutogatni hogy hogy nez ki, de sajna nem olyan mint az 1, hogy akkor is elvezed amikor mar az egesz teruletet beepitetted. itt nem is lehet beepiteni. El vagyok vele nem az, csak mas. en pl a space theems palyan, total anyagi csodben vagyok, minden ridenal ott tartok, hogy epp hogy kifizetik, a park belepo meg felesleges, mert nem jon tobb ember.
  • Kope
    #872
    no, mizujs? senki nem játszik ezzel a jó kis game-val? hogy mennyit érdemes szedni a körhintákra és társaira, az mindig a vidámpark látogatottságával és a reputációval függ össze. Egyébbként én ezek árával ritkán variálok, hiszen, ha megnézed, ezek csak aprópénzt hoznak a hullámvasutakhoz képest. A hullámvasutakra szedhető belépő pedig elsősorban az Excitement (szorakoztatatási) rátától függ, nagyjából így:
    2-3 ráta: 3-4 dolcsi
    4-5 ráta: 4-5 dolcsi
    6-7 ráta: 5-6 dolcsi

    A 7-es ráta feletti cuccoknál vidáman kicsengetnek akár 6.90-et is és csak úgy dől a lé.
    Amelyik vidámparkban tudsz belépőt szedni, jó pénzszerzési forrás bezárni a parkot, majd újra kinyitni és 3-4 dollárért beengedni őket. Mindjárt összejön egy 2-3 ezer rupó. Megjegyzem egyik küldetésben szeplő "New Blood" parkban másképpen nem is tudsz tycoon fokozatot elérni, mert 600 látogatót pénz hiján nem lehet becsalogatni lové nélkül, a büfékből pedig nem lehet megélni. Csak a belépőkre támaszkodhatsz.
  • Gregorius
    #871
    Abban tudtok segíteni, hogy kb melyik játékra mennyi pénzt érdemes szedni? Tehát mondjuk a Thrill Rides-okra, meg a low, medium illetve high-os hullámvasutakra?
  • magus
    #870
    csak egy kerdes

    ha jon a vip vendeg, hogy adok hozza waypointokat? mindig csak ugyanazt a ketto ridet akarja megnezni
  • Geroka16
    #869
    kösz
  • Tuvok #868
    <censored>
  • Geroka16
    #867
    hi!!
    Nem tudna vki egy kódot a játékhoz...az installnál kéri és sehol sem találom
    ...
  • mhkvt
    #866
    Hali!

    Kijött már az a peccs, amivel nem fagy le végre a játék 5 perc múlva, és a vendégek is mennek a hullámvasutakra??
  • Tuvok #865
    Inszpektál ... :)
  • Titan
    #864
    Aham...szal ez van a patch-ben....THX!

    A parkban az Inspector mit csinál és mi a funkciója?
  • Titan
    #862
    Köfi Jedi!

    A tutorialt végigcsináltam, de az angol nyelv hiányosságai miatt sztem kimaradt a lényeg...Szal ha valaki pár mondazban adna tippet az bőven kárpótólna...

    A patch mit változtat meg a játékban, amitől könnyebb lesz??(csak egy-két dolgot)...PLZ!
  • antijedi
    #861
    ott a gameban a tutorial...
    meg rakd fel apatchet, az is sokat segit...
  • Titan
    #860
    Hali Skacok! Akinek kell a game az DC-n megtalálja! Én is onnan szedtem le...többek között nekem is fent van megosztásban...

    Nem tudtok valami tanácsot adni, mert állandóan veszteséges a parkom...:( Még az első kűldit se sikerűlt +csinálnom...:(

    Szal 1 kis tutorial elkéne.....
  • berlinboy6329
    #859
    MEG LESZ, MEG LESZ!!!!!!!Most szedem flashgettel 1 warezről ingyé isoba.Csak az a hülye flash 3at tölt 1xre, én meg csak 1et akarok hol tom beállítani???
  • Tuvok #858
    aranykalap ?
    minden pályán asszem 3-3 feladatot kellett teljesíteni, ebből csináltam 3-at
  • PLackó
    #857
    tehát hogy már olyan aranykalapos vagy milyen mindeggyik.
    nem tom hogy hívják :D
  • Tuvok #856
    "végig"
    a feladatok teljesítéséig
    vagy mit értesz "végig" alatt ?
  • PLackó
    #855
    hát igen,patchel 1000* jobb lett.
    azt a 3 pályát teljesen végig megcsináltad?
  • Tuvok #854
    3 pályát játszottam végig :D
    Patch-el jobb lett, csak időhiány ...
  • PLackó
    #853

    ti mennyit játszotok vele?végigvittétek?
    nekem még 2 pályát kell és eddig csak 1 pályát teljesítettem olyan sárga kalaposra.(nem tom mi a neve)
    ti hogy álltok?
  • berlinboy6329
    #852
    köcce hogy segítessz de így hogy leszedték nem sokra megyek.pedig csak 300 mega.3x7óra oszt ha minden jól menne, ami nem megy lenn lenne.
  • antijedi
    #851
    hát itt a gameról má télleg nem lesz szó
    tiszta ovoda...
  • berlinboy6329
    #850
    Kurva élet!nincs!!!!Picsába. 1tlen olyan hely ahonnan leszehetném és törölték!!ha min.3an kérik visszarakják!!
  • antijedi
    #849
    1. reklámozni nem itt kéne
    2. szerinted uw meg is hagya ott? (tuti ezért halt ki a magyar free warez mert nemvették észre hogy uwsok miylen joszivüek)

    ...
  • Darkboy
    #848
    Van!http://ufosite.uw.hu