205
  • Mr.Grent
    #125
    Van multi része? hmm nem is láttam. Amugy kiru a gém.
  • grebber
    #124
    Huh ez nagyon bejön.Király amikor könygázt odadobnak azt elhomályosodik a látás.
  • grebber
    #123
    Na mindjárt kipróbálom én is végre.
  • PosSe PenGe
    #122
    a multi részét próbálta már valaki?
  • romee23
    #121
    ez az egész annyira vicces, mert nem igazán hiszem el hogy valami jobb minőségű formátumban mér nem lehetett felrakni (bink video), ha már egyszer dvd-s. avi-t már meg sem emlitem... ld:warhammer intro
  • hykao #120
    lehet, hogy az a baj, hogy egyszerre tolja a .wmv-t, meg a zenét...
  • romee23
    #119
    windows media player alatt viszont olyan makulátlan hogy na. a főmenüt ne is mondd akadozó zenével kell beállitanom mindent
  • hykao #118
    jaaa, nekem azért annyira nem akadozik.
    az a szar, hogy a menü alatt is egy .wmv megy, ráadásul nem valami jó minőségű...
  • romee23
    #117
    nekem azt csinálja hogy eltűnik a hang recsegve, majd ujraindul, miközben a kép már messze jár...
  • hykao #116
    jó kérdés, nekem is akadozik egy kicsit, de szerencsére a játék alatt nincs semmi gáz.
    sztem a hangok és a zene nagyon jó.
  • romee23
    #115
    tényleg jó lenne tudnom, mert direkt ujraeaktam az xp-t hogy hátha codec kavarás, de ugyanugy akad...
  • romee23
    #114
    Azt mondjátok meg nekem hogy az átkötő videok (wmv) mér akad ennyire...
  • titike
    #113
    Szerintem nem volt rossz de ha lenne magyarítása az tuti lenne
  • Lacc
    #112
    Leszedem én is adok neki egy próbát.
  • Sgtfathi
    #111
    Hát már a 15-ik pályánál tartok, és azt kell mondanom nagyon hangulatos FPS.sztem. a B.H.D-nal-1 szinten van csak a graf jobb.Persze minden elöre meg van irva, na de a Doom 3-nál + a call of duty - united offensive-nál nem igy volt?Aki egy jót akar lövöldözni hajrá!!!!
  • ScOrpY
    #110
    Valaki adjon már egy inyenes ftp-t amiről ezt a csodajátékot le tom tölteni
  • Gear
    #109
    Viszont van uninstall .
    Nem vmi erős a game.A BHD sokkal jobb volt ,pedig gagyibb volt a grafja.
  • tiroxine
    #108
    Bazzeg, nincs mentés!!!!

  • fitutufi
    #107
    jáccottam a gémmel teccik ,de túl nagy minden a fegyver és a célpont meg nem lehet menteni olyan sokat ! végén elbaszom akkor szopok !!!!!!
  • donneck
    #106
    A társak csak arra jók, hogy eléd álljanak és ne tudj tőlük lőni egy kiélezett szituációban.
    Az ellenségnél persze unlimited ammó, és érdekes egy találkozásnál mindig ő lát meg és lő először.
    Asszem lassan uninstall.
  • donneck
    #105
    Ezt a fostaliga játékot.
    Green berett fokozaton kezdtem mondom nem állítom a legnehezebbre. Az elején annyi ellen jön, hogy elfogyott a lőszerem: 60 darab volt a pityuban 18 darab a pisztolyban. A vége felé már leütögettem akit tudtam, de a tetőn lévőket nem lehet ki is nyírtak, mentés persze sehol.
  • insp
    #104
    Netes multi elég jó móka. Nem nagy szám, de a sok CoD után fő a változatosság.
  • Glpetyus
    #103
    gecie konzol
  • Glpetyus
    #102
    A demó alapján nekem tetszik a gém...
    Csak a faszért nem tudnak belerakni legalább egy checkpointos mentést???
  • lwb
    #101
    nem pixel shaderes a víz. :( mínusz mégegy pont nálam. 2004-ben azé' má' illene ennek alapnak lennie, na. pláne egy shooterben.
  • Tatyla
    #100
    De az nagyon LOL ahogy az elenfelek jajajajajajaj-áznak!
  • Tatyla
    #99
    Elöször végig kell vinni a pályát!
  • grebber
    #98
    Te választod ki melyik pályán akarsz menni?Vagy egyet átviszel azt adja a következőt?
  • Tatyla
    #97
    Sajna tényleg ez a helyzet!
  • lwb
    #96
    hát minden pályát újra lehet játszani és a pályák elég rövidek, szóval ez lehet "mentés". de másmilyen nincs. key sincs rá a controlsban és menüben a "load" alatt csak a pályák közül lehet válogatni. szal sztem nincs. :( -1 pont nálam.
  • Tatyla
    #95
  • lwb
    #94
    hogy ne kelljen mindig előről kezdeni a pályát, egyes játékokban szokott lenni olyan forradalmian elmés megoldás, hogy rögzíteni tudod az addigi teljesítményed. ezt hívják "állásmentásnek". angolul save, németül speichern néven ismeri a szakirodalom. :D
  • grebber
    #93
    Csak van benne mentés.Olyan nincs hogy nincs.
  • Tatyla
    #92
    Was?
  • lwb
    #91
    csak én nem jöttem rá, hogy kell vagy nincs is benne mentés?
  • Gear
    #90
    Ha esetleg vki feltudná tenni valahova az nagyon jó lenne.A VENGEANCE féle DVD-s van meg(nem mintha tudnéák más verzioról:)).
  • Gear
    #89
    Nekem meg hiányos . Nincs meg a vng-sorm.r32-es file .Pedig érdekelne a cucc a demó alapján.
  • insp
    #88
    Ja: a főcímzene totál úgy kezdődik, mint a Far Cry-ban! ;)

    Hangokról elfelejtettem mondani: tényleg érződik rajta a THX certified logo.
  • insp
    #87
    Király kis oldszkúl game ez!
    Kb olyan SOF1 gyengén kihasznált Unreal Warfare motorral.
    Hangulat frankó patriotista amerikai katonai akció B mozi, bejövős.
  • Solid Snake
    #86
    Igy képen elég "furi"