942
Idegesít az egyik családtagod? Írd le. Segítünk
  • krisztike
    #902
    Ha hazamegyek a szüleimhez én a 25 éves öcsém barátjától vagyok ki és a 12 éves lányom szerelgeti le ...nekem pedig azt mondogatja ,hogy de kár ,hogy nincs még 1 ilyen nővére az öcsémnek ...a kukim kivan az ilyen hülyéktől ...
  • akyyy
    #901
    ehh nőjjenek fel aerokonok mert most még ez a pedofiiánál és roszabb:D
  • Fülüke
    #900
    Én is..
  • Jhon Balu
    #899
    én még bírom a gyereknek két barinője van itt nálunk egy hétig .....
  • Balo
    #898
    Hú de utálom ha kisgyerek van vendégségben gecc. Foglalkozni vele... Grr.
  • akyyy
    #897
    csak azt tudnám hol aludnak

    mellesleg egy másik csajnak örülnék a legjobban h itt aludna, az most lesz elsős és az alakja
  • akyyy
    #896
    olyasmi! rokonságból nyaral most itt 2 kiscsaj, az egyik még nagyon kicsi, pluszpasz 4 éves, a másik meg 11 vagy 12, nemtom pontosan, remélem azértlesznek még nyaralások ugy 3-4 év mulva
  • Ottto
    #895
    hö? Háááá nekem már annyira nemrossz.

    Demét? Adoptáltok két lyányt?
  • jihad
    #894
    Reggel hugom, este...? ;)
  • akyyy
    #893
    Nah, most kilesz próbálva milyen , ha az embernek va két huga
  • fannicat
    #892
    a húgok még rosszabbak! legalábbis az én unokahugaim!
  • Vlala #891
    a kistestvérek már csak ilyenek. Még szerencse, hogy nekem nincs, de barátnőm húga felér kettővel is...
  • fannicat
    #890
    jajj, a öcsém! cuki, de idegel! néha..
  • Braveheart
    #889
    engem meg az anyám
  • Jhon Balu
    #888
    néha nagyon kiakaszt az asszony meg a gyerek.
  • TommyC
    #887
    há hogyne...
  • akos
    #886
    Az idegbaj öröklődő betegség: én is a gyerektől kaptam.
  • akyyy
    #885
    én megértem őket (tudnimiért)
  • TommyC
    #884
    A SZÜLEIM BRUTÁL IDIÓTÁK!!!!
  • akyyy
    #883
  • Membrah
    #882
    Néha a segítségnyújtás a lelki támasz, s fordítva:
    A lelkitámasz az igazi segítségnyújtás!
  • Ottto
    #881
    Ez a topik inkább segítségnyújtásra van, nem igazán lelki támasz...
  • Membrah
    #880
    Valóban!
    Van akinek itt esik jól elmondani, bár én inkább olyannak mesélek, akit régóta ismerek,akiben megbízok,aki "élő", nem nem virtuális...
  • akyyy
    #879
    és az is elég jót tesz, hogy ha felidegesítenek, akkor itt ki lehet önteni a lelket :)
  • Membrah
    #878
    Azért a "magyarázom a bizonyítványom" nem egy súlycsoport...
    Egyébként ez a fajta családi nyűg nem egy szép dolog, de hát istenem...
    Ha nem lenne ez, akkor 1.:nem tudnád mi is lenne az "igazi jó",2.:lenne valami más nyűg...
    Az ilyen dolgok jók arra, hogy tanuljunk belőlük...
    Engem is szoktak "zaklatni" az ősök, de legalább tudom, hogy hogyan kéne megoldanom valójában egy-egy problémát...(persze nem mindig úgy ahogy ők..)
    az is igaz, hogy némelyik precedens lefáraszt szellemileg és fizikailag is, de aztán olyan jó kibékülni...
    Naiv vagyok, tudom, de hiszek az egyensúlyban...kell, hogy ismerjük a rosszat, hogy tudjuk, mi a jó!
    Vagy nem?
  • Vlala #877
    "magyarázom a bizonyítványom" 2005.
    A topic tényleg hiányt pótol, néha én is megőrülök szűkebb-tágabb családomtól. A "nősülszemá" kérdésekkel ki lehet kergetni a világból, főleg, ha minden héten felteszik, mert azt hiszik, ez vicces. Szüleim néha még gyermekként kezelnek, és mindenbe beleszólnak, és ha a párommal mozizás helyett nem ülök le velük a dallaszt (vagy mi a ...t) nézni, akkor egy hétig rámkiabálják, hogy "koncsorgok" meg egy büdös, link csavargó vagyok, meg be se gyerjek (ragozás :-) ) a házba többet.
    Még jó, hogy hugom nincs, szerintem apokalipszis lenne most egy tinilány nyűgeit is elviselni :-)
  • Ottto
    #876
    Aky neked halgass a neved!

    Membrah:
    Ha olvastad a topikot itt nem csak a szülőkről van szó. Inkább a hugaim voltak azok akik a topik nyitását eredményezték. Persze akkor még sokkal rosszabb lelki állapotban vltam ilyen téren, mostanság nem viszem a topikot ilyen téren, mert nincs túl sok bajom velük. Szüleimmel se nagyon. Sőt, nagyonis kezdek kijönni velük. Hugaimmal úgyszintén, fitalabb hugom is kezdi kinőni a hülyeségét, nagyobbik hugommal néha még hülyülünk is (ó néha olyan jókat verexünk)
    Szal a topik elég régen nyílt, azóta változtak a dolgok, de sztem mai napig vannak olyan emberek akik pokolra kívánják a családjukat, azoknak nyílt ez a topik.
  • akyyy
    #875
    ezaz ottto
  • Membrah
    #874
    Miért csináltok ilyen topicot?
    Ennyire szomorú, vagy fárasztó dolgokat csinálnak veletek...
    Hmmm...
    Valóban, a két világnézet miatt születő problémák lefárasztják az embert, de azért jó hogy itt vannak nekünk....
    Vagy nem? Tévednék?
  • Tetsuo
    #873
    Jó neked.
  • akyyy
    #872
    elolvassák ezt, és kihasználnka eggyből...de szerintem eddig is kihasználtak... te meg nem vetted észre
    sőt, már kész van nekik az összeesküvés terve is
  • R0zs0máK
    #871
    Nekem még mindíg normális családom van és büszke vagyok rájuk...:PPP
  • R0zs0máK
    #870
    Nekem még mindíg normális családom van és büszke vagyok rájuk...:PPP
  • Skill
    #869
    ehh
    az durva...
    én most indulok nem tudom hova hogy a családdal elfogyasszak valami ünepi menüt
    ha gondolod átengedem neked! :)
    én inkább éhezem!
    a hugom anyámmal játszott el a fördös esetet aztán meg anyámat basztatta hogy mért nem készül el idöben...
  • wizy
    #868
    na, nálunk még mindig ua a helyzet:-) családdal jol megvagyunk, tesom az utobbi időben meghülyült, de csak az unalomtól; még mindig nem kaptam vissza a pénzem, csak egy töredékét; és most szülők ajándékokért rohangálnak, mi meg tesommal itthon döglünk:-)))

    Boldog karácsonyt!
  • akyyy
    #867
    csém, áahh... nincs ithon semmi kaja, tesóm beköltözött fördsőbe pedig nekem ott lenne dolgom (borotva) mert mennék el, de így........ és éhes is vagyok.... anyám meg azzal nyaggad hogy díszítsem a fát......
  • Skill
    #866
    hoszú ideje nem irtak már ide azt hittem mindenkinek normális családja van! :))

    már megijedtem! :D
  • kretyo
    #865
    ez jó téma
  • akyyy
    #864
    JAJ, pedig nem is arra értettem......jesszus...mi les itt:S
  • Skill
    #863
    jaja a karácsony az egyik legrosszabb ünnep...
    a rokonság közel kerül hozzád és még a busba se lehet elküldeni öket! :(
    valahogy csak tuléljük...