1728
  • 3P
    #1088
    Na próbáltam feltenni, erre kéri az alap 3. részt, az meg épp nincs nálam...
  • vaszilvi
    #1087
    nem nagyon tudok hozzaszolni, mert nem lehet meg kapni!!!! legalabbis ott ahol eddig neztem
  • PLackó
    #1086
    nekem valamiért nagyon-nagyon szaggat.(10 fps).pedig az alapjáték 40 fps-el ment.szerintem valami nincs rendben ezzel a hoodlum crackel.nálatok mi ujság?csak én tartom életben a topicot?:)
  • PLackó
    #1085
    sajnos egy hihetetlenül szar warezra fizettem elő,nincs valakinek accountja-a a wanadoo-hoz?
  • PLackó
    #1084
    mennyi küldetés van benne?az alapban elég sok volt.
  • PLackó
    #1083
    nah nincs még meg valakinek?milyen?
  • vaszilvi
    #1082
    kinek hogy tetszik? sajna meg media marktba nem volt...
  • Duddits
    #1081
    Próbáld a http://www.gameburnworld.com-on.
  • 3P
    #1080
    A HOODLUM crack-et le lehet valahonnan tőlteni?
  • Duddits
    #1079
    Aki tölteni akarja, az ezt töltse, ez biztos jó.

    Roller.Coaster.Tycoon.3.Soaked-HOODLUM
  • vaszilvi
    #1078
    kiveteles jatek :)
  • PLackó
    #1077
    de mostmár nforce-on is kinn van.már csak warezra kell várni:)
  • PLackó
    #1076
    én nem látom sehol hogy kinnlenne
  • PLackó
    #1075
    nah ez becsületes:)
  • vaszilvi
    #1074
    en is megtalaltam, de kibirom es nem toltom le hanem holnap kutatok 1-2 boltot
  • PLackó
    #1073
    nforce-on semmi...
  • aiguo
    #1072
    06.23.05.RollerCoaster.Tycoon.3.Soaked.BWClone-XMAFT

    Lehet tolteni..
  • Duddits
    #1071
    Hát egy próbát megér.
  • vaszilvi
    #1070
    akkor szerintetek ha holnap bemegyek egy media marktba akkor megtalalom?
  • Duddits
    #1069
    Boltokban a játék...

    'RollerCoaster Tycoon 3: Soaked!' Splashes into Stores
    Posted on Thursday, June 23 @ 08:18:11 PDT
    Atari today announced that RollerCoaster Tycoon 3: Soaked! has shipped to retail outlets nationwide. This is the first expansion pack to RollerCoaster Tycoon 3 and gives players the unique experience of creating and controlling their own water parks.





    "What better time than summer to introduce our water park-themed expansion pack for our best-selling RollerCoaster Tycoon franchise," said Matt Collins, Director of Marketing for Atari. "With its massive water slides and pool complexes, killer whale and dolphin shows, interactive water cannon, roller coasters and spectacular laser and water fountain displays, Frontier has provided RollerCoaster Tycoon fans with a fresh and exciting spin on their favorite Tycoon series that is much more than a typical expansion pack."

    RollerCoaster Tycoon 3: Soaked! brings a whole new range of options as players select from more than 50 new rides and coasters, and use the all-new Swimming Pool and Waterfall Designers to easily create shimmering pools, waterfalls, whirlpools and wave machines. Fans can also design performing dolphin and killer whale shows and customizable aquariums. Splash, swirl and 'stir up' your peeps (that's RollerCoaster Tycoon talk for guests) with an all-new interactive water experience.

    Developed by Frontier Developments Ltd. of Cambridge, England, in conjunction with Chris Sawyer, the creator and developer of RollerCoaster Tycoon, RollerCoaster Tycoon 3: Soaked! for the PC is available now for a suggested price of $29.99.

    Worthplaying
  • vaszilvi
    #1068
    ja mar az, elvileg nemsokara (holnap) nalunk is kaphato, ez egy vizi parkos kieg.
  • narazzino
    #1067
    ez valami kiegészítő lesz?
  • vaszilvi
    #1066
    pedig de, mert kulfoldi forumon irtak hogy megvettek es mar jatszanak vele, meg en is az atari usa honlapjat neztem es rendelni is lehet, es nem is tom melyik irja hogy van raktaron
  • PLackó
    #1065
    nem,hanem egyáltalán az atari honlapján.még mindíg az van írva hogy majd júniusban jön.szerintem még külföldön sem jelent meg különben már valószínűleg lenne warez is.
  • PLackó
    #1064
    van az egyeshez crack,arra kell feltenni a kettest patch-ot asszem.érdemes mindkettőt feltenni.a kettesnek is van crackje
  • [HUN]FaTaL
    #1063
    sziasztok. felrakom az első usa patchet a warezra. fel is megy rendesen de amikor a másodikat raknám fel kiírja hogy nem talál rct3at a gépen. nem szabad felrakni előtte az elsőt vagy mi a gond?
  • vaszilvi
    #1062
    tegnap csak kulfoldon, vagy nem boltra gondolsz? mert az mas
  • PLackó
    #1061
    még sehol nem látom hogy megjelent volna pedig szerda van :)
  • vaszilvi
    #1060
    en se nyomtam meg vegig az alapot, bar nalam nem a futassal van a gond, de nagyon tetszik ez a vizi vidamparkos otlet
  • Gregorius
    #1059
    Én még az alapot sem nyomtam végig. Fél óránál tovább nem fut egyfolytában.
  • vaszilvi
    #1058
    :)) egyebkent ezt tuti megveszem, imadom ezt a jateksorozatot
  • PLackó
    #1057
    te nem megvenni akarod?:)
  • vaszilvi
    #1056
    na utananeztem holnap usaba, 24-en MOn de gondolom honaptol fennt lesz neten
  • PLackó
    #1055
    már holnap?yeah.remélem valaki csinál hozzá törést..
  • narazzino
    #1054
    az a kieg.?
  • Darkboy
    #1053
    kedden
  • vaszilvi
    #1052
    pontosan melyik nap is lehet majd MO-n is kapni a SOAKED-t?
  • Kodlovag
    #1051
    Az igaz, de en meg soha nem epitettem fol egyet sem az elore legyartott coasterek kozul. Mindig egy uj sajat dizajnt epitek. Es epites kozben nem elerheto ez az adat.
  • vaszilvi
    #1050
    de ott van hogy milyen hosszu valami coaster lenght de ha kivalasztasz egy elore legyartottat akkor a tulajdonsagok jobb oldalt kivannak irva
  • Kodlovag
    #1049
    Most kezdtem jatszani a jatekkal. A masodik palyan az a feladat, hogy epitsunk 3, legalabb 370m hosszu hullamvasutat. De azt sehol sem tudom megtalalni, hogy egy hullamvasut milyen hosszu. Persze lehet vaktaban is epitkezni, de aztan meg majd nem ertem, hogy miert nem nyertem mar, melyik nem eleg hosszu?