140
A net vezető médiumai csak dícsérik. Ti mit gondoltok?
  • Sugam
    #100
    Jelentem a játékot kivittem!!!Fúúú te bazz nagyon kemény a
    vége felé Ignorokot vagy kit elsőre kinyírtam!!!
  • Sugam
    #99
    ahamm
  • Gábor
    #98
    Mivel nem játszom,ezért nem mondhatom azt,hogy jobb :)
  • Sugam
    #97
    az is, maga az egész!neked jobb?
  • Gábor
    #96
    Most az armor meg az attack lenne érdekes? Szép magas.
  • Sugam
    #95
    jaja olvass tudom ,hogy szar lett s kép de ez van.
  • Gábor
    #94
    Pixelek? :))
  • torrente
    #93
    Olvass a sorok között! :)
  • Gábor
    #92
    Ezen most mit kellene lássak? :)
  • Sugam
    #91
    kicsit nagy lett!!
  • Sugam
    #90
    [IMG]http://[/IMG]

    my karakter
  • Sugam
    #89
    te most hányas vagy?
  • Sugam
    #88
    nekem is most leszek 16-os
  • Gábor
    #87
    A rangerem egyre jobban tetszik.
  • Sugam
    #86
    köszi de egyenlőre csak ki akarom vinni vagy vmi.
  • Gábor
    #85
    Ha tesztelni akarsz,akkor itt egy kód.Valószínűleg azoknak találták ki,akik köv nehézségi fokon akarják nyomni,viszont új karival.
    Tartsd lenyomva az intro után,mikor már mozoghatsz, L1et,R2t,háromszöget,R3mat. Lvl20 leszel 999 skillponttal.
  • Sugam
    #84
    most megyek át az akt 3 ba! mindjárt 15 lvl.-es leszek!
  • Sugam
    #83
    sokat!
  • Sephi
    #82
    De te BG Da2-vel mennyit jaccota'?
  • Sugam
    #81
    9,5 nekem annyit ér amióta megvan egyszer sem untam meg!!!!
    megéri mert a BG nagyon szarr ehez képest!!+!!!!!!!!!
  • Sephi
    #80
    Ez mennyivel jobb ey 1 - 10 -es skalan mint a BG Dark ALiance 2?
  • Sugam
    #79
    tudom most act 2 oben vagyok azt most vagyok 10 mindjárt 11-es!4 szintet fejlődök az act 2?
  • Gábor
    #78
    Kicsit furcsán fogalmazol! :)
    Tehát az a kérdésed,hogy ha most 7es vagy act1ben, akkor a hármasban hanyas leszel?
    Ne aggódj,sztem a növekedésed le fog lassulni,ahogy előre haladsz. Játék végére 25-30 között leszel vhol, mivel a köv nehézségi szint ebben az intervallumban kezdhető meg.
  • Sugam
    #77
    ja de én még csak act 1 és 7 szintű a varázslóval voltam 15-ös az atc 3-ban szerintem ez elég roszz mert most vagyok 7 az egyben akkor mennyi leszek a háromban
  • Gábor
    #76
    Ugye? Kicsit furcsa a szév rendszer, ugyanezt csináltam a barbival! A ranger egyébként tényleg nagyon jó! Fog tetszeni! A skill treeje egyébként nagyon jó, tud majd dual wieldelni 20. szint környékén!
  • Sugam
    #75
    Bahh mekkora szívás!! elkezdtem egy íjásszal menteni akartam erre rámentettem a varázslóra gyorsan kiba**tam
    a mem. kártyát hátha nem mentett rá erre azt látja hogy még egyet se mentettem.Na bazz mos íjásszal vagyok egész jó most vagyok vele mindjárt hatos és most járom az utolso barlangot!
  • Gábor
    #74
    Nem,nem hagytam el
  • Sugam
    #73
    megoldottam a problemo-t kiírtam 2 kettes dvd-t azt mosmár normálisan megy!
  • Sugam
    #72
    de te már elhagytad az act2-őt?
  • Gábor
    #71
    Sajnos mostanában nem tudok játszani, így nem tudom,hogy ez-e a váltás.
  • Sugam
    #70
    Helo mindenkinek lenne egy kérdésem!
    Hogy mikor kéri a második DVD-t mert én a második act-ot
    kivszem jönne a harmadik nyomok egy startot ,hogy elmnyomjam erre jön egy fekete képernyő és fagyás van!Ilyenkor mi a teendő?
  • Gábor
    #69
    Ha néha érdemi info is lenne ,lehet válaszolna is vki
  • Sugam
    #68
    senki sincs itt!mindenki kihalt mert az utolsó hozzászolásokban cak én szerepelek vagyi csak beszélek a vak vilagba vagy a jobbik eset hogy elolvassátok csak nem válaszoltok
  • Sugam
    #67
    Na most tartok ott ,hogy valami orc barlangaba vagyok és már a hármas szinten voltam és ott volt a fő genya.,na most kinyírtam egypár alatvalóját aztán kinyírtam a fő-t is
    erre mitörténik azthittem ,hogy széttöröm a joy-t kinyír két kis szaros orc megpróbáltam mégegyszer de odáig se jutottam le hogy hozzá érjek a fő muftihoz!Na mindegy most tanulok azt majd tenisz-re megyek azt majd utána megölöm ket.Mikor jön az ACT2? Most vagyok 7 szintű meg minden tök jó fegyvereim és ruháim vannak!Fegyvernek egy buzogány van berakva ami teljesen arany olyan 35-55-ig sebez vagy valahogy így,páncélba van 30 mas armort ad ,csizmám 20-at ad,kesztyű,olyan 20 valamennyi vannak gyűrüim meg minden k*rva nagy ez a jaték!!!Ahhh csak tanulnom kell
  • Sugam
    #66
    Most nyírtam ki egy fő genyát meg két macit!!5-ös szintű vagyok!,de mindjárt 6-os vagy 7-es nemtudom!Hazajövök game ezerrel!!!!!!különben nem azt akartam írni hogy ritkábban hanem gyakrabban!
  • Sugam
    #65
    Most hagytam abba a jatekot csak nagyon kevés ideig játszottam vele!Nagyon nagy lett ez a game!!!!!!!!!
    Eszméletlen jobb mint az ONIMUSHA 3!!!Komolyan mondom
    megéri ez a két DVD,mert csoda szép grafika!,Szerintem
    nem monoton hanem élvezhető a játék menet!,nem úgy mint
    a Baldurs Gate Dark Aliance 2-őben!Én most egy Auruditával vagyok vagy mivel!Most valami jeget meg balami stun blowot
    fejlesztettem 2 szintűre!A fejlesztés eszméletlen!,a tárgy és fegyver használat pfhff reggel felkelek azt jáccok mert Anyámék nézik a tévét!Csak nekéne felelni irodalom-ból az a k*rva 30 versszak!arghhh mindegy nem érdekes majd még írok fejleményeket!Amúgy milyen az Elf Ranger?,mert jónak
    néz ki!
  • Sugam
    #64
    Ahhhh durva kegyetlen jó jatek!!!!ahhh euruditával viszem
  • Gábor
    #63
    Én egyedül viszed haver nélkül :)
    Eddig van multiple shot, ice arrow,lvl7 vagyok.
  • Sugam
    #62
    Ahm és eddig milyen varázslatokat tanultál?Érdemes megszerezni ezt a gamét mert az a két DVD,különben ha elakadok akkor ki fog segíteni itt a fórumon csak én meg haver és te fogod játszani.Te ketten viszed valamelyik haveroddal?Ritkábban is benézhetnél!
    Na pá!
  • Gábor
    #61
    Két dvds.
    A ranger sokkal jobban bejn eddig,mint a barbi