359
  • CarajoEsp
    #119
    Lehetetlen őket megölni. Ekkora geci véget életembe nem láttam még.
  • Fritz Von...
    #118
    bazz... tényleg botfülű lehetsz...
  • pinehead
    #117
    Uninstall asszem...
    Kész vagyok már tőle, ha tudnám, se tudnám (!!) lejátszani, annyi hang van a fejemben.Nem értem, erre egy ilyen játékban mi szükség volt...
    Bal sarok-jobb sarok-középső-utána következő nem megy sajna...
  • CarajoEsp
    #116
    Nem ütni kell. Space+r. ezzel a kombóval meglövöd ,amikor nincs körülötte tűz. nagyon nehéz.
  • 3P
    #115
    Hát ja, én is erre gondoltam, de max 2-3 ütést tudok bevinni, ha épp ott vagyok...
    Ezért szerintem tényleg kár volt... :(
  • Fritz Von...
    #114
    De van. Mást nem tudok, próbálkozz. Nem vészesen nehéz. Először elkornyikálja a "mennyei hang" a dallamot, innen igazából nem nehéz sztem...
  • pinehead
    #113
    A kib..ott könyvtárban szívok ,a hangokat kellene visszajátszanom "botfüllel"....
    Besz@rock....
    Nincs sorrend a pentagrammánál???
  • Fritz Von...
    #112
    Mindenki itt szopik...

    Szal tényleg... eddig is voltak nehéz részek, de megoldhatóak voltak. Itt meg...
  • CarajoEsp
    #111
    Hát szerintem mikor épp idézéshez készülődik akkor kell legyakni. Énis itt szopok épp.
  • 3P
    #110
    Fenébe!

    Ott vagyok az utolsó szinten (asszem 29).

    Eddig elég laza volt a játék, de valami brutális lett a vége.
    A retyó főellenfél a leggecibb ellenfelek idézgeti folyamatosan... :(

    Már vagy 4-5 kör idézését lemészároltam (sokszor többet is idéz), de még mindig csak idéz-idéz-idéz...

    Valahogy nem passzol össze az eddigi nehézségi szint a végével. A vége miatt nagyon elment a kedvem ettől :(

    Vagy van más trükk, hogy miként lehet megőlni a főellenfelet. A tűzpajzsán még csak át sem tudok hatolni. 1-1 idézés közben csak ritkán tudok neki találatot bevinni akkor is csak minimális sebzéssel...
  • Fritz Von...
    #109
    Nincs mit.

    Nem bírok velük... kezdek ideges lenni...
  • magus755
    #108
    Köszi szépen a segitséget ez bejött erre hogy nem gondoltam.THANKX
  • Fritz Von...
    #107
    Ja, most odáig jutottam, hogy a köcsög püspöknek kb egy ütésnyi csíkja maradt. De most is legyaktak a lényei. Nem hiszem el, hogy itt a vége, de nem bírom megcsinálni. :))
  • Fritz Von...
    #106
    Tök pontosan: van egy könyv, amiben "a skorpió északra halad", tehát be kell állítani a külső gyűrűt, hogy a skorpió északon a tetején legyen. A többi állásról meg infot a jobb oldali falra erősített képen találsz. Ahhoz képest eltolva kell beállítani az egészet. Az elején én is szoptam, amíg meg nem láttam a jobb oldali faliképet. Onnan már tök egyszerű.

    Magus: ahol 3 láda van, azt kell csinálni, hogy ugyebár a törött fémrúddal kitámasztottad a "levert". Így lehetett átmenni. Annyi a dolgod, hogy visszamész (de ezen az oldalon maradsz) és az íjaddal kilövöd a támasztékot. A víz visszajön, a ládák feljönnek és te átmész.

    :)
  • pinehead
    #105
    Jó, Én itt abba is hagytam...
    Érthető leírás, segített is, mégsem megy.
    Kipróbáltam MINDEN kombót, mégsem OK.
    Láma kérdés-valaki felvázolná "kicsit" pontosabban a megoldást???
    Thx.
  • magus755
    #104
    Sziasztok ahol az árokban viz van és benne van három láda és átkell jutni a tuloldalra ott mit kell csinálni.Kérlek benneteket ha tudtok segitsetek mert már mindent megnéztem sehol egy kar vagy valami más.PLEASE PLEASE
  • pinehead
    #103
    Thx, nézem.
  • CarajoEsp
    #102
    Igen. Az a lényege ,hogy a középső körben a fehérek Észak és Dél irányába nézzenek. A középső kör fehérei a belső kör feketéivel legyenek egütt. A külső kör fehérei a középső kör fehéreinek a folytatásai legyenek.
  • pinehead
    #101
    Hogy kell az Obszervatóriumban beállítani a kereket?
    Tudom, a skorpió elindul a merkúr irányába...Kicsit bonyolult.
    Emléxik rá valaki??
    Köszi!
  • Fritz Von...
    #100
    Még mindig nem bírom legyőzni.... ÁÁÁáÁÁÁÁÁÁáááá
  • Gear
    #99
    Mondtam én !
  • Fritz Von...
    #98
    Nos, emberek. Hosszú és kemény harcok árán eljutottam a végső leszámolásig a püspökkel. Viszont ez a rész olyan brutál nehéz, hogy most egy kicsit fel is adtam. Egyszerűen nem tudok megbirkózni vele. A püspököt egy tűzmező védi. Csak akkor lehet sebezni, ha ez eltűnik. Viszont ahhoz, hogy eltűnjön, meg kell küzdeni az általa megidézett lények seregével. Mert ugye először van egy. Azt kicsináltam. Utána csaptam kettőt a püspökre. Majd jött egy másik lény. És így tovább.... Grrrr...
  • grebber
    #97
    Király ez nagyon!!!!!!!!
  • pinehead
    #96
    Én fél órát, nálam is!!
  • Fritz Von...
    #95
    Hi Ivanhoe. :))

    Egy kis épületben valahol a közelben van egy dárdaszerű izé. Nézz körül és megtalálod. Azzal le lehet állítani.
  • Fritz Von...
    #94
    Amennyire én észrevettem, vannak ellenfelek, akik ellen a kard jobb. Az messzebbre ér el. De most a szaracénoknál egy harci fejszével megyek, mert brutálisan sebez.
    Most szereztem egy szaracén buzogányt, de a tekergetés miatt még nem próbáltam ki...
  • Sir IvanHoe
    #93
    Azon a reszen ahol egy vizimalom forog es kerdezi, hogy metudom-e allitani mit kell csinalni?
    Koszi
  • Fritz Von...
    #92
    Hi mindenki! Nekem nagyon bejön a gamma. A Far Cry-t is félretettem miatta. Amúgy is érdekelt mindig a templomosok és a keresztesek dolga. A játék tök lineáris, hentelős. De a mozgások és a zene olyan jól el vannak találva, hogy a hangulata 100%.

    Viszont elakadtam. Most mennék át Jeruzsálembe, de van egy ajtó, amin ilyen tekerős izé van. Csak úgy nyílik ki (gondolom), ha a helyes szögbe teszed. De nincs rá utalás, vagy csak én vagyok láma. Már 20 perce tekergetem azt a szart, de nem nyílik. Ha vki tud, segítsen pls.! THX
  • Chaos Mad
    #91
    #86 ra vki?:)
  • CarajoEsp
    #90
    Én nekem egy Celka 1200,Geforce3 ti200 384mega ramocskával szakít a játék
    4xaa,4xaf. Szóval minden maxon nagyon megy. De szerintem elfut egy 400-as on is, 16megés vidikarival!
  • Faki
    #89
    Én 5 percig b@sztattam oszt lement a víz
  • pinehead
    #88
    #82-erre Senki????
  • dikki*yysw
    #87
    Azt kérdeztem, van-e vkinek viszonylag gyengébb gépe, és hogy miként teljesít ezen a játék.
  • Chaos Mad
    #86
    amugy mindegy hogy mivel megyek? pl balta, kard, vagy buzogány? csak a kinézet más vagy van valami más is? mer eddig nem tapasztaltam változást.
  • pinehead
    #85
    Nincs sem egér, sem célkereszt.
    Szándékosan.
  • Chaos Mad
    #84
    hát én nem! ezt nagyon elszurták!
  • CarajoEsp
    #83
    Senki nem tudja nyilazásnál használni az egerét?
  • pinehead
    #82
    Kilencedik pálya (??), valami Cave-négy kapcsolóval.Mi a helyes sorrend, hogy a víz lemenjen??
    Két szaracént legyaktam, de a medence nem megy...
  • Dynamic
    #81
    A 15. vagy 16. szinten van egy gödör amiben elvileg a vízszint növelésével lehetne átjutni(Ki is írja).Hogy a francba kell növelni??Egy órája bóklászok, de nem bírok rájönni.
    Egyébként annyira nem gáz a grafika.Nekem "élőben" sokkal jobban néz ki, mint a lenti képeken.
  • CarajoEsp
    #80
    Mivel foglamam sincs igazából utána mit kéne látni, összehasonlítani se tudom? Mit befolyásol az Af?