121
Crimson Butterfly
  • Seth
    #121
    az a baj, hogy pc-n ez a fajta survival horror nem igazán gyakori, az elmúlt időszakból max az obscure 2-t tudnám mondani
  • Hydroceph
    #120
    már tulvok rajta:)
    nem tudsz véletlen vmi szelelmes, v vmi igazan oltos ufos gammát?:) tényleg bosc, h itt ide irok, de ti talán képben vagytok, nem csak buzi fps meg mmot nyomtok:)
  • Gábor
    #119
    Clive Barker's Undying?
  • Hydroceph
    #118
    szasztok, bocs h ide irok, bár sztem kifogastalan..:D
    de nemtudnatok vmi eszmeletlenfokon hassonlo jatekot mondani, cask pc re? resident meg silentet hagyjuk ki pls, unscik, vmi ilyesmi kelelne, nézegettem muvikat rola, és be akarok szarni, szal vmi ugyaniylen kellene:D a 2.rol néztem muvikat..
  • EmThor
    #117
    thx
  • EmThor
    #116
    3at beszereztem kicsivel 5ropi felett bontatlanul, ps3-on van pár grafikai hiba a kompatibilitási gondokból adódóan amúgy isten a game! :)
  • Szeszmester
    #115
    Nagyon jó játékok.
  • Seth
    #114
    Aha, mindegyik rész tetszett, végignyomtam őket. Bár soxor elég frusztráló tud lenni, főleg a 2. rész, de éjszaka marhajó hangulata van ^^
    Az a 14k marhadrága
  • EmThor
    #113
    és jó? bár ha megvan gondolom jó.

    megpróbálok saturnban, MM-ben, meg auchanban nézni.

    3. részt 14.ért árulja az automex :/ 1.5 év után durva
  • Seth
    #112
    Nekem megvan a trilógia
  • EmThor
    #111
    az a baj ps-re kéne :)
  • Szeszmester
    #110
    Nekem Xboxra megvan az első 2.
  • EmThor
    #109
    Hi,

    melyik a legjobb rész a 3 közül? be lehet még szerezni valahol? köszi!
  • gregtom6
    #108
    Hy! Itt volt aki azt mondta,h történetileg a 2 van hamarabb.Ez igaz?És az egész sorozatban mindenhol fotózgatni kell?hát ez nagyon lol,az összes silent hillt láttátok,és mégis az ff a jobb?vagy nem az összeset?
  • Hmuda
    #107
    Régóta.
  • Sephi
    #106
    Miota konzolozo' ?
  • Hmuda
    #105
    Nincs valami mód, hogy USB-re mentsem a képeket? Készült egy pár "érdekes" is. :-)
  • Sephi
    #104
    Kinozza' :)
  • aabandee
    #103
    Elakadtam.A 7-es rész (SAE).A két házban őgyelgek össze vissza,már sehol egy szellem,csak a csaj bezárva,meg a kulcsot(bell design)sem találom.Csak nem hagytam el(ki)valamit?Hogyan tovább,mi a teendő?
  • Yoz
    #102
    Az első rész kijött platinum verzióban???
  • Yoz
    #101
    Úgy néz ki még várhatok a gammára, szerencsére van ami lekössön.

    Az első rész kijött platinum kiadásban?
  • Yoz
    #100
    Tegnap rendeltem meg a 2. részt, de az első szerintem nehéz lesz. Sephi lehet ezügyben téged foglak kínozni, ha gondolod küldök majd egy privit.
  • Sephi
    #99
    Nehogy te is ugy jarjal mint egyesek itt!

    Eloszor az elso reszt jaccad!!!!! Az sokkal de sokkal parasabb!
  • Yoz
    #98
    Nekem most volt szerencsém kipróbálni ismerősnél, bakkker.
    Az tuti hogy rosszat fogok álmodni
    Ez jobbat ütött 5 perc alatt mind a Silent Hill 3.
    A Sirent és Sufferinget is kipróbáltam, de azok nem jöttek be.
    Ezt a Fatal Frame 2-őt meg első részestül megszerzem valahogy
  • Neme.
    #97
    Kiryu házban az egyik folyosón van egy kis függönyszerűséggel elválasztott rész, ott van egy kis ablak, amit megvizsgálva Mio aszongya, hogy át lehet rajta látni a szomszéd helyiség ablakára. Aki arra jár, mindenképp nézzen át a kamerával, megéri. :)
  • Sephi
    #96
    Na szoval. Az elso resze talan azert jobb mert benne van minden ami a masodikba is tehat konyebb a kettrest jaccani. De sajnos nekem a kettes nem jott be mivel mar unalmas.

    A kepek nem maradnak meg neked csak ha kulon lemented oket de a pontok megmaradnak!

    Jacad vegig az elsot es meglatod hogy jobb mint a masodik. Felelmetesebb talan es nem akkora a bejarhato terulet ergo nehezebben tevedel el. Talan az egyesben az is jobb mert ahogy haladsz elore maga a haz is megy visza a multva. Szal ha az elejen le volt torve az egyik lepcso kessob mar ott lesz. Tehat ahogy haladsz elore az idoba ugy megy visza a haz a multba :)
  • torrente
    #95
    Állítólag az 1 jobb, de a 2 grafikailag szebb.
  • shevy
    #94
    na megöltem csak kifogyott a jobb minőségű képem. De volt olyan hogy lefényképezem de nem ad pontot vagy nem ér semmit nem tudom. Akkor kell amikor támad? Nagyon be voltam szarva
  • shevy
    #93
    na szóval, most már megöltem valami szellemet, de megtámadott egy azután miután a testvéremet irányítottam, de valamiért nem tudom lefényképezni nem fényképez, az a kurva a koporsóból jött ki az első házban
  • shevy
    #92
    valaki mondja már meg hogy mit kell csinálni az első jázban csináltam 2 fotót, de mikor újra betöltöttem a játékot már eltünt, de mégis kiirja hogy megvan a pont amit a két képért kaptam most még sincs meg a kép
  • Gábor
    #91
    Sephi az illetékes az összehasonlításban.
  • karfiol
    #90
    Hello!
    Aki a Fatal Frame 1-et végignyomta,annak érdemes beszerezni a 2-őt?Mennyit fejlődött a játék?
  • Sephi
    #89
    Majd juttasad eszembe hogy kudgyek neked egy kilo fraszt jo ?
  • Seth
    #88
  • Seth
    #87
    Örülök
  • Sephi
    #86
    Nos ehez a linkehz huzafosodve. Ha neked eros szandekodban alt az a dolgo hogy nekem szivrohamom legyen akkor csak szolok hogy sikerult.
  • Seth
    #85
    thnks takigabi-nak érte
  • Seth
    #84
    Na ezt alinket a Far Cry topicból szedtem, gondoltam a témához illik ide
  • Gábor
    #83
    A zoomot a zero shot előtti pillanatra értette.
  • shevy
    #82
    nekem nem is lehet még zoomolni most találtam a fényképezőt