998
  • Kepek
    #998
    Dua Lipa
  • ZilogR
    #997
    Arról van vkinek infója, h ha most éjjel vége a bulinak, akkor holnap délelőtt lehet kimenni a csőcsúszdákhoz vagy kell egy-két nap, míg kipucolják a terepet?

    Amúgy amikor vége egy ilyen rendezvénynek, akkor az embereket (értsd: a vendégeket, akik nem előadók voltak) elküldik vagy addig maradnak míg jólesik?

    Előre is kösz!
  • Pluskast
    #996
    Remélem megpusztúl ez a szemét Gerendai. Marha unalmas, hogy már 1 hete még éjjel fél kettőkor is ezt hallom mintha 3 sarokkal odébb buliznának. Franc ki van ezzel a szar szigettel....
  • Grenzjager
    #995
  • w77d
    #994
    közben megtudtam, hogy ez egy szakmai ottalvós hetijegy + VIP szalag. Csak a jegyet 30-35 környékén hirdetik sok helyen, én VIP szalagot mellédobva adom 25-ért..
  • w77d
    #993
    sziasztok, kéne egy kis help.

    Kaptam egy ilyen belépőt, de nem tudom, hogy ez egy napra jó, vagy végig?

  • Pluskast
    #992
    50 fokos melegtől nem kell félned. A hétvége az utolsó nyári nap (napok). Jövő héttől jön az eső meg a hűvös.
  • Spészgószt
    #991
    Valakit esetleg érdekel VIP heti jegy?
    privátban keress!
  • iowa19
    #990
    Deftones.
  • Csuhai G
    #989
    Minél korábban érdemes lesátorozni, lehetőleg már 0. vagy -1. napon, azokon is inkább délelőtt, mint délután. Nagyon hamar elfoglalják a legjobb sátorhelyeket, ezért inkább szenvedjetek a napon sátorállításkor, mint utána egy héten keresztül minden reggel.
  • maffi
    #988
    sziasztok! idén megyünk le a barátaimmal szigetre. sátorral tervezzük a mókát, de nem tudjuk, mikor lenne érdemes lemenni. nem akarunk se túl korán, se túl későn (értsd: hogy a tűző napon kelljen nyalókázni az 50 fokos sátorban) érkezni. vkinek vmi tapasztalat ezzel kapcsolatban?
  • blackswan
    #987
    Sziasztok!
    Már csak kevesebb mint egy hónapig lehet féláron hozzájutni a Sziget hetijegyekhez!! Aki nem szeretne lemaradni:
    Részletek itt: http://www.facebook.com/event.php?eid=141305359272908
    Csatlakozás itt: http://sziget.meex.hu/csapat/KMFRFA
  • ElectricalTech
    #986
    Sziget Csoport Jelentkezés Facebook oldala

    Javítottam a linket.
  • ElectricalTech
    #985
    Sziasztok!

    Idén is él a 50%-os bérletvásárlási lehetőség. Csoportot szervezünk, szépen gyűlünk és kellene még pár ember, h minél több kedvezményünk legyen!
    A hivatalos jelentkezés a csoportokba a jövőhéttől lesz lehetséges, addig is egy facebook csoporton belül gyülekezünk, ahol le van írva minden információ:

    https://www.facebook.com/event.php?eid=211809488834941&ref=ts

    Ha a következő hibaüzenetet kapod:
    Event Unavailable

    We're sorry, but this Event is currently unavailable. Please try again later.

    Akkor ez tök normális, fogalmunk sincs, h miért csinálja a facebook. Később tessék próbálkozni :)

    Üdv,
    Tech
  • Grenzjager
    #984
    Sziget 2011 Vs fővárosi vezetés
  • BlackShadow
    #983
    4
  • REPS0L
    #982
    SÍROK!!!!! :'((((((((((
  • WuFraZselic
    #981
    hát, sajnos az egyetlen várt esemény, a Deadmau5 buli elmarad, mivel tegnap összeesett set közben, és orvosi utasításra a következő 3 hét 9 buliját ki kell hogy hagyja.
  • Csuhai G
    #980
    Tudtommal csak bérleteket lehet kedvezményesen venni csoportos akcióban.
  • ElectricalTech
    #979
    Sziasztok!

    A szigetre van ez a csoportszervezős dolog, hogy 11+ főt kell összeszdni egy csoporthoz és akkor marha jó mindenkinek, mert nagy kedvezmény van a jegyre. a Kérdésem az volna, hogy van a neten valami oldal, ahol összeszervezik ezeket a csoportokat ill. az, hogy a kedvezmény arra is vonatkozik, ha csak a 6000Ft-os Kispálra akarok menni ill. az utolsó napra Billy Talent ill. Musera.
    Szóval, ha 1 napra megyek papiron 12ezerért, akkor az egy ilyen csoporttagsággal feleződhet mondjuk 6000re vagy valahogy így?
  • bcrics
    #978
    igazábol akinek van 1-2-3 feles napja az sztem így menjen be,este 10 után féláron és akkor addig maradjon benn amíg tart a jegye és utána amíg ki nem rakják,még 1-2 napot így simán ki lehet huzni benn,persze nem árt ha ott vannak a haverjaid és elfetrengsz melletük.

    1 egész hét allatt a jegyünk érvényességét 1gytelen egyszer ellenőrizték!
    simán benne van az 2-3 nap.nyilván nem tudsz kimenni,ezért kellenek cimbik hoyg behozzák neked ami kell,azt ennyi.
  • REPS0L
    #977
    és mennyi az a félár :)
  • BlackShadow
    #976
    napijegyet lehet mindig venni .. és idén is van asszem h 11 v éjfél után féláron belehet jönni.. többet fejből így nemtudok
  • REPS0L
    #975
    Üdv!
    Csak külön a Deadmau5 koncertre, vagy annak a napjára lehet jegyet venni? köszönöm!
  • akhork
    #974
    Szerintem én is kipróbálom, nem igazán vesztek vele semmit...
  • AgyAnnnnnna
    #973
    Hajrá hajrá
  • fiorobolo
    #972
    Dejó, ezt be kell próbálni.
  • hulloreka85
    #971
    hát ezeknél álmomba is jobb képet csinálok magamról xD
  • vassildiko86
    #970
    oh köszi így könnyebb
  • akhork
    #969
    Igen, keresgélhetsz is vagy ha gondolod akkor segítek, itt nézheted http://www.snickers.hu/mg
  • vassildiko86
    #968
    a snickersnek van ilyen nyereményjátéka ?
    akkor rákeresek neten...
  • akhork
    #967
    Jah, de segíthetek is kicsit, snickers :)
  • paszulypisztoly
    #966
    minden évben van valami nyereményjáték csak szét kéne nézni...rinyálás helyett inkább keresgélnél..
  • vassildiko86
    #965
    jó lenne valahogyan szerezni egy ingyen jegyet !
  • ZsaniC
    #964
    ingyen kimennék, de nem szívesen adok ezért pénzt, koszos, már kiöregedtem ebből XDXD
  • paszulypisztoly
    #963
    ez a meex-es sziget mizéria már kezd az agyamra menni...egymás után beírják egymás után 6an ugyanazt kb ugyanazzal a szöveggel és elhiszik,hogy fognak csatlakozni hozzájuk....hihetetlen.
  • chipman
    #962
    Gyere féláron szigetre! Csatlakozz és megvan a biztos bázisod az 50%os jegyre! Szólj a haveroknak és gyertek együtt bulizni a legnagyobb koncertekre! csapatkódot, nevet e-mailben, Infó és jelentkezés: [email protected]
    3630/974-20-80
  • Littlepig13
    #961
    Hello lenne két vip jegyem ami eladó egész hetes céges nyakbalógos cucc. Ismerösöm szerzi csak sajnos nemtudok elmenni és elszeretném adni. A jegyekhez Sziget elött két héttel fogok hozzá jutni. Árban megy egyezhetünk érdeklődni itt topicban válaszban vagy privátban írjanak rám.
  • FarkasÁron
    #960
    Sziasztok!

    Tavaly is mindenki féláron ment szigetelni a csapatomból, idén is így lesz! Csatlakozz a sziget.meex.hu/ oldalon az alábbi adatokkal: Csapatnév: farkasaron Csapatkód: KVFN75

    vagy küldj egy emailt meghívóért!!! [email protected]

    már facebook-on is: http://www.facebook.com/group.php?gid=113074452050247
  • buBa0
    #959
    Csatlakozzatok hozzánk, hogy elérjük az 50%ot és ti is meg mi is olcsón szigetezzünk:) Muse rajongók sört is kapnak:)

    csapatnév: Cydonia lovagjai
    kód: K7CC45

    előtte mailt ide dobj: [email protected]