299
Oscar Díj átadás
  • Kly
    #259
    Nah még 3 hét...
  • Lipi1980
    #258
    A díjátadó március 7-én lesz!
  • triplet
    #257
    Hol/Mikor lesz közvetítés? Vagy már vége?
  • Lipi1980
    #256
    Tavaly és tavaly előtt is a reteklub (is) adta élőben...
  • kovi04
    #255
    Magyarországon az RTL-nél vannak jogok. Ez azt jelenti, hogy vagy az RTL Klub-on, vagy a Cool-on nézhetjük majd a díjátadót, remélhetőleg élőben. A Magyarországon elérhető csatornák közül még a Pro7, az ORF, és az HBO szokta élőben leadni, úgyhogy biztos nem szorulunk majd stream-ra, mint a Golden Globe-nál.
  • Daza500
    #254
    HBO szokta.
  • Shiwo
    #253
    valamely adó adni fogja élőben amúgy ?
  • jamamura
    #252
    holnap helyi idő délután fél háromkor kihirdetik a 82. oscar-díj jelöltjeit.
    oscar-tippek a hat legfontosabb kategóriában
  • Shiwo
    #251
    szerintem ők írták meg előre a szöveget..általában írni szoktak, mert az ember a megilletődöttségtől azt sem tudná, mit mondjon, csak nézne és tátogna, összevissza, összeszedetlenül beszélne... nyugodt lehetsz benne, hogy azok a színészek és egyéb résztvevők is írtak maguknak köszöntő-szöveget, akik nem nyertek...az ilyenkor megy a kukába..
  • [Jakuza]
    #250
    Mindenesetre, en ismet nagyot csalodtam az Oscarban, mert annyira szamitoan elore megrendezett.
    Nem tudom elhinni, hogy a szuloket es testvereket, nem lehet hagyni, hogy a szivukbol beszeljenek, hanem fel kell olvasni a szoveget, hogy kinek koszonik meg a dijat.
  • cassoneitaly
    #249
    !!!HEATH LEDGER!!!

  • Lipi1980
    #248
    Én megmondtam, hogy úgyis Ledger kapja az Oscart!!!!!!!!!!!!!
  • böröczk
    #247
  • PrisonMan
    #246
    Ennnnyi :)
  • böröczk
    #245
    Messze van a tv ugyebár, és ingázni a tv és gép között.. : D
  • böröczk
    #244
    Nem lehet nézni valahol onlájn? Nagy segítség lenne. : D
  • Carloska
    #243
    nah senki nincs itt? mindjárt kezdés
  • Carloska
    #242
    Tippelsz és nézed is közben :D
  • kill3r21
    #241
    engem az érdekelne hogy tudnám nézni neten :) live stream....tudtok valami csatornát ahol tutti lesz és nézhetö neten?
  • Carloska
    #240
    kevesen vagyunk ezek szerint senkise fogja nézni majd?
  • martindante
    #239
    Oscar-díj 2009 - percről percre!
  • Carloska
    #238
    Hát majd éjjel kiderül :D




  • PrisonMan
    #237
    Ebben nincs igazad :D Igaz, hogy Michael Shannon is nagyot alakított a Revolutionary Road-ban, kalapomat megemelem előtte, de Heath mégnagyobbat. GO HEATH!!

  • Carloska
    #236
    biztos hogy nem ő kapja az oscart hanem Michael Shannon - A szabadság útjai
  • Carloska
    #235
    livechallenge
  • Shiwo
    #234
    megprócálom megnézni, oszt hogy sikerül-e fennmaradnom / felkelnem akkor
  • Lipi1980
    #233
    Hát én szerintem majd az összefoglalókat nézem meg, mert ez a hajnali 2-es műsorkezdés azt jelenti, hogyha 6-kor kelek, akkor lehet, hogy le sem kell feküdni aludni :D:D:D:D

    A Benjamin Button és a Gettó milliomos tarolni fog...
    No és persze Heath Ledger is megkapja a megérdemelt szobrocskát, csak kár, hogy ezt ő már nem tudja kiállítani a vitrinében...
  • kovi04
    #232
    Hát nem a legjobb időpont, de én fáradságot nem kímélve megnézem. :)
  • Z406
    #231
    RTL Klub, éjjel kettőtől... :)
  • Shiwo
    #230
    melyik adón adják ?
  • kovi04
    #229
    Még 1 nap és jön a díjátadó! Ki nézi meg?
  • kovi04
    #228
    Az origón is megjelen egy esélylatolgatás.
    Hugh Jackman vezeti az Oscar-díjkiosztót
  • Lipi1980
    #227
    2009. február 22-én díjátadás! Előtte 2009. Január 22-én jelentik be a jelölteket, de addig is egy kis esélylatolgatás, ahol a legjobb férfi és legjobb női fő- és mellékszereplő latolgatásai olvashatóak.

    Kíváncsi leszek, hogy a 01.22-én hivatalosan bejelentett lista mennyiben fog eltérni ettől a találgatástól...
  • homeless
    #226
    "ez a film NEKEM egy nagy 0 egyáltalán nem kötötte le a figyelmemet, végig rettenetesen unatkoztam alatta, és ilyen unalmas, vontatott filmeknél kell, hogy legyen valami a végén, ami miatt ennyire túlértékelik, de nincs."

    Itt azthiszem elég normálisan leírtam, hogy mi a bajom a filmmel, mégis belekötöttél, sőt a másik topicba mindenkibe belekötsz akinek nem tetszett. Kezdem azt hinni, hogy Coen-ék spam botja vagy mert olvasni nem tudsz és mindenhol azt hírdeted, hogy akinek nem tetszik a film az gyengeelméjű.

    "De te csak egy hülye paraszt"
    Ez mindent elárul rólad, nem is kívánom kommentálni.
  • TomDantes
    #225
    Áh....aki normálisan le írja mi a baja a filmmel, abba nem is kötöttem bele.
    De te csak egy hülye paraszt vagy, aki így értékel a filmet: fos és szar.
    Rohadtul művelt dolog, gratulálok.

    De egyénként meg le vagy te szarva, bánom is én hogy mit csinálsz
  • homeless
    #224
    A Keresztapa áll az első helyen arra írtam, hogy hiába áll az első helyen, vannak tőle jobb filmek, de úgylátszik, hogy neked nincs saját véleményed hanem mész a birkák után. Keresztapa első imdb? oké akkor az a legjobb film... Tényleg jó film, nagyon jó ezért sem szabad összehasonlítani a no country for old men-el. De nálam nem az első.

    "Kettő ha igényes lennél, nem úgy beszélnél erről a filmről, hogy fos és szar. Ez igénytelenség."
    Látod már megint személyeskedsz. Én téged nem szídtalak csak a filmet. Mindig is utáltam az olyan embereket, akik a kedvenc filmjük vagy zenéjük szídását személyes sértésnek veszik, és úgy támadnak vissza, hogy a kritizáló személy ízlését, anyját vagy akármilyét szídják. Ha a fos vagy szar szó használata igénytelen, akkor ezekszerint az emberek 99%-a igénytelen. Ez nem egy újságcikk bazdmeg, hogy ne káromkodhassak, sokan még népszerű újságokban megjelenő kritikákban is káromkodnak, akkor én miért ne tehetném? Amúgymeg igenis igényesnek tartom magam filmek terén. Mostanában meg se nézek olyan filmet, amit sokan szídnak. A no country for old men-ről viszont rengeteg pozitív kritikát olvastam, ezért is háborított fel amit láttam.
  • TomDantes
    #223
    Egy nem áll az első helyen.
    Kettő ha igényes lennél, nem úgy beszélnél erről a filmről, hogy fos és szar. Ez igénytelenség.

    Jó neked egy nulla...hát most mi mondjak erre? Nem aralak megsérteni ,úgy hogy semmit sem mondok
  • homeless
    #222
    Meg fogsz lepődni, de én maximálisan felfogtam, hogy mit akar ez a film mondani, nem is azt kifogásoltam, hogy nincs mondanivalója, utálom én is a divatfikázókat, én is izléses fimnézőnek tartom magam és mégis számomra ez a film egy szar, bullshit, hányadék, ok nélkül felkapott szar. Nem Coenékkel van bajom, mert tényleg van pár jó filmjük, de ez NEKEM nem az. Azért hangsúlyozom ki, hogy nekem, mert úgy látszik, hogy számodra nem jött le, hogy ha egy fórumon azt mondom egy filmről, hogy szar, akkor az az én véleménemet tükrözi, szóval úgy gondoltam, hogy ezt nem kell kihangsúlyozni de tévedtem. Abban viszont biztos lehetsz, hogy mondjuk 100 emberből 50-nek azért tetszik ez a film, mert jó kritikákat kapott, és már eleve befolyásolva ül le megnézni. Tehát mégegyzser mondom, hogy ez a film NEKEM egy nagy 0 egyáltalán nem kötötte le a figyelmemet, végig rettenetesen unatkoztam alatta, és ilyen unalmas, vontatott filmeknél kell, hogy legyen valami a végén, ami miatt ennyire túlértékelik, de nincs. Semmi. Sokszor szándékosan csinálnak unalmasra egy filmet, hogy a vége nagyobbat üssön, és hirtelen az addig 5/10-es filmből 9/10-es legyen, de ez nem ilyen. Csak unalmasan elmesél egy történetet némi kis tanulsággal, meg egy kiváló Javier Bardemmel és ennyi. Nem érdemel 4 oscart. A Keresztapával kár hasonlítanod, egyrészt azért, mert az sokkal jobb ennél másrészt meg azért, mert hiába áll imdb-n az első helyen, simán vannak tőle jobb filmek.
  • ba32107
    #221
    Maximálisan egyetértek.
  • TomDantes
    #220
    Le írtam hogy szerintem mit akart jelenteni, de igaz ami igaz, vagy érzed vagy nem. Ha nem akkor hiába minden úgy sem fog tetszeni.
    Ha felfogtad akkor tetszeni fog.

    De ne értsd félre, ettől az ember nem több vagy kevesebb, hogy felfogja-e egy adott film jelentését. Ez mindenkinél máshogy van.

    De ami engem bosszantott, hogy egy ilyen filmet amit világviszonylatban a kritikusok és a közönség is egyaránt jónak tart, úgy leszarozni, mint ahogy tette is valaki...na hát azért álljon meg a menet.