359
  • zaki
    #159
    igen, nincs benne. nem értem, mit nem értesz, menj tovább :)
  • Valen
    #158
    jó, de ha odamegyek a koporsóhoz, kiírja hogy nincs benne és kész, nem csinál semmit :((
  • zaki
    #157
    ott csak annyi, hogy meg kell nézni a koporsót, vagy mit, és akkor ráesik a fedele a kapcsolóra, és már lehet is menni tovább
  • Valen
    #156
    Láma kérdés, de azon a pályán, ahol a Bishop sarcofágja nyitva van, a kapcsolót hogy lehet bekapcsolva hagyni, mert amikor lemegyek róla, kb. 4 mp-em lenne elérni az ajtóig, de az fizikai képtelenség :((
  • CarajoEsp
    #155
    Tehát.(A helyesírásom ,ahoz képest ,hogy minden nap kiolvasok egy könyvet rémes, ezt kérem figyelembe venni:D)

    1.lépés:Nagy Tűzszörny: Menj elé(de ne sebezzen meg a tűz), majd rögtön nyomd meg a TAB+E-t(ez sebezhetetlenséget ad).Ekkor oda kell rohanni és Q-val agyonverni. Ha jó helyen, jó időben csinálod ,nem fog egy kicsit sem megsebezni. Ha ez sikerül ,akkor biza a tűzszörny halott. Életed magas és minden varázserőd maximumon.
    2.lépés:Láthatatlan szellem.
    Ez nagyon egyszerű. TAB+Q-val ,mikor közeledik ,megütni és utána hátramenni. Egészen egyszerű. Mielőtt meghal, tölteni az életet.Ezzel meg is öltétek.
    3.lépés:Lovag. A taktika ugyanaz ,de itt meg kell várni míg nem üt és utána TAB+Q ,majd NAGYON gyorsan TAB+E és ezekután ,odamenni a földön fekvőhöz és Q-val megpofozgatni. Ezt kell jópárszor csinálni és akkor megdöglik.
    Az összeset ,úgy kell megölni ,hogy utána gyorsan odatudj futni Bishophoz és TAB+E-vel pofánverni.
    A következőkkel is ezt kell tenni

    4.lépés:Két nyomoronc: Ezek a legegyszerűbbek. TAB+E mikor közel érnek. Ezekre nem vesztegetem a szót.
    5.Lépés: Tűzszarok: itt rögtön az elején TAB+Q, majd TAB+E--vel kivégezni őket. A lényeg itt az ,hogy mikor az első meghal tölts életet és utána a második után ne.
    Bishop mellett öld meg őket ,szaladj oda és TAB+E.
    6.lépés:Lávaszörnyek. Ezek az igazán köcsögök.
    Ha tele vagy varázserővel, akkor menj a lányhoz és a lényeg az ,hogy a tűz mögött, szakítsd szét a két szörnyet és próbálj velük egyenként végezni. Tehát szaladj be Bishopp mögé és válaszd külön a szörnyeket. Először a vékonyabbikmat támadd, TAB+R!!_EL. Ha megölted (ezzel az ütéssel kb.2-3, akkor tölts életet és TAB+R-el támadd a másikat. Mikor kb:1centi élete lessz menj Bishop elé és TAB+R. Vigyázz!! ,hogy maradjon erőd egy TAB+E-re is. Ha legyőzted a Lávát ,szaladj NAGYON!!! gyorsan Bishophoz és TAB+E-vel okozz neki fájdalmat!!!!!:DDDDD
    jah és BUZI készítők!!!!
    Egy 95%os játékot rontottak le nálam 90%-ra:!!!!!!
  • 3P
    #154
    Akkor én most kérdezlek! :)
  • Örm
    #153
    Jeruzsálemben van egy ajtó, amin valami fogó izé van, mellette van két kar azzal kell tekerni csak azt nemtudom, hogy milyen állásba. Tudna valaki segíteni?
  • CarajoEsp
    #152
    Végignyomtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Akinek segítségre van szüksége kérdezzen. Megvan az új taktika ezzel 3-ból 2-szer végignyomtam!!!
  • zaki
    #151
    ezt már most visszaszívtam, mert a 9. pályán kezd kihullani az összes hajam, annyira mocsok nehéz a játék :)
  • CarajoEsp
    #150
    Erre csak annyit, hogy majda főellenfélnél érdekel mit mondassz:D
  • zaki
    #149
    a helyes sorrend: 4., 2., 3., 1.
  • zaki
    #148
    thx, már megvan, miután beírtam az üit, utána újra megpróbáltam, és egyből sikerült :)
  • CarajoEsp
    #147
    nah. Egyszerű logika. Az a lényeg ,hogy a 4-ből az 2. és a 4.-nek lecsukva kell lenni. Ezután kell trükközni a 1. és 3. tekerővel. Ennyi a segítségem ,de mindjárt megnézem.
  • Rusy
    #146
    Nemtom én most kezdem el, ha eljutok odaáig és továbbmegyek segítek
  • zaki
    #145
    kész bazzeg, nem tudom hgy kell kinyitni a gátat a 9. pályán. van 4 kapcsoló, de sehogy sem jövök rá mi a logikája...pinehead is ott akadt el. vmi tipp?
  • zaki
    #144
    jaja, már a 8-as pályánál vagyok, már tudom az össezs combo-t. viszont itt ilyen szultán ellenségek vannak, és mocskosul erősek, és ketten jönnek egyszerre
  • 3P
    #143
    Ahogy haladsz a történetben, szép lassan tanulod meg őket...
  • zaki
    #142
    a játék zenéje marha jó, amikor már nagyon kevés életünk van
  • zaki
    #141
    ja fasza kis combo-kat tudtok?
  • zaki
    #140
    na, kipróbáltam a gamet. 1 pályát megcsináltam. ami jó: grafika nem rossz, tetszenek a csaták, jó sok véér :) ami nem tetszik: a kameraállás, elég egyszerű a game, nem nehéz (a 2. fokozaton nyomom), nem lehet 1024X768-ra állítani a felbontást
  • Örm
    #139
    Ott amikor egy ajtón kell tekergetni valamilyen kereket mi a megoldás?
  • CarajoEsp
    #138
    menj a fenébe , én akartam először végignyom ni:D Milyen fokozat?
  • 3P
    #137
    Hát tegnap du óta nem volt időm játszani, de most olvasom, hogy sokan szívunk ezzel a végső ellenféllel.
    Egyszerűen érthetetlen, hogy ez miért kellett bele...
    Nem adom fel, ma du. újból nekiesek.
  • Dynamic
    #136
    Nem értem ezzel mi a gond?Én egyáltalán nem is figyeltem a hangokra(főleg, hogy szólt melette a tv)."Kikapcsolod" az első lángot(asszem balról az első ha az ajtóból nézzük) és utána akármelyiket.Ha úgy marad akkor jó, ha visszakapcsolódik akkor másikkal próbálod.Ha már kettő úgy marad akkor megpróbálod a harmadiknak megint akármelyiket és így tovább...Max 3 perces meló.
  • Dynamic
    #135
    Nekem volt úgy hogy 5(!)-ször küldött szellem lovagokat.
    Ez valamitől függ vagy bug?
  • Dynamic
    #134
    Ez a játék annak ellenére, hogy 3 cd-s szerintem rohadt rövid.Hétvégén nyomtam pár órát és szinte pillanatok alatt a főellenfélnél voltam.Ahogy más is írta elég geci módon van megcsinálva a bishop kinyírása.Addig nevetségesen könnyű, egész játék alatt max. 3-szor haltam meg.Viszont a főellenfél sem lenne nehéz csak rohadtul nem volt türelmem hozzá.A sárkány-szerű bestiát karcolás nélkül ki lehet nyírni, ha tűzfújás után jó szögben közelítesz és tab+R kombinációt nyomsz.Ha mindegyik vágás betalál 4-5 ilyentől lazán kifekszik.
    A bishop által küldött ellenfelekre nem nagyon kell trükközni, csak várni kell amíg mozdul feléd és tab+Q suhintást kell nyomni.Ez mindig betalál és nem sérülsz, mert az ellenfél ettől hátra esik.A gond az, hogy ez egy kicsit pöcsölős és mikor megláttam, hogy a bishopot alig egy tizednyire lehet sebezni minden ellenfél után, akkor valahogy elment a kedvem:)
  • Fritz Von...
    #133
    Én is ezt erőltettem, de nem lehetett lenyomni. Az első nagyszörny gyorsan megvan. Utána a láthatatlan emberke is (volt, hogy kétszer is azt idézte). A genya lovag is meglett. A két szarvas démon is. A két tűzlény is. A legtovább akkor jutottam, amikor a két lávaszörny jött, de azok úgy lenyomtak, hogy hihetetlen. És addigra az összes tápom elfogyott, mert gyógyulni is kellett néha.

    Asszem, nekem is csít marad, pedig utálom.
  • [Dragon] Ati
    #132
    Hello, ezt azoknak írom,akik végig nyomták de a végén elvéreztek.
    Én most fejeztem be és úgy sikerült kiütnöm a Bishopot, hogy amikor lejött a tűzfal előle, akkor a Windmill death from above támadást használtam úgy, hogy csak az utolsó ütés érje el. így viszonylag hamar (3-4 körből) ki lehet ütni.
    Sok szerencsét!
  • Rusy
    #131
    Szólj ha kinyírtad...
    és hogy hogy csináltad csít nélkül...
  • CarajoEsp
    #130
    +a zenéje erősen Pirates of The Caribbean.!!!!
  • CarajoEsp
    #129
    Figy. Ha csak erős lenne nem lenne gond. Vagy ha lenne valami taktika.(Igaz vanis ,de az annyira kiszámíthatatlan ,hogy nem veszi be a gyomrom.) Az egész el van baszva!!. Úgy akarták növelni a gém, amúgy 3óra alatt végignyomhatóságát ,hogy ne lehessen ezzel a buzival végezni. A kombók amiket kapsz ,igazából használhatatlanok ,mert az Enclavéval ellentétben ,itt biza nem fejlődika karid ,így hiába kapsz fasza cuccokat azok ugyanannyira leszívják a karid ,mint első pályán. Jah +én második fokozaton játszok az 5!-ből. A játék nem izzasztott meg sehol ,kivéve a rengeteg! Bugot.
  • Rusy
    #128
    na itt baszták akkor el, a conan-ba pl van egykét geci főszörny, meg idegesítő ugri-bugri, de a főellenséget full élettel le lehet verniolyan gyenge, itt akkor bedurvítottak... de azért leszedem, nem vagyok egy ideges típus...
    majd most
  • CarajoEsp
    #127
    Nah végigvitte már valaki????
  • Knox
    #126
    Valaki játszik joy-al? Csak mert nekem nem ismeri fel a Genius gamepad-ot! Winfosban minden ok, de a game nem reagál rá? Valakinek hasonlo probléma?
    Thx for help!
  • CarajoEsp
    #125
    NEM ÉRDEMES ,HA NEM AKARSZ TÖRÖTT BILLENYTŰZETET ÉS SZÍVÍNFARKTUST!!!!!! AZ ELEJE (EGÉSZEN A FŐELLENFÉLIG) ISTEN, DE UTÁNA BORZALOM!!!!!
  • CarajoEsp
    #124
    Kész.
    1játékhoz hastználtam idáig csalást.
    Teenage mutant Ninja Turtles.(Aki látta ,tudja miért)
    Ez lessz a második. Egyszerűen olyan érzése van az embernek ,hogy azzal ,hogy FEJLŐDÖTT nemhogy könnyebb lene, hanem a vége egyszerűen ŰBERGECI. Énaz Enclavet röhögve vittem végig és semelyik program nem okozott igazi fejtörést ,de ez egyszerűen lehetetlen.
    Taktika:Ezzel a két lávaszörnyig el lehet jutni(Nem tűzszörny)
    Shift+e a nagy köcsögnél és halálba verni ,míg sérthetetlen vagy.
    Láthatatlan szemét:Shift+qés utána Shift+e ezzel pár kör és vége. Ekkor odaszaladni a faszkalaphoz ésShift+e-vel lenyomni a földre.
    Következő szörny dettó ugyan ez.
    A következő kettő ,mikor közeljön Shift+e.
    Itt a két tűzgeci ,ezeknél futni és Shift+w 1x és utána Shift+e ha közeljönnek.
    És itt jöna két lávafasz akinélvédekezni nem lehet ,mert levernek Szuprütések nem jönnek be.
    Én jutottam ,már el ezekhez csutka élettel és Full Fehér csíkkal és akkor islevernek ,mert nagyonerősek.
  • Rusy
    #123
    én is ezt kérdem, habár a conan bejött szerintem ez is befog... de mégis hasonló az irányítása?
  • Bucser
    #122
    Összességében milyen a game? Csak, hogy érdemes-e megszerezni??
  • Valen
    #121
    #117 :))
  • Valen
    #120
    117:

    ird fel egy papírra :))

    anno a Mission Impossible című gémnél mikor 8 hangot kellett visszajátszani, akkor azt csináltuk :))