998
  • Misimókus182
    #958
    Nekünk is szükségünk van még pár emberre a hőn áhított 50%-os bérlet eléréséhez, úgyh gyertek-gyertek, csatlakozzatok hozzánk!!
    Regisztráljatok a sziget.meex.hu oldalon és ezek alapján tudtok belépni hozzánk:

    Csapatnév: Knights of Hysteria
    Csapatkód: KCR6JM

    Köszi=)
  • LetsdanceBoo
    #957
    Kellene még pár ember, hogy megkapjuk az 50%-os hetijegy
    kedvezményt:) a csapat neve:lipstickonthepig kód: KQ8978

    és itt jelentkezhettek: http://sziget.meex.hu/
    Ha valami kérdés van: [email protected]
    csatlakozzatok!!!
  • buBa0
    #956
    Sziasztok!
    Aki akar idén szigetre féláron jönni dobjon egy mailt!
    [email protected]
  • Kmarha
    #955
    csak taktikaban :D AIDS kicsit eroteljesebben vegzi el a "munkajat", plusz hosszabb lappangasi ideje van, es kiirtani szinte lehetetlen. hja meg mashogy terjed.

    a H1N1 meg nem uj jelenseg, mar reg jelen van a vilagunkban, a leggyakoribb influenza fajta. A spanyol natha is H1N1 egyik torzse volt.

    Amit most felfujtak az ennek egy megint ujabb torzse A(H1N1), mely kicsit eroszakosabban terjed, es gonosz mod raszal a tudo szovetekre, roncsolva azokat, utat nyitva minden mas fertozes szamara, ami a tudoben erzi jol magat. Mivel mutalodott torzs rendesen, egy ideig nem is volt ellenszere. Ezert ert el media "sikereket".

    Ha jol tudom. :) Orvos azert nem vagyok :)

    "hamár úgyis OFFos a hangulat" :)
  • ZilogR
    #954
    jé, ez pont olyan, mint az AIDS...
    hamár úgyis OFFos a hangulat
  • ba32107
    #953
    Igen, de az összes influenza ilyen. Nagyon felfújták ezt a H1N1-et.
  • Kmarha
    #952
    hja, orulj hogy fiatal vagy, es nem szedtel ossze melle meg valamit. Nem a virus a veszelyes onmagaban, hanem az altala meggyengult szervezet, mely mar keptelen mas ellen is vedekezni.
  • ba32107
    #951
    Nem kell rajta problémázni, pár nap alatt kigyógyul belőle, ugyanolyan mint bármilyen más influenza.

    (én is elkaptam, pár hónapja külföldön)
  • Trade
    #950
    sziasztok vki megkapta az influenzát a szigeten?Amikor voltam vmi kis hülye 16 csitrik azon viháncoltak hogy megkapták.Akkor elvileg nem betgedtem meg csak sajna a haverom öccse most jött haza usaból és hozta magával a kórt.
  • BlackShadow
    #949
    na ez is jo volt .. jövőre uott :p
  • RocknRolla990
    #948
    Hali!
    Ha valakinek van eladó napi/hetijegye(2-3db) az írjon a címemre!!
    Onnan a többit.
    Köszi
  • desigo
    #947
  • Kmarha
    #946
    de jo hogy feltetted a kerdest. Igy megneztem en mire mennek el, es a Cadevarason kivul nem talaltam semmi olyant ami engem erdekelne azon a napon.

    Igy mar kevesbe banom, hogy iden sem megyek Szigetre. Volt egy ev mikor bejott a Tecso a Szigetre. Azon voltam utoljara, es mar akkor az volt a velemenyem, hogy itt valahol a hangulat, az elveszett. Elotte evekben millioszor jobb volt, es megfizethetobb aron.

    Tudom hogy maganugy, de en inkabb elmegyek 2 v 3 kisebb fesztivalra, es penzugyileg ugyan ott vagyok mint ha elmennek egy Szigetre.

    Iden csak a Pannon Fesztival es a Fezen amire megyek, es boooven kielegiti e ketto az igenyeimet :) Jovore meg pluszban remelhetoleg Hegyalja is bekerul :)
  • Danman
    #945
    Sziasztok!

    Én szombaton megyek ki ha minden jól megy (csak ekkorra tudtam jegyet szerezeni) mire érdemes kimenni szerintetek? Tippeket kérek:)

    Placebo alap már csak egy every you every me vagy bitter end miatt is, meg editors
  • desigo
    #944
    Fejlődik a technika xD
    A honvéd kórháznál is hallják :)
  • franc0
    #943
    Alapvetően nem vagyok a Sziget ellen, sőt. Holnap én is megyek. DE:

    A Megyeri temetőnél lakom, immár 6 éve. Ez idő alatt messze ez a leghangosabb Sziget. Egész nap hallom a mélyet, hol jobban hol kevésbé, éjjel 1kor is. Eddig még sosem volt ilyen. Azért ez már kicsit túlzás. Csekkoljátok le Google Maps-en milyen messze van ide...
  • desigo
    #942
    Sziget 2009

  • ba32107
    #941
    Múlt héten derült ki, hogy megyek Szigetre.
  • ZilogR
    #940
    kedves baeziol és narusco, nomeg minden későn észhez térő honfitársunk: ha esetleg a #924-ig olvasnátok vissza és júli 10 előtt szóltatok volna, már rég kaptatok volna tőlem heti vagy napi jegyet 80%-os áron vagy valami ócskaságért cserébe és nem kellett volna a budin lehúznom 120eFt értékű üdülési csekket

    a jó-hülye-vagy-hogy-kihajítottad megjegyzéseket pedig mellőzzük (mert azért annyira hülye nem vagyok)
  • tgreg34
    #939
    Sziasztok!

    Ha van kedvetek játszani a Szigeten:)
    A NOD32 forgalmazója játékot csinál a szigeten.

    Vírusvadászat
    Nem minden vírustól kell tartanod a Szigeten. Annak érdekében, hogy közelebbről megismerhesd a kártevőket, előállítottunk egy-egy jobbára ártalmatlan mutánst a Magyarországon legtöbb problémát okozó 10 kártevőből, illetve a leghírhedtebb vírusokból. Látogass ki a Szigetre a fesztivál első két napján, szerdán és csütörtökön, és vadászd le őket. Ha elkapod őket,fél éves NOD32 licenc a jutalmad.

    Bővebb információ: www.eset.hu/virusvadaszat

    Catch me if you can.



  • BlackShadow
    #938
    akkor próbáld felhívni a sziget irodát pl. és kérdezd meg tudnak e ezügyben segíteni
  • ba32107
    #937
    Nekem is olyan van, ami anyám nevére szól, de ezért ő nem fog feljönni velem Budapestre sajnos. De hogy megyeszékhelyen miért nem lehet használni ezt a kurva üdülési csekket, az rejtély...
  • BlackShadow
    #936
    kattints rá jobb gombbal - kép megjelenítése - és frissítsd, majd bejön v külön ablakban nyisd meg ezt: http://img257.imageshack.us/img257/2903/jshot.png

    #933: lehet van vmi felhatalmazás féle, bár nem tudom.. tavaly üdülési csekkel vettem jegyet ami anyámé így vele mentem el. aláírósdi baromságosdi szal nemtok pontos választ
  • Narusco
    #935
    ez engem is érdekelne
  • Csuhai G
    #934
    Belinkelnéd mégegyszer?
  • ba32107
    #933
    Nem tudjátok, hogy ha üdülési csekkel vennék jegyet, mennyire veszik azt komolyan hogy tényleg az vegye meg, akinek a nevére szól? Nem lehet valami felhatalmazást írni, vagy ilyesmi?
  • BlackShadow
    #932
    itt az idei árlista .. omg szép drága :\ és még ászok sincs ..
  • ba32107
    #931
    Ha van valakinek vasárnapra eladó napijegye, tehát az utolsó napra, az írjon nekem privit!
  • BlackShadow
    #930
    új reklám ^^
  • ZilogR
    #929
    Volt szerencsém Hajdúszoboszlón eltölteni két hetet és valóban nemzetiségi kisebbségben voltunk, ráadásul az átlagéletkor nyolcvan év körül mozgott, a sűrű barna vízben pedig ázott papírzsebkendőre emlékeztető "képletek" úszkáltak - érthető, h fürdő nagyhatalom ide-vagy oda, nem biztos, h ebből kérek még egyszer...
  • Csuhai G
    #928
    ennél gusztustalanabbul nem fejezhetted volna be, grat
  • ZilogR
    #927
    Üdv! Ajánlatom még mindig áll: megveszem a Sziget/VOLT/Heineken... belépődet/hetijegyedet, stb..., ha szolgáltatsz érte valami régebbi laptopot/notebookot, pl. egy jó P3-as noti nem nullperces akksival, nem törött állapotban már nyerő! Ha valakit érdekel egy ilyen barter üzlet, már mehet is a buli, megveszem a belépőt itt a Nyugati téren, kezedbe nyomom és adod a notit, mindenki boldog, te bulizol én kockulok a hűvös szobában.

    Úgy érzed, h nem jó az üzlet?! Gyertek ketten és fejeljétek meg a notit valami hasznos csecsebecsével és két belépőt kaptok!

    Nem üzérkedek, csak semmi kedvem német anyókák mellett áznom a Hajdúszoboszlói termálvízben, miközben a lábujjam közt siklik el a mindenféle leázott bőrdarab a nénikről-bácsikról... :-@
  • ZilogR
    #926
    én nem elüzérkedni akarom, hanem ha 1 évig nem használtam el az üdülési csekkeimet, gondolkodom, van-e értelme hosszabbíttatni őket - ha vkinek kell kicsit olcsóbban belépőjegy, akkor jelentkezzen! akár eeepc-re vagy egy Nokia n91-re, stb... is becserélem, ha valakinek van 1 éppen felesleges és nem tudja jó áron eladni, ellenben be akar jutni a Sziget-re, VOLT Fesztivál-ra, Heineken Balaton Sound-ra

    50%-os akció: na, igen... ők még nem kapnak efféle csekket így nem is fizethetnek vele, de gondolom nem csak diákok járnak arrafelé...

    gondolom az áremelések "elűzték" a diákokat így valamit ki kellett találni. nameg több ember - több vásárló, ha már bent vannak...
  • BlackShadow
    #925
    kétlem, h bárki jelentkezne, de akkor ez vonatkozik uigy rám is.. itt is van csekkecske :)
    akartam is venni még jegyet, h majd elüzérkedem, mint tavaly, de ez az 50%-os akció keresztbe tett az ötletemnek :D
  • ZilogR
    #924
    üdv! épp a nyakamon akar maradni némi üdülési csekk, ha valaki(k) úgy gondolják, h vegyek nekik belőle heti jegyet a szigetre, privátban keressenek meg! persze neked ki kell fizetni, de én veszem meg az én csekkemből - értelemszerűen... egy kis kedvezmény is belefér...
  • ba32107
    #923
    Hát nem hiszem, ez a jelentkezési űrlap elvileg pont azért van, mert kell nekik a munkaerő. Haverom EFOTT-ra jelentkezett így tavaly, és simán kapott melót. Szóval én azért bízom benne.
  • BlackShadow
    #922
    hát a legtöbb cég meg stb általában saját embereit / ismerőseit viszi oda magával akiket már ismer/megbízik stb.. host/essen kívül elég nehéz másféle melót nuku ismeretséggel szerezni oda :) v aztán csak én gondolom így ezt azt nem így van nemtom :P
  • ba32107
    #921
    Kihalásos? Ezen mit értesz? Az a fura, hogy kb egy hónapja néztem a honlapjukon, és le volt zárva a jelentkezés. Ma megnéztem újra, és most lehet jelentkezni....ki is töltöttem az űrlapot, de csak augusztus elején fognak visszaszólni. Nekem elsősorban a pénz kell, a fesztivál annyira nem izgat, de azért nem lenne rossz :D

    A bizonsági őrös meló nem tűnik rossznak! Köszi. Bár nem vagyok az a határozott típus, szóval nem tudom hogy illenék-e oda.......most azon gondolkozom, hogy írjak-e ennek az ürgének, vagy várjam meg amíg jeleznek a szigetről...
  • BlackShadow
    #920
    épp alkalmi melók után nézelődök azt találtam egy ilyet neked
    [URL=http://biztospont.hu/site.php?inc=diakoldal/munka&id=645]biztiőr "kisegítő" :D[/URL]
  • BlackShadow
    #919
    legtöbb esetben kihalásos sajna :)
    bár én egy szigetet le nem cserélnék melóra :D