140
A net vezető médiumai csak dícsérik. Ti mit gondoltok?
  • SonicBoom
    #140
    7 darab micsodát? ilyesmire nem emlékszem....
  • mihike22
    #139
    hali!!a horn of III Omen-t azt amikor megérkeztél a szigetre akkor ott várt egy pasas aki disznót nyársalt xD annak kell odaadnod!!
    amúgy én ott akadtam el ahol 7 db-valamit össze kell gyűjtenem:S...az útsót nem találom:(:(
  • SonicBoom
    #138
    Emberek, nem akar valaki online játszani egy kicsit?

    Kénytelen voltam előszedni ezt a klasszikust, mert kicsit rossz szájízzel hagytam abba/félbe a Sacred 2-t X360-on. Az sem hozza azt a minőséget amit ez a játék tudott.
  • Misstic
    #137
    Sziasztok Championosok!
    Elakadtunk a játékban, úgy a III.résznél.
    A Sea Cave 2-ben a víz alatt megszereztünk valami szarvakat /Horn of Ill-Omen/, de nem tudjuk, hová lehetne azt letenni. Ír valamit, hogy követni kell valamit.....De hogy mit, arra nem jöttünk rá..
    Valami "Davel"-nek kellene odaadni, másik helyszínt viszont nem ad fel, ott szteppelünk a Frosen Sea jeges vizein tanácstalanul. :(
    Köszi előre is ha tudtok segíteni.
  • Sugam
    #136
    good question, nemtudom sry
  • fino powa
    #135
    Huhh gyors reagálás :)
    Ceglédi vagyok de nem jelent problémát.
    Persze holnap körbetelefonálom a boltokat ahol valószínű hogy van.
    Aztán ha nem jön be marad a Media Markt vagy hasonló.
    Harmadik részröl szó sincs? Még nagyon régen úgy indult hogy 3 részes sorozat lesz... Talán nem jött össze?
  • Sugam
    #134
    hello, most hogy vissza olvastam csodas , elmes kommentjeimet enis kedvet kaptam hozza, bár ott a cs+dota..:D 1x mindent nemlehet.
    szerintem probald meg 576 ba, esetleg ebay,vagy ilyen cora vagy madaras tesco.. bar az utobbikat ketlem, meg amit megnezhetsz a media markt.
    nemirtad hogy hovavalosi vagy szal igy nehezebb. de 576 ot hivd fel szentem nekik biztos van.
  • fino powa
    #133
    Sziasztok!
    Látom rég járt erre ember de én most megtettem!
    Újra leültem és nekiálltam végigvinni a játékot, már párszor sikerült.
    Most szeretném a második részt kipróbálni, de nem tom hol megvenni.
    Esetleg valami tipp vagy egyéb egyáltalán lehet még kapni?

    Előre is kösz a válszt.
    Jó gammát!
  • Ronin1350
    #132
    Hali. Elakadtam a játékban a Shard of War követ nem tudom, hol kell használni. Légyszi segítsetek .
  • Sephi
    #131
    Hat ketten nyomtuk vegig az elsot... es eleg taposak voltak...
  • UNREG
    #130
    Csak akkor keseredj el, ha valóban egy tápos karaktered volt, azért tényleg kár...
  • Sephi
    #129
    Vaz... en meg nem mentettem le aszem a szereploket :(
  • UNREG
    #128
    Érdemes ellátogatni ide:

    http://returntoarms.station.sony.com/
  • UNREG
    #127
    Na felhozom a topikot, abból az apropóból, hogy megjelent a második rész, így már semmi akadálya, hogy az első részben a Level 50-esre tápolt karakterünket szépen átimportálhatjuk ebbe.

    Ha valakit érdekel, eddig kapott egy 80 és egy 90 %-os értékelést.
  • Sugam
    #126
    Ha 2 Dvds verziod van akkor a 2 es dvd velbootoljal az elejen es ugy menj tovabb a lavas resznel!vagy azt az vampirosnal kell nemtom!
  • Luiprima
    #125
    Igazad van. Ezt már elhatzároztam , hogy meg fogom venni mikor 10E alá esik az ára de még sajnos 16e :(
  • CrucifX
    #124
    Szerintem van: vegyétek meg eredetiben. Nem kell a megjelenés után rögtön - én is hónapok óta arra várok, hogy lemenjen a Red Dead Revolver ára, de amilyen mázlim van időközben már nem is lehet kapni.
  • Luiprima
    #123
    Az a "kütyü" a lennti részen van ahol mindig kifagy,ha le akarsz menni. Az enyém 2 dvd-s verzió és ugyanaz a problem megoldást sajnos nem találtam:((
  • tsilli
    #122
    Szevasztok!

    nekem is az a problémám, hogy a lávás résznél mikor lemennék a lenti szintre kifagy. egy dvd-s a game, de fogalmam sincs mi lehet a baj, a láva pumpához keresnék valami kütyüt. Az hol lehet?

    Thx.
  • Sephi
    #121
    Szerintem hibasan van megirva....
  • Luiprima
    #120
    Az a baj hogy el sem jutok odáig mert ezen a lávás részen a barlangból kell valami alkatrészt megszerezni s mikor belépek kifagy rögtön :(((
  • UNREG
    #119
    Mielött hajóra szállsz, azelött kell cserélni a DVD-t.
  • Sephi
    #118
    Nem rosz de ketten elvezetesebb!
  • Luiprima
    #117
    Kár pedig rákattantam volna.
  • Sephi
    #116
    Hiba lesz. Nem a lavas resznel kell cserelni DVD-et :((
  • Luiprima
    #115
    Felhozom kicsit a topicot mert én erről lemaradtam s most nemrég kaptam egy 2 dvd-s verziót de ez egy lávás részen mikor le kell menni egy barlangba kifagy hiábe teszem be a 2.dvd-t az be sem bootol törési vagy irási hiba lehet?
  • Sephi
    #114
    En meg nem kerultem a Con-ba foellenseghez :( Alig volt idom jaccani!
  • UNREG
    #113
    Van már valakinek Lv50-es karaktere?
  • UNREG
    #112
    Nem mondtam, hogy a BGDA2 jobb lenne, csak panaszkodtam, hogy a főellenek ott sokkal keményebbek voltak.
  • UNREG
    #111
    Hiába tüztem ki, hogy hétvégére elérem az Lv50-et, vazz Lv40-től már nagyon lassan "töltődik". Most vagyok 45-ön, iszonyú durva már a karakter, a critical hit-je 1400!!
  • Sugam
    #110
    já sztem is ez most a legjobb ilyen
    fajta gém
  • Sephi
    #109
    Hat en elarulom neked hogy a BGDA2 az a CON-hoz kepest lopisi! A CON szvsz eddigi legjobb ilyen jellegu jatek ami Ps2-re kijott volna es nem olyan rohadt unalamas mint a BADA2 es meghozza kihivas is van benne mert mig a BADA2-ben egyszer sem haltunk meg ebben mar az elejen voltunk szivesek :)

    Szal ez RPG JATEK nem a BADA2.
  • UNREG
    #108
    A BG2-ben még az alfőnökökkel is vért izzadtam.
  • UNREG
    #107
    Na kivégezve a könnyü fokozaton! Brutál jó a játék, egy bánatom van csak, hogy a főellenfelek túl könnyüek. Vazz, a fő-főellenfelet a végén úgy végeztem ki, hogy még csak nem is sérültem.
    Valószinüleg a kaland a középfokozaton kezdődhet, mert a LV30-as karakteremet már a kezdőpályán úgy leverték, mint a pinty! Igaz, óvatlan voltam. Meg sem állok 50-ig.
  • Sugam
    #106
    neke mé mindi me va
  • UNREG
    #105
    Nehogy letöröljétek a CoN mentéseiteket, a karaktereket át lehet importálni a 2. részbe!!!

    576.hu
    Champions: Return to Arms:

    Alig jelent meg a Snowblind Studios által hegesztett Champions of Norrath, az urak máris bejelentették a folytatást. A Champions: Return to Arms 2005 első negyedévében érkezik - ismételten kizárólag Playstation 2-re. A Sony gyorsan egy weboldalt is fellőtt a játéknak, lentebb az itt olvasható információkból csemegézünk:

    -A Champions of Norrath történetének direkt folytatása - ismét számtalan izgalmas fordulatot kapunk, melyek során a játékosnak kell majd eldöntenie, hogy merre fordítja a sorsát.
    -Többezer új varázstárgy, rengeteg új szörny, és részletesen kidolgozott helyszínek.
    -Innovatív medál-szisztéma, melynek segítségével új játékmódokat nyithatunk majd meg.
    -Karakterimportálás lehetősége az első epizódból [Ennek gyaníthatóan sokan örülnek majd - a szerk.]
    -Több mint hetven pálya, plusz sok külön mellék-küldetés.
    Offline [max négy játékos] és online multiplayer [itt is max négy játékos], új multiplayer játékmódok.
  • Sugam
    #104
    oké asszem majdnem minden True kivéve a pajzs meg a cipő testnek van egy Fiericy ami 125 öt véd meg 10 fire resist
    15 strenght.Íj 86-107 ig evvel sebzek 250 és 300 között meg ha poision akko 400-ig is eltudok vele menni!
  • Gábor
    #103
    A statjaire nem lennék kíváncsi, viszont a felszerre annál inkább.
  • Sugam
    #102
    560 atack, majd belinkelem!
  • Gábor
    #101
    Király. Mesélj a karidról, most, hogy végigtoltad!