8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Serphen
    #1716
    tudom
  • Kaleb222
    #1715
    igen már megint én
  • Kaleb222
    #1714
    kén-hexofluorid?
  • Gyemi Szilvi
    #1713
    ->->->->->->--->go bed
  • Gyemi Szilvi
    #1712
    érdekes, azonban logikus és reális gondolat menet
  • Kaleb222
    #1711
    -> -> -> -> -> ->
  • Gyemi Szilvi
    #1710
    szép jó reggelt! bár ezt egy kcsit elhamarkodtam lehet hogy még vissza megyek aludni? hmm vagy nem és olvasok...

    EZ AZ HAJRÁ MINDNEKI A GUARDIAN PÁRTI!!! itt kezdtük köt minket a hűség 8)

    majd ha elérem a ghost általelért lvl25öt és ugy vélem hogy tényleg siralmas meggondolom, de még messze va az.
  • Ferro_TwL
    #1709
    Nem lagol jobban, de level 25 felett a Guardian siralmas (mondjuk alatta is). En meghagyom a karim a Guardian-on, de valszeg inkabb Justice-on kenem, ha majd level 28 korul lesztek akkor max visszamegyek es jatszok veletek, de addig eleg uncsi, hogy hetente uj karit kell inditani es ha elersz viszonyalg magas szintet alig van jatekos.
  • Serphen
    #1708
    Én is tudok jönni superspeeddel vagy teleportel vagy siphonspeeddel versenyre:)))
  • Shoots
    #1707
    szvsz a lenyeg hogy a magyarok ne szorodjanak szet hanem legyen egy szerveren a tarsasag.. a nepes szerverek altalaban laggolnak mint allat, sot a guardian is laggol neha, kepzeljetek el mennyire laggolna ha tobben lennenek rajta. en nagyon remelem hogy a patch feldobja a jatekot megint egy kis ideig (kov. patchig ) es akkor megy a game majd ezerrel. btw amit becopyzott valaki abban tenyleg egyetertek hogy a lev 14es travelskill tol unalmas a game.. mivel pont az a legnagyobb durr a gameban szvsz... nha reszemrol ennyit megyek gamelni majd holnap. kene level 18 fire soldiernek hgoy legyen superspeed superjump combo es minden versenyt megnyernek gyorsasagban :D
  • Kaleb222
    #1706
    Tyson:
  • Crazyn
    #1705
    köszi
  • Tyson
    #1704
    BOCSÁNAT CRAZYN!
    Nah aszem én se mek át másik serverre... elővettem ujra Tyson k9 et és eléggé megtetszett emgint (nem is értem miért hagytam ott. Szoval nem tom, jó lenne megint ha ujjra egyut gamelgetnénk és épp ezért mert hogy eza game angy funról szól szvsz tök mind 1 hol játszunk....
    szoval tyson k9 néven vok bent mostantól:PPPPP
  • Kaleb222
    #1703
    ird igy: CrazyN
  • Crazyn
    #1702
    Köszi, az jó lenne!

    btw: nem hiszem el, hogy a logómban a nickem végén nem látni az n betűt! Mért hív mindenki csak "crazy"-nek? Tisztára idegesítő.
  • Gyemi Szilvi
    #1701
    na ide engedem anyucit sokobanozni
  • Nexushun
    #1700
    Én most egy darabig nem leszek amíg nem lesz új kártyám.
  • Gyemi Szilvi
    #1699
    ugye megmondtam ma, mien állat az a franko phantom army !!!KALEB
  • Kaleb222
    #1698
    ezaz syl vágd be a durcit! :)
    durcizzunk eggyütt!

    amig nem unom meg a fyut addig egyenlőre én
    is maradok a Guardianon.

    a többieknek jó teamezést!
  • Kaleb222
    #1697
    wow láttam 20-as szintü Phantom Army-t. elég komoly.
  • Nexushun
    #1696
    Mert még kicsi vagy :)
  • Gyemi Szilvi
    #1695
    én nem megyek át másik szerverre igy is eléggé éagzik nekem nemhgoy mégtöbb játékosnál, ha akarok igyis találok teampartnert az eseetek többségében.
  • Tyson
    #1694
    Hm valószinü én is átmegyek a másik serverre.
    És akkor esetleg egyik estére megdumálhatnánk 1 közös kari inditást, hogy tudjunk egyut grpzni, vagy legalább egyut csinalni v mit

    CRAZY!
    Én lehet tok v. kit aki épp accountot venne, beszélek vele és akkor majd értesitelek .
  • Gyemi Szilvi
    #1693
    éljen a CoH!!!
  • Kaleb222
    #1692
    most kaleb játszik
  • Kaleb222
    #1691
    Pite=Nexus?
  • Serphen
    #1690
    Egyébként az a jó benne amit egy magyar gyerek le is ír:
    -
    "Nekem nagyon tetszik"
    Serphen
  • Shoots
    #1689
    mindjart kezdodik forma 1 :) utanna csucsu, de holnap mar leszek.
  • Gyemi Szilvi
    #1688
    Kaleb dijjazzuk ezeket az értékes hozzászólásokat.

    tyson igen az egy tigris 8D
  • Ferro_TwL
    #1687
    Atvonultam Justice server-re Pite is jonni fog oda. Sokkal nagyobb az elet tobb player van. Magmaknight vagy Angry Scorpion neven keressen aki raszanja magat, hogy atjon.
  • Kaleb222
    #1686
  • Tyson
    #1685
    btw lan party utána másnaposság rulez!!!
  • Tyson
    #1684
    Sziasztok lányok!
    hát én is egyet értek azzol, hogy ez 1 FUn game semmi más:P
    Hát ahogy láttom, lehet hogy akkor tényleg át kéne mennünk arra a másik serverre.irjatok véleményt és akár megbeszélhetnénk, hogy v melyik nap együt kezdünk ott kariakt és funolunk 1 jót:P azt addigra én is vissza csábitom pointot, bratyómat, meg öcsémet szoval 4 ÜBEr játékos biztos lesz:PP
    btw dega. Az 1 oroszlány, vagy 1 tigrincs szvsz (már mint a logod)
    Nah szoval irjatok, hogy kinek mikor, lenne jó és van e kedve átmenni másik serverre!!!!
  • Kaleb222
    #1683
    kalebka elégedett...
  • Gyemi Szilvi
    #1682
    Tess Kalebka átírtam, sőt lyana is 9 már
  • Kaleb222
    #1681
    Dega lvl 16!
  • Kaleb222
    #1680
  • Gyemi Szilvi
    #1679
    Szasztok zsiványok!!!
  • Nexushun
    #1678
    Egyébként ez a baj vele, amit ez az amcsi gyerek jól le is ír:

    Ok. I have a huge problem with the top rated game on MMORPG. Just take a minute to listen before making a judgments. City of Heros, a new mmorpg "hit" is not what it appears. COH is one of the first of its kind. A solely fighting game. With no levling except for fighting and from figthing, this game gets old fast. Now, I am the type of person who just looks at a bad game and get hooked. Now with the ratings i just assumed the big price of $15.00 a month was worth it. But after two weeks i reached lvl 14 which allowed me to fly, and then i just stopped playing. I tried to have fun after that but having gotten the coolest power at lvl 14 supplies no motivation for the players. Fighting enemy after enemy just isnt fun after a while unless you play in a group thats always on and you get a sense of teamwork out of it. Many members, not just me, are realizing this too. I went on 2 weeks ago at the hot time of about 10 pm EST and most servers were on heavy load, but last night when i tried to get back on so i wouldnt have to canel my subscription by finding some joy in the game, the servers were all on light except for one which was on medium. I am serious too all those who are thinking about buying this game that you should not buy this game. If you have tasted the sweet freedom on multi-levling and doing mor than just fighting in a mmorpg, u will not be interested in this game. Your first reaction to this game is a absolute addiction, but i lasts at the most for maybe a month
  • Nexushun
    #1677
    Na úgy néz ki maradok csak intézni kell valami kártyát, mert a mostani szart sem ér és a számla limitek miatt Kaleb már nem tudja átutalni a havidíjat. Ezt a gamet szigorúan fun-ként kell kezelni:) mert lássuk be ez nem egy MMORPG hanem egy MMOfun game és így is kell hozzáállni (azért a patch-ot már várom).
    És azt mondom, hogy a legnépesebb szerverre kell menni függetlenül attól, hogy ki hol tart, mert egy üres szervernél nincs rosszabb (egyébként is amíg nincs benne pvp nem nagyon számít a lvl szint legfeljebb abba, hogy milyen szintű mobokat ölsz meg egy két skill-el többet tudsz).