63
Bankkártya + Internet ? HELP
  • Punkerwork
    #22
    Visa Classic ami jó (és még megfizethető is)
  • BADE
    #21
    Hulladék mindegyik,már annyi fajtát kitaláltak,hogy kártyázni lehetne velük.
  • Punkerwork
    #20
    hulladék.....
  • BADE
    #19
    Mastercard
  • Punkerwork
    #18
    4*4+3 van (VISA kártyáról beszélsz te is?:)
  • BADE
    #17
    Az aláírási panelon lévő 7jegyű szám utolsó 3 jegye
  • Punkerwork
    #16
    az mi? lehet kérni sms-es megerősíttést csak akkor veszik le a lóvét ha engedélyezed.
  • BADE
    #15
    Card Security van rajta?Vagy az csak a hitelkártyákon?
  • Punkerwork
    #14
    nem hitel csak dombornyomott bankkártya.
  • BADE
    #13
    Hitelkártyáról?
  • Punkerwork
    #12
    én csak a card number-t és az érvényességet adtam meg, azóta nem nyúltam hozzá ők meg havonta vonogatják le a lóvét a game-ért :)
  • BADE
    #11
    Az enyémmel nem,de fateréval igen.:)
  • Punkerwork
    #10
    lehet egyáltalán a kártyáddal neten fizetni?
  • BADE
    #9
    Up!
    Valaki segíten,hogy a következő helyekre miket kell beírni?
    Van,amiket tudok,de van olyan is amiről lövésem sincs
  • CalebJoe
    #8
    Én is szeretnék bankkártyával külföldről vásárolni és lenne egy kis problémám.
    Mit jelent és hol találom a kibocsátási számot (issue no.)
    meg a biztonsági kód (security code)-ra lennék kiváncsi.

    Thanx!
  • Marcell
    #7
    Csak nem konnyu ugy, hogy nem en vagyok a karosult. Amugy valoszinuleg vissza tudja majd szerezni a penzt a srac, mert angliaban az ilyen visszaelesekre eleg komoly rendszer van. Van valami VISA adatbazis, meg bankgarancia amiket igazabol nem ertettem :), de a lenyeg, hogy valoszinu visszakapja majd a penzt. Csak jo lenne megvizsgalni ezt az ugyet, meg raszallni erre a cegre.

    Szerintem sok kulfoldi bedolt ennek a dolognak...

    (Amugy lehet a karosultnak kene feljenetest tennie ott kinn angliaban, aztan azok intezkednenek..)
  • cSuwwi
    #6
    Erre mondják azt, hogy CUMM!
    Elbattyogsz a rendőrségre, és feljelentést teszel, ők majd intézkednek.
  • Marcell
    #5
    Egy (naiv) angol ismerosom egy magyar ceg honlapjarol vasarolt jegyeket az EB egyik meccsere. Hitelkartyaval fizetett, a ceg le is emelte a szamlarol a penzt. Igen am, de a jegyeket nem kapta meg a srac, es a tobbszori e-mailmegkeresesre sem valaszoltak. Az oldal cime, ahonnan vasarolt: www.euro-2004-tickets.com, a contactnal az X-Media Kft. szerepel, es mindossze egy emailcim, es egy postafiok!

    A cegadatbazisbol megtudtam, hogy a diosdi X-Media Solution Kft. bejegyzett szekhelye 2049 Diósd, Krisztina u. 26. Erre a cimre egy telefonszam van a tudakozoban, (23) 382-773, de ezen a szamon csak rogzito el.

    Hol lehetne ez ugyben panaszt tenni? Letezik valamilyen elerhetosege az internetrendorsegnek?
    Varom az otleteket.
  • ollie
    #4
    Én már vásároltam az interneten a hitelkártyámmal (nem magyar site-on), és úgy emléxem, hogy én is ékezetek nélkül írtam a nevemet.
  • Rigley
    #3
    furán hangzik, de megpróbálom, kösz a tippet !
  • Dzsini
    #2
    mindent csupa nagybetuvel, ekezetek nelkul - nekem idaig mindig osszejott ugy.
  • Rigley
    #1
    Sziasztok, tervezek, egy nagyobb vásárlást neten keresztül... viszont nem magyar oldalrol. Mit gondoltok az ékezetes karaktereket ékezet nélkul kell irni, vagy rendesen "magyarosan" ? Pl. a kártya tulajdonosa ha én vagyok, a Dánielt Dánielnek, vagy Danielnek írjam ?

    Köszi

    Én ugy gondolom, hogy ahogy a kártyán szerepel ugy kell írni, de egy ismerosomnek volt már ezzel gondja...