1728
  • Atkamon
    #1328
    Lehet valahonnan a játékba hullámvasutakat meg ilyesmiket letölteni?
  • Duddits
    #1327
    Jó van!
  • Mojlepque
    #1326
    Hát ezért nem mindig volt így!
  • Duddits
    #1325
    Én soha nem hírdettem, és nagyszerű volt a parkom.
  • Hay #1324
    Ya ya, meg a hirdetés-akció hegyek.
  • Hay #1323
    Lehetőség szerint minél több és változatos "attrakciót" kell a parkba tenni - alapból. Na meg az ilyen játékok sava-borsa: a folyamatos menedzselés... elegendő számú parkőr-biztonsági őr-karbantartó, a meglévő kajáldák-piáldák-shopok-stb. árainak-állagának karbantartása, a megjelenő új elemek bevezetése...
    Hogy csak néhányat említsek az alapvető feladatokból...
  • Dzsega #1322
    hírdetni kell meg akciókat kell csinálni akkor tömegesen jönnek. ne kérdezd hoghy hol mert már ezer éve nem jáccotam vele.
  • Atkamon
    #1321
    Hát látszik a kérdéseden, hogy kezdő vagy!:D Én amondó vagyok, hogy minél nagyobb a park, annál nagyobb a vendégek száma! Lehet hülyeség, de nekem bejön!
  • NOS16
    #1320
    Helló! A játékhoz hol tudok találni tippeket??? Mindenhol kerestem de semmit nem találtam. Valaki segíthetne. Új vok ebben a tycoon "szakmában" mér nem tom növelni a látogatók számát????
  • Lord David
    #1319
  • narazzino
    #1318
    nem tudom, mindenesetre kipróbálom
  • Gregorius
    #1317
    Biztos SHIFT-tel, vagy h betűvel vagy mi a szösszel. Valamelyik gombbal lehet magasságot állítani. Ha nem erre gondoltál, lévén, nekem nincs meg a kiegészítő, akkor bocs!
  • narazzino
    #1316
    úgy látom nem. vagy csak senki nem jár erre...
  • narazzino
    #1315
    segítség kéne!
    nem tudjátok hogy hogy lehet emeletes ugrótornyot (vagy minek nevezik) építeni?
  • Duddits
    #1314
    Nincs, de elvileg készítik.
  • sz4bee
    #1313
    A játékhoz van magyarosítás??Mindenhol kerestem de nem találtam.Valaki lécci írjon.kössz
  • lammaer
    #1312
    Köszi, akkor jól megakartak szivatni egy 2CD-s verzióval :)
  • zizzenet
    #1311
    Egy.
  • lammaer
    #1310
    Hali,

    Az alap roller coaster 3 az egy vagy két CD?
  • Atkamon
    #1309
    p4!
  • PLackó
    #1308
    attól függ..p4 vagy celeron a proci és milyen a kártya a memóriaméreten kívül.
  • Gregorius
    #1307
    Játszani elég.
  • Atkamon
    #1306
    Szerintetek egy 2,4-es proci, egy 128-as videókártya és egy 512-es memória elég a game-nek?
  • Gregorius
    #1305
    Az a abj, hogy én sem nagyon látom, hogy milyen, pedig AMD 3000+ 64bit 1G RAM, ATi 9600 Pro.
  • PLackó
    #1304
    tényleg lehetne szebb,de én nem tudok csinálni..
  • Duddits
    #1303
    Hajrá! Ha nem tetszik, csinálj másikat! 5 napja vagy itt, és már házigazda is akartál lenni...
  • pcguru
    #1302
    valaki nem csinálna valami jobb bannert??

    Mert ez elég ****
  • Duddits
    #1301
  • PLackó
    #1300
    huh az aztán diavetítés.pedig látnád milyen szép magas garfikán.
  • Hay #1299
    11-nek éreztem magam :-)
    Igen, egész élvezetes játék. Csak kicsit lassú a gépünk hozzá... 1G Celeron, 256 RAM, 64 Mb Geforce videokártya... Na, majd a fejlesztés után (jövőre...)!
  • Duddits
    #1298
    És tetszett?
  • Hay #1297
    Mit mondjak, ma (mivel a srác egész nap a haverjaival volt) szinte egész nap én nyomtam....
  • Duddits
    #1296
    Hát nem tudom. Én már várom a telet.
  • Duddits
    #1295
  • Hay #1294
    Na, megvan a Soaked is :-) először egy picit "megijedtem", mert telepítés után kérte a "jó" CD-t, aztán a Hoodlum könyvtár tartalma eloszlatta aggodalmamat :-)
    Nagyfiam (11 éves) most élvezi a vízi örömöket :-)))
  • Gregorius
    #1293
    Magas labda volt, tudom. Ne aggódjatok, majd visszasírjátok még ezt a szívást a télen. Olyan kis szívásnak fog ez tűnni a 20 méter hó alól.
  • Duddits
    #1292
    Hátööö... Azért ezt nem mondanáM! Elvileg igen, de ilyen időjárássál..
  • Gregorius
    #1291
    Vége a nyárnak.
  • Duddits
    #1290
    Ja!
  • narazzino
    #1289
    nagy a pangás