998
  • mukika
    #758
    Madness kb. csak ők érdekelnek...
  • GregSB
    #757
    Bővebb jellemzése az eddig bejelentett nagyszínpadi fellépőknek.
  • I.C.ram
    #756
    Jó lenne, ha még Unkle mellé jönne DJ Shadow is mint társ :) Az überfasza lenne.
  • I.C.ram
    #755
    Na meg UNKLE!!!! :D
  • GregSB
    #754
    Leugrott a lepel, a kiszivárgott plakát nem volt fake!

    Faithlessen, Chemical Brothersen, NIN-en meg Killersen tuti kint leszek.
  • GregSB
    #753
    Jövőhét szerdán kiderül az igazság :)
  • GregSB
    #752
    Sziget-plakátnak látszó tárgy szivárgott ki

    "Terjed az interneten egy kép, ami avatatlan szemlélő számára Sziget-plakátnak tűnhet. A Sziget szervezői szerint ez valójában a szponzorok számára készült terv, melyen a lényeg a logók elhelyezkedése, színe és hasonlók - a fellépőkre vonatkozó következtetéseket nem ajánlott levonni belőle. Mi sem spekulálunk, de azt megjegyezzük, hogy a nagy fesztivál elmúlt pár évének stratégiájával egybevág a plakátterven szereplő, nulladik napra tervezett képzeletbeli LGT-koncert"

    ...
  • GregSB
    #751
    Nagyrészt ugyan azok vannak rajta, amiket a #741-ben belinkelt cikkben írtak.

    Én az első 5ből Pinken kívül mindegyiken ott lennék ha tényleg ezek jönnének. Mondjuk egy Muse-t el tudnék még viselni a listán :)
  • szando
    #750
    bocs a spamért, itt a bizonyíték
  • szando
    #749
    az nem azt jelenti hogy idén nem lehet más.
  • szando
    #748
    hát ha ezek lennének csak a húzónevek asszem a hetijegyet el is felejteném...
  • Pheaper
    #747
    dréher és a pannon szokta támogatni a sziget fesztivált nem ?
  • GregSB
    #746
    Eléggé kamu szaga van (valaki játszadozott PS-el), de azért belinkelem:

  • OPM
    #745
  • Pheaper
    #744
    hmm The Chemicals ra lehet beugrok
    szintén htx az infót
  • szando
    #743
    killers jejeje :)
  • Borgi
    #742
    kösz infot

    skatalites is lesz. KIRÁLY. van miért kimenni geco :P
  • GregSB
    #741
    Killers, Hives és Gogol Bordello lesz, Kaiser Chiefs és Arctic Monkeys nem lesz az idei Szigeten

    A Youngin Europe oldal blogjára kikerült egy Sziget preview lineup, amely a Nagyszínpadra a következő előadókat jósolja: The Killers, Pink, The Hives, The Chemical Brothers, Faithless, Gogol Bordello, Gentleman, Sportfreunde Stiller és The Good, The Bad And The Queen. A belógatott világzenei lista szokás szerint bivalyerős - Cesaria Evorával (talán haza se megy), Rachid Tahával és a Tinariwennel -, míg a partivonalon mások mellett Timo Maasszal és Dave Clarkkal fenyegetnek.

  • Pheaper
    #740
  • OPM
    #739
    milo? májló!
  • Pheaper
    #738
    jaja
  • NKristof
    #737
    Ja, az Anima az igen jó volt. Még dnb-zni is lehetett rá:D
  • Pheaper
    #736
    annyiora jó bulik voltak h csak na:P Anima sound system,prodigy,milo.... iszonyat jó volt jővőre is meek:P
  • szando
    #735
    akartam menni de elmaradt :(
    meg nemszeretem a világzeneit, mert kicsi a hely és kurvasokan vannak mindig
  • NKristof
    #734
    Leningradon volt vki? Pannon világzenei nagyszínpadon nyomták,de akkora hangulat volt mint sehol máshol. Sokkal fílingesebb volt mint pl. Placebo vagy Radiohead vagy Franz Ferdinand.
  • szando
    #733
    jövő héten.. pfahh :D jövőre, sry

    jövő héten a szinre megyek egy napot...
  • szando
    #732
    sorry :( animán voltam ;)

    sajna nem tudtam uccsó nap sokáig maradni mert mennem kellett melóba, 3kor leléptünk..

    de a fesztivál összességében nagyon bejött, sajnos hazamenős hetijegyet vettem, pedig rájöttem, hogy én ott akarok sátorozni, mert az sokkal nagyobb fíling, és lehet reggeltől bulizni. minden nap 5 körül mentünk ki ami egy kicsit zavart... jövőre sátorral megyek, az tuti :)

    A két legjobb koncert ahol voltam az a KFT volt, és a Prodigy. Tudom, tudom, Prodigyt sokan szidják, de nekem az a reszelés annyira hiányzott akkor, mint egy falat kenyér, és leszarom hogy nem volt jó a hangosítás meg stb stb.

    Amit még elhatároztam, hogy jövő héten több fesztiválra látogatok el, mert tökre más a hangulata egy relatíve kisebb fesztiválnak. SZIN, Hegyalja, Efott. Ezeket nem akarom kihagyni jövőre.
  • baca01
    #731
    na sziasztok!
    nemrég értem haza.
    nagyon ütős volt az idfei sziget, 4napot voltam kinn, szombat, hétfő, kedd és a mai nap:P
    nagyon jó volt nem tudok rá szavakat találni...:)már várom a következő fesztivált:)
  • NKristof
    #730
    Dejóvolt basszus most értem haza:D
  • Grenzjager
    #729
    túléltük a tegnapi napot is, jó r'ggelt:)
  • nyamiag #728
    télleg zsír volt... énis voltam mindkét koncerten
  • OPM
    #727
    no megjöttem!

    tetszett nagyon prodigy is, bár játszhattak volna kicsit több régi zenét, de aztán mylo feltette az i-re a pontot! 10/10es party ;)

    szando, 8 után nem találtunk a présházban :(
  • Borgi
    #726
    nekema leningrad tetszett.
  • Visitor
    #725
    megerősítve
  • nyamiag #724
    megy valami busz az árpád-hídtól, demár elfelejtettem a számát :c
  • GregSB
    #723
    Jah... lassan kéne aludni :DDD
  • Pheaper
    #722
    én esztergomból :P meek busszal szigetre ma
  • OPM
    #721
    Közlekedésügyileg mit ajánlanátok? héven kívül mi megy ki arrafelé?
    32es busz sajna még a pesti oldalon dob le, kellene valami más alternatívát találnom :|
  • nyamiag #720
    látom teis korán értél haza :P
  • GregSB
    #719
    Hát ez a Placebo lehetett volna jobb is. Túl sok számot nyomtak a Medsről, én több régebbire vártam.