359
  • GaVino
    #79
    Az Anisotropic ugye 6-on a legjobb?

    nem tudom... hmm meg kell nézni.
  • GaVino
    #78
    11-es levelen vagyok, de ezeknél az átkozott szaracénoknál már nyomokdni kell a gombokat rendesen. Király kis gamma összeségében, ha az ember nem vár forradalmi újdonságot ebben a stílusban - mert az nincs.
  • CarajoEsp
    #77
    Ráadásul 0-án nagyon! szép. Ésaz animáció is isten. Az Anisotropic ugye 6-on a legjobb?? Vagy ott is 1 a fasza?
  • musha
    #76
    ezt a szopást :))
    én meg már letöröltem...de hogy csinálhatnak ekkora f@sságot? mindenesetre akkor már értem miért voltak a videók szépek. hát ez kész :)
  • dikki*yysw
    #75
    Hehe :) Nem is tudom, talán egy próbát megér. majd...
  • ubi
    #74
    először felraktam 6-osra, mint az atom, azt néztem milyen fos a gém...
  • GaVino
    #73
    a textúra beállításoknál a "0" a legjobb és a "6" a legrosszabb fokozat

    ezt én is megszívtam :))
  • ubi
    #72


  • CarajoEsp
    #71
    Jézus mária??? Ezért volt ez ennyire ronda??? Basszák meg a rohadt buzik Már elnézést.
    Ezt nem hiszem el. Én azt hittem 6 a legjobb.
  • Pitya
    #70
    Hali
    kissé furcsa dolog, a textúra beállításoknál a "0" a legjobb és a "6" a legrosszabb fokozat. Először felhúztuk mi is, gondoltuk legyen szép és erre nagyon ronda volt :-) De visszaállítva azért majdnem olyan, mint az Enclave volt
  • Gear
    #69
    Pedig jóóó a game , bárkik is húzzák le . Aki teheti , bírja sávval és szereti a hentelős gamákat az ne kimélje a netet és nézze meg. Tényleg vannak szebb gamék is de a feeling nagyon ott van szerintem.
  • insp
    #68
    Ha jól emlékeszem, nem egész 2 GB.
  • magus
    #67
    hm. ez a jatek csak a korites miatt erdekel, de nem hiszem hogy belottek volna a ziccereket amiket a tema kinal:(
  • lwb
    #66
    annyira hozzászoktam, hogy a háttérbe gurul valami lefelé, hogy muszáj ezt is letöltenem. :)
    modjuk nekem bejött a conan is, pedig azt is szidták keményen.
  • musha
    #65
    talán nem véletlenül (szvsz)
  • GaVino
    #64
    Lecsekkoltam. Kellemes, szórakoztató gamma kivánló zenével. csonkolás, sérülés tényleg nincs, de cserébe jól animált mozgásokat láthatunk. A grafika nem egetverő, de nem is csúnya - nekem tökéletesen megfelel. Mindössze az átvezető animok rossz minősége, és homályossága zavaró. Az elején elég a blokk, és a QQQ kombó, késöbb azért úgy látom rákényszerülünk többféle támadásmód kombinálására ellenféltől függően. A játékmenet nem tartalmaz semmi újdonságot, mész és hentelsz. Az eddig változatosságképpent belehelyezett logikai részek végtelenül triviálisak. Knghit(3.ik a 4ből) fokozaton játszom, hogy legyen kihívás, de ezt azzal toldották meg, hogy nem lehet menteni, csak ha vége egy level-nek. Baromi idegesítő, ha meghalok az egészet előröl kell kezdeni. Ha emiatt nem unom meg, kitarthat egy ideig levezetésnek a far cry és az UT2004 mellett.
  • lwb
    #63
    lehet leszedem ezt is. már úgyis belejött a töltögetésbe. bár nforceon nagyon húzzák lefelé.
  • zaki
    #62
    insp mennyi hely kell a gammának?
  • insp
    #61
    Na, UPpolok egyet, hátha valakinek felkelti az érdeklődését a játék.
  • insp
    #60
    Itt tényleg nem fogsz csonkolni, de élvezetes anélkül is. Én a Far Cry után tutira erre vetem rá magam.
  • batman
    #59
    Nekem egy bajom van azok után, hogy megnéztem a hardwired-es videót. A Blade of Darkness óta várok egy olyan újabb progit, amiben olyan királyul megcsinálják a sérülést,csonkolást, stb. Nem tudom erre miért nem figyelnek oda mostanában. A Conant is ezért nem szedtem le, mert a demo-t kipróbáltam, és hasonlókat tapasztaltam.
  • Gear
    #58
    Teljesen 1et értek! Egyáltalán nem rossz a gama , de az Enclave után kicsit szebb grafikát vártam én is , viszont az a bizonyos "Diablos" továbbhajtós feeling tényleg benne van , bár nem tűnik annyira tápolósnak 20 perc játék után. A kamera kezelést + az irányítást szokni kell az biztos , de 1000szer jobb mint a Legacy of Kain Defiance. Szerintem meg kell nézni TV-re kitéve és gamepaddal(+ is teszem a 7végén:))! Én biztos végigtolom 1szer.Musha 1 kicsit télleg túlzott bár a FarCry magasra tette a mércét graf szinten az biztos!
  • insp
    #57
    Vélemény fél óra után: (képet nem tudtam berakni, valahogy mindig sötét lesz a a shot)

    Mászkálós-hentelős-kulcskeresős-tápolós-bunyós-kombós-XBOX-ÁTIRAT. Ettől még egyáltalán nem rossz, de tekintve, hogy a Starbreeze (Enclave) készítette, jogosak a nagyobb grafikai elvárások PC-n.
    Hang átlagos, az aláfestő zene nagyon hangulatos, a videók gyengus minőségűek, de szintén hangulatosak. (Látszik, hogy nem "echte" angolok találták ki a párbeszédeket, néhány helyen elég vicces a szóhasználat, pl. "I decided to emulate my father" )
    Kamerakezelés konzolos, (senki ne várjon Blade of Darknesst, vagy Die by the Sword-öt) de egész jól használható
    Irányítás: mindenképpen ajánlott a gamepad! (akárcsak a Prince of Persia, ez is meghálálja a jó gamepad meglétét -nálam a Logitech Dual Action teljesen ok.)

    Játékmenet: Nekem nagyon bejön, igaz, hogy "semmi" köze nincs a két stílusnak egymáshoz, de engem rögtön a DIABLO-ra emlékeztetett! Így első nekifutásra benne van az a bizonyos plusz, ami mindig tovább hajt a következő pályára. Jók a karakteranimációk.

    Aki a negatív vélemények alapján leírta a játékot, NE tegye. Próbálja ki, mert ha szerette a Diablo-t és a Blade of Darknesst, akkor a "közös gyermekükkel" játszhat.
  • musha
    #56
    próbáljátok ki, nem akarom senki kedvét elvenni, kíváncsi vagyok mit szóltok majd. az egyetlen pozitívum számomra az animáció. de semmi több.
  • zaki
    #55
    hát igen, ezért csodálkozom azon, amit musha mond
  • Skyline
    #54
    Csúnya? Ingame screenshotok alapján jólnézettki...
  • musha
    #53
    képet nem tudok berakni, illetve még soha nem próbáltam.
    a gépem p3 1000MHz, 512 SD RAM, Radeon 9600
    és nem akad, semmi ilyesmi, egyszerűen csúnya és egyszerű. pedig mondom a videók alapján azt hittem le fog esni az állam a gyönyörtől.
  • zaki
    #52
    benyomsz pár in-game képet? milyen géped van?
  • musha
    #51
    hát a látott videók alapján kissé másra számítottam. a videókon lepadlóztam, hogy mennyire jól néz ki, erre full beállításokkal (ja amúgy nem támogat 9-es DirectX-et) kurvára nem szép. idétlen az irányítás, nekem nagy csalódás :(
  • Chaos Mad
    #50
    wehehe.... kira ez a honap!!!
  • zaki
    #49
    lesz még pandora tomorrow, syberia 2, talán singles is
  • grebber
    #48
    Na még egy game mondom istencsászár ez a hónap!!!!!!! :)
  • Chaos Mad
    #47
    ahh, kösz, igy már világosabb. :) hétvégére már bizti jáccani fogunk vele :)
  • zaki
    #46
    de ninc sott sem, megnéztem, eszembe jutott a címe (http://warezcenter.cjb.hu)
  • zaki
    #45
    warezcenter
  • Chaos Mad
    #44
    ammegmi?
  • zaki
    #43
    WCO?
  • Chaos Mad
    #42
    nekem már a nyitás ota ott van :)
  • Chaos Mad
    #41
    ott én is néztem, nincs fent :(
  • zaki
    #40
    be is teszem a kedvenceim közé a topicot