1728
  • azoli
    #1368
    A 1352 működik, de nem a sr 7-tel, hanem a virtual cd-vel.

    leírnád részletesen mit sináltál?
  • azoli
    #1367
    Először is, ha letöltöttük az image-et,csomagoljuk ki. Jó lenne Winrar-ral tenni, mert a Total Commander 2 file-t fog csak a tömörített állományban látni, noha 4 file lesz ott !
    Most kellene Daemon Tools-szal mountolni, miközben minden emuláció be van kapcsolva. A sima RCT3 remélem ,mindenkinek fent van, illetve, akinek megvan a Soaked, az is legyen fent, mert a sorrend nem mindegy!
    Miután mountoltuk , a virtuális meghajtóról kellene installálni, simán felrakja magát a RCT3 mappába a játék.
    Most a következő teendő, hogy két exe file-t (rct3.exe és rct3plus.exe) win2000 kompatibilis módba teszünk. (Jobb klikk az exe-n, tulajdonságok, kompatibilitás - win2000 mód)
    Most ha ez megvan, szükség lesz egy kis programra, aminek az a neve, sr7_stop.exe, amit innen le tudtok szedni.
    Ezt a kis programot csak el kell indítani, s a HIDE gombra kattintani.
    Ez most elrejti a játék elől a virtuális meghajtókat, amibe egyébként belekötne.Most ezt a kis programot zárjuk be, nem futhat a játékkal egyszerre!

    nekem is:
    Original disc could not be found or authenticated.

    Megoldási ötletek?
  • Darkboy
    #1366
    Nekem Alcohol 120% a virtuális meghajtóm, nem a daemon. Ezzel működik + a virtual cd.Igaz, kétszer csomagoltam ki, és a második lett jó.
  • PLackó
    #1365
    azt is próbáltam,de nem akarja támogatni a cd íróm.
  • [HUN]FaTaL
    #1364
    tedd fel a blindwriteot azt hiszem csak akkor olvassa be
  • PLackó
    #1363
    akkor neked legalább sikerült:)
    deamon beolvasta neked a .BWI fájlt?
  • Darkboy
    #1362
    A 1352 működik, de nem a sr 7-tel, hanem a virtual cd-vel. És Alcohol alól is megy. Viszont ha kiírom a cd-t, úgy nem.
  • PLackó
    #1361
    nem tudok más megodást,mivel elvileg be kéne olvasnia ezt a file-t de nálam nem akarja.
  • Atkamon
    #1360
    Hogy akarod firssíteni, ha a legujjabb verzió van meg?
  • PLackó
    #1359
    valaki segítsen please.
    lehet frissíteni kéne a deamon tools-t?pedig a legújabb verzióm van.
  • PLackó
    #1358
    Valamiért miután beolvastatom a .BWI file-t a deamon toolsba ,és rákattintok a virtuális meghajtóra azt írja hogy nincs ilyen meghajtó.tehát mintha nem lenne semmi beolvasva.
    mit tudnék csinálni?
  • Atkamon
    #1357
    Sry Darkboy ! Nem neked akartam irni, hanem PLackónak!
  • PLackó
    #1356
    nah milyen a játék?
  • Atkamon
    #1355
    1. Akkor miért azt irja, hogy loptad?
    2.Honnan veszed, hogy ordibálok?
    3. Normálisan közöltem!
  • Hay #1354
    Kösz, kezdem az alappal.
  • rage at work
    #1353
    Nálam ezzel a módszerrel gond nélkül megy...
  • Darkboy
    #1352
    Mindezeket végigcsináltam, és a végén: Original disc could not be found or authenticated.
  • rage
    #1351
    Nos, nálam működik, leírom hogy sikerült elindítani, aztán mindenki próbálkozhat.

    Először is, ha letöltöttük az image-et,csomagoljuk ki. Jó lenne Winrar-ral tenni, mert a Total Commander 2 file-t fog csak a tömörített állományban látni, noha 4 file lesz ott !
    Most kellene Daemon Tools-szal mountolni, miközben minden emuláció be van kapcsolva. A sima RCT3 remélem ,mindenkinek fent van, illetve, akinek megvan a Soaked, az is legyen fent, mert a sorrend nem mindegy!
    Miután mountoltuk , a virtuális meghajtóról kellene installálni, simán felrakja magát a RCT3 mappába a játék.
    Most a következő teendő, hogy két exe file-t (rct3.exe és rct3plus.exe) win2000 kompatibilis módba teszünk. (Jobb klikk az exe-n, tulajdonságok, kompatibilitás - win2000 mód)
    Most ha ez megvan, szükség lesz egy kis programra, aminek az a neve, sr7_stop.exe, amit innen le tudtok szedni.
    Ezt a kis programot csak el kell indítani, s a HIDE gombra kattintani.
    Ez most elrejti a játék elől a virtuális meghajtókat, amibe egyébként belekötne.Most ezt a kis programot zárjuk be, nem futhat a játékkal egyszerre!

    Ennyi volt, lehet indítani a játékot, s máris működik.
    Ha kiléptünk, az sr7stop.exe-t újra indítsuk el, s restore-ral újra tegyük láthatóvá a virtuális meghajtókat.
  • Darkboy
    #1350
    Nekem nem megy, nincs fenn virt. meghajtó, kiírtam cd-re, de úgy sem megy.
  • PLackó
    #1349
    1. nem loptam én semmit
    2. ne ordibálj velem
    3. normálisan nem tudod közölni hogy miért nem jeleníti meg?
  • rage
    #1348
    Az alap az RCT3. Arra jön az első kiegészítő (Soaked)
  • Hay #1347
    Hi!
    Na, egy kicsit turbóztuk a gépünket, és most már XP az op. rendszer. Megvan a "sima" RCT3 meg a Soaked is. Nekünk (kisfiammal) elég a Soaked, kérdésem ezzel kapcsolatban: fel kell-e telepíteni az alapot is, vagy elég, ha csak a Soaked CD-jét telepítem?
  • Atkamon
    #1346
    Istenem! Tudod a képet a playware-ről loptad!
  • PLackó
    #1345
    nálam látszik,de ha nálad nem akkor jobbklikk kép megjelenítése..találd már fel magad..
  • Duddits
    #1344
    Alcohol nem jó!!
  • Atkamon
    #1343
    kár hogy nem láccik a kép...
  • PLackó
    #1342
    virtulal hide-ot átküldeném ha válaszolnál msn-en...
  • Darkboy
    #1341
    Alcohol 120% nem jó? Az alcoholt hogy szedjem le?
  • Duddits
    #1340
    Virtual CD-t szedd le, telepítsd, jobb egérgomb rajta, Hide akármi...
  • Darkboy
    #1339
    Emulator detected!
    Please deactivate virtual drive and emulation software.

    Ez mi lehet? Mert nem hajlandó elindulni.
  • PLackó
    #1338
    eddig ilyen igazi nagy óriáskerék nem volt a játékban,igaz?

  • PLackó
    #1337
    sehol senki?:(
  • PLackó
    #1336
    2005-10-27 PC Game ISOs Roller Coaster Tycoon 3: Wild Expansion (c) ATARI CLONECD 52x15 MB
  • Duddits
    #1335
  • Atkamon
    #1334
    Abban meg vidámparkot kell építeni?
  • Duddits
    #1333
    Jaja. De most jött ki a Zoo Tycoon 2 kiegje.
  • Atkamon
    #1332
    Ez szerintem már hülyeség! Most egy vidámparkba minek állat? Döntsék el hogy Roller Coaster-, vagy Zoo Tycoon-t akarnak csinálni!
  • PLackó
    #1331
    már kész???

    a kiegekből egyenlőre ennyi elég is lesz,dolgozhatnának a következő,4. részen is ;) ha lesz...
  • Duddits
    #1330
    Királyság!!

    Közzétette az Atari, hogy a Roller Coaster Tycoon 3:Wild! című kiegészítőjüket helyezték a végső státuszba. A vidámpark építgetős játékot November 4-én keressétek a boltokban, ugyanis ez a hivatalos megjelenési dátum. Ebben a kiegészítőben most már a feladatunk is megváltozik, hiszen lehetőségünk lesz állatokat is berakni a vidámparkunkba.
  • Duddits
    #1329
    Nem.