1728
  • vaszilvi
    #1208
    nem, asszem sandbox modba be lehet allitani hogy meddig legyen nyitva a parkod, es az elso par palyan nincs ejszaka konnyites miatt mert utana lampakkal kell bajlodni hogy biztos mindenhol legyen, ez a jatekba van benne
  • Johnny23
    #1207
    sztem mégiscsak BUG lesz ez, vagy csak a Soaked!-ban van csak igazán este??
  • Johnny23
    #1206
    nem tudom nálatok,hogy van DE nálam idáig (pedig már a 3. pálya az alap RCT3-ban) még 1x-sem esteledett be!!!, mindig csak szürkület,de nem kapcsolodnak be a lámpák sem


    UI: a Soaked!-ban igen
  • PLackó
    #1205
    mire jók azok a táblák ahol csak az a felirat megy hogy "sign"?mit/hogy lehet ráíratni?
  • hollow
    #1204
    Vanilla Hills pályán nekem sincs. Viszont ha a Soaked! első pályájára gondoltál, ott van.
  • PLackó
    #1203
    szerintem ez nem bug,nekem sincs.pont azt építgetem,még csak 800-an vannak de egész jó kis medence is van.volt amikor 270-en voltak benne :D
  • PLackó
    #1202
    hát 7800GTX-el nem lehet nehéz:)
  • Johnny23
    #1201
    a nincs este BUG -ra vki??
  • Duddits
    #1200
    A gépet is? Nah, majd kipróbálom. Esetleg még az explorer.exe-ét is belehet zárni. Asztal, meg tálca úgy se kell játék közbe.
  • Johnny23
    #1199
    sztem mindent jó ha kikapcsolsz

    persze, sőt annak van igazán, mert van benne vmi kihivás; ráadásul vannak állítólag bonusz pályák is,ha megcsinálod mindet
  • Duddits
    #1198
    Azureus maradhat? Meg MSN?


    Career végignyomásának van értelme?
  • Johnny23
    #1197
    Hy gájz!!!

    Rájöttem vmire: mindent kapcsoljatok ki a gamma indítása előtt KÖTELEZŐEN!!!, ugymint : virusirtó, tűzfal stb.

    miután ezt megtettem, FULL grafra fölnyomtam, külön minden objektumot, emberkét max. detail-re nyomtam, 3xAA és abszolút NEM SZAGGAT SEMMIT!!!


    MÁS: észrevettem,hogy az RTC3 első pályán a karrier modban nem lesz sötét(egyszerűen nem esteledik be)!! ez másnál is van???
  • Duddits
    #1196
    VaLAKI megcsinálta már a Career-t? Az ott megkapott cuccok bent lesznek a Sandbox Modba is?
  • Duddits
    #1195
    Haha. Ne hogy má' a beépített képkészítő oda csinálja!
  • Thanatos
    #1194
    szvsz vágólapra... :P
  • Duddits
    #1193
    Ne ugorj bele, inkább mond meg hova menti a képeket.
  • PLackó
    #1192
    jaja,windowst telepítettem,most beleugorhatok véégre a játékba:D
  • Duddits
    #1191
    Juhú!


    nah mi van? Ma már senkit se érdekel? Tegnap nagy lázba voltatok még.
  • Duddits
    #1190
    Nah, megint kilépett. :-( Csináltam képeket, de nem találom hova mentette. Valaki megmondaná?
  • Duddits
    #1189
    Aztabüdös. De nézd meg a kedvüket! Meg, ahogy összetömörülnek... Semmi értelme! Nálam 1xxx ember van, kedvük maxon, és nincsenek összetömörülve... Majd adok képet
  • PLackó
    #1188
    pff..hogy a francba lehet összehozni ennyi embert???
    mert úgy nő az emberek száma hogy minél több szórakotató eszköz van,nem(hullámvasút,sergő)
    vagy másképp is lehet vonzani az embereket?
  • Duddits
    #1187
    Celeron 2.2 2.4-re húzva, 512 MB, 9600 256 MB.
  • Johnny23
    #1186
    1ébként sztem csak megoldodik ez a dolog,mert folyamatosan frissitik,és hamarosan kijön a Wild! is !!


    ((mondjuk ténleg ha sokminden van 1szerre nálam is beszaggat rendesen,pedig 1GB RAM-mal, 9800pro-val PIV2.8 -on nem szabadna azért))

    ...reméljük megoldják (végre)
  • Johnny23
    #1185
    detto!
  • PLackó
    #1184
    milyen géped van/milyen grafikán tolod?
  • Duddits
    #1183



    Bibí, nekem megy! Igaz, eléggé szaggatt, de csak azért mert sokminden van.
  • PLackó
    #1182
    sajnos a hang is elviselhetetlen.holnap újratelepítés,és semmit nem rakok fel hanem rögtön a játékot :D
  • Duddits
    #1181
    Én se tudom!
  • PLackó
    #1180
    nah mindegy,úgy döntöttem hogy játszok 5-10 fps-sel bár már megszoktam ennél a jtéknál a 40-50-et.
    felépítek egy jó kis parkot.
    huh,de vigyázz duddits én az elején szinte nem voltam képes abbahagyni a játékot!
  • PLackó
    #1179
    sok-sok mindent,érdemes felrakni!(original,nem crackelt exe kell neki,az új cracket pedig megtalálod a gamecopyworld.com-on.
    bár nem tudom hogy az alapjáték javításait belerakták-e a soaked-be.
  • PLackó
    #1178
    az szép,nekem 900 volt a max:)
    bár én folyamatosan haladtam a pályákkal nem igazán fejlesztettem ki egy parkot de most az lett volna a tervem :)
    áááááá de játszanék :D
  • Duddits
    #1177
    Nektek mennyi emberetek van? Nekem 1444.
  • hollow
    #1176
    A patch mit javít? Mert én nem peccseltem, de jól megy így is.
  • Duddits
    #1175
    Nah, én fölraktam a RTC3-at, patch 1.1, játszom, próbaképpen megnyomtam a Check for updates, aztán most a Soaked! És nagyon állat!! Kiváncsi leszek az állatosra kiegre!
  • PLackó
    #1174
    ezzel az eljárással csináltam én is de sajnos valami végleges hiba lett
  • Johnny23
    #1173
    nekem a legujabb 5.7 -es van fenn és simán megy!!

    nah 1ébként én tlelpitettem először ugye az alapot (RCT3), aztán rányomtam egy "check for update"-et,az automatice leszedett egy frissitést felraktam, utána "Soaked!" telepités, végül ahogy már írtam a gamecopyworld-ről szedtem a "Soaked! CDFix patch" -et..........és simán megy szaggatás nélkül!
  • PLackó
    #1172
    nah mégsem működik 5.3-assal sem.pedig már nagyon beleéltem magam.
  • vaszilvi
    #1171
    nem igazan tudom, ezert is hagytam abba a sok probalkozast, miutan megerkezik az eredeti verziom utana tudjuk csak meg h a warez verzioval van e a gond vagy h mivel
  • PLackó
    #1170
    de hogyha ezzel sem megy akkor meg mi lehet a gond,ha szilvinek is és nekem is ugyan az a gondunk.
  • PLackó
    #1169
    majd most kiderül.felraktam régebbit (5.3) most telepítem a játékot.
    amúgy az ati meg tehet egy szivességet miközben az ő logójuk díszeleg a játékon és erre az ő meghajtó programjaival van a hiba.