8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • medog
    #7732
    ahha értem :) köszi
  • SgDenver
    #7731
    mit értesz az alatt hogy 100%-ra megvenni??ha ugy gondolod hogy a dvdről telepitős verziót akkor itt meg tudod rendelni http://galaxisnet.hu/termekek/14905/city-of-heroes-es-city-of-villains-combined-edition.html én is innen rendeltem meg!
  • medog
    #7730
    oké köszi, és még egy dolog :) az alap játékot, city of heroes és a city of villains ot egy csomagolásba hol lehet 100% ra megvenni? Pl Bp-en az Árkádba valamelyik üzletben?
  • herczeg
    #7729
    nálunk asszem 15, 30 és 60 naposat lehet venni
  • medog
    #7728
    oké, köszi. És ez a GameCard-os fizetés ez hogy működik? Hogy kell ezzel fizetni havonta?
  • herczeg
    #7727
    maga a játékkliens ingyenesen letölthető pl innen: ftp://client.coh.com/US/
    ez az updater automatikusan letölti majd neked a city of heroest és a villainst is.

    a különbség az hogy az egyikben hős vagy a másikban pedig gonosz vagy, ugyanarról az accountról tudod játszani mindkettőt, tehát havidíjat nem kell kétszer fizetni ami pedig ~3000 körül van fizetési módtól függően (gamecard, bankkártya, és elvileg már paypallal is lehet)
  • medog
    #7726
    Sziasztok!
    Kérdezném: hogy milyen játék kell hogy feltudjak menni oda ahol pl sok magyar játszik? A city of heroes, és a city of villains miben különbözik? mind2 ő változat kell hogy lehessen játszani? Mennyi a játék havi díjja? Előrre is köszönöm a válaszokat...
  • herczeg
    #7725
    elvileg ősz környékén megint visszatérek pár hónapra úgyhogy ha lesz magyar sg engem is számoljatok bele
  • SgDenver
    #7724
    lehet...de az is lehet hogy elveszett a lelkesedése vagy megunta a játékot!:)
  • Gordis2k
    #7723
    Nekem hiányzik Samuka lelkesedése: Hova tünt, nyaral?
  • SgDenver
    #7722
    Jó lenne!:) én benne vok!:)
  • enlightened
    #7721
    Ha sokan összejövünk, lehetne csinálni egy SG-t is az összes UK-s magyarnak.
  • SgDenver
    #7720
    oksa thx!:)
  • Kreeder44
    #7719
    ok ha reaktiválom az accom feltétlen felveszlek ;)
  • SgDenver
    #7718
    @Denver vagyok én fel vettelek!:)minden magyar aki játszik az uk szerón és olvassa ezt az üzenetet legyen szíves fel venni engem!:) előre is köszi!
  • SgDenver
    #7717
    óóóóó köszike fel foglak venni igérem!:) és meik oldalon játszotok??mert azon a szerón is vannak kariaim de még alacsony szintűek....bár az union-on lévő karim is még csak lvl 30!:)
  • enlightened
    #7716
    Ez hülyeség, vannak magyarok, köztük én is. Defiantra kell menni. Azért nehéz a magyarokat EU szerveren megtalálni mert nem jön fel a legtöbb ide fórumra. Legalább annyi van mint US-n. Vegyél fel friendbe @tajpan.
  • SgDenver
    #7715
    és át lehet valahogy rakni az accot az us szerverre??mert elégé uncsik az uk szerverek igy hogy nincs 1 magyar sem rajtam kivül...
  • chefshift
    #7714
    US, Guardianon heroznak(van kb3 akirol tudok), freedomon meg villaineünk. Bér mostanában igencsak keveset vok gépközelben :)
  • Kojiro
    #7713
    EU-n nemtom, US-en Infinity-n van egy :)
  • SgDenver
    #7712
    hello mindenki! tegnap kezdtem el játszani a CoH-al és nagyon be jön...de az érdekelne hogy meik szerón van a legtöbb magyar??
    előre is köszi a válaszokat!:)
    üdv.
  • chefshift
    #7711
    ienkor bekell irni hogy: /sync

    vagy TPztettni valakivel, vagy relogolni.De patch óta megy ez a parancs
  • Hmuda
    #7710
    Így első olvasásra erősen lag problémának tűnik. Kapcsold ki a letöltéseket, ha nincs egy se akkor reklamálj a szolgáltatódnál, stb.
  • Kabala
    #7709
    Valaki segítsen plz, beragadt a karim , nem tudok vele rendesen mozogni mert pár másodperc múlva visszadob ugyanoda ahol voltam, mit lehet tenni? a /stuck próbáltam már , nem csinál semmit
  • Hmuda
    #7708
    A múltkori óta nem volt esetleg egy win-reinstall?
  • Thaddeus
    #7707
    Megvolt négy-ötször. Egyszerűen nem értem mi lehet a gond, supportban nem írnak ilyet, maximum, hogy kevés a ram, de szerintem elég a 2giga. Múltkor ment.
  • Hmuda
    #7706
    Verify.
  • Thaddeus
    #7705
    Mire célzol pontosan? Vírus, spyware, trojan írtásra? Defragmentálásra? Vagy Verify files-ra gameban?
  • Hmuda
    #7704
    Próbáltál egy full-scant?
  • pecspapi
    #7703
    ok.kösz.nekem nem jönn be
  • Thaddeus
    #7702
    Múltkor elmentem otthonról, miközben ment, aztán két óra múlva hazajöttem és ugyanúgy ott volt. A netem 8 megás Tonline, átlagban 600-al töltök, a konfigom pedig alul olvasható. Reinstall megvolt, formázni meg nem akarok :D Amúgy nincs vmi ftp-s hely? csak ez a updateres lehetőség?
  • herczeg
    #7701
    mennyi ideig vártál? és milyen neted van? mert nekem kábeles netem van és netes játékoknál az ilyen loading képernyők tök sokáig kint szokatak lenni, pl a cod2nél is (régen nem kábeles volt és akkor meg nem)
    szóval próbálj meg várni vagy öt percet (ha eddig nemtetted) vagy ha így se működik akkor egy reinstallt friss rendszeren tudok ajánlani...
  • Thaddeus
    #7700
    Üdv, szeretnék játszani, de valamiért a LOADING feliratnál elakad a game, miután minden filet letöltött. Kikapcsoltam a tűzfalat, vírusírtót, próbáltam windows 2000 alatt, mindenféle cuccost, hang nélkül is, de semmi, megakad a loading feliratnál. Esetleg az lehet, hogy router mögött vagyok, de régebben így is ment. Akinek volt hasonló problémája, vagy tudja a megoldást, kérem mondja el. :D köszi
  • herczeg
    #7699
    ilyen
  • pecspapi
    #7698
    ez mien játék???
  • chefshift
    #7697
    Freedom
  • pecspapi
    #7696
    ez mien játék???
  • pecspapi
    #7695
    sziasztok
  • Kabala
    #7694
    melyik amcsi szerveren játszanak a magyarok
  • Gordis2k
    #7693
    Hát ez kész:P