205
  • hykao #165
    Jah.
    A végefelé egyébként egész hangulatos a TGV vonatozás-párizsi metró-háztetőn bújkálás-Eiffel Torony...
  • grebber
    #164
    A vonatos pályán kicsit SC filingem támadt
    Remélem a fejlesztők csinálnak vagy folytatást vagy kiegészitőt.
  • grebber
    #163
    Mér lenne, az milyennek kéne lenni a tengerpartnak meg a pálmafáknak ,romosnak?? :)

  • hykao #162
    Aham, értem...neked a paradicsomi hangulat, az nem meseszerű... :PPP
  • grebber
    #161
    Hát én a FC-ben inkább paradicsomi hangulatot éreztem kék tenger pálmafák.Tehát az pont jó nem meseszerű.
    Ez meg romos házak stb.Jól néz ki mindkettő.
  • hykao #160
    Én még nem találkoztam vele, eddig nem volt olyan szitu, hogy kellett volna (sötét).
    kb. a felénél tartok.
    Sztem nem is lesz.
  • hykao #159
    Még pár kép: ITT
  • Örm
    #158
    Hello! A játékban van éjjellátó?
  • hykao #157
    Az, tetszik a játékban, hogy a textúrák elég valósághűek, nem olyan meseszerűek, statikusak mint pl. a Far Cry-ban:
  • Sgtfathi
    #156
    Vége!!! Jo kis game volt.Többet és jobbat játszottam vele mint PL:Doom3 vagy COD-UO.és ez már jelent vmit.
  • hykao #155
    Szerintem a zene egész jó, remélem megszerezhető lesz valahonnan majd ez is...
  • hykao #154
    A Shadow Ops: Red Mercury zenei anyaga, melyet a sikeres Inon Zur komponált megjelenik majd CD-n is, így akinek tetszett meg tudja majd hallgatni akármikor. A tervek szerint egyszerre adják majd ki az albumot a Special Edition változattal a játékból.

    infó: Pc Dome
  • Deajka
    #153
    Hát, ja. Igazándiból volt egy sör is.



    "Hát, ja. Igazándiból volt egy-két sör is."
    Először ezt gondoltam, aztán befostam, hogy nem írom hejesen . Érted?!


    *Hö,helyesen. Jóvanna. A lényeg az arabus piercingen van.




  • hykao #152
    ...mintha - egyben ...biztos késő van... :P
  • Deajka
    #151
    ...mint ha...


    Biztos késő van.
  • Deajka
    #150
    Ja, ez olyan ha öreganyám villamos ... :)



    Szvsz, simán gyagyi, műanyag. Mellesleg az amerikai propaganda programokból elegem van. Mindig a "csúnya" arabokat díszíteni ólommal... shit.
  • grebber
    #149
    Én azt mondom ha odafigyelnek erre a gamre és még +2évig fejlesztik még nagy név lehetett volna ez is.
  • Shield
    #148
    Senki nem talált hozzá 'quick save'-et?
  • grebber
    #147
    Azt már leirtam én is hogy lehetett volna jobb de igy sem rosz legalábbis szerintem.
  • hykao #146
    Azért túlzásba ne essünk, mert a játék interaktivitása jócskán alulmúlja a ma elvárható szintet.
    Szinte még nyílt terepen is csak egy lehetőség van A pontból B-be jutni.
    Eljátszogatok én is vele, de számomra érthetetlen, hogy miért lett ez ilyen, amikor sokkal jobb is lehetett volna.
  • grebber
    #145
    Egyre jobban tetszik ahogy az ellenfél elugrik a fedezékbe onnan kilő, csúszik a karakter a jégen.Még jó hogy leszedtem mit hagytam volna ki. a fejlesztőknek.
  • grebber
    #144
    Én kibirom szeretem a jó gameket. :))
  • ati2002
    #143
    Neee, én nem bírtan ki, és uninstalláltam elég hamar (nem fogott meg). De ez jól hangzik amit leírtál...
  • Sgtfathi
    #142
    Aki kibirta a 20-as missioig (Amikor "kiderül"minden)és azt hinné az ember hogy vége a játék,olyan küldetések következnek amiket a F.E.A.R -videokban láttam.Fantasztikus akciok több pályán keresztül.Aki nem probálja ki nagyot veszit!!!ÜBER DURVA sztem.
  • Glpetyus
    #141
    hmmm...kössz!
  • grebber
    #140
    Nem szopás csak jobban oda kell figyelni mint a mentegetős gameknél.Ja és nem is hosszúak a pályák tehát no para.
  • Glpetyus
    #139
    Inkább így= nem TÚL nagy szopás?
  • Glpetyus
    #138
    Nem szopás,hogy nem lehet menteni??
    (nekem még nincs meg,de már a demóban is anyáztam párszor)
  • Sgtfathi
    #137
    Hát érdekes de én is igy vok.!(Ahhoz képest hogy nem volt agyon harangozva éveken keresztül,ez 1 qrva jo kis game).
  • grebber
    #136
    Hát nekem nagyon bejön a graf szerintem jó, hangulattal semmi bajom.Más nincs is amit mondani tudnék róla.
    Jobban bejön nekem mint a Doom 3.
  • Tatyla
    #135
    A F.E.A.R-t viszont én is nagyon várom!
  • Tatyla
    #134
    Én a tulzást arra értettem hogy nagyon elszálltál a game-töl!
  • grebber
    #133
    LOL nem fikáztam ,mert mint irtam így is über a game ahogy van csak azért...
  • Glpetyus
    #132
    De azért túl fogod élni ugye?
  • grebber
    #131
    Bazeg nehogymá olyan bonylult legyen manapság kibaszott golyónyomot csinálni meg egy kicsit kidolgozni a karaktert ne egy kirakati bábúhoz hasonlítson.

    Ha ez manapság tulzás akkor sorry.Remélem a F.E.A.R-ben már jó lesz.Legalábbis a videójából itélve.
  • Tatyla
    #130
    Szerintem egy kicsit tulzásba estél nem?
  • grebber
    #129
    Nem értem a készítők mér nem tudtak a game-be préselni golyónyomokat ,meg egy kis jobb ellenfélkarakter-kidolgozást.Ja igaz mert akkor mégübeebb lett volna.
    De igy is nagyon ottvan a szeren.
  • titike
    #128
    K-Lite codeck pak + DX400+ ffshow+
    és minden tutira megy semmi nem akad
  • KranaZoli #127
    Ja, csak single player gammával tudok játszani, ticcsen net. Szal multis, on-line nem jó :(
  • KranaZoli #126
    Hali!

    Ezt a gammát néztem ki következő gammának. Nem tudtok v.mi jó gammát ajánlani?

    Ezek voltak az uccsó körben, amiket végigtoltam:

    * Splinter Cell Pandora Tomorrow
    * Conflict: Vietnam
    * ShellShock Nam '67
    * COD : UO

    Elsősorban a csapatorientált FPS-eket kedvelem, amik nem túl taktikai FPS-ek.

    Nem tom mi legyen a következő gamma aminek nekiálljak, megszerezzem. Ebben kérném a segítségeteket!

    Köszi: KranaZoli!