63
Bankkártya + Internet ? HELP
  • iko
    #63
    Abból lehet-e gond, ha elküldöm egy utazási cégnek faxon a kártyaszámom, a cvv2/cvc2 kódot és alá is írom hogy ennyi pénzt szedjenek le róla? Mert most kaptam egy ilyen nyomtatványt. Nem tudnak eseteleg ezzekkel az adatokkal visszaélni?
  • Punker
    #62
    nem nekem most nincs havi rendszereséggel pénz rakva rá.
  • Borgi
    #60
    ezt mondták. mármint a bankban mondták ezt. folyószámla nem csak akkor lehet ha van x jövedelmed havonta?
  • Punker
    #59
    nekem a K&H-nál Visa Classic kártya nyitáshoz csak folyószámla kellett amit 5k-val nyitottam, szal nem tom honnan veszed ezt a 50k-t.
  • Borgi
    #58
    háj népek, bombornyomott bankkártyát hol tudok leg "egyszerűbb" felétételek mellet szerezni amit használhatok paypal mellett? 18év az okés, de sok helyen be kell nekik rakni x pénzt. Budapestbanknál 50k, K&H-nál 50k otp-bél 300k. Esetleg milyen más megoldás lehetséges erre, és hol?
  • biomage
    #57
    szevasztok
    egy kérdésem lenne van ez a paypal nevü internetes weblap azt akarom megtudni hogy ez a bombornyomot master card jó e hozzá
    ö rólla van szó
  • Z Cargo
    #56
    nekem is már későn szóltak, de a levélben már bírósággal fenyegetőztek.
    tudni kell még hogy az ösztöndíjunk 2 hónapot késett, botrány lett belőle, még 1 napilap is cikkezett róla...(neptunösszeomlásra hivatkoztak)
  • ReTeK
    #55
    én is jártam így, de elköltöttem mire szoltak hogy az téves utalás szeretnék ha visszafizetném, nem vitatkoztam velük csak elfelejtettem visszafizetni azóta nem szóltak meg a sulit is befejeztem, igaz nem volt nagy összeg 8k
  • Punker
    #54
    biztos lehetsz benne hogy visszaveszik
  • Z Cargo
    #53
    Kaptam egy 20ezres téves átutalást a főiskolámtól. Megtarthatom, vagy visszaperelhetik? MI a teendő ilyenkor?
  • feketeribizli
    #52
    Én mostanában csak 2000 ft-ot veszek, ki, s amig az el nem fogy, addig, csak bankkártyával vásárolok.
  • DJviolin
    #51
    Sziasztok!

    OTP Direkt-en keresztül pénzt utaltam külföldre. Ez mind szép és jó, de nem adtam meg a Reference number-t (felhasználói azonosítómat), amely a Share It-en megadott személyi adataimhoz tartozik. Viszont a személyi adataim stimmelnek. A kérdésem az, hogy utólag nem lehetne-e az átutalás után egyfajta kiegészítésként elküldeni a reference number-t.
  • Punker
    #50
    biztos hogy most nem melóznak, szal inkább várj az utalással is.
  • DJviolin
    #49
    Csak még valami, de mostmár tényleg befejezem:

    A banki átutalás működik hétvégén és ünnepnapokon is? Ez is autómatikus mint a kártyáról való zsé herdálás? Attól félek, hogyha most átutalom a pénzt, akkor a bankban nincs senki, és ezért várhatok jövő hét keddig. Tehát hogy az átutalás közben a banki dolgozók közreműködésére is szükség van. De ha autómata, akkor menni kellene neki most is.
  • DJviolin
    #48
    Köszi a segítséget punker! Örök hála!
  • DJviolin
    #47
    Jól van na! Életem első internetes fizetése.
  • smv
    #46
    lol
  • Punker
    #45
    nem ismerem a rendszerét, elméletileg ha levonták a pénzt utánna rögtön él a dolog esetleg 1-2 perc átfutás lehet.
  • DJviolin
    #44
    Csak ennyi? Akkor ez nagyon egyszerű. Akkor így rendelem meg a Condor-t. :-)) Ellenben mennyi a várakozási idő? Amint megtörtént az átutalás már tölthetem is?
  • Punker
    #43
    megadod honnan hova szeretnél utalni és kész :)
  • DJviolin
    #42
    Igen sima VISA Elektron. :-)) Huh, köszi most megnyugtattál, mert eddig féltem, hogy akárhányszor próbálkoztam, esetleg lehúzta a zsét, de akkor nem. Ne tudd meg mennyi víz szakadt le rólam.

    Akkor jegelem ezt a bankkártyás fizetést. Ellenben a banki átutalások hogyan működnek?
  • Punker
    #41
    Visa Classic? a sima VISA Elektron a butított azzal nem tudsz ilyeneket csinálni.
  • DJviolin
    #40
    Én VISA-val próbálkoztam, amin 4*4+3 darab számsorral rendelkezik, de ígyse akarta átutalni. Pedig azthiszem dombornyomott kártya, mert a számok és az érvényességi szám (hh/éé) is maratva van. Asszem ez a dombornyomású kártya? Vajon miért nem enged a Share It-en fizetni?
  • Punker
    #39
    legtöbb magyar banknál van, mondjuk a K&H most szünteti éppen meg, OTP-t meg amúgy is felejtsd el gyorsan mert a legjobban lehúzós bank, amúgy szerintem jobb ha rögtön dombornyomott kártyát kérsz nem sokkal drágább és jóval hatékonyabb.
  • DJviolin
    #38
    Hát én úgy értettem, hogy az OTP tud-e ilyen kártyát kibocsátani, vagy magyar honban egyáltalán nem foglalkoznak ilyennel. :-))
  • Punker
    #37
    bankban? :)
  • DJviolin
    #36
    Az elektrónikus kártya megegyezik azzal a bizonyos kártyával, amivel csak neten lehet fizetni? Ha igen, akkor olyat hol lehet kiváltani?
  • Mike at home
    #35
    egyébként lehet elektronikus kártyákat is használni, igaz ezt meg is említik
    tehát ma már nem csak a dombornyomott jó
  • Mike at home
    #34
    nem mert az bűncselekmény
  • hmhm
    #33
    creadit card key generator nemjóa?
  • DJviolin
    #32
    Dombornyomású OTP-s VISA-m van, és nem enged a Share it-en fizetni. Vajon mi lehet a baj?
  • Punkerwork
    #31
    Bankoljon otthonról olcsón!
  • Punkerwork
    #30
    kijavítottam
  • Punkerwork
    #29
    persze hogy nem jó a kép ha az oldal linkjét adod meg :)
  • BADE
    #28
    Kép az nem lesz jó,remélem meglehet nézni.
  • BADE
    #27

    Tulajdonképppen ezt kéri,de állítólag az előbb említett verzió utolsó 3 számjegye is ua.
  • Punkerwork
    #26
    #18 :)
  • BADE
    #25
    VISA Classic kártyán az aláírási panel jobboldalán található 16 jegyű kártyaszám utáni három számjegy
    Van ilyen neked?
  • Punkerwork
    #24
    nekem ez jobb, de ha gondolod csináltass, szerintem jobb ha 1 kártyát tudok mindenhol mindenre használni.
  • BADE
    #23
    Most már kitaláltak direkt Internet kártyát,azt kellene csináltatni.