121
Crimson Butterfly
  • Sephi
    #81
    Tudgya a fene nekem nem teccik a masodik resz... az elso resz mar lezarta nekem a fiilinget az volt a tuti... a masodik mar eroltetett... a grafikan es egy ket dolgon kivul semmi ujjat nem mutat...
  • Gábor
    #80
    Ki a fenét érdekel a pont, ha "az egesz kor tok piros", akkor SOKKAL többet sebzel, mint átlagossal. Ezt hívják Zero Shotnak.
  • Sephi
    #79
    Huu a lenyeg hogy az a kor amit latsz minnel tovabb toltodjon olyan japan jelekkel.

    Ha az egesz kor tok piros azt jelenti hogy tamad es ha akkor fenykepezed le akkor duplan jar a pont vagy mi...
  • shevy
    #78
    de a zoomolás mire jó? akkor nem hal meg ha nem zoomolsz rá eléggé vagy csak több pontot kapsz, vagy mi?
  • Sephi
    #77
    Igy olod meg oket... olvasd el a papirokat amiket kapsz mert sok info van bennuk.

    Ja es csak szolok hogy a kettes sokkal unalmasabb mint az elso resz. Az elso resz volt az etalon!
  • shevy
    #76
    egyébként hogy lehet kimenni abból a házból? mármint az elsőből? mit kell csinálni, nem nagyon tudok angolul, úgyhogy nem tudom mi a cél, valaki help pls.
  • shevy
    #75
    na kipróbáltam, 30 percig bírtam. Még sosem játszottam horrorjátékkal, de nem is bánom. Nagyon be voltam szarva. KÉtszer úgy megilyedtem, majdnem kiesett a joy a kezemből, még csak egy lámpát meg fényképezőt találtam, aztán amikor kiakartam menni az ajtón ott volt egy szellem, majd befostam, alig birtam lefényképezni, egyébként mire jó ez a fényképezgetés?
  • Sephi
    #74
    Akkor jo ha jaccotad az elso reszt mert csomo dolog kapcsolodik hozza.
  • shevy
    #73
    ne idegesitsetek, ma irattam meg a ff2-t, most jó vagy nem? csütörtökön lesz kész
  • Sephi
    #72
    Felo hogy en is abbahagyom a FF2=ot egy idore mert a Siren valahogyan sokkal jobb.
  • Gábor
    #71
    Nem, most leköt a zelda, re remake, norrath, szóval elvagyok, mint befőtt:)
  • Sephi
    #70
    Jaccotal vegulis a FF1-el?
  • Gábor
    #68
    A forbidden sirennel is elégedettek sokan, még nem próbáltam.
    A fatal frame2 nekem nagyon bejött, a silent hillek annyira nem. Ha még nem játszottál resident evilt, akkor még azokat is érdemes kipróbálnod.
  • shevy
    #67
    akkor jó, beszerzek egy horrorjátékot? szerintetek melyik a legjobb? ff2?
  • Gábor
    #66
    Sokkal hatásosabb,mint bármelyik film.
  • Sephi
    #65
    Ehh? en egy horror filme nezese kozben parazok de ezeken a jatekokon meg is remuslsz bazeg.

    Volt mar ra pelda hogy ugy feltem bemenni az egyik sozbaba hogy inkabb masnapra hagytam :)_
  • shevy
    #64
    szóval jobban féltek játék közben mint egy horrorfilm közben?
  • Sephi
    #63
    Aha cseles... pedig gondoltam ra... csomo dolog van az egyesbol viszont!
  • Gábor
    #62
    SPOILER

    Talán azért olyan,mert itt is az! :))
  • Sephi
    #61
    hoppa? Szal nem azon az ajton kell kimenni ahol begyuttem? Hmm...ez a fszellem pont olyan mint az elso reszben a fooelensgeg :)
  • Gábor
    #60
    Hátra arc! Irány az ajtó a folyosó végén.
  • Sephi
    #59
    Hova fussak vaaaz? Az ajto zarva!!!!!!!!!!!!!!!
  • shevy
    #58
    csak egy kérdésem van. Játék közben jobban féltek, mint amikor egy brutál horrorfilmet néztek?
  • Gábor
    #57
    FUSS ELŐLE! FUSS!FUSS!FUSS,HA KEDVES AZ ÉLETED!!!
  • Sephi
    #56
    Hatarozottan az elso resz teccik nekem jobban.

    A masodikkal az a baj hogy mar az elsobol en ismerem a dolgokat meg a kamre allasokat es egyebeket. Mar ismerem egyes strategiakat es tudom hogy mitol doglik a legy. Igaz a grafika nagyon szep meg minden de en a 2-est csakis a story miat jaccom :)

    De nem baj ez is jo csak tudnam hogyan kell megolni azta atkozott szellemet abba a szobaban.
  • torrente
    #55
    Melyik tetszik jobban-? Ez vagy az első rész?
  • Sephi
    #54
    Tehat... atmentem egy kishidon majd egy udvarba kerultem majd bementem egy hazba es ott elromlott a lampam. Majd par szoba utan egy kisseb terembe jutottam ahol a csajnak volt egy latomasa halotakkal a foldon majd a keprenyo fekete-feherre valt es egy bazi nagy szellem jon felem. Azt meg lehet olni? Mert ahogy ramnyul egyszer meghaltam :(

    Ha meg lehet akkor mivel erdemes?
  • Sephi
    #53
    Nekem ez teccik ugy ahogy van.
  • Gábor
    #52
    Akkor nem kellene jobb karral körülnézz. Menne a ballal is.
  • Sephi
    #51
    Feneket 3D nekem jo a 2D remekul.
  • Gábor
    #50
    állítsd át az irányítást 3dre, úgy könnyebb lesz!
    Amúgy lehet csak az én pal-os tvmen túl sötét...
  • Sephi
    #49
    Te pl tudtad hogy a jonn analoggal korbe lehet pasztazni a kornyeket az ellemlampaval ? De csak ha alsz vagy setalsz. Futasnal nem lehet.

    Kivancsi vagyok meddig marad velem a tesom. Volt ma' olyan hogy eltunt de megtalatam :)
  • Sephi
    #48
    En nem altitok semmit :) En elvezem a sotetet hehe.

    De mekkora jelenet volt amikor a csaj hatanal ott alt a tesoja majd rarakta a vallara a kezet :) (csak aki jaccota tudgya mirol van szo)
  • Gábor
    #47
    Állítsál a tv ill a game brightness-én! Nem tudom nálad hogy néz ki, de az én sonymon pokolian sötét volt, így kellett állítani,hogy egyáltalán lássam a környezetet vmennyire!
  • Sephi
    #46
    Reggel nem tudom jaccani mert ugyis beszurodik feny. De este meg tok paras. Plane azzal akurva lampaval menni elore es tok sotet van es hirtelen megremek a joy es akkor infarktus es kamera elo majd a "Na merre vagy a jouanyadat?" mondat hangos kialtasa es ha meglatom akkor minden izom berandul es a szemek koncentralnak hogy rendesen bemerjem majd R1 parszor es ha megolom akko huuu...

    Undying... mivel a Clive Barker a szuloatya aki nekem jelenleg a kedvenc horror irom ezert en is szivsen emlekszem visza amikor a kaszaval kaszaboltam a nepeket :)
    De soha nem tudtam vegig vinni :((( Nem birtam az utso szornyel sehogyan sem :(
  • Rincewind
    #45
    "Majd meglatom de ma mar tuti nem jaccok ilyen stilusu gamat :)"

    Miért, pont ilyenkor este van meg a hozzá leginkább passzoló atmoszféra. Ilyenkor adja át a horror játék a legjavát. Bár kissé mazohizmus, de akkor is ilyenkor a legélvezetesebb (este, sötét, egyedüllét).
    Én Undying-ot csak este egyedül voltam hajlandó végigjátszani. Le is adtam pár kilót, mire végeztem, de máig egyik legnagyobb játékélményem. :)
  • Sephi
    #44
    Na eleg volt :) Fene a dolgukat.

    Eloszor ki kell hevernemaz elso resznek az elemenyeit mert egyszeruen felve ulok le jaccani. Ez a masodik resz meg ahogy elnezem meg izgalmasabb lesz bar mivel kicsit megvagyok mar vele szokva nem lesz olyan nehez.

    A Grafika sokat nem javult de hat az elso resz is csodalatos volt tehat ez nem minusz pont.

    A kicsaj mozgasa jobban teccik ebbe a reszbe kicsit elethubb. Meg szellemet nem kaptam el csak egyet de gondolom elvezetes lesz.

    Fura hogy amiutan megszokod az elso resz mar kesz is es jon a masodik ami mar kicsit masabb. Majd meglatom de ma mar tuti nem jaccok ilyen stilusu gamat :) Meek en vonatozni :)

    Ja es meg valami! Az leso reszbol maris van utalas!!!! Amikor a doki fenykepezi a kis oldart Kiri szellemelragadja! Az a sok kez! Es mar az elejen ott van az a kis ko oltar is korbe korbe az elso reszbol! Hye-ha!
  • Sephi
    #43
    Most kezdek neki :))
  • Sephi
    #42
    Hat remelem nem lesz ennyire remiszto baz. Nem volt meg jatek amiben igyfeltem volna futni! Ekuszom megyek halgan nehogy meghajanak :) Feltem bazz! A FF1-ben kepes voltam fel hazat megkerulni mert nem mertem bemenni egy atjaro szobaba mert hangokat halottam :)

    Kivancsi vagyok hogy mi a kettesnek a storyja.
  • Rincewind
    #41
    Sokan azt mondják a kettes kissé rózsaszínebb lelkületű az egyeshez képest. Majd erősítsd/cáfold meg. :)