942
Idegesít az egyik családtagod? Írd le. Segítünk
  • akyyy
    #862
    Kiakadtam a családomtól..... és még jön az egész rokonság.
  • Ottto
    #861
    Ehh, ennyire én még nem voltam ideges, mondjuk néha én is szívesen pusztítanék, de mindig megállom....
  • akyyy
    #860
    nálunk is törtek az üveges ajtok.....it már nincs, csak a koynhába....és azt nem bántsuk mer bejön a bűz
  • Adam5
    #859
    amúgy nem direkt akartam az üveget csak olyan ideges lettem hogy csaptam..mondjuk most lehiggadva már nem csinálnám de akkor nem tudtam megállni.
  • Adam5
    #858
    laknál te itt helyettem egy hetet és benned is felmenne a pumpa
  • Punker
    #857
    eszed sok van.....
  • Adam5
    #856
    most anyám úgy felbaszta az agyamat hogy betörtem a nappali ajtóban az üveget kézzel...
  • Kit--Kat
    #855
    nembaj:)
  • akyyy
    #854
    te se vagy egy szent :D
  • Kit--Kat
    #853
    gonosz vagy ugye tudod!!!
  • Ottto
    #852
    Ehh....hagyj már. Jobb dolgom is van mint veled játszani sry
  • [Walaki]D`Lair
    #851
    Mivan hullik a hajad? :DDD
  • [Walaki]D`Lair
    #850
    van...:)
  • akyyy
    #849
    ithon meg megya veszegetés, kiakadok :CC
  • akyyy
    #848
    gyorabban irnál-e szerkesztettem volna.....
  • Punkerwork
    #847
    kérd a moderálást, a moderátor topic-ban + kérhetsz házigazda jogot a [email protected].
  • Ottto
    #846
    Ki itt a házigazda?
    ha az volnék ezt a hozzászólásod eltörölném a picsába! Ne itt floodolj már!
  • akyyy
    #845
    Házigazda, irj valamit
    mert
    sztrájkolunk




  • Ottto
    #844
    Haggyál van nagyobb bajom is
  • Skill
    #843
    van pasija? >)
    ilyen terrhet szivesen leveszek a váladrol!
    föleg igy a vizsgák közeletévewl egyere kevesebbet tudok nevetni :/
  • [Walaki]D`Lair
    #842
    Sőt mindkét hugommal jól elvagyok, az idősebbikkel szénné röhögjük az agyunkat...
  • Skill
    #841
    szerecsés vagy az tuti...
  • [Walaki]D`Lair
    #840
    Annyira jó hogy nekem nincs bajom egyik hugommal se...:DDD
  • Skill
    #839
    loooooooooooooooooooooooooooool :D
  • [Walaki]D`Lair
    #838
    Na mivan ottto hugod terrorban tart még? vagy már bepucsítottál neki? :PPP
  • flashX
    #837
  • flashX
    #836
    Neczes
  • akyyy
    #835
    hehe, tegnap néztem xaktákat, vége, alvás,félegykor hallom hogy anyám csörömpöl a konyhába, aztán megy másik szobába tvzni nézi rtl híradot vagy mi ment, oszt hangosabban halottam mind mikor az xaktákat néztem saját tvmen, fogtam, bekapcsoltam tv-t maxi hangerőn, csak alig láttam szerintem viaatra vagy (***) -re ment, mer valami nyögés ment, gyorsan ki is, de már nem halacot továbbra másik szobábol tv :D:D
  • flashX
    #834
  • Skill
    #833
    ehh az sux
    szoktam szolni neki hogy jo lenne valami kaja
    aztán néha meg is halja...
    szobámbol meg alapbol kizavarom...
    ha nagyon nem akar fogom bekapcsolom q3 mat vagy ventit és zajolok >)
    hamar megunja
  • Ottto
    #832
  • akyyy
    #831
    még most is basztatt :CCCCCCCCCC
  • Ottto
    #830
    Hát zavard ki szobádból!
  • akyyy
    #829
    Anyám bejött most is itt fekszik ágyamba, nem hagy, tiszta szar, nézi tv-t kaapcsolgassa, ráakad prnora.....oszt eleve egész nap éheztet nem főzz :CCCCCCCCCC
    D:::::::::::
    :(((((((((((
    )::::::::::::
    )(
    (y)
  • akyyy
    #828
  • Skill
    #827
    baszki! felmentem konyhába mert queen szolt és anyám szokta halgatni fözés közben => kaja készül :D
    erre látom apám mosogat!
    ok ez még nem is nagy szám csak hogy van mosogato gépünk de ö nem tudja használni!

    :DDDDDDD

    LOOOOOOOL
  • Vlala #826
    Mit? Itt a suliban elég sok diák az anyagról beszlé, és sztem nem tananyagot értenek rajta...
  • Ottto
    #825
    Igen ez tényleg így van. Általánosba nyomják a cigit keményen. Innen már csak 1 ugrás a fű, hisz ha cigihez hozzájut (amit 18 alatt nem is adnak ki bár ezt sokan lesz*rják), fűhöz is, de sztem lányok körében ez nem ennyire "komoly". Úgyértem ők nem kezdik ennyire hamar
    Az én véleményem az, hogy egy lány egyáltalán ne is nyúljon ilyenekhez mint drog, fű, vagy cigi. Még hogy a srácok szívják, tegyék, az még belefér (én nem cigizek és sztem soha nem is fogok!)
  • Skill
    #824
    én a hugom megkináltam cigivel is és 1-2 év és a drogot is megkérdezem! én is szivok néha és neki sem fogom azt mondani hogy ne tegye elmondom neki hogy milyen hatása van és hogy mért rossz! elvileg ha jo a nevelés akkor nem lessz drogfüggö...
  • Punkerwork
    #823
    nem :(
    kétlem hogy lenne olyan városi iskola amin keresztül egy 13+ éves kölök ne tudni anyaghoz jutni, ha meg középiskola akkor 100% hogy minden gond nélkül be lehet szerezni, mindenhol van valaki aki ismer valakit akinek van mindig.....