998
  • szando
    #798
    köszi
  • Pheaper
    #797
    csak ennyi
  • szando
    #796
    ejj a mindenit :(
    van pletyka h ki jön helyette?
  • Pheaper
    #795
    télleg
  • szando
    #794
    nemá, télleg? :(
  • lee86
    #793
    "Mika has cancelled his performance for Sziget Festival 2007"
  • trogerzsiger
    #792
    azért köszi, csak azért kérdeztem mert ma nem találta és hát ez lassan egy hónaphja lett írva
  • trogerzsiger
    #791
    Nem erősségem a visszaolvasás
  • Pheaper
    #790
    #788
  • trogerzsiger
    #789
    Hello!

    egyik ismerősöm fél hogy nem jön Mika a szigetre, mert nem találja a progamok között. Ti mit tudtok, jön vagy nem jön?
  • GregSB
    #788
    Nevén nevezve őket:

    Faithless, Chemical Bros., Pink, Mika, NIN, Tool, Hives, Razorlight, Skinny Puppy, The Killers. Ha ezeket a koncerteket egyesével kéne megnézned sokkkal többet ott kéne hagynod a belépőjegyekre, mint amennyi a hetijegy lesz a szigetre. Én a Pinken kívül az összeset meg is akarom nézni. Szal úgy globálisan nem jelenteném ki hogy szar lesz az idei sziget, max neked nem jönnek be az előadók, de ez már egyéni szocproblem :D
  • GregSB
    #787
    Pedig vannak nagy nevek bőven, max te nem ismered/szereted őket :)
  • szando
    #786
    ja, és az árról:

    én harmincért vettem 8 napra.. akkor most oszd el.. de segítek: 3750 naponta. mindezért. ha neked ez sok, akkor nem értem hogy az internetet hogy tudod fizetni egyáltalán...
  • szando
    #785
    akkor nézzük, minden napra (én preferenciáim erősen):

    0. LGT (jó, 7ezer kicsit sok, de nem sokkal kevesebb lenne egy arénás koncert se - ha kevesebb lenne)
    1. Kispál, Mika (akárki akármit mond nekem bejön - a scissor sisters is nagyon jó volt tavaly), Seeed
    2. Chemical Brothers, The good the bad and the queen
    3. Madness, Pink
    4. első négy élből: Hives, Rakes, NIN, Paso
    5. Faithless, Sinéad O'Connor
    6. Tankcsapda, Tool
    7. Chris Connell, Eagles of Death Metal, Juliette and the licks, Killers, Leningrad, Värttinä

    És akkor még ott van a rengeteg más program: színház, vurstli, luminárium (még nem tudtam bejutni eddig soha:D) stb stb

    Ja, és a MEDÚZA! Az bármikor.
  • magus
    #784
    alig tudok egy-két nagyobb nevet mondani, de olyat akiért kifizetnék ennyi pénzt, egyet sem. a sziget egyszerűen szar, de már évek óta.
  • szando
    #783
    kisebb magyarokat nagyszínpadra nem fognak tenni (egyáltalán több magyart se), úgyhogy a még üres nagyszínpados idősávokra biztos külföldi jön. kérdés hogy kisebb vagy nagyobb.
  • lee86
    #782
    gondolom még a kisebb magyarokat hozzácsatolják, de gyanítom, h nagyobb külföldi név már nemigen kerül a listára. :)
  • GregSB
    #781
    Jah, sziget honlapján még nincs kint. Nyilván nek akarják kiadni a részletes listát amíg kedvezményesen lehet hetijegyet venni...

    Ez a lista sem végleges asszem, azok az együttesek vannak rajta akiknek már elérhető a honlapjaikon a nyári turné-menetrendjük.
  • GregSB
    #780
    Aug 14 véletlenül összeolvad 13-al, sry :D
  • szando
    #779
    fúú bakker uccsó nap naggyon ütőős lesz!
  • lee86
    #778
    hú egy ilyen típusú összefoglaló nagyon jól jött! köszi!
  • GregSB
    #777
    augusztus 8.: Kispál és a Borz (H), Mando Diao (S), Mika (UK), Seeed (D), Gocoo (J), Sierra Maestra (CUB), Orchestre National de Barbés (ALG-M-F), Salif Keita (Mali), Ministere des Affaires Populaires (M.A.P.) (F), UNKLE (UK), Yonderboi (H), Within Temptation (NL)

    augusztus 9.: Chemical Brothers (UK), Gentleman (D), The Good, The Bad And The Queen (UK), Kaizers Orchestra (N), Ska Cubano (UK), Besh o droM (H), Tinariwen (Líbia), Cesaria Evora (Zöld-foki Köztársaság), IAMX (UK), Negative (FIN), Soulfly (USA)

    augusztus 10.: Laurent Garnier (F), Gogol Bordello (USA), Madness (UK), Pink (USA), Baba Yaga (RU-H), Mau Mau (I), Skatalites (JAM), Rachid Taha (ALG), Fun-Da-Mental (UK), Sud Sound System (I), Killing Joke (UK), Skinny Puppy (CAN)

    augusztus 11.: The Hives (S), Nine Inch Nails (USA), The Rakes (UK), Pannonia Allstars Ska Orchestra (H), Paradox Trio (USA), Fanfare Ciocarlia - Queens & Kings (RO), Manu Dibango (Kamerun), Cassius (F), Nevermore (USA), Pleymo (F)

    augusztus 12.: Babylon Circus (F), Faithless (UK), Razorlight (UK), Sinéad O'Connor (IRL), Söndörgő feat. Ferus Mustafov (H), Muzsikás (H), Alpha Blondy (Elefántcsontpart), Eddie Palmieri (USA), Beat Assailant (USA-F), Hooverphonic (B), ROIA (A), Satyricon (N)

    augusztus 13.: !!! (USA), Sportfreunde Stiller (D), Tankcsapda (H), Tool (USA), Sidestepper (COL-UK), Szájról szájra (H), Mari Boine (N), Sergent Garcia (F), GusGus (Iceland), Hyper (UK), Napalm Death (UK)
    augusztus 14.: Chris Cornell (USA), Eagles of Death Metal (USA), Juliette and the Licks (USA), The Killers (USA), Napra (H), Motion Trio (PL), Leningrad (RU), Värttinä (FIN), Dobacaracol (CAN), K'naan (SOM), Hammerfall (S), Hanoi Rocks (FIN)
  • GregSB
    #776
    Egyébként hogy megnyugtassalak, ez egy a 2005ös album megjelenése
    utánni koncert setlistje:

    PINION
    THE FRAIL
    THE WRETCHED
    WISH
    SIN
    THE LINE BEGINS TO BLUR
    MARCH OF THE PIGS
    SOMETHING I CAN NEVER HAVE
    THE HAND THAT FEEDS
    TERRIBLE LIE
    CLOSER (with DOWN IN IT mix)
    LOVE IS NOT ENOUGH
    HOME
    BURN
    REPTILE
    YOU KNOW WHAT YOU ARE
    SUCK
    GAVE UP
    HURT
    DEAD SOULS
    STARFUCKERS INC
    HEAD LIKE A HOLE

    22 számból 5db volt az akkor éppen 1 hónapja kint lévő új albumról. Szal ennyit arról hogy csak az újat fogják nyiomatni.
  • GregSB
    #775
    Jaj ne sírjál már. Igenis vannak rohadt jó számok az új albumon is. Tedd be hangosan, úgy hogy rezegjenek a falak a The Warningot, a Meet Your Master, az In This Twilight vagy Zero Sum közül az egyiket. Profi zene mind. Ha ezek sem tetszenek akkor nyilván nem szereted ezt a stílust, de akkor meg nem tudom mit nyavajogsz itt össze vissza.

    (bocs, kicsit fel van húzva az agyam :D)
  • I.C.ram
    #774
    Azelött meg 5... jövőre gondolom már 8 lesz.
  • I.C.ram
    #773
    Hát, de az is biztos, hogy reklámozni fogják az új albumot, és rendesen lesznek számok belőle. :( 7000 forintot meg nekem nem ér egy ilyen.
  • szando
    #772
    tavaly 6ezer volt...
  • bcrics
    #771
    tavaly pont az óbudai AUCHANban melóztam sziget idején??:) és hát amekorra arcok bejöttek eheh...bevásárlóközpontban ennyi rokkert meg metálost nem látttál...biztonsági örök elis mentek a sziget után ki táppénzre ki szanatóriumba:)

    volt 1 szép kis /kalapos csühes romacsávo vs. hosszufeketehajú blackmetálos/ balhé is!!!!

    a hajléktalanok legalább jól ki voltak szolgálva ,beágyaztak az áruház oldalába végig és ették a szigetelőkkel eggyütt az ÁKCIÓS grilcsirkét!!

    de tavaly se kaptál 7000 alatt napijegyet!!!!
  • GregSB
    #770


    Egyébként nem kell félni, tuti nem csak az új albumról fognak játszani. :)
  • I.C.ram
    #769
    Én :P Egy sorral feljebb :P
  • GregSB
    #768
    "tényleg hihetetlen lapos, és unalmas az új album. "

    Miért "tényleg", ki mondott ilyet? :P
  • GregSB
    #767
    Ha jól tudom idén nem lesz Sziámi koncert...
  • I.C.ram
    #766
    7ezer forint a napijegy? Jesszus. Rohadt Sziámi meg majd megint a nagyszínpadon fog kornyikálni 0 ember elött, szarfejű.
  • I.C.ram
    #765
    Belehallgattam az új NIN albumba. Hát ez nagyon szar... El is ment a kedvem a NINtől, mert tuti, hogy a Szigeten is az új albumot nyomják majd.

    tényleg hihetetlen lapos, és unalmas az új album.
  • Pheaper
    #764
    hjaa..:S
  • Borgi
    #763
    azér, 7k-s napijegy.. az khüm... hát megéljük a 10et is? :O
    nemelék hogy ottani cuccosokis rohaddrágák :$
  • Kmarha
    #762
    Tudom, izéles és pofonok. De valahogy nagyon nem fekszik nekem sem ez a hetijegy kétfelé osztása (tudom hogy nem mai gyerek) sem az hogy ilyen programért majdnem 40 ezret elkérnek (plusz még a költőpénz, horribilis) Széles a paletta, lesznek nagy fellépők, de tényleg cska irigyelni tudom azt aki a maga számára 3nál több "igazán menni kell" zenekart talál a listán.

    Azért régen ez a szám jóval a 6 körül mozgott, husz ezerrel olcsóbban (és azért 4-5 év alatt nincs ilyen hatalmas infláció :D)

    elOffolás: A Volt meg túl korán van.. no de legalább vizsgák után kapásból jön a kitombolás Kornon és Prodigy-n :D
  • Ronny
    #761
    na azt én is megnézném:)

    sajnos az eddigi felhozatablan Garnieren kívűl senki nem érdekel.
  • GregSB
    #760
    Újabb előadók

    Aztarohadt... Én szoktam reménykedni, de egy pár évvel ezelőtt előbb hittem volna el hogy lapos a Föld, minthogy a Nine Inch Nails és a Tool fellép egy fesztiválon európának ezen a részén.
  • szando
    #759
    Nézegettem kik lesznek még Európában más fesztiválokon.. Foo Fighters pl kurvajó lenne, ha jönne.