44078

ibogldrc.jpg


  • 9csöves9
    #41313
    Én megyek. Mi sem tudunk semmit, majd valahogy lesz, biztos, hogy lesznek jó helyek. Kurva sokan mennek jegy nélkül.

    Fanzone amúgy lesz 8-ig. Utána meg keresünk valamit.
    Utoljára szerkesztette: 9csöves9, 2015.06.04. 14:58:42
  • forzajuve5
    #41312
    ez jó nagy szívás. tényleg benne van Chielloban a hiba lehetősége, de még így nagyon fog hiányozni. Gondolom akkor Barza-Bonu belsővédő páros lesz a kezdőben
  • Kaplan
    #41311
    Te is jössz busszal? Én még mindig nem tudom, hogy akkor a közös meccsnézés milyen formában lesz. Információ hiányában, egyre borúsabban látom a dolgot. Lesz végül a stadion környékén hivatalos UEFA fanzone? Vagy távol a stadiontól, valami kiülős helyen, kocsmában nézzük majd.
  • 9csöves9
    #41310
    Most már hivatalos, Chiellini nem játszik :( Bármennyire is szar éve volt, azért ez nagy érvágás. Pláne, hogy Bonu is szinte csak vele játszott párban egész évben. Arról nem is beszélve, hogy így nincs meg a 3 védős variációs lehetőség. Nagyon nem kellett volna most ez.
  • 9csöves9
    #41309
    Pár lemondás miatt lett szabad hely a Berlinbe tartó buszokon. Ha valakit még érdekel ma lehet jelentkezni. Akár semleges is jöhet, elég nagy banzáj lesz Berlinben, lesznek ott BL legendák is, Alex pl. tuti. lesz holnap egy jó kis meccs egy Juve-Barca legendák vegyes szintén régi nagy játékosokat felvonultató csapat ellen. Többen közülük ott lesznek másnap a fan zone-ban is.
  • 9csöves9
    #41308
    Chiellini szinte biztos kihagyja a döntőt... Barzagli felépült, de szerintem ő se százas. Remélem csak terelés, de Giorgio remélem nem játszik összedrótozva. Amúgy is van egy kis 2012es EB döntő utánérzésem, de így meg pláne. Akkor is sérülten vállalta a játékot, benne is volt vagy 2 gólban.
  • Trunks
    #41307
    Most olvasom, hogy Rugani a Samphoz kerülhet kölcsönbe, mert Romagnolit eladják a Romának. Jól hangzik. Másik, hogy valszeg Neto érkezik a Fiorentinától cserekapusnak, Storari így távozhat. Kérőkből nincs hiány.
    Utoljára szerkesztette: Trunks, 2015.06.03. 12:01:13
  • Trunks
    #41306
    Vegyük meg őket, ha már van opciónk. Viszont Zaza engem még nem győzött meg, hogy a Juve szintjén lenne, Berardi sokkal ígéretesebbnek tűnik. Remélem ő még egy évig marad a Sassuolónál és megint rúg majd 15 gólt. Ez jobban szolgálná a fejlődését, mint nálunk a csereszerep.

    Rugani meg tényleg nagy fogásnak tűnik. Viszont vele is az a bajom, mint Berardival. Ha most elhozzuk, mikor fog játszani? Chiellini, Bonucci és Barzagli legalább előtte lenne a sorban. 4-4-2-nél pedig csak két középső védő kell. Őt is kár lenne padoztatni.
    Utoljára szerkesztette: Trunks, 2015.06.03. 11:49:18
  • forzajuve5
    #41305
    lehet kezdeni az aggódást, mert Carlo papa nem vállalja az edzősködést.

    „Köszönöm a Milannak a támogatást, és hogy érdeklődött irántam. Nehéz volt nemet mondanom a szeretett klubomnak, de pihenésre van szükségem. A legjobbakat kívánom a csapatnak” – írta Ancelotti a Twitteren.
  • Lacee86
    #41304
    La Vecchia Signora. :D

  • 9csöves9
    #41303
    Egyre több hír jön arról, hogy Berardit és Zazát is megvesszük a nyáron. Nekem tetszik az ötlet, még ha valamelyikük megy is kölcsönbe, ha már rájuk tettük a kezünket ne engedjük el őket. Rugani is sokat kerül szóba, nagyon jó lenne, ha ő maradna az első csapatnál. Ő volt az egyedüli az egész Serie A-ban aki végigjátszotta az egész bajnokságot az első perctől az utolsóig, tavaly is már letolt 40 meccset a B-ben. Ami durva, hogy idén a 38 bajnoki meccse alatt egyetlen lapot sem kapott, hihetetlen dolog egy középhátvédtől, ráadásul 20 évesen.
  • 9csöves9
    #41302
    Jó de nálunk adott volt a tulajdonosi háttér meg jött az új stadion. A Milannál először költeni kéne már arra több mint száz milliót hogy valaki többségi tulajdonos legyen. És akkor még a keretről nem is esett szó, ami amellett hogy szar, még az egyik legnagyobb bérköltséggel is rendelkezik Olaszországban. Arról meg már ne is beszéljünk, hogy új stadiont is akarnak, aminek még nincs meg a pontos helye és még egy kapavágás sem történt. Azért írtam, hogy itt nem csak az igazolásokat kell nézni, egy üzletember aki összeharácsolt egy vagyont élete során nem fogja zsákszámra önteni egy olyan dologba a pénzt, amiből nem tudja biztosra, hogy vissza is hozza. Márpedig egy futballklub üzemeltetése ritka esetben pluszos dolog.
  • Trunks
    #41301
    Most olvasom, hogy Berlusconi Donadonit szeretné, ha Ancelotti nem vállalja. Így már nem lenne sok reményem...
  • Trunks
    #41300
    Bízok benne, hogy a Milannál nem ez lesz. És ha belegondoltok nem is kell itt több száz milliót elkölteni, hogy legyen egy bajnokesélyes csapat 1-2 éven belül. Mi mekkora szarból jöttünk vissza 4 évvel ezelőtt? Kellett hozzá egy karizmatikus, szakmailag jó edző, plusz néhány jó igazolás. Nyilván a csapat magja azért adott volt és alulteljesítettünk az előtte lévő két évben, de a két 7. helyből lett hirtelen egy bajnokságért küzdő csapat.

    Európai kupaszereplés nélkül még ez a nem kiemelkedő játékoskerettel rendelkező Lazio is a semmiből hozott egy 3. helyet. Szisztematikus munkával, némi befektetéssel lehetne hozni egy BL-helyet, aztán utána már lehetne a bajnokságért küzdeni. Nekem nagyon hiányzik egy jó Milan. Az Intert utálom, mint a szart, plusz ők az elmúlt 20 évben se nagyon küzdöttek a bajnoki címért a calciopoli előtt, úgyhogy nem bánom, ha az EL-helyekért harcolnak.
  • 9csöves9
    #41299
    Én úgy érzem a Milannál is ez lesz. Ha nem kamu a befektető, akkor is egyszerűen egy olyan ember aki nem abból gazdagodott meg hogy valahol éppen olajat talált nem engedheti meg magának hogy több száz milliós tételeket zsebből kifizessen. És itt nem csak az igazolásokra kell gondolni, meg nem egy-egy szezonos távlatokban. Thohir rohadt gazdag, de nem hülye, gondoltam, hogy nem fog orrba szájba igazolni.
  • szucsy89
    #41298
    az internél a "pénzes" thorir 1 éve van lófaszra nem mentek vele

    a milannál talán most kezdődik vmi új (Ancelotti, új befektető), meglátjuk
  • Lacee86
    #41297
    Még az Internél látok is valamicske halvány javulást, de a Milannál nem sokat. :P
  • szucsy89
    #41296
    még a 2 milánói csapatnak kéne erősnek lennie, és akkor jó is lenne a bajnoskág, mint a régi szép időkben (amikor nyertük a bajnoki címeket:D)
  • limperatore
    #41295
    aztakurva :|
  • forzajuve5
    #41294
    „A JUVE BENT VAN MÉG?” - ÍGY ÉBREDT A KÓMÁBÓL A 14 ÉVES FIÚ
  • Lacee86
    #41293
    A Róma kikapott, a Fiorentina nyert. Így végül a Róma csak egyetlen ponttal előzte meg a Laziót, a Napoli meg csak az 5. lett. :D
  • Trunks
    #41292
    Félidőben semmi nem mutatott arra, hogy nyerni fog a Napoli. A 11-esnél meg egy lyukas garast nem adtam volna a Lazio győzelméért. De nagyon megérdemelték. Remélem jövőre nem esnek össze a kettős teher alatt.
  • Lacee86
    #41291
    Na végre újra vezet a Lazio. :)
  • Trunks
    #41290
    Lol. Akartam írni, hogy úgy néz ki elkiabáltam. Erre Higuaín kihagyja a 11-est... micsoda meccs! Mondjuk undorító, hogy lassan már több a bíró, mint a játékos, mégse látják, hogy kívül volt a szabálytalanság.
  • Lacee86
    #41289
    Azért még nyugtával a napot... Bár én is a Laziót látnám szívesebben a BL-ben, de most komoly mélypontjuk van a meccsen.
  • Trunks
    #41288
    Úgy néz ki a Lazio elintézi ezeket a szerencsétleneket. Szimpatikus csapat, megérdemlik. Benítez hihetetlen, hogy két ekkora 0 eredménnyel záruló szezon után leülhet a Real padjára. Közben meg elköltöttek vagy 100 milliót, cserébe egy 3. és 4. hely, valamint megnyerte egyszer a kupát. Ennél sokkal szarabb szereplést elképzelni is nehéz ebben a helyzetben.
  • Grove4
    #41287
    Igen, igen! Nagy felbontásban kellene, felirat nélkül, ha megvan. :)
  • nagy hős
    #41286

    Ez e?
  • Grove4
    #41285
    Segítsetek pls! Keresek egy olyan háttérképet nagy felbontásban, amin egy faszi van (az nem derül ki, hogy ki a mi játékosunk vagy sem, mert csak a felsőteste van a képben, a feje nem) a mi régi mezünkben, még new hollandos és a jobb kezével a címerre mutat. Lehetőleg nagy felbontásban kellene nekem ez a kép. Régen megvolt, csak elkallódott valamerre.
  • Rdinho10
    #41284
    Nezzetek
  • Rdinho10
    #41283
    Semmit,inkabb nezetek a galafocit;)
  • Trunks
    #41282
    Ez mit jelent?
  • Trunks
    #41281
    Ez mindent elmond.

    Amikor Bonucci lenn maradt az első félidőben, kissé megijedtem, és Allegri is elég nyomott fejet vágott (mondjuk ez magában még nem hír). Barzagli sérült, kérdéses, hogy felépül-e a döntőre, ha kidőlt volna Bonucci, akkor elég szarban vagyunk.

    Toninak grat, nem kis dolog, de azért jó eséllyel Tévez nyeri, ha nem szereplünk ilyen jól Európában.
  • Rdinho10
    #41280
    Csak azert mert ezen a forumon biztos nagy sportemberrk lehetnek:D
  • szucsy89
    #41279
    ekkora gyökeret, ez még nálam is kiverte a biztosítékot :DDDDD
  • Mor3llo
    #41278
    A pali eddig folyamatosan a Bayern topicban trollkodott, most átjár ide is. A poén az, hogy Barca drukker, de a Barca topicban sosincs ott :D
  • Lacee86
    #41277
    Azért nagyban közrejátszott Tévez pihentetése abban, h lemaradt a gólkirályi címről. De ezt nem lehet felróni Allegrinek. Luca Toni meg amúgy büszke lehet rá, ha 39 évesen gólkirály lesz. Most már azt mondom, remélem, sikerül neki.
  • 9csöves9
    #41276
    Komolyan nem értem az ilyen mit érez ilyenkor amikor ezt így keményen benyögi :D magam előtt van a feje ahogy büszkén rányom a küldés gombra, hogy most aztán megmondtam nekik!

    A meccs jó szar volt, látszott, hogy mindenki a háta közepére kívánja. Sajnálom, hogy Teveznek nem jött össze a gólkirályi cím, de óriási sztori lesz ha Toni nyeri. Pereyra gólja és az, hogy nem sérült meg senki legalább pozitív dolgok.
  • Grove4
    #41275
    Köszcső!
  • Rdinho10
    #41274
    Na ugy latom lett egy jo evetek:) becsuljetek meg mert nem mostanaba lesz hasonlo...szetkapjak a "csapatot"csak nehogy hozzank keruljon ez a tulhypeolt pogba.. Dontobe Messi fickandozni fog a vedotok kozott.visca barcaa!