8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Hikaru
    #8136
    Hát igen, ez a játék még jól volt összerakva.
  • Prody
    #8135
    Champions Online és a DCU pedig a közelébe sem ér. Tehát kijelenthetjük, hogy NICS már(!) jó superhero themed mmo a piacon :/.
  • Prody
    #8134
    Kár érte... :( Első mmo, amivel játszottam és számomra a legjobb volt mindig is.
  • Slayer256
    #8133
    Nekem van egy Greengrocer nevű karim freedom-on. 38-as asszem.
  • Kreeder44
    #8132
    sziasztok merre van a magyar populáció?? Unionon és deafainton vannak kariaim előzőn 20-40 köztik másikon alacsonyabbak 1228 napja vagyok offline szaval örülnék valami csapatnak ha van magyar SG annak még jobban ha kell új karit is indítok köszi szevasztok
  • Kacaj
    #8131
    Hogy tudok Task Force-ból kimenni? Ez miatt nem tudok felvenni missiont, és üres a missön listám. Valaki tud segíteni ebben?
  • Kacaj
    #8130
    Ha úgy döntök, hogy szeretnék megint játszani, akkor valaki vissza tudna hívni? Még csak érdeklődök, de megvan a lehetősége, hogy hamarosan játszanék megint.

    Előre is köszi!
  • Slayer256
    #8129
    Kössz! :)
  • herczeg
    #8128
    steamen
    http://store.steampowered.com/app/29680/?snr=1_4_4__13
    igazából nem tudom hogy ez csak alap vagy teljes pakk, de masszív 15 euro és egy hónap ingyenjáték jár vele 1 hónap játék meg asszem alapból 12 euro úgyhogy kb 3 eurot fizetsz magáért az alapjátékért meg a kiegért
  • Slayer256
    #8127
    Sziasztok!

    Going Rogue kieget meg lehet online venni? US verziót, és csak magát a kieget. Mert én csak olyat találtam ami alapjáték+kieg.
  • RichHooligan
    #8126
    Hali!
    Az lenne a gondom h elfelejtettem a jelszavam és az email cimemre nem küld semmit!Igy nem tudok belépni pedig jó lenne!Ötlet?
  • herczeg
    #8125
    trial csak lvl 14ig enged
  • executor10
    #8124
    Szerintetek miért nem tudok több XPt gyűjteni pár órája?.. 7napos free trial-ban játszom 3 napja, s amióta lvl 14 lettem, hiába missziózok, semmi tapasztalati pontot nem kapok a rossz fiúk püföléséért..
    Valakinek egy idevágó és hasznos ötlete?
  • herczeg
    #8123
    ingyenhétvége
  • herczeg
    #8122
    19 euro, kb 5.000 ft
    90+ napos visszahívás még műxik, kell egy aktív játékos aki küld neked egy visszahívó mailt.
    abban van egy serial vagy egy link egy serialhoz, azt kell megadni mikor újraaktiválod a játékot (tehát igen, legalább egy hónapot be kell fizetni hogy megkapd az extra időt)
  • Kacaj
    #8121
    Ja, még egy kérdés. Vannak már tapasztalatok Going Rogue expansionhoz? Milyen? Érdemes megvenni? Mennyibe fáj forintálisan?
  • Kacaj
    #8120
    Sziasztok!

    A visszahívás 90 nap után még működik? Ha igen, akkor hogyan? Kell az mellé még befizetni játékidőt, vagy csak a visszahívás után már lehet játszani?
    Előre is köszi az infót.

    Kacaj
  • 38tibi38
    #8119
    köszi. Akkor ezzel se fogok már játszani:(
  • herczeg
    #8118
    fizetős. kell egy ncsoft account és azon belül kell egy city of heroes account, de city of heroes accountot csak úgy tudsz nyitni ha van egy serialod (trial serial is elég)
  • 38tibi38
    #8117
    Ja és a game fizetős?
  • 38tibi38
    #8116
    Még valami. Újra reggeltem mert a gépet ujrakellet raknom és az acc nevem is elfelejtettem. Szal megint reggeltem az ncsoftra,még valahova esetleg kell? Vagy már tölthetem is a game-et?
  • 38tibi38
    #8115
    De azt használtam:D Köszi
  • herczeg
    #8114
    nem lehet hogy véletlen az ncsoft fiók nevet/jelszavat használtad a CoHos helyett? a kettő nemugyanaz.
    a CoHos felhasználónevedet meg tudod nézni a NCSoft profilodon és adhatsz meg új jelszót ugyanitt
  • 38tibi38
    #8113
    Hali. Nekem az a gonf,hogy regisztráltam ncsofton,leszedtem a game et de mikor beakarok lépni azt irja,hogy rossz felhaszn. név vagy jelszó:( Mi lehet a gond?
  • atamun
    #8112
    sziasztok szoktak még ingyen hétvégék lenni?
  • herczeg
    #8111
    nem tudsz váltani semmilyen irányba, de ha nem találsz embereket akkor te csinálsz valamit rosszul.
    ha Defianton vagy menny fel a Defiant Events channelra, Unionon pedig a sal's badghunters egy jó kezdés. plusz egy aktívabb SG-be is beléphetsz. Unionosokat nem ismerem, de Defianton a Gereic Supergoup tűnik az egyik legaktívabbnak.
    én nagyon ritkán solozok pedig Defiantos vagyok ami elvileg a legnéptelenebb szerver lenne...
  • HyDroToxiN
    #8110
    Sziasztok!
    Nekem az a legnagyobb problémám, hogy imádom a játékot, és nagyon játszanék vele, csak egyszerűen unalmas úgy, hogy alig van pár játékos online. Nekem valahogy szar érzés egyedül játszani meg mászkálni. Azt hallottam, hogy az amerikai szervereken sok játékos van viszont.
    Az lenne a kérdésem, hogy van e lehetőség arra, hogy EU accountot US-re változtassak? Vagy ez csak fordítva lehetséges?
    Köszi.
  • Unipsycho
    #8109
    hali...
    Megint tolom CoH-ot mostanában, ha valaki játszik még freedom-ön küldjön egy global-friend invite-ot @unipsycho-ra, köszi!
  • atiati
    #8108
    Amit Herczeg írt, azt a véleményt osztomn én is, CoH-ot javasolnám.

    Nekem megvan a CO is, és az is jó: egészen más grafika, totál képregény hangulatú, és mindent tud, amit a CoH, sőt, a Nemesis rendszer miatt még talán kicsit többet is.
    De kevesebb magyar van, és ha számít neked, akkor a közösség is lényegesen gyengébb. (Nekem nem annyira, én szinte sohasem csapatozok :-) ).

    Én mondjuk vissza fogok térni még CO-ba is, ez biztos, mert más a hangulata, és azt is szeretem, meg jók az outdoor küldik és a Nemesis rendszer. Meg nekem a grafika is jobban tetszik, bár ez nem olyan fontos szempont :-)
    De kell még neki kis idő, míg összekapják, még nagyon friss játék, annak minden hátrányával.
  • Tababo
    #8107
    Igazából mind a 2 játéknak tetszettek a gameplay videói.
    Kíváncsi leszek.
    Köszi a válaszokat.

    DCU-t várjátok már?
  • herczeg
    #8106
    ingyenhétvége az úgy néz ki, hogy akinek van már létező de jelenleg inaktív accountja, azokat aktiválják. te most csak így nem tudod kipróbálni. trial az van, de le van korlátozva mint a szemét. (lvl 14 a max, alig lehet pénzed, csak a legalapabb chat csatornákat használhatod...)
  • Tababo
    #8105
    Tényleg nincs DC Universe Online. Félre néztem bocsi.

    Köszi a választ. Akkor most hétvégén megnézem a COH-t meg "megsassantom" a CO-t aztán majd döntünk.

  • Felgolos
    #8104
    Én is próbáltam mindkettőt és én szerintm Champions online a jobb!!! (grafika ,jétékmenet ,szóval mindenbe)
  • herczeg
    #8103
    DCU nincs még, momentán kettő darab hero mmo létezik

    CO újabb, szebb, fejlődés, személyre szabhatóság sokkal szabadabb, de minden másban szörnyen átlagos mmo.
    még alig fél éves, úgyhogy sok a blance probléma, a közösség elég gagyi, engem inkább egy single player játékra emlékeztet, aminek ha fix társasággal nyomod, lehet egy király lanos hangulata.
    pvp-ről nem tudok, magyar társaságra kérdezz rá a CO topikban de nem hinném hogy nagyon lenne

    city of heroes 5 múlt tavaly, de még mindig az egyik legszebb mmo, plusz elég kiforrt már a rendszer, (pvp-t tavaly teljesen felborították, de ezen túl nem nagyon bütykölik már az AT-k közötti egyensúlyt. egyébként meg úgyis halott a pvp) közösség az legjobb amit mmoba láttam, de magyarok nem nagyon vannak.én mindenképpen CoH-t javasolnám (bár ezek mind EU verzióra vonatkoznak, US-ről atiati tud nyilatkozni)

    most ingyenhétvégén leszek EU-n, meg szerintem megint befizetek pár hónapra, ha esetleg valaki van defianton
  • Tababo
    #8102
    Sziasztok.
    Páran haverok elakarunk kezdeni valami jó kis SuperHero mmo-t.
    Na most ha jól tudom 3db ilyen mmo létezik.
    CO,COH,DCU.

    Ti már jobban ismeritek ezeket a játékokat. Melyiket javasoljátok?
    Nekem személy szerint a Champions Online jön be a legjobban.

    Ami számít:

    Jó hangulat
    Nagy nyitott világ
    Jól kidolgozott PVE/PVP
    Részletes/egyéni karakter testre szabhatóság
    Szép grafika
    és persze egy jó magyar társaság

    Néztem gameplay videót, olvastam fórumokat de gondoltam azért titeket is megkérdezlek esetleg elláttok tanácsokkal.

    Köszi a válaszokat.
  • Kacaj
    #8101
    Köszi. Érdeklődtem, és itthon úgy tudom, hogy csak az EU-verziót lehet venni. Gondolom, hogy így marad a webes vásárlási lehetőség, ahogy elnéztem, csak így tudommegvenni a US-verziót. Egyelőre még nem tudom, hogy mikor lesz esedékes, de remélem, hogy minnél hamarabb (talán még ez a hónap).
    Újabb kérdés. Melyik szerveren érdemes karakter alkotni, és mit? Villaint is érdemes, vagy inkább mindenki Hősökkel nyomja?
    Most hirtelen ennyi, előre is köszi a válaszokat.
  • atiati
    #8100
    A játék még mindig nagyon jó :-) Magyarok kb. egyforma arányban lehetnek az EU és a US szervereken, én mégis a US-t ajánlom. Itt sokkal több a játékos, mint az EU-n, ez biztos, így jobb a fíling. Szerintem :-)
  • Kojiro
    #8099
    na ez kurvajól hangzik, csak egy baj, hogy én már kb egy éve nemtudom letölteni sehonnan az amerikai klienst. A downloader meg folyamatosan 120 napot meg ilyeneket ír ki.

    Valaki léci fel tudná nekem tölteni az US klienst és akkor tolhatnám majd ezen a hétvégén én is?
  • Kacaj
    #8098
    Hi!

    Mostanában próbálgatom a CoH Trial-t, és nagyon bejövős, ezért tervezem is, hogy még idén megveszem a teljest. Ezzel kapcsolatban lenne is kérdésem. Melyik verziót érdemes megvenni, EU, vagy US? Hol vannak többen magyarok, milyen szervereken?
  • atiati
    #8097
    !!!INGYEN HÉTVÉGE KÖZELEG!!!
    (Már accounttal rendelkezők számára.)

    •Double XP and Re-activation Weekend Start: Thursday, 4th March at 8:59am GMT (9:59 Central European Time)
    •Double XP and Re-activation Weekend End: Sunday, 7th March at 11:59pm GMT (0:59 Central European Time)