1728
  • Desiderata #1688
    már csak egy ezres a gold cdgalaxisban
  • Carlos
    #1687
    Rossz topikban jársz és rossz kérdést teszel fel.
    De azért minden ok.
  • zolex123
    #1686
    valki meg tudja mondani mi a rollercoaster tycoon 2 telepitő kódja előre is köszi
  • Compongnathus
    #1685
    Hello szia! Megtudnád mondani hogy honnan lehetne letölteni? Mert akkor letölteném, h közelebbről megnézzemkösz! És szeretném megkérdezni h a career mode-ban hogyan lehet az összset felnyitni.. mert én láttam a neten h le lehet valamit tölteni hozzá ami felnyitja egyből minengyiket ami nincs... de hogyan lehetne kösz az infókat!xd
  • belalli
    #1684
    hát le is lehet tölteni de sztem felesleges. mondjuk egy kétsávos utat így tudsz csinálni: ugyebár a pálya kockákból áll. 4 kocka kell egy utcához. 2 kockát egymás mellett befestesz feketére a színek között(aszfalt színe van könnyű megtalálni) szóval h a 2 kockát egymás mellett befestetted akkor utána a befestett rész mellé 1 kockányi kőszínt festesz (hülyén hangzik tomolyat ami olyan mintha fehér téglák lennének beépítve a földbe) erre a "kőszínre" felviszed a sima utat amin az emberek menni tudnak a fekete kockái közé pedig az egyik oldalra beraksz egy fehér falat a shiftel tudod beemelni úgy hogy épp csak kilátszódjon) az eredmény úgy néz ki hogy a járda és közötte út amin szaggatott vagy ahogy gondolod folyamatos vonal úgy mint a normál út (raknák be képet ha tudnák xD)
  • Compongnathus
    #1683
    sziasztok! szeretném megkérdezni h hogyan tudok olyan különleges utakat csinálni?? pl: autóút, járda az a kölönleges... köszönöm!
  • belalli
    #1682
    Visszatértem!grat Carlos én még nem tuttam ezeket megicsinálnimég mindig a magic mountain-nel nyűgölődokés pesrze nemtok felrakni képet ne is irjátok ho kell úgyse megymáshogyan eltom küldeni de itt nem mükszik a képrakásépp ma épitettem meg a goldrushert és a terminator salvationt szóval szinte minden cucc benne van ami az igazibanha kell vkinek kép szóljon
  • Carlos
    #1681
    Nem veszünk fel msn-en.
    Ha kérdésed van kérdezz...
    Bejáratot úgy tudsz letenni, hogy lerakod a játékot és autómatikusan megjelenik, majd kiválasztod, hogy hova tegye.
  • Compongnathus
    #1680
    Sziasztok! Valaki megtudná mondani hogy hogyan tudok másik bejáratot tenni meg sok mindent nem tok még megcsinálni DE IMÁDOM a játékot és tavaly óta van meg aki tapasztalt az vegyen fel msn-re! [email protected] Kösz!
  • Lorant999
    #1679
    hello megint itt vok. na most egy vízi csúzdát akarok építeni sőt beépítettettet is próbáltam... de hogy kell vmi pénztárt vagy valamit izét odarakni (medence va a végénél, csúszdára alkalmas .... tehát hogy lehet megcsínálni ,h kilehessen nyitni?
    pls
  • quazy
    #1678
    Ja meg az lenne még a kérdésem hogy karrierbe lehet feloldani még több vasutat ami beépül a sandboxba vagy amúgy is benne van?
  • quazy
    #1677
    Hali meguntam a többi játékot ígyhát elkezdtem ezt mer amúgy is jó véleményem volt a tycoonról.Na szal lenne 1 kis gond: Sandbox módba bezártam a parkot amíg 2 napig építettem,hogy ne legyen útba senki meg csak azért is és amikor kinyitottam nem jött be senki hanem megálltak a bejáratnál.Már mindent próbáltam de nem jön be senki úgy meg mi értelme.Ha van ötletek segítsetek.Előre is kössz.
  • Carlos
    #1676
    egy ilyen játékhoz minek magyaritás?
    Pff...
  • nagyontutti
    #1675
    Nekem a Roller Coaster Tycoon Platinum van meg csak az a baj, hogy sehol az ég világon nincs hozzá magyarosítás, ha valakinek megvan véletlenül, légyszi írjon vissza nekem a többit megbeszéljük köszi!
  • Carlos
    #1674
    Hmmm...akkor ok. Nekem mindig fentvolt az összes és soha nem volt gond.
    Azt nem tudtam, hogy kieg kell hozzá.
  • Petike954
    #1673
    Bocsi. Rájötttem, hogy kell hozzá a kiegészítő. Így, hogy már azok is fenn vannak megy az alagútépítés.
  • Petike954
    #1672
    De hogy? Ha belemegyek a földbe nem engedi. Ha csinálok neki kiemelkedést , akkor sem engedi.
  • Carlos
    #1671
    Autómatikus szerintem.
  • Petike954
    #1670
    Hogy lehet ebben a játékban alagutat építeni (hullámvasúthoz, járdához). Mert nem úgy mint a roller coaster tycoon 1-ben.
  • Lorant999
    #1669
    hello! A magasságot kérdezed :

    A kódokat a látogató nevének kell beírni:

    John Wardley - hullámvasút építéskor a magasság korlátozás megszűnik


  • Carlos
    #1668
    google
  • Lorant999
    #1667
    hello van hozzá magyarítás és pénz kód?
    cheatlandnál nincsen pénz kód... mer azt már néztem
  • Carlos
    #1666
    Mostanában ráálltam a Fallout 3-ra (megint). De azért csinálgatom a küldiket ebben is. Csak ritkábban. :D
  • Carlos
    #1665
    Shift-tel lehet szerintem. Mostanában próbálkoztam ilyesmivel.
  • Gregorius
    #1664
    Hát nagyon béna vagyok, ha ezeket nem próbáltam. De megnézem, köszi!
  • Carlos
    #1663
    És ez is kész. Már csak 4 park van hátra a fő játékból!
  • Carlos
    #1662
    Persze. Csak ott még nem tartok. :D
    Miért?
  • kri555
    #1661
    A kiegészítőket is végigjátszod ? XD
  • Carlos
    #1660
    No, a szigetes pályát is megnyertem. Ez nagyon klassz volt, csak kevésbé látszódott a dzsuva a padlón. Ez picit visszafogta a látogatókat. :D
  • Carlos
    #1659
    Ez is kész, ez volt az eddigi legrosszabb pálya: Minden játék ingyenes, csak belépő és árus-ból van bevétel. A fél idő azzal megy el, hogy birizgálom azt, hogy a boltban mennyi legyen a hamburger...
  • Esplanade
    #1658
    kipróbáltam 3D szemüveggel, egész jó, csak kicsit fárasztó a szemnek
    sajnos nem tudtam screenshot-ot készíteni a belső képlopójával, majd valami progit kell szereznem hozzá
  • Carlos
    #1657
    És a 11-ik is kész, ez nagyon könnyű volt:
  • Carlos
    #1656
    Kész a 10ik is, ez kicsit húzós volt:
  • Carlos
    #1655
    CTRL-t kell nyomvatartani asszem. Vagy a shiftet.
  • Gregorius
    #1654
    NEkem egy olyan kérdésem lenne, hogy a díszlet elemeket, épület fal, tető, stb... hogyan lehet egymásra pakolni? Én már minden gombot, egérmozdulatot, beleértve a ninjaku rúgásokat is kipróbáltam, de nem sikerült még a tetőt nem a földre helyeznem.
    Előre is köszi a segítséget!
  • Carlos
    #1653
    Hát igen.
    Bár hétköznap csak meló után tudok játszani pár órát...
  • kri555
    #1652
    Jó gyorsan haladsz
  • Carlos
    #1651
    Kész a 9-es is:
  • Carlos
    #1650
    Tegnap megcsináltam a 8ik pályát. Ez is nevetségesen könnyű volt. Ha lehet a bejáratnál jegypénzt szedni akkor sokkal könnyebb a pálya szerintem. Kép a végéről:
  • Carlos
    #1649
    A tiéd másik kiadás. Ráadásul német (Beinhaltet).