359
  • Jimmyke
    #319
    http://www.knightsofthetemple.com/
  • isten666
    #318
    és melyik a pontos eredeti honlap cime a játéknak több cimet is találtam és a patch pontos neve
  • Jimmyke
    #317
    Hú, ha jól tudom le lehet tölteni a készítők honlapjáról egy egeres patchet. Nézd meg ott.
  • isten666
    #316
    még mindig a 7.pályán tartok probálkoztam nyillal de mindig tovább ugrik egyyel be lehet valahogy állitani hogy egérrel mozgassuk a nyil puskát??????????????
  • Jimmyke
    #315
    Hm, pontosan nem tudom, csak az rémlik mintha a nyilakkal kellene ellőni valamilyen kötélszerűséget.
  • isten666
    #314
    segitsetek a 7. pálya közepén nem birom a második hid szerüségüt leejtetni hogy kell segitsetek irjátok meg.
    Az sehogysem sikerül.
  • Jimmyke
    #313
    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=15374 Na lesz 2.
  • Jimmyke
    #312
    Ja és egy kérdés kicsit spoiler :)
    Angolul nyomtam végig és én azt vettem ki amikor jön a hóhér, hogy a pap azt mondja hogy az uccsó kereszteslovag zárja be a kört. Azt a végén a csaj gonosz lesz, szal lehet hogy az volt a célja Bishop bának, hogy megrontsa (gondolom beleszáll a lelke, mint lejjebb olvastam) és mi megöltük B-t azt bele is költözött. Kicsit elmélkedtető :)
  • Jimmyke
    #311
    Ja, majd ha ideveti a sors valamelyik fant, akkor hogy lehet a zenéit kivenni? Mert nagyon ott van ami az intro végén kezdődik. :) Eszetlenül föl tud pörgetni (asszem a legelső pályán is van, de amikor a legjobban segített az az volt amikor a dark knighttal először találkozunk :) ), kár hogy nem az van a végén...
  • Jimmyke
    #310
    Hehe, rábukkantam erre a topicra :). Nagyon jó a játék, lesz-é folytatás? Mert a vége nagyon folytatásgyanus volt. Nekem volt egy hatalmas bugom, azt hogy egy pályát ugrott és nem kaptam meg azt a körbeforgós támadást Elég szenvedés volt anélkül a vége...
  • Nagyapi
    #309
    Az a qurva "r" engem is megszívatott, köszi.

    Most az asztrológiával szívok, nem tudja valaki, hogy kell a táblát beállítani?

    Van egy könyv valami vakerral, van egy térkép, és két tekerhető korong. Hova kell forgatni?
  • Hoagie
    #308
    Akik ott akadtak el a kb 12. pályán, hogy hogy kell beállítani a két karral a kör alakú pillempátyot, azoknak egy tanács: Első kar 11 óra, második kb 7 óránál álljon. Ekkor van egyezés a körökben levő járattal. Vagyis pont függőlegesen átjárható.
    Oda kell menni ehhez és r-betű.
    Magyarításnál itt hülyeségeket ír és én is szoptam vele, mert ha csak röviden nyomtam az r betűt, akkor nem nyílt ki, és azthittem bennem van a hiba, mert a jobboldali falon a 2 képhez képest ugyan jól áll az alakzat, de a bal oldali kép ennek pont inverze..

  • spR
    #307
    Hmmm. Pofás ez a game, tök jó a zenéje. Nem lehet vhonnan letölteni a soundtrack-et véletlénül?
  • stone
    #306
    Addig kapcsolgasd amíg mind egy helyzetbe kerül (már nem emlékszem hogy fel v. le).
  • feketefej
    #305
    elakadtam a 9. pályán,a zsilipnél.Nagyon unom már,segitsetek.
  • stone
    #304
    jaja, szép lett
  • Glpetyus
    #303
    nem-nem...:)
    Sztem egész jó volt a graf...
  • stone
    #302
    Én aszittem a rendszerkövetelmények miatt hogy ennyire gyengusz.
  • Glpetyus
    #301
    Általában...de 6-oson olyan qrva ronda volt mint egy 98-as játék...ez nekem okot adott arra,hogy RÖGTÖN állitsak valamit...ne a 768.pályán :P
  • stone
    #300
    És szerinted én mit csináltam?
    Álltalában a magasabb érték a jobb grafika szvsz...
  • Glpetyus
    #299
    Egyáltalán nem...randa volt 6-on,hát megpróbáltam 0-n..ennyi:)
  • stone
    #298
    Mé' nem félreérthető?
  • Glpetyus
    #297
  • stone
    #296
    Jó már megtaláltam a textúra beállításoknál a környezet és a karakterek textúrája 0-án kell hogy legyen nem 6-on. Így már szép a grafika.
  • stone
    #295
    Valami nállam nem stimmelhet a graikával mert egy szobába vagyok ahol köveket kell forgatni és egy könyvbe vannak jelek de a jeleket nem látom valamiért. Mi lehet a probléma?
  • stone
    #294
    Jobb mint egy FPS game mert már én is unom mindegyiket de azért a grafika 6*AA mellett is csúnya sok helyen de ez másodlagos.
  • BBird
    #293
    De azt be kell látnod, hogy bár tényleg nem futószallag termék, mégsincs oly nagy története. Illetve lényeg csak annyi van benne, hogy szaladsz amerre kell, csapkodsz párat, megoldasz 4-5 rejtvényt, azt csapkodsz, aztán lecsapod a főcsacsit. :-))
    A harcok viszont nagyon jól lettek megoldva benne, minden kombot remekül lehet alkalmazni.
  • ulrik
    #292
    Hát szerintem bőven jó a grafikája, meg itt a hangulat és az ötlet ami igazán jó, nem sok ilyen játék van az biztos, ez nem egy futószalagon gyártott fps ami minden héten 10 jön ki a piacra:)
  • stone
    #291
    Köszi, akkor nem "telepítettem" rosszul a magyaritást. Egyébként így elsőre teccik a game csak a graf. még fullon is gyengusz de remélem a története majd ellensúlyozza.
  • BBird
    #290
    Én nem láttam az animációk alatt semmit, ami magyar lett volna. :-)
  • stone
    #289
    A magyaritásban az átvezető részeknél nektek van magyar felirat, vagy ahhoz nem csináltak?
  • ulrik
    #288
    jah elég könnyűek ezek a logikai feladatok pedig:)
    knight modban elnyomtam végig csak a láva emberek fingatnak meg bivaly erősek egy ütésre lemegy a láva ember hp-ja kb, 5 %-ot:)
  • BBird
    #287
    Szerintem épp, hogy kellett bele, mert akkor halálra untuk volna magunkat. Azoknak nincs szüksége rá, aki nem tudja megfejteni... :-))
    A legkülső körben levő skorpió horoszkóp jelet állítsd legfelülre. Ha ez megvan, akkor abból kiindulva tudod, hogy kell tekerni a másik kart. Ugyanis ott van egy segítő kép a falon, ami megmutatja, melyik jelnek hol kell állnia.
  • Johnyy
    #286
    Na figy, a nemtudom hanyadik pályán, pont ott amikor ilyen horoszkópos bolygós térképet látsz és ehhez kell ilyen hülye köröket forgatni, ott mit kell csinállni???
    (Tök sira a gém csak ezek a ügyességi logikai feladatok, áhh nem kellenének, csak hent a vakvilágba)
  • BBird
    #285
    Senki többet harmadszor?? :-) Pedig érdekelne... tuti tud valaki valamit a témával kapcsolatban!?
  • BBird
    #284
    Sikerült nekem is befejeznem nagy nehezen, azonban felmerült bennem egy kis apróság.
    A játék megjelenése előtt kiadtak egy kellemes trailert, amiben voltak olyan jelenetek, amiket a játékban sehol nem láttam, találtam. Rögtön kettő is az eszembe jut: Egyik jelenet, amikor megyünk a Keresztes lovagok mesterével, aztán egy vasrács csapódik le mögöttünk, majd miután az öreg társunkkal nem sikerül kinyitni a kaput, én tovább megyek a folyosón.
    A másik jelenet pedig a pokolban játszódik, egy hasonló szörny rohan felénk elég sebesen, amivel a 29. pályán is találkozhatunk. Amelyik a tüzet rókázza felénk... :-)
    Erről tudni lehet valamit, hogy hova lettek?
  • Glpetyus
    #283
    Én is pont tegnap fejeztem be...
    Nagyon jó gém,csak nagyon rövid :(
    Meg a vége kiba..ott nehéz,de taktikázással megoldható...pár óra alatt :P
  • ulrik
    #282
    nem még nem probáltam, majd rákeresek:)
  • Serpa
    #281
    Conan -t probáltad ?
    ilyen típusú játék.
  • ulrik
    #280
    nah sikerült végignyomnom, nagyon jó game volt várom a folytatását majd:)