942
Idegesít az egyik családtagod? Írd le. Segítünk
  • wizy
    #742
    engem tesom egyszer hülyéskedés közbe kilokott az utra, és elutott egy biciklis:-))) nem emlékszem rá, ugy mesélték, hogy átment rajtam a bicajos, és meg sem állt...... a poén az, hogy a bicajos az én sulimba volt alsos tanár:-))))
  • Davidka
    #741
    LOÁL :)))) be a sarokba és eltorlaszol :))))
    Engem eccer nővérem tolt a babakocsiban, és valahogy megbotolhatott, és kiröpültem :))) Az volt a szerencsém, hogy a takarók vagy mik is kiestek, és arra estem rá :)
    Bátyám meg eccer ki akarta próbálni, visszapattanok e az ágyról, és magasról ledobott a kemény ágyra :DD Lett belőle sírás :)
  • wizy
    #740
    de persze olyan is volt, hogy felidegesitette magát egy játékon, odament hozzám, azt mondta, hogy most agressziv hangulatban van és meg akar verni, és elkapott, és megvert:-)) de ma már nagyon ritkán, hülyéskedésből veszekszünk csak; és egyáltalán nem zavar, sőt örüllök neki hoyg ő a nagyobbb:-)) (ha igy megütöm, egy jo nagyot belé, akkor anyukámnak viccesen elkezd panaszkodni, hogy nézze már meg, milyen nagyot ütöttem belé, anuykám meg azt mondja, hogy ugyan már, te 3 ével idősebb vagy nála, hogy fájna ez neked?? ezt többször kihasználtam:-)) )
  • Ottto
    #739
    Hát most figy, a szép szóból úgysem ért, és egy ideig nem is fog. Lázad ellened (és még fog is) mer azt hiszi te vagy a nagyobb, ami igaz is de ő ezt még nem képes felfogni.
  • CSOCSO
    #738
    en szanalmasnak tartok megverni egy kisgyereket... megutni se igazan tudtam.. de ma mar odaig jutottunk hogy majdnem osszevertem.. kapott egy pofont a tarkojara...
  • Ottto
    #737
    Hát ok. De ha megint bánta csak mond meg neki hogy megtalálom
  • wizy
    #736
    öhm..... nem ver, hanem vert, mig aztán tudtam védekezni és elviseltem utéseit, hoyg már én is visszautöttem..... de legtöbbször csak játékbol hülyéskedtünk (legtobb lila folt a lábamon innen van:-) )
  • Ottto
    #735
    Téged ver a bátyád?
    Küld hozzám. Átrendezem a képét
  • wizy
    #734
    hát tesom mindig is a verést részesitette előnyben, mikor kicsi voltam és nem tudtam járni, (3 évvel idősebb nálam), berakott a sarkoba, és eltorlaszolt székekkel, hogy ne tuudjak kijoni onnan:-))))) én meg egyszer, mikor már nagyobb voltam, majdnem kjiharaptam a bőréből egy darabot:-))) de amugy nagyon jol megvoltunk:-)
  • Narancs
    #733
    Hugi azért tabu verés szempontból mert anyu/apu sokkal jobban berág ha hugit vered el, mintha öcsivel verekedsz.
    A lányokat okosabban kell elintézni, pl kedvenc féltve őrzött CD -je az orra előtt történő kettétörése elég hatásos, vagy kedvenc plüss mackó eltüntetése és soha vissza nem adása is abszolúte győztes hugi leépítő megoldás, bár nekem nincs húgom, ezeket csak hallottam másoktól...
  • wizy
    #732
    áh, már nincs vele gond, csak régen, amikor még nem tudtam visszaütni, akkor utott-rugott laposra:-) de most már tudok védekezni, harcolni, és már nem fáj ha bordán vagy gyomorszájon üt:-)))) de azért kösz:-)
  • Punkerwork
    #731
    majd mi lerendezzük
  • wizy
    #730
    #727: "hugi az tabu ilyen szempontból"????? na ezt magyarázd meg a bátyámnak is:-))))
  • akyyy
    #729
    ha 12 éves lesz....visszasírod a mostnai időt.:(
  • Ottto
    #728
    Ha az öcsi a mama kedvence akkor nemigazá mer síva-ríva rohan hozzá hogy bántotta a nagyobbik. pfffffff...
  • Narancs
    #727
    verni kell...hugi az tabu ilyen szempontból de öcsit lehet gyepálni...vagy tévednék?
  • Ottto
    #726
    tipikus 10 éves. lesz még vele baj, sry :(
  • CSOCSO
    #725
    szerencsere nem nagyon volt meg gondom senkivel sem.. a nagybratyomat imadom o is engem.. a szivem szakadna meg ha osszevesznenk... ekozben az ocsemet egyre jobban kezdem unni.. tiszta idiota.. vegulis felesleges leirni miert hulye.. 10 eves es egy kis segg...olyan tipikus anyuka kisgyereke...
    csak tok szarul esik hogy kezdem a gyereket megutalni... no mindegy...
  • Mike at home
    #724
    vicces lenne, ha eljarna az ugyintezo szaja mondjuk egy kisebb telepulesen, ahol ugye mindneki mindekit ismer, o meg latja kinek mennyi van a szamlajan, vagy hogy kivett, betett
  • wizy
    #723
    ja
  • Punker
    #722
    az hogy mit csinál a számlájával ha ő a számlatulajdonos akkor az
  • wizy
    #721
    banktitok, hogy mit cisnál az ember fia? ez nekem fura:-)
  • Mike
    #720
    nem szólhat, mert banktitkot sért

    és azt nagyon komolyan veszik
    ha kiderül, le is út fel is út
  • Ottto
    #719
    jesszus :DDDD
  • PResident Evil
    #718
    ettől én is kiakadnék :)
  • wizy
    #717
    :-)))
  • Davidka
    #716
    "képzeld, Béla kivett ennyi meg ennyi pénzt! tudtatok rola? gondoltam, szolok" - válasz rá: "Ki a franc az a Béla?????!!!! Azt mondd meg, hogy a fiunk járt-e itt?"
  • Mike
    #715
    gondoltam, hogy nem írod oda a valódi nevét
  • wizy
    #714
    hát már annyi is elég:-)
    miért ne lhetne béla a neve?:-)))
  • Mike
    #713
    (persze tesomat nem bélának hivják:-) )
    kihitte volna :)
  • Mike
    #712
    banktitok
  • Mike
    #711
    elvileg nem teheti meg mert baktitok

    ezért kirúgják

    de annyit mondhat: minap ittjárt Béla fiatok, mennyit nőtt
  • wizy
    #710
    nem szol az ismerős, de szülőegység betéved a bankba, fogadja az ismerős, beszélgetnek: "képzeld, Béla kivett ennyi meg ennyi pénzt! tudtatok rola? gondoltam, szolok" sose lehet tudni
    (persze tesomat nem bélának hivják:-) )
  • PResident Evil
    #709
    az enyém biztos :D
  • Mike
    #708
    jahát de ki nem?
  • Mike
    #707
    és az ismerős szól anyádéknak, hogy a kölkük kivett pénzt?

    ilyen nincs
  • PResident Evil
    #706
    dehogyis... csak mondja a magáét... persze tök felesleges dolgokról...
  • Mike
    #705
    1 cd-n vagy kiakadva?
  • Mike
    #704
    az mit jelent, verexik?
  • Balo
    #703
    meg bankba is van neki (onnan nem akarta kivenni, mert szülők észreveszik; egy ismerős a banka dolozik)

    Nincs bankkártyája?