54
  • pengeborisz
    #54
    Hello!A második pályán mit kell csinálni?? Addig ok , hogy átadom a dokut Uninak , megvan a szamárkütyü is , de a szamárkakit nem veszi fel és a kővel sem csinál semmit.Valaki segítsen .Előre is nagyon szépen köszönöm.
  • Christian
    #53
    Hi all! Az első páylán mit kell csinálni, már van egy égő fáklyám, egy gyűrűm, emg egy olyan kőizém. Valaki help!

    Előre is kösz!
  • AdaKiller
    #52
    sorry, félrement. bocsi még1xer
  • AdaKiller
    #51
    Spartan
  • M.A.D.
    #50
    :) Megnyugtatlak. Az is erre a kaptafára készült! :)
  • JustIce
    #49
    na en mar az iso-t is shift-dellel lenyomtam. xar az egesz. letoltom a forever worlds-ot, de ha az is ilyen akkor tobbet nem toltok adevture comp.-os gamet. pedig csinaltak ok mar jo gamet is
  • zaki
    #48
    jó duma
  • [HUN]PAStheLoD
    #47
    a csaj jólnézki de mivel ha végigjátszod se jön házhoz ezért inkább maradok a FarCry-nál ;>
  • M.A.D.
    #46
    Nekem megvan már pár hete a gamma, de csak most fogom hazavinni, mert az otthoni gépemen most lesz hely. Amúgy, kijött most a Forgotten World is, vagy mi. Az is ilyen.
  • Adri
    #45
    Hello! én elkeztem vele játszani pedig nem tudok angolul.
    Már elléggé sokáig eljutottam de most elakadtam ott ahol az utolsó varázslatot megkapom, nem tudna valaki segíteni?


    eggyáltalán játsuik még vele valaki?
  • LezLee
    #44
    Húúú, akkor ezek szerint nem valami jólsikerült alkotás :((
    Na mindegy, én bízok az ízlésedben, ezért kihagyom. Rajta kívül is van még mivel játszani hálisten :)
  • JustIce
    #43
    na igen jo:) csak a jatek xar szerintem:) 10 percet jatszottam most, de nem birtam tovabb. a midnight nowhere egy csucsklassz jatek ehhez kepest. idegorlo az egesz iranyitasa. mint a crystal key, de az megis jobb valamivel. mondjuk ilyen volt a post mortem is, de az elvezetes volt legalabb. a grafika nem rossz, de az emberek... az egyik annyira el volt mosodva, hogy szinte csak a korvonalait lattam. na meg amikor a jo kis keringes a labirintus szeru epuletben utan talalok egy targyat...amit veletlenul sem nekem kell kiszurnom, hanem felkialt a csaj, hogy de jo talaltam valamit. tovabb nem jutottam mert felforrt az agyvizem. uninstall... de ha valaki tovabb jatszotta, irhatna valamit. ha jot ir, talan nekiallok megegyszer.grr:)
  • LezLee
    #42
    Tényleg jobb :)))
    Én erre szavazok :)
  • hykao #41
    jobb ez, nem?
  • JustIce
    #40
    na igen igy van. bar van aki a vegigjatszasokat nem szereti, de szereti a forumon megtudni mit is kellene tennie ha elakadt:) mondjuk en ezt sem szeretem:) inkabb rajovok magamtol meg ha par 10 percbe telik is:)
  • Vajákos Mimóza
    #39
    A végigjátszást nem kötelezö használni, megemlitettem.
    Ha valaki itt bóklászna és keresi, könnyen odatalál hozzá.
    Én arra használom ezeket (mivel ezek többnyire egy kupacban hemzsegnek), hogy ezek alapján keresek kalandjátékot.

    Magam részéröl nem pártolom de nem is itélem el a végigjátszásból "puskázókat", ha valaki használja, a privát játékélményt csorbitja vele, de ezzel mindenki tisztában van.

  • JustIce
    #38
    ja vegigjaccas van persze, de akkor mi ertelme a game-nek? syberiahoz is volt mar szinte rogton, de hat aki szeret jatszani az nem fogja hasznalni.
  • Vajákos Mimóza
    #37
    Hmm...

    Azért nem ártana ezt a játékot a Syberia II. helyett inkább az elödjeihez hasonlitgatni, ha már annyira "hasonlitgatós" kedvetekben vagytok, de a legjobb lenne a játékot magát méricskélni, de ez persze szubjektiv magánvélemény. :)

    Mindenesetre elég szépen megnött a telepitéskor felpumpálandó adatmennyiség (1.3 vagy 1.9 GB).
    Itt van róla még egy sor hasznos adat, illetve egy végigjátszásféle is elérhetö innét:
    << Egyptian Prophecy ismertetö a Gameboomers-röl >>

  • zaki
    #36
    játszottam én is vele 15-20 percet, de nekem nem igazán jött be... ezt az irányítást nem nekem találták ki, ráadásul eléggé kell ide az angoltudás, meg ilyenek. nekem nem jött be, de másnak lehet hogy tetszeni fog, ki kell próbálni, de sztem a Syberiahoz kellene hasonlítani a játékokat, mert az a beszt
  • JustIce
    #35
    na az lehet:) de meg syberia elott probaltam ki a gamet, az igaz, hogy akkor mar igencsak vartam syberiat, szal lehet hogy nem lattam tisztan:)
  • LezLee
    #34
    Most az a baj, hogy a gamet akarva akaratlanul is a Syberia 2-höz hasonlítod, és annak a nyomába sem érhet, szóval eleve hátrányos helyzetből indul a game. Én már most, év elején azt mondom, hogy 2004-es év kalandjátéka a Syberia 2, sőt nálam az örökranglistában is benne van az első 5-ben az tuti.
  • JustIce
    #33
    ne is varj:) en syberia elott kiprobaltam, de csak ket kepernyot haladtam, aztan jott syberia:) de nem tunt egy hajj de jo gamenak. de azert most belenezek.
  • htibor
    #32
    Leszedni leszedtem én is, de most Syberia 2 a nyerő nálam is :DDD
    Majd jövő hétvégén kipróbálom ezt is ;-p
  • LezLee
    #31
    First person point 'n click adventure game :))
  • LezLee
    #30
    Jóhogy nem tolja senki, aki szereti a kalandot, azok mind a Syberia 2-vel vannak elfoglalva :)))
    Mivel én már végignyomtam, asszem holnap leszedem én is.
    Zaki ha már kipróbáltad, mondhatnál róla pár szót.
  • Serpa
    #29
    ez milyen stílusú ?
  • zaki
    #28
    én most töltöm, holnap ki is próbálom, bár nem várok tőle csodákat a Syberia után...
  • zaki
    #27
    hmmm, senki sem tolja a gamet? :(
  • a.carkey
    #26
    Hát pár korábbi társát, igen. Aztec, India, stb.
  • zaki
    #25
    baromság? netán próbáltad már?
  • a.carkey
    #24
    Megint egy forogj körbe baromság!
  • zaki
    #23
    HDC-n már fent van a game különben
  • zaki
    #22
    mi van? :)
  • grebber
    #21
    Meg akartam kérdezni de már látom hogy az akkor jó nem szedem le!
  • LezLee
    #20
    Aki már nyomja, az írjon már véleményt hogy érdemes-e leszedni, mert nforce-on öléggé lehúzták szegénykét.
  • M.A.D.
    #19
    A Crystal Key 2.után rögtön még egy "ilyen" gamma. :))Hmm...szedem!
  • DONGUBA
    #18
    mar kint van.De en nem szedem mert nagyon keves az angol tudasom.3 cd-s
  • JustIce
    #17
    mar kijott.vki szedi?
  • zaki
    #16
    szerintem gyönyörűek a(z ingame) képek...
  • zaki
    #15