44078

ibogldrc.jpg


  • gercse
    #43676
    Ja, én is figyeltem, hogy pl. Higuain szögleteknél mindkét meccsen többször is kifejelte a labdát, nem lazázza el ő sem a védekezést.
  • 9csöves9
    #43675
    Ennél jobb nem lehetett volna. Ráadásul egy köpésre van Torinótól és az sincs hogy az a pokoli hangulat várna minket abban a stadionban.

    Ma újranéztem a meccset, nincs miről beszélni, egy pillanatig nem volt a párharcban esélyük. Jókat nevettem az olyan hozzászólásokon, hogy nem is nagy szám a védelmünk, mert hát voltak helyzetei a Barcának meg Neymar megverte többször is őket 1v1ben. Hát persze. A jó védekezés nem azt jelenti, hogy nincs helyzete sem az ellenfélnek, folyamatosan olyan szituációkba voltak kényszerítve amiből nem tudtak komolyan veszélyeztetni. Egészen elképesztő amit csapat-védekezés szinten művelünk, a védőkön kívűl is mindenki rendesen hozzátette a magáét. Nagyon büszke vagyok a csapatra.
  • Lacee86
    #43674
    A legideálisabb lett a sorsolás nekünk, úgy érzem. Ráadásul otthon játszhatjuk a visszavágót. Irány a döntő! :)
  • Trunks
    #43673
    Kár ragozni a dolgot, 180 perc alatt nem rúgott nekünk gólt a Barca. Mindent elmond. Le a kalappal az egész csapat előtt. Chiellini nálam a meccs embere, egész elképesztő, amit ma játszott, világklasszis védőmunka. Lehet szídni, hogy néha bénázik, de az ilyen meccseken mindig 100%-ot nyújt. Megtestesíti a tökéletes Juve-játékost szellemiségében.
  • Lacee86
    #43672
    Hát nem nagy összegben fogadtam volna 0-0-ra. :) Az idei 10 BL meccsen 2 gólt kaptunk, döbbenetes...
  • Count Adyn
    #43671
    ajajj:D
  • szucsy89
    #43670
    vicceltem csak :D ma este nektek szurkolok :D
  • Trunks
    #43669
    Ja, vicc. Ha akarták volna, már tíz évvel ezelőtt bevezetik a videóbírót. Szerintem egyszerűen nem is érdekli az ilyesmi a FIFA-t, UEFA-t, csak az a lényeg, hogy az épp aktuális vezetőség újra meg legyen választva, ezért minden sorozatot kibővítenek (EB, VB, EL) vagy átalakítanak (BL), hogy a sok szerencsétlen kis ország rájuk szavazzon.
  • Rockynhooo
    #43668
    Függetlenül attól, hogy kik javára tévedtek azokon a meccseken, úgy unblock felfoghatatlan számomra, hogy 2017ben ilyen technológia mellett még mindig ilyen szintű bíráskodás mehet, hétről-hétre. Mikor állítják ezt már meg? Szinte minden meccs után van miről beszélni.

    Este meg akkor fogok igazán megnyugodni, ha lő a csapat egy gólt. Utána azért már csak 5 kéne a barcanak. Ha gyors góllal nyitnak a katalánok akkor fix vérszemet kapnak.
    Utoljára szerkesztette: Rockynhooo, 2017.04.19. 14:00:33
  • argo001
    #43667
    Én sem szeretem túlzottan a Juventust, Gigi viszont minden tiszteletet megérdemel, és ezért méltó lenne a BL-cím hozzá.

    Nagyon remélem, hogy lesznek változások, mert az idei BL-kiírás bíráskodása nagyon gyenge. Barcelona-PSG, Real-Bayern... agyrém, amit összedobnak.

    Kassait pedig remélem elverik hétvégén az újpesti drukkerek.
  • Trunks
    #43666
    Ha jól rémlik az elmúlt három BL kieséses párharcban mi jutottunk tovább a Real ellen, úgyhogy a helyükben nem örülnék neki, ha velünk játszanának. Juve-Monaco jó is lenne, mint két éve a negyeddöntőben, de ennyire ne szaladjunk előre, még hozni kell a mait.
  • Trunks
    #43665
    Bayern-drukker vagy? A tegnapi játékvezetés talán a legrosszabb volt, amit életemben láttam (a dél-koreai vb-t leszámítva). Gyakorlatilag az összes kulcsszituációt rosszul sikerült Kassainak megítélni (kiállítások, két lesgól). A legszánalmasabb pedig az volt, hogy az M4-en nem merték bírálni, mert magyar. Szánalom. Sajnálom a Bayernt, pedig különösebben nem szimpatizálok velük.

    Remélem a mai bíráskodás korrekt lesz. Vicces, hogy pont az a Kuijpers vezeti a meccset, aki Suárez első harapását még a holland bajnokságban nem vette észre.
  • Count Adyn
    #43664
    Ha te mondod tutira szücsykém:DDD Tavalyelőtt pl simán kicsaptuk őket, persze ti nemjártatok a BL közelébe egy jópár éve, elhiszem nem vagy képben:D
  • szucsy89
    #43663
    real szanaszét veri a juvét.
  • 9csöves9
    #43662
    Várjuk ki azért a mainak a végét. Amúgy ha van irányított sorsolás, akkor szinte kötelező lenne az uefasznak Real-Atleti elődöntőt csinálnia, kicsit sok lenne már 4 szezon alatt a 3. döntőjük...

    Mindenki egészséges ma, Dybala is 100 %-os elvileg, szóval a szokásos kezdő fog felállni. Náluk Mascherano fog hiányozni. Különösebben nem aggódok, de azért előre még nem örömködnék. Mindenesetre óriási játék kell a Barcától és óriási balfaszságok tőlünk, na meg a tegnapihoz hasonló bíróskodás, hogy ezt ne húzzuk be.

    Akinek van esetleg kedve, a Moha Café nevű helyen lesz egy nagyobb közös meccsnézés, én is ott leszek.
  • argo001
    #43661
    Remélem, nagyon megcsapjátok a Realt. Remélhetőleg a döntőben, hogy jobban fájjon nekik! Drukkolok nektek. :)
  • Lacee86
    #43660
    Szakállas, de azért még mindig vicces. :D
  • Lacee86
    #43659
    Félidő, hátrányban a Róma. Ha így maradna, vagy legalább is X-elnének, akkor már tényleg nem igazán maradna miről beszélni érzésem szerint.
  • Lacee86
    #43658
    Igen, nyilván, én most a támadásra gondoltam. :)
  • Trunks
    #43657
    A 2-0 viszont majdnem jött. (#43630)
  • limperatore
    #43656
    :DDDDDD
  • Rockynhooo
    #43655
    Amúgy egész jól melóztak Mandzukiccal védekezésben.
  • Lacee86
    #43654
    Igen, az a durva, hogy úgy nyertünk 3-0-ra, hogy Higuain nem volt túlzottan jó formában. :)
  • Rdinho10
    #43653
    Huhu micsoda beeges:D vigyazz...agyon nyertuk magunkat,de azert neg igy is megvoltak a hekyzeteink csak a juve belotte minkeg nem,de azert a visszavagot is lejatszuk.
  • szucsy89
    #43652
    :DDDDDDDDDDDDDD így visszaolvasva ez milyen vicces :D

    beégtél
  • Trunks
    #43651
    Remélem azért nem száll el magától a kölyök, mert bár remek meccset játszott kedden, azért Messihez hasonlítani nagyon túlzás. Még sokat kell fejlődnie helyzetkihasználásban (nyilván nem a keddire gondolok, hanem az egész szezonra) és nem tudja stabilan hozni a jó játékot. Úgyhogy Messihez ne hasonlítsuk, de jó úton jár. Csak tovább kell folytatni a kemény munkát, meglesz az eredménye.

    A meccshez nemigen tudok sokat hozzátenni, remek volt. Az első 20-25 perc a legjobbak között van, amit Juve meccsen láttam. Szinte mindenki extrát hozott, talán Higuain kivételével, de azért az első két gólban neki is megvolt a szerepe, még ha nem is olyan látványos.
  • 9csöves9
    #43650
    Nincs ilyen benne állítólag. Több dolog miatt is húzódott a dolog, a hosszabbításért most jár az a bizonyos 8 millió a Palermonak, gondolom a fizetésen is ment a box (már 7,5-t is olvasni), illetve Dybala marketing jogainak a százalékain is, ami nem elhanyagolható már nála. Pl. a kisgyerek saját márkájú cipőben duplázott kedden, elég felkapott lesz, nagy harc megy majd érte a sportszergyártó cégeknél, pedig nem is fut olyan óriási szezont.
    Utoljára szerkesztette: 9csöves9, 2017.04.13. 14:23:02
  • Lacee86
    #43649
    Gondolom van kivásárlási összeg, olyan 120 milka körül. :D
  • 9csöves9
    #43648
    Na csak megtörtént végre. Évi 7 millió.

  • Lacee86
    #43647
    Hogy megváltoztak az odds-ok egy csapásra. :D
  • 9csöves9
    #43646
    Nofene, köszönjük. 3-2 is lehetett volna, meg 5-2 is szóval ennek sok értelme nincsen.
  • Rdinho10
    #43645
    Ez van jobbak voltatok,illetve a helyzeteinket nem rugtuk be ,mert azer 3-2 is lehetett volna...grat renelem innen mar ti nyeritek!Nalunk meg oriasi valtoztatas kell,nem eleg csak a mezt felvinni,jollakott tarsasag vagyunk.:/
  • Csacsi
    #43644
    Csak leadtátok az odavágót? Barcelonában kár hogy nem olvasnak téged...mert akkor lehet nem kaptok ki :)
  • 9csöves9
    #43643
    Na de majd a visszavágón jól kiszopunk!

    Tökéletes meccs volt, már az első pillanatokban látszott a játékosok testbeszédén, hogy ma itt nem lehet más a vége. Harcosság, alázat párosítva klasszis megoldásokkal, ez az amit a mindenkori Juventustól elvárok. Az a vicc, hogy ha a sorsoláson a Leicestert kapjuk, nem tudunk velük ilyen meccset játszani, mert ilyen szintre mentálisan felpörögni, csak a legnagyobbak ellen lehet.

    Dybalával azért jó lett volna már aláírni azt a kurva szerzdést... :D
  • Lacee86
    #43642
    Jah, csak a szokásos. :P
  • Count Adyn
    #43641
    Ezt is elintézte nekünk Moggi
  • Trunks
    #43640
    EZT MEGINT JÓL ELCSALTÁTOK!!!
  • Trunks
    #43639
    Lesz még elég kontra, egyet be kell lőni.

    Jön Gomes!!! Még jobbak az esélyek, kár hogy Mathieu helyett. MIndkettejüket egyszerre még Luis Enrique mester se meri felrakni.
  • Rockynhooo
    #43638
    Eddig működik a védelem, de nem kéne végig ezt nyomni, mert lesz egy Messi kulcspassz, vagy egyszer szarul pattan a labda aztán 2:1nél lehet kapkodni harmadik gólért. Sokkal nyugodtabb lennék ha még egyet betuszkolnának.
  • Trunks
    #43637
    Nálunk a legerősebb kezdő, náluk Busquets eltiltás miatt hiányzik, Alba helyett pedig Mathieu kezd valamiért. Gondolom Allegriék is tudják, hogy itt lehet megnyerni a meccset. Nem kell beszarni, verhető a Barca, főleg idegenben. Érdekes lesz, hogy Allegri milyen taktikát választ.