359
  • Reg5
    #359
    Nekem 1 maggal szépen vitte, viszont visszatöltés után elvesztek a graf beállítások, mentési pont után viszont megint jó volt...
  • Qwerty4
    #358
    A tegnap kipróbáltam.Nem valami szórakoztató cucc.A 3. pályán fel is baszta az agyam, nem lehetett látni szinte semmit és a kamera is szörnyű volt.Besokalltam és töröltem.Rohadt kriptás pálya!
    És a graf részletesség beállításoknál a nagyobb szám a rosszabb, a kisebb a jobb.Micsoda ótvarság.Kezdetben felvittem 6-ra és a játék full ronda volt, nulla részletességgel.Így rögtön nagyon illúziórombolóan hatott.
    Majd csak akkor veszem elő újra és folytatom, ha nagyon kifogyok a játékból.

    A Starbreeze későbbi munkái sokkal jobbak, gondolok itt a 2 Riddick epizódra...
  • terwet
    #357
    A 12. pályán már megvagyok, most a naptárasat nem tudom. Vki segítsen pls!
  • terwet
    #356
    Hali. Tud valaki nekem segíteni a 12. pályán található ajtónál, hogy hogyan kell kinyitni? Ahol forgatni kell. Valaki nem tudná elmagyarázni? Mert vissza olvastam, de ott nekem nem nagyon világosLehet h velem van a gond. Köszi a választ
  • Bíró Krisztián
    #355
    ki tudja hogy hol lehet olyan programot letölteni ahol lehet vicces programokat csinálni?
  • Bíró Krisztián
    #354
    na sikerült átjutni már azon a szörnyes pályán vagyok
  • Bíró Krisztián
    #353
    hogy lehet átjutni azon a kibaszott 16ik pályán?
  • Esrohnoil
    #352
    Jelöld ki az alábbi részt, ha tényleg tudni akarod, és nem magadtól akarsz rájönni:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor meghúzod a kart, és átjutsz az első vizes részen, íjjal meg kell lőni a túloldalról a kart h. visszaálljon a vízszint. :)
  • magus4884
    #351
    Na most a 16ik pályán akatam le, a barátom is itt volt és mindent leforditott,most pikk pakk megtutam a lejátszások lényegét és minden feladat leirást 1-2prc alatt leforditotta nekem,nagyon irigylem hogy így tudja az angolt,a naptárt is megfejtetük egy kis fejtörésel:)
    De el akatunk a Víz szint szabályzonál,ott mit kell csinálni hogy át tugyak ugorni egyilyyen nagy hasadékot(lyukat)ott a várban?Már meghuztam azt a hülye kart meg ki támasztotam meg minden de nem történik semmi továbra sem tudom át ugrani azt a jukat sajnos:(
    Mit kell ezen a pályán csinálni,mi a sorend?Ird le lécives részletesen mit kell csinálni.eélöre is köszönöm a segitséget.
  • magus4884
    #350
    NAgyon széppen köszönöm ezt a részletes választ,egyépként már a válaszod elött megfejtetem a jó megoldást,de azért nagyon köszönöm mert följegyeztem mrt a késöbiekben még jól jöhet:)Egyépként hiába tanulok már az iskolába 12éve angolt hát elégé nehezen értem meg az angol szöveget de a netsegitségével a feladatokat szprul szora leforditom,a trélereket meg egy nagyon jól angulul tudo barátomat vagy anyukámat kérem meg hogy forditsa le ,de némeik bejátszást még én is megértem:)
    Végre sikerült továáb jutni és tök izgi a game:)
  • Esrohnoil
    #349
    A 2 ábrát nem sikerült bemásolnom, de talán ha kipontozom a repedések előtti részt, akkor jó lesz:

    1. ábra:

    .../
    ../
    ..\
    ...\
    .../
    ../
    ./
    /

    2. ábra:

    ...|
    ...|
    ...|
    ...|
    ../
    ./
    .|
    .|
  • Esrohnoil
    #348
    Itt van angolul a megoldás a problémádra.
    Most nincs időm lefordítani, de valaki biztos megmondja majd a lényegét. :)

    The door in front is locked with some mechanism.
    There are cracks on the panel disks on the door,
    you need to align all three cracks in order to open
    the door and you can't align them any way you want.
    Look at the other symbols on the walls,
    you need to align the cracks as shown in the symbols.
    There are two valves beside the door.
    If you turn the right one the visable crack will
    turn counter clockwise turning one of the other two with it.
    If you turn the left valve the hardly visable
    cracks will turn clockwise.
    The hardly visable cracks will be more visable if you play
    the game in a little darkened room.
    Look below for solution:

    /
    /
    \
    \
    /
    /
    /
    /

    The cracks are positioned the way shown above and they are align,
    you need to get them the way shown below ALIGN:

    |
    |
    |
    |
    /
    /
    |
    |

    First turn the left valve till you get the hardly visable
    cracks as shown above.
    Then turn the right valve and place the visable crack as above.
    Then do as followed:

    Turn the left valve until the cracks make 2 full turns,
    turn the right valve until the cracks turn 1 full turn,
    turn the left valve until the cracks make 1 full turn,
    turn the right valve until the cracks turn 2 full turns.
  • Esrohnoil
    #347
    Enclave-t ismerem ami elégé hasonló játék, csak ott több karakter és 2 kampány is van (jó, ill. gonosz).
  • magus4884
    #346
    De én hiába irombe hogy:knights of temple végigjátszás egy normális honlap sem jön be, nem emlékszel rá hogy hogy kell betekerni azt a kört ?És mifog történi ha sikerült jól beálitanom?Ez a 12-ik pálya nagyon kifogot rajtam.
    Valaki ha segitene annak nagyon örülnék.Elöre is köszönöm.
  • magus4884
    #345
    Egyépként szerintem jó game,jók a hanghatások,jó a játék menet,és a grafikája is egész jó ahoz képest hogy nem mostani játék.CSak most elakatam.Te kijátszotad?ÉS neked mi a véleményed róla?Szerintem jó és kár hogy hogy megszűntek a 2-ik rész után.VAgy kitalálhatak volna egy másik kardosos játékot,valami jó kis történetel:)
  • Esrohnoil
    #344
    Azt nem tom fejből.
    Próbálgasd, v. nézz utána neten végigjátszásnak ha nagyon nem megy.
  • magus4884
    #343
    Azt tudom hogy kijött a knights of temple 2-tő de utána sajni nem folytaták a játékot.És erre montam azt hogy nagyon sajnálom hogy eltüntek a játék piacról.
    Egyépként azt tudom hogy a repedéseket kell figyelni de azt hogy kell beállitani hogy egy résben legyenek,hányat kell forgatni a korongokon ahoz hogy kinyiljon?
  • Esrohnoil
    #342
    Van folytatása is.
    Egyébként azt hiszem annál a korongos dolognál meg a repedéseket v. miket kell figyelni.
  • magus4884
    #341
    Sziasztok!!! Elakadtam a Knights of Temple 12-dik pályáján.Amikor az ajton van egy furcsa korong amit valahogyan bekéne forgatni a mellete lévő falon lévö tekerőkell,de nem tudom hogy mielyen ábrázolatott kéne ahoz kiadnia hogy kinyiljon az ajtó,ha valaki le irná hogy pontosan mere hányat és meik forgantyuval menyit kell forgatni hogy kinyiljon az ajtó annak nagyon ürülnék.Egyépkén ahoz képest hogy nem mostani a játék szerintem jó game.
    Kár hogy eltünka játék piacról,és kár hogy nem fejleszt tovább mer az a game jóra sikeredet:)Elöre is köszönöm a segitséget.
  • Szabsa
    #340
    Hello.Tudna valaki segíteni.Elakadtam a Knights of the temlpeben a 16-dik pályán.Amikor Jeruzsálemben vagyok a csatornában.És ott van egy út amit egy szakadék választ el a tovább jutástól.Kérlek segítsetek,mert nem tudok tovább jutni.
  • Esrohnoil
    #339
    Alul ott a kereső, egyébként meg #287. hozzászólás. :)
  • Sabercat
    #338
    Hát nem bírok el ezzel a hülye horoszkópos,körforgatós rejtvénnyel. Segítsen vki lécci
  • Sabercat
    #337
    Hali! Tudna valaki segíteni. A Knights of the temple egyik pályáján elakadatam. Amikor egy csillagtérkép van a falon, a másik falon meg három kör, amiket forgatni lehet. Mit kell ott csinálni? Nem tudok tovább jutni
  • B0BO
    #336
    Valaki mag tudná mondani milyen fájlok és almappák vannak a játék főkönyvtárába? (valahogyan a windows mappába települt és így nem müxik az uninstallerje így manuálissan kell törölnöm.)
  • Tiburtius
    #335
    Az első rész zenéi nincs meg valakinek? A hivatalos weboldalon már nincs fenn.
  • TGBOSS
    #334
    CSAK UGY INDUL HA LEHUZOD A DVD KÁBELEIT! (NEKEM PL)
  • p21lux
    #333
    sziasztok! légyszi segítsetek! A Knights of the Temple 2-t telepítés után nemtudom elindítani.Az eredeti lemezt keresi,hiában van daemonban. Köszi
  • Newfronter
    #332
    Ok már megvan, a másik topikban válaszoltak. Lehet hogy bejön a játék, ha az Enclave tetszett. :)
  • BBird
    #331
    Kb olyasmi, mint az a másik játék, mi is a címe... hmm... ja igen!
    Knights of the Temple 1. :-)
  • Csuhai G
    #330
    Az első részhez!
  • Newfronter
    #329
    Milyen játék is ez? Mihez tudnátok hasonlítani?
  • Newfronter
    #328
    PC Game ISOs Knights Of The Temple II (c) Playlogic International *MULTI5* *CLONEDVD* ITWINS 39x50 MB
  • grebber
    #327
    Knights of the Temple II 41 új kép
  • Tiburtius
    #326
    Ó, de jó, hogy Rátok találtam! Az Infernal Crusade egyszerűen eltűnt a boltokból, de nagyon szeretném én is kipróbálni a gamet. Tudom, jön a 2. rész, de nekem addig is megfelelne az első rész. Tudnátok segíteni, hogy hol lehet esetleg még hozzájutni? Kérlek segítsetek...
  • BBird
    #325
    Szerintem már megérett egy új topicra, nem? Bejelentés megvolt, videó már kinn... ne kíméld! :-)
  • grebber
    #324
    Knights of the Temple II E3 múvi (27MB)
  • grebber
    #323
    Knights of The Temple II képek:1.2.3.4.5.6.
  • BBird
    #322
    Nem rossz, nem rossz... bár... na majd meglátjuk, hátha. :-)
    Multiplayer fog érdekelni. :-)
  • grebber
    #321
    Knights of the Temple 2 shotok
  • Jimmyke
    #320
    http://www.knightsofthetemple.com/sounds.php Zenék. Kötelező darab :)