8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • GohanSanSSj2
    #7772
    HI,
    Ami azt illeti a trialunk us volt de eu-n szeretnénk jáccani mert ott talán többen vannak abban az időben amiko mi játszanánk. Ugyhogy uj acc lesz ebből.
    G
  • herczeg
    #7771
    hát ha trialod eu-s és azt az accountot aktiválod véglegesre akkor igen, eu-s leszel
  • SgDenver
    #7770
    Hali Gohan!

    Én azt mondom gyertek az Unionra!Én ott vok illetve rajtam kivül még jó pár magyar de sajnos eddig csak 1-el tudtam fel venni a kapcsolatot!De most alapitotam 1 Super Grupot csak magyaroknak!A global nevem @Denver reggelente mindig fent vagyok vagy délután ha van csapat!Amugy ha csinálsz 1 karit az Unionon attol még tudtok csinálni a Delfin is vagy akár melyiken!:) Mikor kezditek el???mert akkor kezdek én is kis karit és csatlakozok hozzátok!:)
  • GohanSanSSj2
    #7769
    Hello,
    kipróbáltuk a trialverziot 2 haverommal és most mennénk rendesen.ha boltba veszem meg a játékot akkor ugye eus szerókra mehetek?mer ugye amerika nem épp a szomszédba van és az a kb 8 óra időeltolodás nem igen van az inyünkre.hajnali 4kor lehet csak normálisan teambe fejlödni napközbe meg semmi.melyik szerón érdemes karit kezdeni?melyiken játszanak sokan?vagy melyik szerón vannak magyarok? köszi a válaszokat előre is,
    Gohan
  • enlightened
    #7768
    hehe, egyre jobban élvezem a játékot ugyhogy befizettem 60 napot megint:D. Ahhoz képest hogy régi a játék, még mindig állat. Pocket D be is lemegyek a bárnál mindig egy csomoan beszélgetnek és egész jokat lehet dumálni. A karik kinézete millio lehetoséget nyujt nincs két egyforma és a classokbol is sokfajta van. Ja a kereskedéssel meg fél napot el tudok baszni wentworthéknél:D, annyira jo a bid es rendszer. Na ennyit a reklámrol. Aki ezek után se jön játszani, az saját magát szívatja:D.
  • SgDenver
    #7767
    Probléma megoldva:D
  • SgDenver
    #7766
    sükségem lenne 1 kis segitségre...a karim a text alá került és nem tudok ki jönni alóla sehogyan sem!!:( mert ma mikor be mentem 1-ik küldi helyre akkor ki fagyot én meg ki léptem a játékból és amikor fel mentem az előnn a tex alatt voltam és nem tudtam ki jönni...mit tegyek??????:(:(:(
  • SgDenver
    #7765
    még 1 kérdés..........hogy tudok a global f.-el beszélni???:S
  • SgDenver
    #7764
    köszönöm szépen a válaszokat!:)remélem 1x el jutok oda hogy meglegyen ez respec dolog mert sztem elégé gázosan válogatam ki az erőket...:)még 1x kösz mindent!:) Scrat felveszlek globalon @Denver!:)
  • herczeg
    #7763
    igazából 4 fő a minimum és egy igazán jó csapattal, heroicon, ghostolva amit lehet 45-50 perc. az ellenfél meg nem mindig rikti

    lvl24 és 33 között a sky raiders
    lvl34 és 43 között a freakshow
    lvl44 fölött a rikti

    (erről most eszembe jutott amikor először csináltam a villain respec trialt. 5 fős csapat volt, de gyakorlatilag valami überpro brute és egy corruptor csinálta végig az egészet, mi csak hátul kullogtunk. előző nap valami nyolcfős csapattal órákig szenvedtünk mielőtt feladtuk, de ezek a srácok 15 perc alatt végigcsinálták, aztán kijelentették hogy hát most sajnos elég lassú lett)


    nem kötözködni akartam egyébként csak gondoltam szólok.
  • Kojiro
    #7762
    lvl 24-től tudsz menni Independence Porton belül egy Terra Volta nevü helyre. Ha azt a questsorozatot végigcsinálod (8 fős), a végén meg kell védenetek a reaktort, mielőtt a riktik elpusztítják, akkor a rewardok közül választhatod azt, hogy RESPEC-et kérsz és ujraépited az egész karid összes skilljét, még az enhancmenteket sem veszited el.
    A küldi jó grouppal kb 2 óra amúgy.

    Meg van egy ritka recept, aminek a neve RESPEC RECIPE, amit ha elhasználsz, szintén respecelődsz. Ha tudsz ilyet venni az is egy megoldás, de 10-20 millió is szokott lenni az ára.
  • SgDenver
    #7761
    lenne 1 kérdésem...lehet olyat hogy ujra válaszam az erőimet??ha igen hanyas szinten és hol??
  • atiati
    #7760
    Enlightened: no igen, egy jól összerakott Empathy/Psy(/Psy) defender aranyat ér, főleg, ha még a játékos is rutinos :-))
    Nekem is ez volt a második karakterem, nagyon sokat játszottam vele! És ő lett az első Lvl 50-es is :-)
  • SgDenver
    #7759
    nekem is az union van a nagy karim(lvl 32)!:)de meik oldalon játszol??jó v. rosz??:)holnap én is biztos leszek:)
  • enlightened
    #7758
    ÖÖÖ, a nagyobb karim az Unionon van. De indítok bárhol újat, a lényeg hogy a magyarokat egy szerverre gyűjtsük. Én ma 8-ra elmegyek sörözni haverokkal. Szal akkor nem leszek, de holnap egész nap vagyok szerintem.
  • SgDenver
    #7757
    delfin vagy ugye???de meik oldalon??már küldtem neked invet a global f. közé ha minden igaz remélem este fel jutok!:)
  • enlightened
    #7756
    ÁÁÁ, de jó érzés, 4 órán keresztül toltam a healeket. Szerintem legjobb az emp/psi defender. Persze csak akkor ha normálisan vannak a skilljei meg a slotok.
  • Hmuda
    #7755
    Elméletileg mennie kellene.
  • enlightened
    #7754
    Áhh már értem, köszönöm a felvilágosítást. Na ma este benn vok gamebe. EU-n persze. Szal aki jön annak @tajpan:D.
  • MarkBlade
    #7753
    Jól értelek akkor? Ha megvan régről az us account coh akkor ha most felélesztem a cov is menne?
  • Hmuda
    #7752
    Maga a kliens ingyenes, de a regisztrációs kulcs már pénzbe kerül. Az kerül annyiba igazából. Lehet online is venni és azoknak van igazából elérhetővé téve az "ingyenes" kliens akik nem dobozban vették meg az azonosító kulcsukat.

    A legtöbb MMO ma már így működik. Lehet kliensed amennyi jólesik, de egy regisztrált kulcs nélkül úgyse érnek semmit.
  • SgDenver
    #7751
    egyzerű mert igy meglesz eredeti lemeze 1-2 plusal is a játékhoz illetve 45 napig kenheted vele!:)meg aki eu-n akar játszani ezt rendeli meg!:)
  • enlightened
    #7750
    Egyet nem értek, azt írjátok a kliens ingyenesen letölthető és elég ha egy gamecarddal befizeted az x napot. Akkor mi a ***-nak áruljék 6 rugóért a cdgalaxisba a combined editiont, ha ingyenesen letölthető? Ráadásul ha CD galaxisba veszed EU-szeróra kerülsz egyből , ha meg kliens töltesz ingyen akkor US-re.
  • Kreeder44
    #7749
    Jójó de akkor ez nem újdonság :S ez már így van egy pár hónapja nem??
  • Hmuda
    #7748
    Nem, csak annyi, hogy akinek eddig csak az egyik volt meg az most már szabadon játszhat a másikkal is, mert egy játékot csináltak belőlük.
  • Kreeder44
    #7747
    helyesírást nem ismerek :) sry
  • Kreeder44
    #7746
    húha negy hír egyesítik a CoH-ot a CoV al.... ez nincs már most is így pár hónapja életrekeltettem 1 hónapra az accom és már ott csinálhattam Villianst pedig nekem csak CoH deluxom van :) vagy úgy eggyesítik h átmehet majd a hős a villiancek territóriumára vagy mi??? forrás-> http://www.pcdome.hu/hirek/15369/egyesul_a_ket_hosjatek
  • Hmuda
    #7745
    SuperMan az leginkább tank volt szerintem, de voltak blaster képességei is (lézerszem, hideg/meleg fújás, stb). Döntsd el melyik a fontosabb számodra és azzal a kaszttal indulj. Repüléshez meg nem kell semmit "alakítani". Hatos szinten felveszed az elsőt a Flight pool-ból, 14-ben meg magát a repülést. Ugyanez van a super-futással is, csak ha már van repülés akkor csak elpocsékolnál két fontos helyet egy második, felesleges travel-powerre.

    Azt javaslom, hogy első próbálkozásra ne akarj ilyen role-play karaktert csinálni. Hozz létre egy saját hőst, tapasztald ki a játékot és csak ezután ess neki az ilyesminek.
  • medog
    #7744
    vki tudna segíteni hogy ha superman karit akarok csinálni :D akkor mit válaszzak kasztnak és hogy alakítsam ki hogy repüljön, nagyon gyorsan szaladjon meg stb? milyen kasztot válasszak? Blaster, vagy ...? és az után natural? előrre is köszi.
    ui:. Ilyesmire gondoltam ...
  • atiati
    #7743
    Humm, pedig EU-n is akadnak szép számmal... Aki nem rest visszaböngészni a fórumban, az EU és US szervereseket is találhat itt.
  • SgDenver
    #7742
    én már az eu-on nyomom...de ott eddig nem sok magyaral futottam ösze sajna szinte egyel sem de várom őket...@Denver a global nevem!:D:D
  • atiati
    #7741
    Helyes, jöjjetek csak a US-re, gyarapodjunk szépen :-)
  • SgDenver
    #7740
    akkor te ezek szerint az us szerókon fogsz játszani majd!:)
  • medog
    #7739
    Most elsőnek trial accountal probálom, a freedom szerveren. x) utána meg a rendes accal,.
  • SgDenver
    #7738
    nos minden kaszt tud repülni...ez ugy müködik hogy lvl 6-on mikor kapod a 2 pontot hogy elozd a meglévő képeségeid közt jobb oldalon felül lesz egy zöldel kiemelt írás arra rá kattolsz megkeresed a flyt ott először még nem választhatod ki a repülést hanem 2 másik erő közül az első egy olyan ütés ami el repiti az ellenfelet...a második a lebegés ez némi védelmet ad ha jól tudom...bár a lebegéssel is tudsz repülni de nagyon lassan!ha az egyiket ki válaszottad akkor már legközelebb a repülést is választhatod!és már tudsz is repülni!:)hol kezdtél el játszani??meik szerón??
  • medog
    #7737
    repülni mikortól tud a kari? vagy milyen kasztot kell választani?
  • SgDenver
    #7736
    hát van 1 http://cityofheroesmro.phpnet.us/ legalábbis én csak erről az 1-ről tudok!de ez az oldal sincs még kész ha jól tudom és csak néhány fontosabb infot kapsz meg ott!:)
  • medog
    #7735
    :D van valami magyar fan oldal ahol vannak leírások? :D gombok. kasztok, stb? :D
  • SgDenver
    #7734
    Nincs mit!:) nah akkor hétvégén kockulok!:D:D
  • atiati
    #7733
    Double XP Weekend jön, és én ilyenkor vagyok inaktív!!!