1728
  • Hay #1288
    Kösz, már nézem :-)
  • Atkamon
    #1287
    Amúgy imádom a 3-mat! Csak szar a gépem és nem megy el normálisan! Pedig mongyuk a videó kártyám 128-as, de a memóriám is kevés, meg a procim is csak 900 Mhz! :(((((
  • Atkamon
    #1286
    Itt van a topic!
  • Gregorius
    #1285
    Inkább adj egy linket ide a második rész topicjához, így mindenki tudja, hogy van ott aktuális kérdés, és ezt a topic-ot sem off-oljuk szét.
  • Atkamon
    #1284
    Bocsi hogy idejövök a második résszel, de abba a topikba már nem ir senki! Szóval! Van valamilyen pénzcsít a Roller Coaster Tycoon 2-höz? HELP PLÍÍZ!
  • PLackó
    #1283
    innen a legolcsóbb
  • Hay #1282
    Mer' hogy nem mindenki lehet "A zisten" pl. ebben a témában.
  • Hay #1281
    Az előbb írtam egy tök hosszú off-ot "A zinternetről...". Ám mégsem teszem közzé, rövidítek.
    Melyik oldalról érdemes letölteni a Soaked kiegészítőt?
  • PLackó
    #1280
    van torrent topic is gondolom,nem itt kéne megbeszélni.
  • Atkamon
    #1279
    És hogyan kell használni?
  • gamekapocs
    #1278

    Link a program letöltéséhez!
  • Atkamon
    #1277
    És honnan tőccsem le?
  • gamekapocs
    #1276
    Torrent!:)
  • Atkamon
    #1275
    Van még valamilyen jó letöltő progi a DC-n kívül?
  • Duddits
    #1274
    A zinternetről...
  • vaszilvi
    #1273
    igen vmi warezfele oldalrol le lehet szedni, amugy 1 cds
  • Hay #1272
    Hi!
    A Soakedet honnan tudnám leszedni? Egyébként hány Mb-os?
    DC++ izém nincs, gondolom marad vmi warezféle oldal...
  • Duddits
    #1271
    Hohó! Nah mi van?? Pangunk?!



    RollerCoaster Tycoon Wild! képek

    pc

    harci - 2005.08.27. 12:20
    A RollerCoaster Tycoon az egyik legnépszerűbb darabja a Tycoon családnak. A nyár közepén megjelent, Soaked névre keresztelt első kiegészítő után (ami a vízi szórakoztatásra helyezte a hangsúlyt), hamarosan érkezik majd a Wild! nevezetű, második add-on. Ennek témája leginkább az állatvilág lesz, vagyis a vadon, ahogy azt a név is sejteti. Most ebből nézhettek meg néhány új képséget a galériánkban! Ideje vadulni! :)
    Playware galéria!
  • Duddits
    #1270
    Hát kezdhetsz, de hát az nem éppen a legjobb...
  • Gregorius
    #1269
    Hogy-hogy?
  • NoZoli
    #1268
    Dehogynem! Én még régen az RCT 1-ben olyan jó kis földalatti csúszdákat, hullámvasútakat építettem...
  • Duddits
    #1267
    Szerinted? Lejtővel is nem is kezdheted, vazz!
  • böröczk
    #1266
    ti a csúszdaépítést a legelejétől felvonólánccal kezditek?
  • vaszilvi
    #1265
    nah kiprobaltad?
  • Gregorius
    #1264
    De még mennyire, hogy van rá esély. Igazából elindulni nehéz, mint minden hasonló stílusú játékban. Van, hogy egy rossz döntéssel visszaveted a parkod a fejlődésben. Néha meg kell válni a személyzet egyes tagjaitól, de van, hogy felmondanak maguktól akkor is, ha nem szeretnéd.
    Persze, ha beindul a bolt, akkor megy minden, mint az ágybasz*harás, de megint egy ponton túl a nagy parkok kezdhetnek széthullani. Nehéz kézbentartani sok düledező játékot, amiket mindig újra kell építeni. Szóval leginkább van egy optimális mérete a parknak, azt kell megtalálni mindenhol.
    A fantáziádnak pedig csak a géped konfigurációja szab határt. Szóval ez is egy kihívás benne.

    A tüzijátéknak annyi értelme van, hogy milyen intenzív, hány féle különböző dolog van benne, és milyen forgalmas helyén van a parknak. Az, hogy a piros után citromsárga jön-e, az már senkit nem érdekel. :)
  • zizzenet
    #1263
    Ez már nem hangzik rosszul. Érdekelne továbbra is, hogy a tűzijáték csak funny vagy számít, hogy milyen.
    Meg az is érdekelne, hogy van-e reális esély a játékban a tönkremenetelre, a csődre, tehát van-e kihívás. Meg hogy olyan-e, hogy csak az elején túl kell lenni, aztán már megy magától a park, avagy mindig oda kell rá figyelni, például olyanok miatt, hogy változik a közönség összetétele, igénye stb.
  • vaszilvi
    #1262
    szerintem elegge kopmlex, penzugyi kerdes fontos mert a ride-ok bevetelebol szarmazik penzed meg kajazdakbol es boltokbol es kell a love h tudj ujakat epiteni, mondjuk ez nem sandbox modra vonatkozik, a bevetelbol azert kell penz hogy fussanak azok a gepek meg alkalmazottaknak a bere, tisztasag bizzonsag szamit, mert tisztasag miatt lehet nem fog a latogatoknak tetszeni a park, biztonsag meg azert mert lehet rongalnak padokat stb... halalesettel en meg nem talalkoztam, az emberek gondolatait meg tudjuk nezni ha valami bajuk van ott mondjak, ha valami tetszik nekik azt is, pl ha tul draga valami, ha ehesek, vagy ha ugy gondoljak tiszta a park, az elrendezes is fontos szerintem mert ha nagyon kevered a theme-eket akkor negativ lesz a velemenyuk hogy ilyen szar mixed themet meg nem lattak, pl en azzal is szoktam megnyerni a latogatokat h kajaba vagy uditobe a kedvuk szerinti mennyiseget rakatok egyes dolgokbol, ezt sokszor latom h szeretik
  • zizzenet
    #1261
    Volna néhány kérdésem a játékról. Azt látom, hogy nagyon aranyos meg dizájnos, és jópofa a vidámpark téma. Érdekelne azonban, hogy mennyire komplex, nehéz, gondolkodtató. Amolyan "gagyi-tycoon", amiben a pénzügyi helyzet nem kérdés, vagy meg kell küzdeni egy park felépítéséért és fenntartásáért.
    Aztán számít-e a park elrendezése? Számít-e a kinézete, csupán egyéni esztétikai élvezkedésre szolgál vagy a játékban szerepet is játszik az eszközök kinézete? Éppúgy a tűzijáték csak privát dolog vagy nyom is valamit a latban?
    Számít-e a park állapota, a tisztaság, biztonság stb.?
    Vannak-e balesetek, akár halálesetek, és azoknak mik a következményei, avagy minden idillikus? Van-e hírnevünk, respektünk?
    Mennyire reagálnak a látogatók a parkra? Számít-e például az, hogy mennyit kell gyalogolniuk? Változik-e a látogatottság, mennyire könnyű megnyerni a látogatókat?
    Ilyenek.
    Előre is köszönöm, ha válaszoltok.
  • böröczk
    #1260
    nekem is a felvonóláncoknál voltak problémáim.
  • vaszilvi
    #1259
    hat abbol az 5 napbol igen keveset jatszottam
  • Duddits
    #1258
    Nah látod! Ha így állsz hozzá.... Mit vársz?! Próbáld meg! Ha nem saját csúzdát teszel, akkor akár egész vidámparkokat is letölthetsz, mert akkor nem a TE SAJÁT vidámparkod lesz...

    És 5 nap alatt nem bírtál rájönni a csúzdaépítésre?!
  • vaszilvi
    #1257
    azert nem csinalok csuzdat mert nem nagyon ertek hozza, mindig csak felidegelem magam rajta, h milyen bena vok
  • Duddits
    #1256
    Miért letölteni akartok? Csináljatok sajátot!


    Ha visszaesik az ember, akkor csináld tovább a felhúzót! Mikor a tetején vízszintesbe hozod, majd utánna elkezded lefelé vinni a csúszdát, csak akkor szüntesd meg! Vagyis amikor elindul lefelé, az 1. részén még legyen lefelé is felhúzó.
  • böröczk
    #1255
    mindjárt utánanézek
  • vaszilvi
    #1254
    letoltottem marat az atari hivatalos honlapjan levo megosztott coasterekbol/csuzdakbol es a forumon is vannak jo cuccok de mas ilyen oldalt nem talalok ami lenne sok
  • böröczk
    #1253
    De mi a fenéjért nem tudok normális csúszdát kreálni?
    Hiába teszek az emelkedő elemeknél láncot, az emberek úgyis visszaesnek az úszógumival együtt ^^
    Mindjárt utánanézek oldalaknak, ahonnan le lehet csúszdákat tölteni...
  • böröczk
    #1252
    Kösz nagyon, már meg is csináltam : - )
    Végre fut rendesen Soaked-del együtt, a betöltésnél néha lassúzik, de aztán abszoút nem szaggat, tök normális.
    [Szigeten nekem is volt szerencsém 2 napot eltölteni : - D]
  • vaszilvi
    #1251
    csinalgattok csuzdakat? sztem lehetne ide kilinkelni sajat tervezesut hogy minel tobb legyen a jatekba a valasztek, vagy tudtok oldalakat ahol vannak, lattam parat de mondjuk jo lenne ahol tenyleg sok van...
  • Duddits
    #1250
    Itt találsz kódot. Sokat nem tudok segíteni, mert a Szigeten vagyok, most is onnét írok. Tök frankó!
  • böröczk
    #1249
    javítópatch-csel is? Én azért megpróbálom, gamecopyworld-ről szedtem a fixed patcht hozzá, remélem , eljutok odaáig.