2635
Spanyol, iráni, magyar, olasz - Mitől olyan szexik?
  • Fresh Duke
    #2635
    "Na jó ez erps hasonlat volt.Igazából nekem nem számít" - Szerintem egyiket sem.

    #2622: Mondja az, akinek fogalma sincs a tiszteletről.
  • Magnumrolcsi
    #2634
    Te melyiket felét használod a mondásnak a barátnődön?
  • Retsu
    #2633
    Fantomlovag: látható h ez is 1 sztereotípia. Nem azért de magam is rendelkezem olyan 130 körülivel, mégis edzek.

    Más kérdés h kinek mi tetszik. A túlzásba vitt macho-stílus is lehet rossz, ahogy a"lányos-emos" is. Amúgy hölgyek nevében nem nyilatkozhatok nyilván, de 1 fiú szvsz úgy igazán nem is lehet még szexi, 1 férfi már igen.
  • Retsu
    #2632
    Valaki(k)nek biztos. Sok manapság rajtunk a nyomás, trendek jönnek-mennek. Nekem is volt olyan időszakom, h külsőleg majdnem emo-nak néztem ki. Szerintem tényleg jobb az ilyet kinőni. Lehet h 1 ideig működhet bizonyos lányoknál, de nagy az esély rá h az ilyen stílusú 1 idő után a "haveri" körbe kerül csajnál. Annál bosszantóbbat személy szerint nem tapasztaltam. Mert szvsz az nem természetes h 1 idő után haver-barátból lesz vmi más is. Fordítva már vmivel jobb.
  • videobaby
    #2631
    nem genyóság, csak tényszerűség.
  • Slinky Cyle
    #2630
    tudom hogy nincs sok férfiasság bennük, de szerintetek az emo fiúk szexik?
  • Slinky Cyle
    #2629
    de genya vagy
  • videobaby
    #2628
    az ilyen eleve nem fog csajozni. szerintem:) azért ne kösse fel magát, csak maradjon meg a lapát+vödör kombónál a homokozóban. akkor nem lesz baja. és nem kell buzulni sem. ha majd nagyfiú lesz, mehet a szoknya után is. ha nem nő fel, akkor ne tegye, mindkét nem képviselője jobban jár.
  • The Protector
    #2627
    Általában meleg szokott lenni az ilyen,de nem mindig.Vannak csajok akik a kisfiús fiúkra buknak.
  • Slinky Cyle
    #2626
    .. hmm és hogyha egyáltalán nincs önbizalma, és nem magabiztos.. meg még egyáltalán nem férfias.. inkább lányként kezelik..?
    az ilyen fiú mit csináljon? akassza fel magát?
  • kisdaru
    #2625
    Szerintem attól, hogy van belső kisugárzása. Ez közhelyesen hangzik, de tényleg így van. A magabiztosság, egészséges önbizalom nagyon férfias tud lenni. Emellett, ha ad a külsejére, azaz az öltözködése és a frizurája rendben van, stílusos és divatos, és ápolt is, akkor szerintem nem számít, hogyha nem is túl szép. A lényeg, hogy legyen benne valami plusz, ami másban nincs meg.
  • videobaby
    #2624
    ahha.
  • The Protector
    #2623
    Én megadom mindenkinek az alap tiszteletet.Ezen felül ha azt szeretné jobban tiszteljem azt ki kell érdemelni.
  • videobaby
    #2622
    attól még másokkal is tisztelettel kell bánni:)
  • The Protector
    #2621
    Húha.Pedig van a mondás hogy a kurvával királynőként, a királynővel kurvaként kell bánni:)Na jó ez erps hasonlat volt.Igazából nekem nem számít mert van bnőm.
  • videobaby
    #2620
    majd megunja egyszer, azt tojik a fejedre utána. ha akarod a csajszit, viselkedj vele rendesen. ezek közül max a laza stílusod és az, hogy őszinte vagy vele jöhet be neki, de az nagyon. senki nem szereti, ha nyíltan és nyilvánosság előtt küldik el a búsba.
  • The Protector
    #2619
    Külső megfog,belső megtart.Voltak olyan haverjaim akik nagyon de nagyon arany emberek voltak minden téren de nem voltak olyan külső adottságaik és a kutyának nem kellettek.Ennyi.A lányok-az olyan lányok nagy része esélyt sem ad a picit átlagos vagy átlag alatti fiúknak.

    Más.Van egy oszt társam,akivel úgymond,nem vagyok egy szinten.Ő modellkedik meg hasonlók,én meg átlagos vagyok.A fiúk rendszeresen jaj de gyönyörűzik meg a kedvesek vele én meg a laza stílusommal osztom,elküldöm a picsába ha ez a véleményem és megmondom neki az igazat.Ez olyan szinten bejön neki, hogy folyamatosan keresi a társaságom meg ilyenek.Facebook-on rámír sokszor,megkérdezi hogy vagyok,meg ilyenek.Érdekesek ezek a nők.
  • Slinky Cyle
    #2618
    még szerencse..
    viszont azt se felejtsük el, hogy nagyon sok rendes fiú van, akik sok értékes belső tulajdonságaik ellenére a kutyának sem kellenek, mert épp a természet nem áldotta meg őket szépséggel.
    Dehát ez van, ne legyünk álszentek, és ne hazudjunk magunknak.
    Az élet olyan amilyen.
    Az ember mindig a jobbat választja magának, akár miről is van szó.
  • videobaby
    #2617
    igen, talán azért van így, mert nem csak a külső alapján dönt egyik nem sem(még szerencse).
  • The Protector
    #2616
    hozzászólásoddal teljes mértékben egyetértek.
    Mindenféle fiút láttam már mindenféle lánynál érvényesülni.
  • videobaby
    #2615
    olyan biztos ez? nem kellene ilyen biztosan kiállni az ilyen kijelentések mellett.
    inkább egyezzetek ki annyiban, hogy egyéni ízlés dolga melyik kategória bejövős valakinek.
  • The Protector
    #2614
    butaság.a fiatalabb csajok jobban szeretik a nyálgépeket és később is bejön a csajoknak a kissé kisfiúsabb fiúk.
  • Slinky Cyle
    #2613
    minden lány undorodik a kis nyálas lányos emo fiúktól?
    persze nem minden fiú olyan férfias..és most akkor azoknak a fiúknak le kell mondaniuk azokról az előnyökről, amik a férfias, erős fiúknál alapszolgáltatás?
  • 12alpi12
    #2612
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nyilván én vagyok az, csak nem célom isteníteni magam. :)
  • 12alpi12
    #2611
    Én ismerek olyant, aki elég magas (137-es) IQ és szín ötös média mellett napi 1-2 órán át edz.
  • Inferno
    #2610
    Ha rólad van szó simán...az lennék :)
  • Fantomlovag
    #2609
    Alapvetően igen. A legtöbb embernél már elég fiatalon eldől, hogy a bicepszeit gyúrja vagy az IQ-ját.

    Jómagam maradok az IQ-mnál. Hasznosabbnak érzem...
  • Sné Zsuzsa
    #2608
    Ha nem feltekenykedik
  • berlinboy6329
    #2607
    Enyémben elő ne gyere!
    ^^
  • csernok
    #2606
    Én vok az álompasi^^
  • Agunesu
    #2605
    Ez igaz, de eddigi tapasztalataim alapján a kigyúrt srácok IQ-ja jóval alacsonyabb volt a vékony srácokénál. Persze tisztelet a kivételnek (mert biztos van ilyen is, csak még nem futottam össze vele).
  • chhaya #2604
    nyet. a mosolygós.
  • Molnibalage
    #2603
    Akkor pókerarc a nyerő? :)
  • chhaya #2602
    nekem aztán nem baj, csak ilyen tekintető embereknél valahogy fokozottan filozofálok azon, hogy vajon tényleg azt mondja-é, amit gondol. :D nemtom miért.
  • zsutyesz
    #2601
    sunyi módon bújna be mellém az ágyba? hmmmm :DDD
  • Zigdris
    #2600
    és az baj? nekem is sunyi :) amúgy ték :p
  • chhaya #2599
    szépszemű, de valahogy sunyi tekintete van. :D
  • Dick Riddick
    #2598
    Akkor a vége döntetlen lett. :)
  • Sir Quno Jedi
    #2597
    Jah. Na azért volt benne egy fáin kiccsaj, aki mindig vetkőzött/öltözött, paskolták, gyűrték, miegymás. Meg egy idősebb hölgy is, az is jóak bőr volt szvsz., jó kis combfixben, miegymásban, szal. kárpótoltak a buzulásért azért...
  • Dick Riddick
    #2596
    Csak nézőpont kérdése. Ha két csaj csókolózott volna másfél méterre tőled, nem is emlékeznél a csúcsjelenetre.