113
Mi a véleményed a (moderált)Gumiszobáról? Ez nem a szavazás!!!
  • Shaman
    #32
    Monnyuk érdekes embereket tettek meg moderátornak,nadehát....
    Attól még jó hely a gumi!
  • Majati
    #31
    János, te kis álszent!
  • traXion
    #30
    Mért szomorít el?

    Nevetséges az egész, ami ott megy.
  • cSuwwi
    #29
    Én a pólfórumba eddig 1x írtam, de annak sem volt köze a politikához. Ha a kihasználtságot néznénk, szvsz a polfórum a gumi mögött végezne. Ha valamit be lehetne zárni, az a pólfórum lehetne. A többi fórumon (már ahol van bátorságuk politikai topicot nyitni), sokkal jobban megy a bolt, és nem csak a szarakodás, meg a nácizás mint itt.

    A gumiszoba meg tényleg el volt durvulva régebben, de a mostani topicok már kicsit másképp festenek, mint a régebbiek. Én mióta idejöttem fórumozni, lassan 4 éve, az általánossal kezdtem, és ott is maradtam, ennek ellenére elég sokat írok a gumiba is. Ez szerintem nem kinövés kérdése, hanem ha valakinek elege van a többi topic kötött hangnemétől, a gumiban megmondhatja a magáét...
  • Lteebee
    #28
    "Néhány tucat kisgyerek játszótere - 39%"

    Itt is megjegyzem: szvsz ez nem negatív vélemény.

    Régebben magam is írogattam oda(a hangnem nem volt ilyen durva ugyan...).

    Szerintem a normálisan fejlődő fiatalok kinövik szép lassan a gumiszobát és a polfórumot is és végül megérnek egy hangnemre, ami elfogadott az általánosban is.
  • Laalee
    #27
    a pekkmen odaát van!

    a gumit meg nem kell fikázni, minősiti önmagát :D

    arrol hogy most milyen lett vagy hogy milyen lesz nem lehet véleményt mondani. a régi formájában szar volt.
  • Loál János #26
    Ne légy pekmen, Lali.

    Fikázod a Gumit, és fake adatokat adsz meg, és még kérkedsz is vele? Erre gondoltam.
  • Laalee
    #25
    nem igaz!

    az uccso hozzászóló király az egyetlen "értelmes" topic ott
  • Loál János #24
    "Néhány tucat kis-szomorubb esetben nagy-gyerek játszótere :D"

    Most már az egész SG?

    Lali! Mondd, hogy nem igaz!
  • Laalee
    #23
    én azért nem venném szentírásnak azt a 45-50 et :D
  • Gery1980
    #22
    Gumiszoba megarulez, ez egyértelmű!:)
  • mukika
    #21
    :D tudom, de ha azt ítram volna, akkor hülyének néztek volna. (mondjuk most is annak néznek)
  • Davidus
    #20
    Már bocs de a gumiban topig van:)
  • mukika
    #19
    St gépezete, ami az olyan topicokat kitörölte, amihez 45 napig nem szóltak hozzá... ha kint megnézed már csak 668 topic van ott.
  • CSOCSO
    #18
    ??? mivan a gepezettel?

    amugy se latom ertelmet a guminak.. maradhat.. merthat latom masok elvannak.. en soha nem nyitottam topikot.. vagy csak 1-et.. netan kettot.. de amugy nem nagyon erdekel
  • mukika
    #17
    az biztos! :)
  • mukika
    #16
    fikázás már nincs, mivel moderátotok vannak, és beindult egy gépezet is, ami sok értelmetlen topiknak véget vetett...
  • CSOCSO
    #15
    szerintem szar hely..szinte soha nem latogatom..ezer evente benezek ha unatkozom..akkor is olyan topikneveket latok amik csak embereket fikaznak... meg ilyenek.. vagy ertelmetlen baromsagok (labszor nott a hatamra )
  • sigmavirus1
    #14
    Gumiszoba nélkül szegényebb lenne ez a fórum, meg a világ is!
  • mukika
    #13
    45-50 között, szóval te tényleg kinőtted, te tényleg nagy-gyerek lennél... :)
  • Laalee
    #12
    "75% a szarnak vagy érdektelennek tartaná " ezt most képzeld el igy, negatívnak vagy semlegesnek tartaná. :D a lényeg az hogy ugysem ezt nézné, jelen esetben meg nem látogatja. én monddjuk a semlegesre szavaztam, nem zavar hogy van, de nem is érdekel különösebben.
  • mukika
    #11
    szóval, ennyi erővel azt , veheted a pozitív véleménybe is. de szerintem ne vegyük sehova.
  • mukika
    #10
    így igaz, de az a 21% elviseli, és le se kakilja, hogy mi folyik ott.
  • Laalee
    #9
    Semleges vélemény - 21%
    Negatív vélemény - 54%

    ez 75% de lehet valamit nem tudok :D
  • mukika
    #8
    54% :)
  • mukika
    #7
    nem csak arról szól!
  • Laalee
    #6
    igen, de ha a közvélemény 75% a szarnak vagy érdektelennek tartaná le is vennék műsorrol... akármilyen szomorú eset is ez
  • mikike
    #5
    van akit a Bagi-Nacsa sem szórakoztat, mégis van műsoruk a TVben

    akármilyen szomorú eset is ez
  • Laalee
    #4
    Néhány tucat kis-szomorubb esetben nagy-gyerek játszótere :D

    igazábol nem szorakoztat a jajj jön az xyz :-x topik és társai :D
  • mikike
    #3
    moderálás suxx
  • Galy
    #2
    gumiszoba rulez!
  • mukika
    #1
    Engem ez a végeredmény elzomorított:

    „Mi a véleményed a Gumiszobáról?

    Összes szavazó: 1923 fő

    Néhány tucat kisgyerek játszótere - 39%
    Semleges, nem látogatom - 21%
    Az SG fontos és érdekes színfoltja - 15%
    A net anonimitásával visszaélő emberek búvóhelye - 15%
    Egy olyan hely, ahol önfeledten lehet véleményt nyilvánítani bármiről - 10%

    Más tekintetben:
    Pozitív vélemény - 25%
    Semleges vélemény - 21%
    Negatív vélemény - 54%”

    Én abba a 15%-ba tartozom, aki szerint a gumiszoba Az SG fontos és érdekes színfoltja.

    Nem értem miért látogatják ilyen kevesen, mivel ott tényleg önfeledt szórakozás van. Főleg most amikor már az is moderált lett. Így el lehet felejteni egymás sértegetését stb.…

    Csak kíváncsi vagyok, hogy miért van ez, hogy naponta kb. 20 ember az aki benéz, és abból is 8 moderátor.

    Most ne értsetek félre, nem akarok több munkát magunknak, csak nem értem ezt az egészet. Vélemény???