1728
  • vaszilvi
    #1168
    nem akarlak elkeseriteni de nekem semmilyen uj driverrel nem ment
  • hollow
    #1167
    Esetleg megnézheted "gyári" driverrel, nekem az újakkal mindig bajok vannak.
  • PLackó
    #1166
    nah,most legvégsőbb elkeseredésemben felrakom én is az 5.3-at,szurkoljatok :)
  • PLackó
    #1165
    oksa.jó neked ,nezd meg helyettem is :D
  • PLackó
    #1164
    mindíg a legújabba rakom fel,most éppen az 5.7-es van.lehet régebbivel normális lenne??
    mert nem ez lenne az egyetlen játék aminek a driverekkel van a gondja.
    vaszilvi,neked milyen driver van fent?
  • Duddits
    #1163
    Windows Blinds nekem is fönt van. A vírusírtókat meg iktasd ki, próbáld meg úgy. Nah, mindjárt jövök, megnézem a medencés dolgot.
  • Duddits
    #1162
    Mert nekem a legujabbal még a SA is állandóan kilépet, én az 5.3-ast használom jelen pillanatba.
  • PLackó
    #1161
    mivel ezt nem tudom mire vélni,megkérdezem:
    kinek van fent az avast!,windows blinds,zone alarm?
    lehet ezekkel van baja.
  • Duddits
    #1160
    Milyen drivered volt Catalystból?
  • PLackó
    #1159
    nemigaz,pont ilyenkor nem tudok játszani mikor semmi játékhoz hanem csk ehhez,de nagyon van kedvem.
    ha még csak a sima RCT3-al is de had tudjak már játszani
    de miért van az hogy az emberek 50%-ának működik,a másik 50-nek nem.
  • Duddits
    #1158
    Szoktam rakni információs pultokat is.
  • vaszilvi
    #1157
    vagy nezd meg hogy van eleg olyan helyed ahol tudnak terkepet venni mert amugy ha nagy a park eltevednek
  • Duddits
    #1156
    Én úgy építem a cuccokat, hogy külön részlegekbe. Western, Sci-Fi, stb... És mindegyik részlegbe rakok kajáldát, piáldát (), meg ajándékost, de nem mennek akkor se. Még a szállítójárművet is ingyenesre raktam. A medencét meg majd mindjárt megnézem.
  • hollow
    #1155
    Közvetlenül nem lehet járdához kötni a medencét, hanem egy kis kabint kell építeni amin be-ki járkálhatnak az emberek.

    Kezdetben nekem sem akartak az új cuccok felé mászkálni, aztán idővel mégis meggondolták magukat. Érdemes még nézni, hogy mire vágyik a vendég mert pl ha szomjas, lerakhatsz egy italos bódét az új építményed közelébe és így nagyobb esélyed van, hogy betér egy-két menetre.

  • Duddits
    #1154
    Megtudjátok mondani, hogy a medencét hogyan tudom használhatóvá tenni? Mert felépítettem egy medencét, mindennel együtt, de nem tudom hozzákötni a járdához. És tudjátok, a medence körül van egy kerítés, így emiatt nem is tudnak bemmeni. Létszi valaki segítsen már!


    Más. A hülye embereim nem akarnak a vidámparkom másik felébe menni pedig ingyenessé tettem minden ott lévő cuccot, felajánlottam, hogy akár 2 kört is mehetnek, de nem jönnek. Pedig még szállítójármű is van! Ez is nagyon fontos lenne! Köszi.
  • PLackó
    #1153
    hát jah,nekem is úgy volt hogy játék közben.
  • Duddits
    #1152
    Nálam csak az 1. patch van fent, meg a Soaked! és semmi szaggattás. Csak játék közbe, mert már rengeteg cucc van benne, de mondjuk ez már a Soaked! elött is így volt!
  • PLackó
    #1151
    azt sajnálom most nagyon hogy hiába telepítettem újra,az alapjátékkal is bajok vannak ezek után.
  • vaszilvi
    #1150
    nalam fel volt rakva
  • PLackó
    #1149
    úgy raktátok fel a soakedet hogy fel volt rakva mind a 2 patch?
  • PLackó
    #1148
    mert akkor szerinted?:p
    így adná ki a kiadó a játékot?hát biztosan nem..
    de ez a fura hogy valakinél jó,valakinél nem.
  • vaszilvi
    #1147
    en mar nem is akarok vele probalkozni, varok mast ugyse tudok csinalni, mondjuk mar azon is gondolkoztam h valami kulfoldi netes rendelesbol hozatom de csak meg varom az itthonit, remelem azzal mar semmi gond nem lesz
  • Johnny23
    #1146
    hali!
    én a gamecopyworld -ről szedtem a patchet (soaked!)és abszolut nem szaggat!!!! (najó néha 1picit,mikor vmi nagggyon nagy hullámvasutat akarok "letenni" !!


    szoval nálam oks
  • Duddits
    #1145
    A cracknek mi köze lenne a szaggatáshoz?
  • PLackó
    #1144
    mert a soaked már a menüben szaggat,az intrók is,a hang is akad nem tudom miért van ez..pedig csak pár pályát adtak hozzá pluszba tehát mindenképpen a crackel van a baj.
  • PLackó
    #1143
    megpróbáltam,nem az egy sima crack.
    nagy kár érte,mostmár az alap játékkal sem tudok játszani
    és szerintem nem fognak sajnos csinálni hozzá működő törést.
  • vaszilvi
    #1142
    de olvastam egy hozzaszolast lejjebb hogy van valami exe file amit patch a soakedhoz az lehet kijavitja, nemtom, probaljatok meg
  • vaszilvi
    #1141
    nem tudom, nekem ez tortent, azert probaljatok ki, de nekem is szaggatott es ezert ki is kapcsoltam rogton
  • Duddits
    #1140
    Nah vazz. Akkor lehet, hogy föl se rakom. Pedig most jött le.
  • PLackó
    #1139

    így elb@ssza az egészet a kieg hogy csak reinstall segít?pff..
  • vaszilvi
    #1138
    nekem is ez volt, uninstallaltam a soaked-ot majd a sima alapjatek se indult el pedig eredeti van, utana kitoroltem a registrykbol mindent, ugyse ment, es vegul a format segitett, es most varom h 2 honap kesessel megjelenjen magyarorszagon is a soaked, ami mar picit felhaborito hogy ennyit kell varni
  • PLackó
    #1137
    helyesbítek:most már az alapjátékkal is baj van :O
    majd win reinstall segít már úgytűnik.
  • PLackó
    #1136
    nekem valamiért nagyon szaggat a soaked.már a menü és az intró is.az alap RCT3-al semmi gond :(
    nem tudom mi lehet a bibi :(
  • PLackó
    #1135
    én is így voltam vele anno.
  • Duddits
    #1134
    2 napja csak ezzel játszok! Már van egy félig kész vidámparkom. Szerintem kúrva jó! Most szedem a Soaked-et is..
  • narazzino
    #1133
    zoo tycoonosított RCT :D
  • narazzino
    #1132
    én torrentről töltöttem
  • Duddits
    #1131
    És van még elérésed? Mert én is szeretném megszerezni.
  • Johnny23
    #1130
    nah felpakoltam a Soaked -et is ,és szuper meg minden csak sztem ez a játék picit el van bonyolítva!!! abban az esetben ha te akarsz épiteni 1parkot a semmiből


    +naggyon hiányzik a magyarítás hozzá!!
  • Johnny23
    #1129
    egyébként akiknek "akadozási" problémái vannak, probáltátok már ITT! található : Rollercoaster Tycoon 3: Soaked! v1.0 (v3.1.8.42) [ENGLISH] Fixed EXE -t ??