1728
  • Johnny23
    #1128
    warezcenter
  • Duddits
    #1127
    Honnét szedted a Soaked!-et? Nekem is kéne.
  • Johnny23
    #1126
    ...jah 1ébként,ha a Soaked -et felrakom akkor is rá kell tenni a 2 korábbi patchet??

    Hogyan is műxik ez (sorrend?) ??

    HELP PLZ !!!
  • Johnny23
    #1125
    Haligali!

    Kérdés: a "Soaked" feltelepitésével nem lesz szebb (kidolgozottabb) a graf. ???

    Igazából nekem legfőképpen az emberkékkel volt a bajom,mert sztem undoritó ez az elnagyolt 3D-s modellek 2 texturábol állva....akkor inkább a kis miniatűr figurák !!
  • reménytelen
    #1124
    Ez nagyon rövid, de annál velősebb: The penis train 18+
    Szerző: Reménytelen
    Ötletgazda: Reménytelen
    Az ötlethez szükséges beteges fantázia tulajdonosa: Reménytelen
    Méret: 1,02 MB
    Hossz: 0:15

    De érdemes megnézni, 18 alatt (ugye a készítő is alatta van ) is lehet saját felelősségre, ha nem félsz az erkölcsi és lelki romlásodtól...
  • vaszilvi
    #1123
    ezt nem hiszem el!!!!! mostmar nem juliusra hanem augusztusra irjak ki a soaked magyarorszagi megjeleneset, mi tart mar ennyi ideig hogy eljusson ide????? amcsiba mar egy honapja kaphato
  • DJ Skyline
    #1122
    alig jött ki a Soaked és máris az új kieg?Nem rossz!:)
  • Duddits
    #1121
    RollerCoaster Tycoon 3: Wild! - (pc) captainm - 2005.07.19. 10:15


    Az Atari nem hagyja veszni hagyni az egyik legjobb játékát, és a nemrég debütált kiegészítő után immáron a másodikat várhatjuk a RollerCoaster Tycoon 3-hoz, aminek a Wild! alcímet adták. Ezuttal az állatok kerülnek majd előtérbe, a parkunkban ugyanis állat showkat, bemutatókat szervezhetünk, de a főbb látványosságok is körülöttük zajlanak majd. A megjelenés egyelőre még bizonytalan.
    Hivatalos Honlap | Galéria
  • narazzino
    #1120
    nem tudjátok hogy lehet ilyet építeni?
  • narazzino
    #1119
    de egy kicsit
  • vaszilvi
    #1118
    igen ha lenne mit rendelni itt lenne masnap, de ha meg a boltba sincs, ez lehet az atari hibaja hogy nem tudja idobe kiszallitani mindenhova, nem tom csak bosszanto
  • PLackó
    #1117
    hát érdekes..
    nekem szerencsére amit rendeltem hozták is másnap :)
    de hogy ennyit késsen ez már túlzás..
  • vaszilvi
    #1116
    aaaa, ezert is ideges vok, a galaxisnet-nel elorendeltem, es nem hinnem hogy sok helyre elobb erkezne mint abba a jatekboltba, usaba 23-an megjelent, 27-en elvileg mas orszagokba is szallitottak de meg csak az van hogy hamarosan es hogy meg juliusban, hat koszi...
  • PLackó
    #1115
    azért mondom,mivel másnak is baja van vele ezért a crackel lehet a baj :)
    amúgy megérkezett már neked?
  • vaszilvi
    #1114
    lehet h van tobbfele verzio is, nekem pl ugyanugy akadozott mint neked
  • PLackó
    #1113
    tehát hogy neked nem lassul be a játék az előző részhezképest?nem akadozik?
  • narazzino
    #1112
    bocs, de nem tudom mi az az fps
  • PLackó
    #1111
    volt,de rossz.vagy nektek nem 10 fps-sel megy?:P
    mert az alapjáték 50-60-al ment ez meg szaggat mint a vesztés..
  • narazzino
    #1110
    én torrentről letöltöttem és volt rajta crack
  • Duddits
    #1109
    Van.
  • vaszilvi
    #1108
    en csak meg szeretnem venni, ez az egyetlen jatek amit ilyen nagy becsben tartok de nemtom mikor erkezik mar meg magyarorszagra, lassan 3-4 hete megjelent kulfoldon!!!
  • PLackó
    #1107
    ha jönne már egy működő crack ;)
  • narazzino
    #1106
    november? az nincs is olyan messze. addig akár még a soakedet is nyomhatom
  • Duddits
    #1105
    RollerCoaster Tycoon 3: Wild!
    Noha az előző kiegészítő (Soaked!) alig néhány hete került a boltokba, az Atari máris bejelentette a vidámparkos játékához a második kiegészítőt. A RollerCoaster Tycoon 3 második addonjában nem lehet tudni, hogy milyen újítások lesznek majd, ugyanis erre vonatkozó információt a fejlesztő nem adott ki. Mindellenben az már tudott, hogy idén novemberben fog megjelenni. Thanks WP.
  • Gregorius
    #1104
    Rendszerspec?
  • DonPapa
    #1103
    Hy

    adjatok tippet miért lehet az hogy elinditom a küldetést és fekete képernyőbe megy át a dolog

    igaz már nem az első játék ez ami igy indul hogy sehogy

  • narazzino
    #1102
    akkor tudtok adni egy torrent linket vagy mi a fenét? (nem haasználom)
  • Duddits
    #1101
    Inkább szedd torrent-ről.
  • [HUN]FaTaL
    #1100
    külföldről nemmegy a magyar smsweb...
  • vaszilvi
    #1099
    nemtom, ha elolvasod a regisztracional, mikor en kulfoldon voltam olvastam es az van hogy csak magyarorszagrol lehet, sot mar meglevo koddal se tudtam tolteni kulfoldrol smswebrol
  • PLackó
    #1098
    +3690
    szerintem így mehet..
  • vaszilvi
    #1097
    lehet egyaltalan kulfoldrol smswebre sms? mert ebbe nem vok biztos
  • narazzino
    #1096
    hát én szeretném igénybe venni a warezt, csak az a baj hogy külfölfön (pontosan Svédországban) vagyok. ami otthon 200-os SMS, az innen szerintetek mennyi lehet?
  • [HUN]FaTaL
    #1095
    nekem nem lassult be a kiegtől.
  • vaszilvi
    #1094
    hat en meg varom, pedig megrendeltem de lehet csak juliusba lesz magyarorszagon, en nem tom, pedig galaxisba rendeltem es sztem oda lesz a leggyorsabb, raadasul miota letoltottem a warez format es uninstallatam, ha elinditom az alapjatekot es az is eredeti lefagy az egesz es hiaba rakom akarhanyszor ujra, ugyhogy most tenyleg varhatok amig megerkezik de ha akkor is ezt csinalja en megorulok
  • ElfQT
    #1093
    Üdv. Na nem tom, miért ilyen ritkás ez a topic, ez egy iszonyúan jó játék!
    Hátha valakit érdekel, a kieg. újdonságokat hoz az alapjátékba is, illetve súlyos optimalizálásokat is tartalmaz (nekem gyorsabb lett - pontosabban nem tűnik fel annyira a lassulás telített parknál).
  • vaszilvi
    #1092
    neten elorendeltem, de meg nem is szallitottak be magyarorszagra, azert egy kicsit rugalmasabbak lehetnenek...
  • PLackó
    #1091
    jeah,akkor nem csak nálam van a hiba.senki nem játszik csak mi?:)
    másnál milyen a warez?
  • vaszilvi
    #1090
    nekem is tiszta lassu, megiscsak meg kell varni amig meg tom venni
  • vaszilvi
    #1089
    aaaaa, nem birom tovabb ma letoltom inkabb :) majd megveszem jovo heten