113
Mi a véleményed a (moderált)Gumiszobáról? Ez nem a szavazás!!!
  • mukika
    #72
    már voltozott, de sajnos manapság megint az idióta topikok a menők. :(

    reakcióidő rula!! :D
  • Guest
    #71
    #69: Talán azért nem szerették, mert vannak emberek, akiket zavar, ha névtelenül elküldik őket a jó k*rva anyjukba. Ezen kívül továbbra sem látom, hogy mi a poén a másik névtelenül történő fikázásában...

    Topikindító és eltűnt régi topikok: egyelőre sajnos ez van, de remélhetőleg valamikor lesz változás ezügyben...
  • Balo
    #70
    Az a baj, hogy nem csak te vagy. Sokan visszaéltek a névtelenséggel és ott fikáztak. Engem mondjuk nem zavart, de valakit igen...
  • Calver
    #69
    eccer ez nem szokásom
    másszor ha valaki volt olyan balfasz hogy magára vette az meg is érdemelte
    viszont ezzel a "látszik a témaindító" ügyeséggel+nuku unreg még a legkisebb névtelenségi izé-bizét is elkurták, nem lehet névtelenül fikázni senkit, vmint egy csomo kurvanagy poéntól megvonták a jónépet
    ez a "töröljük régi topicokat!" séma meg a legnagyobb kibaszás! a legjobb témák tüntek el így! picsába má'! vissza akarjuk őket kapni!
    mondjuk nekem fikázáshoz nem kellett a gumi, ha arról volt szó ott helyben elküldtem bárkit a jó édes anyucikájába, de akkor is ami most ott van az vmi ritka elbaszott helyzet!
  • Guest
    #68
    Miért, mert nem nyithatod meg a 628.-ik buzizó topikot?
  • Calver
    #67
    pontosan
    és most elvették a játékunkat! grrrr!
  • Calver
    #66
    neeeeeeeee! megölte az összes rólam szóló topicot! áááááááááááááááááááá! neeeeeeeeeee!
  • Guest
    #65
    Mike te tényleg nem érted #43-at?
  • Balo
    #64
    Általánosba/sajátba már most is megvan a saját szpemmelőgárda (Zaki vezetésével :DDD)

    Vagy megyünk a Konzolosokhoz, mert ott még nincs szpemm...
  • Galy
    #63
    ha nem lesz gumiszoba, az kábé annyi, mintha egy diliházat lebontanának!

    há kinek kell ez? :D

    meg a sok gumis majd jár jól a z általánosba/sajátba szpemmelni

  • Mike
    #62
    nem lesz gumiszoba, mert a tömeg nem akarja, ennyi

    én meg felvettem éppen ez okból a tucat kisgyerek hülyegyerek megtisztelő titulusokat
  • Mike
    #61
    ja hát ha a Nagyuraknak szar volt, akkor nem tudom, nekünk földi halandóknak mit kell erőlködni
  • Mike
    #60
    másrészről nemtom milyen régi hangulatról beszélsz, a gumiban régen is tobzódott mindenki aki oda írt
  • Mike
    #59
    a gumiszoba játékra volt jó

    aki komolykodni akart, az nem oda ment

    szal nincs ilyen, hogy mi, a komolyan használók
    arra ott az általános/politika/saját

    komolykodj abban
  • Mike
    #58
    kiherélt
  • Loál János #57


    Reakcióidő roolz.
  • Guest
    #56
    Mert a Saját != Gumi
  • [HUN]PAStheLoD
    #55
    de ha már értelmet akartok kerseni a semmibe .. mért nem vonultok át Saját topikokba ?
  • [HUN]PAStheLoD
    #54
    ez kész :DDDD
  • PLaci #53
    Gumiszoba = Sodi ketrece, amiból néha sajnos kiszökik...
  • O0D:
    #52
    Moderátor: RAUS!
  • Tuvok #51
    úristen
  • Dutch Flander
    #50
    Hm... Nagy emberek, a fórum őr(ültj)ei.
    Kezdek félni...
  • Guest
    #49
    Na máskor nem töltök innivalót gépelés közben. :D
  • Guest
    #48
    A Gumiszoba egyik "megbízott őrültje". :)
  • mukika
    #47
  • Dutch Flander
    #46
    Orvosoltad? Pedig engem nem zavart!
    Mi vagy te? Házigizda?
  • Guest
    #45
    Minden valószínűség szerint azért tűnt el, mert száznál kevesebb hozzászólás volt benne, és több, mint 45 napja inaktív volt.

    A linkelt topik problémáját pedig orvosoltam.
  • Dutch Flander
    #44
    Én ezt most nem értem!

    Ha már a gumiszobánál tartunk: Éppen a suliban neteztem, jó pár hete, mikor "véletlenül" rátaláltam egy topikra. A címe: "Fika, takony. Megeszed?" Hosszú lenne elmesélni, hogyan és miért bukkantam rá, de mikor beleolvastam, hirtelen majd meg fulladtam a röhögéstől. A körülöttem ülő, csendben netező egyetemista társak már a mentő kihívásán gondolkoztak. Ízlések kérdése, tudom, de abban a pillanatban nagyon jól mulattam rajta. Ez a topik hova tünt, ha szabadna érdeklődnöm? Volt rajta 10-20 hozzászólás is. Ez értelmetlen volt és azért tünt el? Csak azért, mert ha tényleg így van, akkor ez, a maga 1 hozzászólásával például mit keres még mindig ott?
    Ez értelmes?
  • Guest
    #43
    Abban kétségtelenül igaza van a Gumit kritizálóknak, hogy az utóbbi időben jelentősen esett a színvonal. Ez többek között köszönhető pl. a névtelen fikázóknak, akik nem voltak restek akár 20-30 topikot is nyitni valakiről, csak mert miért ne. De említhetnénk azokat is, akik perhecc alapon elküldték a másikat a jó k*rva anyjába, csak mert ott lehetett, vagy azokat, akiknek az okozott földöntúli örömöket, ha az első oldalon az összes topikban ő volt az utolsó hozzászóló. Ha mi, a Gumit "normálisan" használni akarók megkérdeztük, hogy ezt most miért, mi ebben a jó, akkor általában "miért ne, ez a Gumi" típusú válaszokat kaptunk. Azután ott voltak azok is, akiknek 0 ötletük volt, de élvezték, hogy ott "büntetlenül", korlátlan mennyiségben lehet idióta topikokat nyitni, és ezzel a lehetőséggel éltek is. És persze ott vannak azok is, akik egyszerűen hozzászólásszámnövelésre használták. Az ember néhányszor szól ezekért, megkérdezi, hogy mi ebben a jó, esetleg kéri, hogy ne csinálják, ejnyebejnyézik, de egy idő után egyszerűen belefárad. Nem tehet mást, mint hogy az említett embereket, topikokat elkerüli, vagy hasznosítja, ahogy tudja. Így végül maradt egy aránylag szűk, "normális" Gumihasználó kör, mai boldogult, ahogy tudott. "Tematikus" topikot (#33) az említett okok miatt elég nehéz volt vezetni, így maradt a kötetlen beszélgetés, és a nemkívánatos elemek figyelmen kívüli hagyása. Ezzel kétségtelenül a régi hangulatból sok elveszett, csak erről pont nem a Gumi törzsközönsége tehet, hanem azok, akik az anarchiát élvezték benne...
  • Dynamic
    #42
    Jó, hát lehetsz elfogult, de ez az én véleményem.Nem a levegőbe beszélek, hanem a tapasztalataim alapján.Az hogy kevesebbet írok oda nem azt jelenti, hogy nem látom, vagy nem olvasok bele.Ha jövök az SG-re ugyanúgy benézek a gumiba is és merem állítani, megalapozottan mondok véleményt, ami persze szubjektív.
  • traXion
    #41
    Azt mondta, hogy RÉGEN! 1-2 éve....
  • tomsolo
    #40
    Az általánosba pesze azóta csak javult a fantázia faktor...ehh tetra loál.

    Kérdem én: miért kell olyan dolgokat jellemezni, amit nem is ismertek, használtok még,most,már?

    Jah, mert ehhez nagy fantázia kell?

    Hi/ok/pú/csá.

    Köszönöm.
  • Dynamic
    #39
    Mitudomén Anettkától kezdve a homokosokon át CSOCSO aranyköpéséig volt sokminden(ezek a topikok nem a nézeteimet tükrözik, csak példák).Szóval ezekben nem egyszavas csetelések voltak, hanem többmondatos hozzászólások.
  • Galy
    #38
    erről szól az EGÉSZ polfórum...
  • Loál János #37
    Illetve ezt nem kérdezem, hanem mondom. :D
  • Loál János #36
    Megköszönném, ha mondanál példát a fantáziadús topikokra?
  • hen-tes
    #35
  • Dynamic
    #34
    Ellenben ezt nagyon nem kellett volna.A régi topikokban volt fantázia, még mostanában is előfordult néhányszor, hogy beleolvasgattam és jókat kacarásztam.Nagy kár értük:(
  • Dynamic
    #33
    Eleinte még volt benne fantázia, jól el lehetett rajta röhögni(1-2 éve), de mára nagyon unalmassá vált.Nem szól másról, mint "találjunk ki hülye topik címeket és cseteljünk benne a címtől teljesen független dolgokról".
    Na most ilyen csetelésekhez, minek annyi topik?