54
  • zaki
    #14

  • zaki
    #13

  • zaki
    #12
    Újabb dózis a point & click kalandjátékok szerelmeseinek: Az Adventure Company legújabb, fejlesztésének hajnalán álló Egyptian Propechy a kr.e. 1304 - 1237 közötti időkbe kalauzol minket, II. Ramszesz fáraó korába - nem is lehetne jobb hely egy kis egyiptomi kalandozáshoz. Egy fiatal varázslónő (Maia) szerepébe bújva kell végére járnunk a misztikumoknak és megmentenünk a fáraó birodalmát, különben Egyiptom örökre a feledés homályába vész. A szokásos kaland- és puzzle elemkkel tömött játékmenet mellett a készítők gondoltak az átvezető animációk megkonstruálására is, amely nem sokban különbözik a játék motorja által megjelenített tájhoz képest: leskelődni ezúttal is a galériában lehet.


  • zaki
    #11
    de akkor most ez nem olyan lesz mint a Syberia, ugye? én az irányításra gondoltam, hogy a karaktert mindig látjuk. mint pl a Runaway-ban. remélem nem olyan lesz, mint pl a Jack the Ripper irányítása, mert az bűnrossz volt
  • LezLee
    #10
    Olvass a sorok között :))
    Amúgy ha minden igaz április vége, tehát nemsokára.
  • Gfreiter
    #9
    Ja, és mikor jelenik meg?
  • Gfreiter
    #8
    Hm. Kár, hogy Ramszeszt nem nekünk kell megölni... Végülis akkor mit kell majd csinálnunk?
  • LezLee
    #7
    Nem tűnik rossznak. Engem irányításilag teljesen a Drakula sorozatra emlékeztet. Biztos nem lesz rossz játék, erre garancia az Adventure Company.
  • Pyx #6
    fúúúcsúúú!
  • PREMIERE1
    #5
    Ez tök olyan, mint az Aztec. Forogjunk körbe 360'-ban, aztán jaj de jó, megszép, meg minden.
  • zaki
    #4
    innen le lehet tölteni egy múvit a játékról.
  • zaki
    #3
    azt hiszem a grafikára egy szavunk nem lehet
  • zaki
    #2










  • zaki
    #1
    A 2003-as E3-on is bemutatásra került THE EGYPTIAN PROPHECY - The Fate of Ramses elnevezésű ókori kalandjáték hamarosan (2004.04.27.) megjelenik a boltokban. A játékot nem más, mint a Painkiller, Arx Fatalis, Broken Sword: The Sleeping Dragon szülőatyja, a DreamCatcher Interactive hegeszti, a kiadásról pedig az Adventure Company (Jack the Ripper, Syberia, The Black Mirror) gondoskodik. Azt hiszem ez a két név biztosíték arra, hogy egy remek kalandjáték születhessen. A történet röviden annyi, hogy II. Ramses fáraó halálával Egyiptom dicsősége elinul az összeomlás felé.

    info: hcgamer