121
Crimson Butterfly
  • torrente
    #1
    Hogy kell kinyitni az ajtókat? Egy szellem zárva tartja kívülről és nem tudok máshol kimenni a helyiségből. Aki játszott az első résszel, biztos tud segíteni.
  • Sephi
    #2
    Bisztos tudok majd segiteni... az elso reszben semmi ilyen nincs. Hogy tudnek mar segiteni ha nem is ugyanott jaccodik ?:)))

    En szerintem fotozd le vagy valami. En meg nem jacottam a kettesel elotte meg vegig viszem az egyest.

    Hetfon fogok neki a kettesnek majd akkor lehet tudok segiteni neked.
  • Adi
    #3
    www.gamefaqs.com
  • Jinchuu
    #4
    Én is pont most nyomom a gamet, de sajna úgy tűnik én is elakadtam! :D
    Nekem 2 fadarabot kell megtalálnom, hogy kinyissam a nagy kaput! 1 már megvan, de a másikat sehol nem találom, na majd szétnézek jobban, vagy megkukkantom a gamefaqs-t, bár azt szeretném legkésőbb!
  • Gábor
    #5
    Ha a szellem zárva tartja, fényéképezd le, az majd mutat egy helyet, amit szintén le kell fényképezni, és voi lá: ajtó nyitva!
  • Gábor
    #6
    Keress olyan követ,ami fölött crimson lepkék vannak, ott lesz a kulcs!
  • Sephi
    #7
    En ide be sem nezek amig nem vittem ma' vegig az elso reszt :)
  • torrente
    #8
    Az a baj, hogy nem látok szellemet, akit lekaphatnék. Elég az ajtót lefényképezni?
  • Sephi
    #9
    Az egyesben mindig jol be kellet fokuszalni a pontos ojjektumra (TM Szalacsi) es akkor egy halvany kek feny jelent meg a fokuszon. Akkor kellet fenykepezni es a kepen megjelent a task :)
  • torrente
    #10
    Kipróbálom, biztos így kell.
  • Gábor
    #11
    Oda állsz az ajtó elé, gépet célra,kék lesz a kör, exponálsz. A fényképen a szellemek arca egy képpé fog változni. Minden ilyen ajtónál így működik.
  • torrente
    #12
    Kösz a segítséget.
  • Gábor
    #13
    Szívesen, kérdezz bátran,már a vége felé járok sztem! Ilyen ijesztő gammát még nem toltam! :) Egy ideje már nem is merem leírás nélkül nyomni, mert nyomasztó nagyon...félek vazz!
  • Sephi
    #14
    De miert jaccatok a masodikat az elso ellot???

    Higyetek el nekem bazi nagy baromsagot csinaltatok! Szerintem az egyes kotelezo darab de a kettes utan mar nem lesz ugyanaz az alvezet! Csomo dolog oszekoti egymast es ha mar az egyest vegig vitted akkora kettesnel tudni fogod hogy kb hogy kell fotozni meg dolgok....

    en nem birnam :)
  • torrente
    #15
    Nincs meg az első rész, ilyen egyszerű.
  • Gábor
    #16
    A sztori teljesen különálló, értelmét nem látom annak,h azzal kezdjem! Egyszer majd talán,de a japán mondaköri háttér engem jobban izgatott. Legalábbis a reviewk alapján ezt választottam és nem csalódtam! A játék KIB* jó! Most vittem végig először,de majd kezdem újra, h láthassam a második befejezést is!
  • Sephi
    #17
    A jatek szrotija telyesen kulonallo ? Olvasal mar utana jouember :))))

    Ez is japan mondakori. Sot! tiszta japan mondakori hatter!

    Alig varom fejezem mar be es fogjak neki a kettesnek.
  • Gábor
    #18
    Olvasd el a gamepsot cikket, azt mondja,h semmi köze az előzőhöz. Itt vallás és mitológia a mozgató, az egyben mi?
  • Gábor
    #19
    Még vmi: a gamespot sokkal jobbra értékelte a 2t, mint az 1et.Szerintük az egyes hibáit kiküszöbölték. Tehát, ha minden tekintetben jobb,mint az elődje,és a sztori nem kapcsolódik,akkor még jó hogy ezzel játszom,ha nincs annyi időm! DE majd azért azzal is fogok játszani.
  • Gábor
    #20
    Apropó: aki szereti a Kört,annak ajánlom,h a legnagyobb család (talán a Kiryu :/) házának pinyőjébe ne menjen le este, vagy komplett sötétben! :-D
  • Sephi
    #21
    Te nem olvasok gamespot cikkeket mert ott mar fizetnek a cegek hogy jot irjanak meg a legszarabb jatekrol is :)))

    Itt is vallas es mitologia a nyero. Egy nagyon brutalis emberi felaldozas-rol szol a story :)

    Az este is ki kellet kapcsizni mert nem birtam idegekkel.
  • Gábor
    #22
    A gamespot-ról neked ez a véleményed, nekem meg az,hogy eddig amit ott olvastam jórészt igaz.
  • Sephi
    #23
    Nem a velemenyem :) En tudom hogy igy van :)
  • Jinchuu
    #24
    Na sikerült tegnap megtalálnom a második követ is, így sikeresen átjutottam a nagy faajtón. Utána jött ám a meglepi, de ezt nem is árulom el! :D
    Viszont a szellem jól elintézett abban a nagyszobában! :) Na de majd ma újra nekiállok és jól lekapom a gépemmel! :D
  • barret
    #25
    ...........
  • Gábor
    #26
    Csak nem dolgozol be náluk? Esetleg sales manager vagy ott? Honnan veszed ezt?
  • Gábor
    #27
    SPOILER!

    Azt a szellemet most nem lehet lapátra tenni sajna!

    SPOILER!

    Nagyon megrázó kis vidi volt a dög előtt,mi?:)
  • Sephi
    #28
    Tudom en nagyon jol hidd el nekem.
  • Gábor
    #29
    Ennyi erővel a világon minden sajtó korrupt és részrehajló,hiszen vannak hirdetések az oldalon, tehát pénzt kapnap a pozitív kritikákért! Az eszmefuttatásodból ez következik!
  • Sephi
    #30
    Jo akkor most mondjam azt hogy en is irok nekik cikkeket es elore elkudik a felteteleket? Ezt akartad hallani baszus?

    Es ez nem csak naluk van!!
  • Gábor
    #31
    Hmmm......érdekes. Milyen néven írsz?
    Amúgy most olvasgatok plot analízist a ff2ről, és az említést tesz az egyről. Egyre kíváncsibb vagyok rá! :))

    Sephikém SPOILER

    Amúgy a ff2 az előzménye az egynek!

    SPOILER
  • Sephi
    #32
    Nem Sephi neven :) Sajnos ezt nem aruhaltom el mert megegyezes veluk. Kapok egy rendes oszeget az irasert de mas nev jelenik meg. Nem szamit amig fizetnek.

    Elozmeny?!?!?! Jaaaj! Ma este vegig kell vinni a FF1-et ma'! holnap fognek neki a kettesnek!
  • Gábor
    #33
    Hmmmm.......érdekes. A legtöbb játék,ami nekem tetszett, és megnéztem spoton az értékelését majd' ugyanazt az eredményt adta,amit én adtam volna neki.
  • Sephi
    #34
    Meglehet :) Lehet sokat olvastal tome es megis nem teccik a jatek de ugy irom meg hogy eszmeletlen jo. Tudom hogy kamuzni hulyeseg de ha igy kerik...
  • Gábor
    #35
    Ha egy játék nem tetszik,akkor egy teszt nem fogja tudni bebizonyítani az ellenkezőjét! :)
    Lásd a vitát a konzolos FFX2 cikk miatt: én nagyon sokra tartom a konzol gárdáját, DE nekem akkor is nagyon tetszik az FFX2,ha nekik nem is. Ezen az álláspontomon senki nem fog tudni váltzotatni!:)
  • Sephi
    #36
    Pontosan! Izlesek es pofonok!
  • Gábor
    #37
    Befejezted tegnap az 1et? A kettő az nagyon fosatós, készülj!:))
  • Sephi
    #38
    Befejztem!!! Pont most! Aszitem beszarok bazze! Az utcso ellenseg volt az egyik legkonyebb szellem a jatekba :) 7 90-es foto es mar meg is deglett es egyszer se ert hozzam.

    Na johet a kette de csak kicsit kesobb kezdem el! De mar alig varom :)
  • Gábor
    #39
    Hajrá,cuppanj rá a 2re!
  • Sephi
    #40
    Aszem mindgya megyek is elkezdeni :)

    Csak az egyes vege durva volt... jaj en ugy feltem bemenni a terembe ahol tudtam hogy a legnagyobb szellem van baaaz.