998
  • Duddits
    #598
    Nekem sincs semmi olyan... :-(

    Lehetne valami Rap, Hip-Hop is.
  • artschi
    #597
    ebből eddig ami érdekel: Fear Factory, Evergrey, Cathedral.
  • artschi
    #596
    igen, a punkzenekar.
  • Szabi84
    #595
    The Exploited?
  • szando
    #594
    Goran Bregovicot mindenkinek ajánlom ;)
    Én még a Scissor Sisters-nek örülök, de a Fear Factory is biztos sokmindenkit hoz lázba :)
  • I.C.ram
    #593
    Eddig egy olyan név sincs, mai úgy igazán érdekelne... :(
  • artschi
    #592
    Újabb nevekkel bővült a Sziget 2006 nemzetközi fellépőinek listája. A korábban bejelentettek – Radiohead, Robert Plant, Franz Ferdinand, Sick Of It All, Ministry, Wir Sind Helden, Natacha Atlas, Enzo Avitabile – mellé a napokban jelzett vissza a Scissor Sisters, a dEUS, az Exploited, a Cathedral, az Evergrey, a Fear Factory, a Gogol Bordello, a Flogging Molly, a Goran Bregovic Wedding And Funeral Band, Toumani Diabaté és a Symmetric Orchestra valamint az Afro Celt Sound System. A sztárok sora ezekkel azonban még nem ért véget.


  • artschi
    #591
    Fear Factory-t rebesgették a heavymetal.hu-n...
  • mukika
    #590
    szvsz a HammerWorld színpadon jó lesz a Sick Of Itt All. nagyszínpadon nem jönne úgy be, de sátras koncertként szerintem ütni fog. :)

    Exploited-nek viszont nem örülök... :( szerintem nagy balhék várhatóak majd. no mind1.
  • magus
    #589
    sick of it all jo, csak nem szigetre valo

    az meg hogy meghivjak az exploitedet oriasi bakloves szerintem, en szigetre szeretnek menni nem 13 eves reszeg vadiuj bakancsban csovest jatszo kistiniket kerulgetni.

    remelem dobnak be meg vmi jo eloadot mert igy nem eri meg - ahogy tippelem - 6k-ert.
  • [HUN]PAStheLoD
    #588
    jah és ha már rendezvények, meg sziget .. idei EFOTT felhozatalról valaki esetleg valami infoval tudna szolgálni?
  • [HUN]PAStheLoD
    #587
    a Ministry itt mint trash/death/akármi metal zenekar szerepel? Mert ha esetleg egy napon, viszont külön időpontban lesz a Sick of it All-al, akkor az idei sziget is erősen ütős lesz :)
  • artschiatwork
    #586
    Exploited, Lord Bishop Rocks a Szigeten - (2006.03.29) -

    Tovább bővül a nem hivatalos Sziget-fellépő információnkat összegző listánk. Néhány Edinburgh-i punk, bizonyos The Exploited zenekar hivatalos oldalán hirdeti: augusztus 11-én fellép majd a Szigeten.
    A rock and Roll utazó királya, Lord Bishop Rocks is így tesz majd: ő 13-án érkezik. Ezen a napon szerepel a 17 Hippies és a Ghymes, valamint fény derült néhány további kisebb előadó nevére is.

    diaksziget.com
  • gillichbal
    #585
    a Manu di bango is nagyon állat!
    De várom már!
  • szando
    #584
    Radiohead OMG!
    Wir sind helden szintén!
  • Duddits
    #583
    Ahhhh!! Éljen! Valami infók! Mondjuk ezek közül nem szeretem egyiket se, de már nagyon várom.
  • mukika
    #582
    Sick Of It All
  • artschi
    #581
    Sziget 2006: Radiohead, Franz, stb - (2006.03.10)

    Kezd kialakulni a 2006. augusztus 9.-én induló egyhetes Sziget fesztivál fellépőinek sora. A pénteken közzéadott hivatalos infók megerősítették korábbi értesüléseinket, és fény derült 7 új zenekarra.

    A nagyszínpadon egyebek mellett Radiohead, Franz Ferdinand, és Ministry koncertekre számíthatunk. A világzenein pedig Robert Plant & Strange Sensation, Natacha Atlas, Enzo Avitabile és Manu Dibango lép színpadra.

    Az első HammerWorld fellépőre is fény derült, konkrétan a már általunk nem-hivatalosan bejelentett Sick Of It All személyében. A Wan2 sátor pedig Wir Sind Helden koncerttel büszkélkedhet.


    diaksziget.com
  • Roger6
    #580
    így jártam... :(
  • szando
    #579
    nem-e? pedig az van a szabályzatban h élelmiszert kereskedelmi mennyiség alatt be lehet vinni..
  • Roger6
    #578
    Nekem nem engedték, még a szenyámat is elvették a gettófej?ek. Na mindegy, nem kajálni mentem oda. :))
  • szando
    #577
    kaját lehet ^^
  • Roger6
    #576
    Nem lehetett bevinni semmilyen kaját-piát, vazz!
  • nyami
    #575
    pfff nem csak a szigeten ilynek az árak, ha ennyire nagyon drága neki akkor vigyen be kaját vagy egyen otthon
  • Brankley
    #574
    Hát, nagyon jó volt a sziget!!! :)
  • Punkerwork
    #573
    szánalmas bazzeee ha már megemlít eg yzenekart legalább tudná hogy milyen nemzetiségűek :(
  • Duddits
    #572
    A Toi-Toi-kal kapcsolatba. Én egy kicsit eldugott helyen voltam, a Bió konyhánál, a Színház mögött. Persze volt pár WC ott is, és hát én meg egyik nap meguntam, hogy milyen mocskos lesz.... Fogtam az egyik reggel, elmentünk elintézni a dolgom, és mikor kijöttem, fogtam bezártam kívűlről. Így este ugyan olyan tiszta volt, mint reggel ahogy otthagytam.
  • Duddits
    #571
    Egy jó kis cikk a Szigetről!
  • Duddits
    #570
    Valakinek van piros Szigetes nyakbavalója?
  • szando
    #569
    naja, az eső betett sajnos, de örüljünk hogy előtte nem volt. amúgy meg az 1 hétben nagyon benne van mindig minimum 1 eső
  • nyami
    #568
    zsír volt az egész csak utolsó nap az a gecie eső nem kellett volna
  • end
    #567
    korn koncert...ott kezdődött hogy nem kaptam levegőt...aztán ugy folytatódott hogy menekültem kifelé:-DD
  • end
    #566
    rólam meg a korn koncerten leszaadt/leszakították a karszalagot...
  • Duddits
    #565


    Tudod, én gyűjtöttem a nyakbavalókat! Meg a sörös dobozokat. És egyszer egy csávó sörivás közbe is ezt mondta nekem, mert jó fejnek talált. Ő meg már 13 éve járt oda.
  • Roger6
    #564
    Gondoltam, ezt nem kellett volna mondanod. A KoRn=HC, csak úgy mondom, és nem rock. És ha jól érezted magad, annak csak örülni tudok. Jövőre ugyanígy, ugyanott.
  • Duddits
    #563
    Nem istenítem, de jó volt! Nekem tetszett! És azért mert én utálom a rockot! vele együtt KoRn-ot is!
  • Roger6
    #562
    Mondjuk engem Sean Paul érdekel a legkevésbé. Illetve hihetetlen, hogy mennyire nem érdekel. És kezet sem fognék vele. Úgy beszélsz róla, mintha valami felsőbbrend? lény lenne. Pedig csak te teszed azzá. Na mindegy, a te dolgod.
    KoRn-on voltam, és nagyon tetszett, a második sorban a barátnőmmel. Az látod megérte a tolakodást! És ha ott lettem volna a színpad előtt, ahova csak te mehetsz be a V.I.P. jegyelddel, akkor lehet, hogy nem is tetszett volna. A tömeggel együtt tombolni, az élvezet. Akkor átérzed az egészet. De ha csak állsz ott a színpadnál, és mutogatod, hogy neked milyen jó, mer' te ott is lehetsz... Hát nem tudom. Én nem tudnám így élvezni. Nem lehet átélni így. Ez csak magamutogatás, véleményem szerint. De hát ezt is te tudod. Igazából nem is érdekel. Csak másnapos vagyok, és ilyenkor nem szeretem az ilyen smile-kat, amik a nyelvüket nyújtogatják, mert VIP jegy van. Kit érdekel?! Örülj neki, aztán ennyi. Nem kell ám menőzni ezzel. Én meg bent voltam tavaly 6 napot egy napijeggyel, amit az első nap vettem. De ez sem érdekel senkit.
    Nah, nem akartalak ám megbántani Mafia G, csak most ilyen kedvem van. Egy kicsit őszinte vagyok. Van így az ember néha. Ja, és azért nem írtak neked vissza aug. 11-én, mert már mindenki a Szigeten volt. Na jó bulilzást még mára mindenkinek!
  • Duddits
    #561
    Csináltam egy idei bannert.

  • Duddits
    #560
    Nah mi van??! Senki nem jár a Szigetre?! Én tegnap voltam, és kúrv@ jó volt! V.I.P jegyem van, és minden színpad elé bemehetek vele! :-) Sean Paul-ra is bementem, a csajok meg ott néztek, hogy én akár még kezet is foghattam volna SP-vel. Tegnap reggel még úgy voltam vele, hogy 1-2 napra kimegyek, de mostmár úgy vagyok vele, hogy ma este, vagy holnap már viszem is a sátramat!
  • Duddits
    #559
    Vaoh! Én is megyek a Szigetre, méghozzá ingyen!!